Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3382)
З потоку життя (6597)
Душі криниця (3569)
Українці мої... (1473)
Резонанс (1518)
Урок української (993)
"Білі плями" історії (1688)
Крим - наш дім (533)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
«НЕВ╤ДВОРОТНЕ»
Нещодавно вийшла друком сьома книга в╕рш╕в Юл╕╖ Бережко-Кам╕нсько╖ «Нев╕дворотне».


ЛЮДМИЛА ВЕСЕЛА: ЗЕРНЯТКО У СЕРЦ╤ ГРАНАТА
В Св╕тлиц╕ запахло Кримом: без назв, без ╕мен, незримо, немов пелюстками мак╕в - хай без...


Л╤ТКОНКУРС ДЛЯ ШКОЛЯР╤В: ДО СТАРТУ – МЕНШЕ М╤СЯЦЯ!
Всеукра╖нський л╕тературний конкурс «Ми – д╕ти тво╖, Укра╖но!» ╕м. Д. Кононенка...


У МЕРЕЖ╤ З’ЯВИВСЯ МУЛЬТФ╤ЛЬМ «КОЛИСКОВА КРА╥НИ. КРИМ»
У мереж╕ з'явився мультф╕льм-колискова, створений за про╓ктом "Колискова кра╖ни" та за п╕дтримки...


ВВЕДЕННЯ — ПОЧАТОК ЗИМОВИХ СВЯТ
А завершаться вони Собором ╤вана Хрестителя-Предтеч╕ (20 с╕чня).
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #1 за 28.01.2011 > Тема "Душі криниця"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#1 за 28.01.2011
«Р╕здвян╕ зустр╕ч╕»

П╕д такою назвою в╕дбувся концерт, орган╕зований ДО „Всеукра╖нський ╕нформац╕йно-культурний центр”, кримським товариством поляк╕в та товариством укра╖нсько-польсько╖ дружби. В просторому зал╕ колишнього к╕нотеатру „Космос” багатолюдно. Серед малеч╕ схвильован╕ виховател╕, як╕ дають маленьким артистам останн╕ настанови, а пот╕м намагаються керувати ╖хн╕ми д╕ями на сцен╕ ╕з залу з допомогою м╕м╕ки ╕ жест╕в.
 Та це стосу╓ться лише найменшеньких. Серед виступаючих ╓ вже ╕ практично сформован╕ виконавц╕. Скаж╕мо, представники Партен╕тського дитячого камерного оркестру „В╕ртуози Партен╕ту”, заснованого його кер╕вником ╕ диригентом, заслуженим артистом АРК Василем Шинкаренком 18 рок╕в тому. За цей час Василь Васильович вже випустив у велике життя чотири зм╕ни сво╖х вихованц╕в. Але гра на струнних ╕нструментах завжди популярна.
 Особливо сучасно, л╕рично ╕ доречно звучить скрипка. Це переконливо дов╕в квартет „Апасс╕оната”, виступ якого викликав у присутн╕х найгучн╕ш╕ оплески. Певну роль в╕д╕грало ╕ те, що статичн╕ вихованц╕ сьогодн╕ не в мод╕, а цей квартет не лише подарував насолоду гурманам в╕д музики. В╕н ще й дуже артистичний. Юн╕ скрипальки в чар╕вних сукнях сво╖ми вишуканими рухами, наближеними до танцю, сприяли емоц╕йн╕й насиченост╕ свого виступу, н╕бито в такий спос╕б коментуючи тематику класичних твор╕в.
 Взагал╕ ж, на концерт╕ переважала святкова тематика:  Новий р╕к, Р╕здво Христове, свято Маланки. ╤ тут зачарован╕й скрипц╕ довелося поступитися м╕сцем колядкам та щедр╕вкам. Особливо вражаюче, як на мене, прозвучали вони у виконанн╕ В╕ктор╕╖ та Олеся Гуменюк╕в – старша д╕вчинка вела чолов╕чу парт╕ю, а ╖╖ маленький партнер сп╕вав в╕дпов╕дно до сво╓╖ в╕ково╖ категор╕╖.
 Учн╕ С╕мферопольсько╖ г╕мназ╕╖ № 11 могли б стати переможцями у ном╕нац╕╖ „найвесел╕ший ╕ найяскрав╕ший танець”, аби таке змагання проводилося. А ще на них були дивовижн╕ костюми з╕ страусячим п╕р’ям. На сцен╕ з’являлися ╕ взагал╕ фантастичн╕ персонаж╕ – танцююч╕ к╕нь та ведм╕дь.
 Театральна вистава дитячо╖ студ╕╖ „Св╕танок” (кер╕вник - Алла Петрова) „Н╕ч перед Р╕здвом” не лише яскраво передала атмосферу укра╖нського побуту, але ╕ продемонструвала близьк╕сть укра╖нського ╕ польського народ╕в. До реч╕, польськ╕й мов╕ у концерт╕ в╕дводилося почесне м╕сце.
 Особлива роль у святков╕й програм╕ належала рел╕г╕йним мотивам. Тут вир╕знився ансамбль „Мр╕я” ╕з с╕мферопольсько╖ школи № 33. Слова п╕сн╕ цих д╕вчаток у строгому неконцертному одяз╕ „У кожному ╕з нас Христос Воскрес” хоч ╕ не стосувалися безпосередньо Р╕здва, але наближали присутн╕х до тих под╕й, якими дихала сцена. Це були не просто святков╕ сюжети. Певна роль там в╕дводилася для кожного з нас ╕ була пов’язана з нашим життям.
 Загалом концерт вдався на славу. Там було все: в╕д стримано╖ класики до весело╖ клоунади. А пом╕ж тим Д╕д Мороз ╕ Сн╕гуронька, як╕ його в╕дкрили, мали ще достатньо роботи, адже 13 с╕чня (день „Р╕здвяних зустр╕чей”) зимов╕ свята ще не зак╕нчуються, ╕ про це треба було спов╕стити ╕нших д╕тлах╕в в ╕нших концертних залах.
 
Тамара СОЛОВЕЙ.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #1 за 28.01.2011 > Тема "Душі криниця"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=8628

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков