Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4233)
З потоку життя (7276)
Душі криниця (3915)
Українці мої... (1558)
Резонанс (1793)
Урок української (1001)
"Білі плями" історії (1805)
Крим - наш дім (537)
"Будьмо!" (262)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (106)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (109)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
УКРА╥НА ЗАВЕРШИЛА ПАРАЛ╤МП╤АДУ В ПЕК╤Н╤: 29 МЕДАЛЕЙ ╤ ДРУГЕ ЗАГАЛЬНОКОМАНДНЕ М╤СЦЕ
Упродовж дев'яти змагальних дн╕в укра╖нськ╕ спортсмени виграли 29 медалей: 11 золотих, 10...


М╤Ж ПУТ╤НИМ ╤ Г╤ТЛЕРОМ НАРЕШТ╤ ПОСТАВЛЕНО ЗНАК «ДОР╤ВНЮ╢»
Сенат США одноголосно назвав пут╕на во╓нним злочинцем. Насл╕дки? З ╕стотою, визнаною во╓нним...


ЗАХИСТИМО СТОЛИЦЮ!
Подана мною ╕нформац╕я - достов╕рна, як кажуть, «з перших уст».


РОС╤ЙСЬК╤ СОЛДАТИ ПОВОДЯТЬ СЕБЕ ЯК АГРЕСИВН╤ ЗВ╤Р╤, ЯК ВАРВАРИ
Мер окупованого рос╕йськими в╕йськами м╕ста Тростянець на Сумщин╕ Юр╕й Бова в ╕нтерв’ю...


БИТВА ЗА УКРА╥НУ. ДЕНЬ ДВАДЦЯТЬ ДРУГИЙ
Ми з╕брали для вас ╕нформац╕ю про ситуац╕ю в Укра╖н╕ й Ки╓в╕ з 9 по 15 годину 17.03.2022 по...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #48 за 26.11.2010 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#48 за 26.11.2010
У Ялт╕ в╕дкрився Чорноморський Економ╕чний Форум.

У Ялт╕ в╕дкрився Чорноморський Економ╕чний Форум. У його робот╕ бере участь в. о.  Пост╕йного Представника Президента Укра╖ни в АР Крим В╕ктор Плак╕да.
 
ПРИВ╤ТАННЯ
 орган╕заторам та учасникам Чорноморського Економ╕чного Форуму
 Шановн╕ друз╕!
 В╕таю високих гостей на кримськ╕й земл╕, яка, завдяки сво╓му економ╕чному потенц╕алу, щедрим природним та рекреац╕йним ресурсам, ╓ одним з найб╕льш привабливих рег╕он╕в Укра╖ни.
 На сьогодн╕шн╕й день Автономна Республ╕ка Крим за обсягами залучення ╕ноземного кап╕талу входить у першу десятку рег╕он╕в Укра╖ни. П╕дкреслю, що цього року Крим по праву ув╕йшов до п’ят╕рки л╕дер╕в за приростом ╕ темпом зростання прямих ╕ноземних ╕нвестиц╕й та темпом зростання ╕нвестиц╕й у житлове буд╕вництво.
 ╤ноземними ╕нвесторами в економ╕ку республ╕ки вкладено близько 800 млн. дол. США прямих ╕нвестиц╕й, як╕ над╕йшли з 46 кра╖н св╕ту. Найб╕льш активно економ╕чне сп╕вроб╕тництво розвива╓ться з Рос╕йською Федерац╕╓ю, Н╕меччиною, К╕пром, Великобритан╕╓ю, США, Франц╕╓ю.
 Разом з тим, забезпечення подальшого стаб╕льного розвитку автоном╕╖ неможливо без налагодження нових д╕лових контакт╕в ╕ зм╕цнення вза╓мовиг╕дного м╕жрег╕онального сп╕вроб╕тництва.
 Висловлюю впевнен╕сть, що результати Чорноморського Економ╕чного Форуму, який проходить п╕д патронатом Президента Укра╖ни В. Ф. Януковича, дозволять створити необх╕дн╕ умови для актив╕зац╕╖ роботи в питаннях зм╕цнення торговельно-економ╕чних в╕дносин, будуть сприяти ╕нновац╕йному розвитку економ╕ки, зростанню конкурентоспроможност╕ укра╖нсько╖ продукц╕╖ на св╕тових ринках.
 Бажаю учасникам Форуму конструктивно╖ роботи, гарного настрою, налагодження корисних контакт╕в ╕ нових досягнень на благо людини ╕ сусп╕льства, в ╕м’я процв╕тання Укра╖ни та нашого р╕дного дому - Автономно╖ Республ╕ки Крим.
 Виконуючий обов’язки
 Пост╕йного Представника Президента Укра╖ни в АР Крим
 В. Т. ПЛАК╤ДА.
 *   *   *
 Чорноморський Економ╕чний Форум - щор╕чна м╕жнародна платформа для д╕алогу пров╕дних представник╕в влади ╕ б╕знесу в Чорноморському рег╕он╕, орган╕зована п╕д патронатом Президента Укра╖ни В. Януковича Радою м╕н╕стр╕в Автономно╖ Республ╕ки Крим. Мета заходу - сприяти покращенню ╕нвестиц╕йного кл╕мату, економ╕чному розвитку та п╕двищенню конкурентоспроможност╕ рег╕ону в ц╕лому ╕ Криму зокрема.
 Цього року Форум проходить 26-27 листопада у м. Ялта.  У ньому беруть участь понад 200 представник╕в урядових, д╕лових, експертних к╕л та мас-мед╕а таких кра╖н Чорноморського басейну, як Укра╖на, Рос╕я, Груз╕я, Туреччина, Болгар╕я, Румун╕я, Грец╕я, Молдова, В╕рмен╕я ╕ Азербайджан.
 До програми Форуму 2010 р. ув╕йшли актуальн╕ питання економ╕чного ╕ пол╕тичного потенц╕алу Чорноморського рег╕ону, а також можливостей сп╕впрац╕ в ключових галузях ╕ проектах - в╕д транспортно╖ ╕нфраструктури, енергетики, с╕льського господарства, санаторно-курортного оздоровлення та туризму до захисту природних ресурс╕в Чорного моря
 Актив╕зуючи д╕алог кра╖н Причорномор’я з актуальних питань економ╕чного сп╕вроб╕тництва, Форум в╕дкрива╓ нов╕ д╕лов╕ можливост╕ для укра╖нських ╕ м╕жнародних компан╕й з перспективою розвитку б╕знесу в кра╖нах Чорноморського басейну.
 http://www.ppu.gov.ua
 
 «Наше завдання - зробити Крим привабливим для турист╕в»

 У Рад╕ м╕н╕стр╕в Криму в╕дбулася сп╕льна нарада Державно╖ служби з питань нац╕онально╖ культурно╖ спадщини М╕н╕стерства культури ╕ туризму Укра╖ни ╕ Республ╕канського ком╕тету АРК з охорони культурно╖ спадщини.
 У ╖╖ робот╕ взяли участь голова Держслужби нац╕онально╖ культурно╖ спадщини Андр╕й В╕нграновський, голова Реском╕тету з охорони культурно╖ спадщини Криму Серг╕й Тур, представники виконком╕в м╕ських ╕ селищних рад автоном╕╖ та ╕н.
 У ход╕ наради були розглянут╕ питання встановлення ╕сторичних ареал╕в у Криму, узгодження передач╕ ╕сторико-культурних запов╕дник╕в з╕ сфери управл╕ння М╕н╕стерства культури ╕ мистецтв Криму в сферу управл╕ння Реском╕тету з охорони культурно╖ спадщини АРК, розм╕щення реклами.
 Як п╕дкреслив Серг╕й Тур, одн╕╓ю з основних ц╕лей, що ставить перед собою уряд Василя Джарти, ╓ створення ╕нвестиц╕йно╖ й туристично╖ привабливост╕ Криму. «Наше завдання на сьогодн╕ - зберегти ╕сторичний вигляд кримських м╕ст ╕ селищ, внесених у список ╕сторично населених м╕сць, зробити Крим привабливим для турист╕в», - в╕дзначив Серг╕й Тур.
 Як пов╕домив Серг╕й Тур, на сьогодн╕ в╕дд╕лом реском╕тету проведений мон╕торинг, зд╕йснена ╕нвентаризац╕я пам’ятник╕в автоном╕╖, створений список населених м╕сць, де розташован╕ ╕сторичн╕ ареали.
 За п╕дсумками наради кер╕вництву м╕ст ╕ район╕в доручено до 1 лютого провести кампан╕ю по встановленню ╕сторичних ареал╕в ╕ режим╕в ╖хнього використання, а також консультац╕╖ з дотримання законодавства в частин╕ охорони культурно╖ спадщини.
Реском╕тет з охорони культурно╖ спадщини автоном╕╖ виступив з пропозиц╕╓ю розробити концепц╕ю з обмеження розм╕щення реклами на об’╓ктах культурно╖ спадщини, встановлення параметр╕в рекламних щит╕в ╕ ╖хньо╖ к╕лькост╕ на пам’ятних м╕сцях.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #48 за 26.11.2010 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=8517

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков