Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2973)
З потоку життя (6161)
Душі криниця (3396)
Українці мої... (1450)
Резонанс (1470)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1656)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
У МОСКВ╤ ПОМЕРЛА ПРАВОЗАХИСНИЦЯ, ЯКА КРИТИКУВАЛА ПУТ╤НА ╤ П╤ДТРИМУВАЛА УКРА╥НУ
"Не звертайте уваги на те, що я рос╕янка. Мен╕ соромно за те, що ми робимо в╕дносно Укра╖ни....


НА ХАРК╤ВЩИН╤ СКАСУВАЛИ РЕГ╤ОНАЛЬНИЙ СТАТУС РОС╤ЙСЬКО╥ МОВИ
Про це у Facebook написав депутат Харк╕всько╖ обласно╖ ради Дмитро Булах.


«СУД» В ОКУПОВАНОМУ КРИМУ ЗААРЕШТУВАВ АКТИВ╤СТА БЕК╤РОВА ДО 11 ЛЮТОГО
Адвокати, посилаючись на здоров'я Бек╕рова, просили для свого п╕дзахисного як запоб╕жний зах╕д...


У КЕРЧЕНСЬК╤Й ПРОТОЦ╤ ЗАСТРЯГЛИ БЛИЗЬКО 170 СУДЕН, ЯК╤ ОЧ╤КУЮТЬ НА ПРОХ╤Д
Про це голова Держприкордонслужби Петро Цигикал сказав в ╕нтерв'ю на телеканал╕ UA|TV


СИНОД УПЦ КП ОБГОВОРИВ, ╤З ЧИМ ╤ТИ НА ОБ’╢ДНАВЧИЙ СОБОР
У регламент╕ Об’╓днавчого собору ма╓ бути враховано, що в╕н ╓ арх╕╓рейським й право голосу...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #6 за 04.03.2011 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#6 за 04.03.2011
БО ВИ — НАЙКРАЩ╤!

 Геро╖ня ц╕╓╖ розпов╕д╕ Ольга Ф╕рнаго народилася серед мальовничих г╕р, що височ╕ють на кордон╕ сучасних Укра╖ни та Молдови, у невеличкому сел╕ Тецкани. Д╕вчинка п╕дростала у щир╕й укра╖нськ╕й родин╕, разом з╕ старшою сестричкою Людмилою п╕знавала та опановувала навколишн╕й св╕т. А в╕н був справд╕ чудовим. Маленька р╕чка, що несла сво╖ води вздовж села, великий ставок, на берегах якого так чудово проводити час у спекотний л╕тн╕й день, могутн╕й л╕с, що вкривав навколишн╕ гори ╕ немов об╕ймав село.
 Звичайне життя звичайно╖ д╕вчинки. Дитячий садок, де наша геро╖ня з 4-х рок╕в почала в╕дв╕дувати студ╕ю спортивного танцю. Середня школа, де наполеглив╕сть, працьовит╕сть та в╕дпов╕дальн╕сть д╕вчинки допомогли ╖й стати круглою в╕дм╕нницею. Батько ╤ван, що змалку привчав до прац╕, матуся З╕на╖да, любов яко╖ з╕гр╕вала та берегла в ус╕ часи.
 Саме тут, на шк╕льн╕й дискотец╕, вона познайомилась з╕ сво╓ю любов’ю. Його звали Руслан ╕ в╕н був курсантом В╕йськово-╕нженерного ╕нституту Под╕льського державного аграрно-техн╕чного ун╕верситету. Через три роки випускник в╕йськового навчального закладу до нового м╕сця служби у Бахчисарай при╖хав ╕з молодою дружиною.
 Нелегко починалось життя у молодого подружжя. Чолов╕к пост╕йно перебував на служб╕, а ус╕ господарськ╕ клопоти лягли на плеч╕ тенд╕тно╖ господин╕. Та ще й власного, як то кажуть, куточка – «даху над головою» - у молодят не було. Лише п╕сля шести рок╕в оч╕кування родина Ф╕рнаго отримала квартиру в новобудов╕ у селищ╕ В╕л╕но, що за 25 к╕лометр╕в в╕д Бахчисарая. Але любов, вза╓мна повага та п╕дтримка одне одного допомогли молодому подружжю витримати ус╕ випробування. У 2002 роц╕ в Руслана та Ольги народився синочок, якого нарекли на честь д╕дуся ╤ваном.
 Коли сину виповнилося 2 роки, Ольга, маючи лише документ про середню осв╕ту Республ╕ки Молдова, п╕шла у веч╕рню школу ╕ згодом отримала укра╖нський атестат про середню осв╕ту. А вже наступного року усп╕шно склала ╕спити на заочне навчання у С╕мферопольському ф╕л╕ал╕ ╢вропейського ун╕верситету, обравши для себе один з найважчих факультет╕в вишу ╕ спец╕ал╕зац╕ю «банк╕вська справа».
 Навчання у виш╕ давалося легко, та в╕дчуття неповно╖ реал╕зованост╕ привело нашу геро╖ню до пошуку роботи. На той час, а мова йде про 2006 р╕к, у частинах та п╕дрозд╕лах, що дислокуються на теренах автоном╕╖, активно впроваджувалась система автоматизованого зв’язку «Дн╕про». Порадившись ╕з чолов╕ком, Ольга п╕дписала перший контракт та почала опановувати посаду оператора АСУ в одн╕й з частин Бахчисарая. Згодом за с╕мейними обставинами зм╕нила в╕йськову частину, але й у новому колектив╕ ╖╖ добре прийняли. Начальник штабу в╕йськово╖ частини майор Михайло Скрипник: каже, що Ольга Ф╕рнаго хороший фах╕вець, бездоганно викону╓ функц╕ональн╕ обов’язки, п╕двищу╓ профес╕йний р╕вень. Саме тому без жодних проблем старший телефон╕ст вузла зв’язку «Кораловий» Ольга Ф╕рнаго п╕дписала другий трир╕чний контракт, а нещодавно отримала чергове в╕йськове звання «старший матрос».
 ╤ ось – чергова сходинка у профес╕йному зростанн╕. 1 лютого цього року в╕дбувся блискучий захист дипломно╖ роботи, ╕ незабаром одна з найкращих випускниць ╢вропейського ун╕верситету Ольга Ф╕рнаго отрима╓ диплом, що п╕дтвердить ╖╖ квал╕ф╕кац╕ю фах╕вця банк╕всько╖ справи.
 Ось така коротенька ╕стор╕я про ж╕нку, яких у наш╕й кра╖н╕ так багато… Ж╕нку, яка не лише спод╕ва╓ться та в╕рить у краще майбутн╓, а й доклада╓ до цього зусилля, талант, чесноти й бажання...
 У переддень весняного ж╕ночого свята хочеться прив╕тати геро╖ню нашо╖ публ╕кац╕╖ та м╕льйони ╕нших укра╖нських ж╕ночок. Побажати добра й злагоди, с╕мейного затишку та порозум╕ння, любов╕ й щастя, бо вони на це заслуговують, тому що - найкращ╕!
 
Владислав СЕЛЕЗНЬОВ,
 п╕дполковник.
 
  

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #6 за 04.03.2011 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=8734

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков