Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4475)
З потоку життя (7293)
Душі криниця (4153)
Українці мої... (1674)
Резонанс (2155)
Урок української (1006)
"Білі плями" історії (1848)
Крим - наш дім (1105)
"Будьмо!" (271)
Ми єсть народ? (243)
Бути чи не бути? (355)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (219)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ПОДЯКУ╢МО БОГОВ╤, ЩО КУЛЯ ВЛУЧИЛА ТРАМПОВ╤ У ВУХО, А НЕ ТУДИ, КУДИ Ц╤ЛИВ СТР╤ЛЕЦЬ…
Ц╕ сантиметри визначали долю людства. Бо критична дестаб╕л╕зац╕я кра╖ни-л╕дера зах╕дного св╕ту...


ЩО НАМ ╤З КРЕМЛ╤ВСЬКИХ ХОРОВОД╤В НАВКОЛО ТРАМПА?
Розбира╓мо реакц╕ю роспропу на президентськ╕ вибори у США…


РОС╤ЙСЬКИЙ УДАР ПО «ОХМАТДИТУ»: ТЕРОР П╤Д АКОМПАНЕМЕНТ БРЕХН╤
Укра╖на ма╓ неспростовн╕ докази того, що удар по дитяч╕й л╕карн╕ «Охматдит» –...


КИСЛИЦЯ ПРЕДСТАВИВ ГЕНАСАМБЛЕ╥ ООН ФОТОДОКАЗИ РОС╤ЙСЬКОГО ОБСТР╤ЛУ ОХМАТДИТУ
Рос╕я намага╓ться ф╕зично знищити укра╖нських д╕тей, яких не може викрасти й...


«ВЕЛИКА ВОДА»
Документальний ф╕льм “Велика вода” знято до р╕чниц╕ вибуху на Каховськ╕й ГЕС…
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #45 за 06.11.2009 > Тема "Резонанс"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#45 за 06.11.2009
ДЕНЬ ╢ДНАННЯ… З ПРОКЛЬОНАМИ

У зверненн╕ до Президента Укра╖ни В. А. Ющенка в╕д 11 червня 2008 р. громадський ком╕тет “Укра╖нський Севастополь” попереджав, що: «незаконне встановлення пам’ятника аморальн╕й ╕мператриц╕ ╕ тирану укра╖нського, рос╕йського ╕ кримськотатарського народ╕в Катерин╕ ╤╤ у Севастопол╕… призведе до появи в укра╖нському м╕ст╕ ще одного м╕сця для задоволення сепаратистами та рос╕йськими шов╕н╕стами сво╖х шов╕н╕стичних потреб та проведення шов╕н╕стичних ритуал╕в».
Севастопольськ╕ марг╕нали в атмосфер╕ правово╖ вакханал╕╖ перетворили рос╕йське свято – День нац╕онально╖ ╓дност╕ 4 листопада – в антидержавне блюзн╕рство та антиукра╖нський фарс. Нехтуючи забороною укра╖нсько╖ влади на проведення масових заход╕в у зв’язку з еп╕дем╕╓ю грипу та всупереч заборон╕ севастопольських суд╕в на проведення заход╕в, Рос╕йський блок та Рос╕йська община Севастополя провели б╕ля пам’ятника цариц╕-н╕мкен╕ м╕тинг, п╕д час якого оратори виголошували прокльони та образи на адресу Президента Укра╖ни, Каб╕нету М╕н╕стр╕в та л╕дера опозиц╕╖, вс╕х депутат╕в Верховно╖ Ради, закликали до бойкоту президентських вибор╕в.
«Не ход╕ть на вибори. Нам там робити н╕чого. Ця влада для нас ╓ ворожою ╕ ╓дина наша мета – знищити ╖╖, розтоптати, спалити», — сказав пенс╕онерам, як╕ були ядром м╕тингу, депутат м╕сько╖ ради Андр╕й Меркулов. Люди похилого в╕ку, як╕ отримують пенс╕╖ в╕д держави Укра╖на, ╕з рад╕стю п╕дтримали антидержавн╕ заклики.
Виступаючи перед журнал╕стами, орган╕затор заходу Володимир Тюн╕н не зм╕г пояснити сво╖ заклики до ╓дност╕ Б╕лорус╕, Рос╕╖ та Укра╖ни ╕ наявн╕сть прапор╕в виключно рос╕йських чорно-жовто-б╕лих та б╕ло-синьо-червоних. За його словами, на сьогодн╕ у нього укра╖нський прапор асоц╕ю╓ться з махровим нац╕онал╕змом ╕, можливо, лише в майбутньому вони п╕дн╕муть Державний прапор. «Б╕лорусько╖ общини сьогодн╕ нема╓, але вони з нами. П╕дн╕мати б╕лоруський прапор ми не ма╓мо права».
А ось к╕лька тверджень з його промови: «Вс╕ президенти, як╕ були в Укра╖н╕, були представниками махрового нац╕онал╕зму», «Ми н╕коли не виступали проти укра╖нсько╖ мови», «Ми захища╓мо ╕нтереси рос╕йськомовних громадян Укра╖ни», «Буя╓ махровий етноцид рос╕ян в Укра╖н╕», як╕ суперечать одне одному. Вир╕шити вс╕ проблеми можна за одн╕╓╖ умови: «До влади в Укра╖н╕ 30 травня (день вибор╕в до м╕сцевих рад – М.В.) повинн╕ прийти рос╕йськ╕ люди».
Голова рос╕йсько╖ общини Севастополя Тетяна ╢рмакова визнала, що слухач╕ – невелика купка одних ╕ тих самих людей, що рос╕йський блок ма╓ слабку п╕дтримку серед виборц╕в. В ╖╖ уяв╕ Крим ╓ колон╕╓ю Укра╖ни ╕ про сво╓ марення вона пов╕домила вдячним слухачам. Але тут же виправилась – нема╓ н╕яко╖ Укра╖ни, а ╓ Малорос╕я.
╤з святково-во╓нним настро╓м близько сотн╕ учасник╕в м╕тингу рушили до пам’ятника захисникам м╕ста ╕ намагались незаконно пройти по вулиц╕ Лен╕на, але були спрямован╕ м╕л╕ц╕╓ю на тротуар. Незадоволен╕ тим, що ╖х поставили у законн╕ рамки, демонстранти обурено кричали р╕зн╕ образлив╕ слова на адресу м╕л╕ц╕╖ та укра╖нсько╖ влади. Очевидно, що ця провокац╕я теж була запланована.
Заступник начальника УМВС Укра╖ни в Севастопол╕ Олександр Новиков пояснив д╕╖ м╕л╕ц╕╖: «Якщо вони рухалися б по дороз╕, то це вже перекриття про╖зно╖ частини, що спричиня╓ крим╕нальну в╕дпов╕дальн╕сть». Таким чином, учасники м╕тингу порушили ст. 185 Адм╕н╕стративного кодексу (невиконання законних вимог прац╕вник╕в м╕л╕ц╕╖).
Заступник Севастопольсько╖ м╕сько╖ державно╖ адм╕н╕страц╕╖ Володимир Казар╕н так прокоментував акц╕ю пророс╕йських нац╕онал╕стичних орган╕зац╕й: «Вони порушили закон. Виконавча служба повинна заф╕ксувати порушення р╕шень суду ╕ поставити питання про правом╕рн╕сть ╕снування цих орган╕зац╕й». ╤ додав: «У нашому м╕ст╕ ╓ те, що назива╓ться у цив╕л╕зованому св╕т╕ «мовчазна б╕льш╕сть», ╕ вона радикальний курс цих л╕дер╕в не п╕дтриму╓».

Микола ВЛАДЗ╤М╤РСЬКИЙ.

Фоторепортаж - на портал╕ "Укра╖нське життя в Севастопол╕" за адресою http://ukrlife.org/main/tribuna/fars.html

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #45 за 06.11.2009 > Тема "Резонанс"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=8028

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков