Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (2963)
З потоку життя (6158)
Душі криниця (3392)
Українці мої... (1447)
Резонанс (1469)
Урок української (986)
"Білі плями" історії (1653)
Крим - наш дім (531)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
У КЕРЧЕНСЬК╤Й ПРОТОЦ╤ ЗАСТРЯГЛИ БЛИЗЬКО 170 СУДЕН, ЯК╤ ОЧ╤КУЮТЬ НА ПРОХ╤Д
Про це голова Держприкордонслужби Петро Цигикал сказав в ╕нтерв'ю на телеканал╕ UA|TV


СИНОД УПЦ КП ОБГОВОРИВ, ╤З ЧИМ ╤ТИ НА ОБ’╢ДНАВЧИЙ СОБОР
У регламент╕ Об’╓днавчого собору ма╓ бути враховано, що в╕н ╓ арх╕╓рейським й право голосу...


САВЧЕНКО ОГОЛОСИЛА СУХЕ ГОЛОДУВАННЯ
В╕део з заявою розм╕щене на стор╕нц╕ нардепа у Facebook.


РОС╤Я ПЕРЕСЕЛИЛА ДО АНЕКСОВАНОГО КРИМУ ПОНАД 105 ТИСЯЧ РОС╤ЯН
Про це головнокомандувач ВМС ЗСУ ╤гор Воронченко заявив в ╕нтерв'ю theБабелю.


«ПЕРША СОТНЯ»: В╤ЙНА ╤ КОХАННЯ
У к╕нотеатрах Укра╖ни в╕дбуваються презентац╕╖ документального повнометражного ф╕льму...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #44 за 30.10.2009 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#44 за 30.10.2009
Р╤ШЕННЯ СЬОГОДН╤ — НАША РЕАЛЬН╤СТЬ ЗАВТРА

27 жовтня у с╕мферопольському Центр╕ культури та б╕знесу «Космос» в╕дбулася акц╕я за участ╕ студентства п╕д гаслом «Неофашизму – н╕!» та «Молодь за здоровий спос╕б життя!». ╥╖ провели прац╕вники Центру соц╕альних служб для с╕м’╖, д╕тей та молод╕ Зал╕зничного району м. С╕мферополя на чол╕ з директором Володимиром Волковим та волонтери М╕жнародного благод╕йного фонду ╕м. Н. Потопа╓во╖.
У рамках зустр╕ч╕ в╕дбувся показ двох документальних стр╕чок: «Неофашизм» та «Байдуж╕сть». Останн╕й ф╕льм — лауреат М╕жнародного дитячого, молод╕жного фестивалю ауд╕ов╕зуальних мистецтв «Кришталев╕ джерела» у ном╕нац╕╖ «Документально-публ╕цистична програма». У ньому показан╕ будн╕ с╕мферопольсько╖ молод╕ та насл╕дки, до яких призводять негативн╕ звички – тютюнопал╕ння, вживання наркотик╕в та алкогольних напо╖в.
У рамках акц╕╖ також виступив гурт «Вуличний орден» ╕з музичними композиц╕ями на довол╕ злободенну тематику – б╕дност╕, несправедливост╕, СН╤Ду, расизму... Одним словом, хлопц╕ сп╕вали про н╕веляц╕ю моральних ц╕нностей, яка в╕дбува╓ться у нашому сусп╕льств╕ ╕ через пол╕тичн╕ реал╕╖ у тому числ╕.
П╕д час акц╕╖ сво╖ми думками ╕з молоддю под╕лилися волонтери благод╕йного фонду Максим Посто╓нко, Григор╕й Хачанов, Руслан Казанба╓в. Зокрема, Максим Посто╓нко зауважив, що ми-завтра ╓ результатом прийнятих нами р╕шень сьогодн╕, а тому до житт╓вого вибору треба ставитися зважено та розсудливо.
Також орган╕затори акц╕╖ акцентували увагу присутн╕х на тому, що цього року була ухвалена Державна ц╕льова соц╕альна програма «Молодь Укра╖ни» на 2009-2015 роки, яка визнача╓, зокрема, ╕ позиц╕╖ нашо╖ держави у галуз╕ молод╕жно╖ пол╕тики. У Програм╕ зазнача╓ться: «Молодь ╓ важливою складовою сучасного укра╖нського сусп╕льства, нос╕╓м ╕нтелектуального потенц╕алу, визначальним фактором соц╕ально-економ╕чного прогресу. В╕д здатност╕ молод╕ бути активною творчою силою значною м╕рою залежить процес державотворення. Надзвичайно важливим ╓ питання щодо формування духовних потреб молод╕, за╕нтересованост╕ в досл╕дженн╕ загальнолюдських ц╕нностей та ╕сторично╖ спадщини народу, залучення ╖╖ до культурного життя». Метою Програми ╓ «створення системи всеб╕чно╖ п╕дтримки громадянсько╖ активност╕ молод╕, спрямовано╖ на самовизначення ╕ самореал╕зац╕ю, формування необх╕дних для цього правових, гуман╕тарних та економ╕чних передумов, надання соц╕альних гарант╕й».
Основними завданнями Програми ╓: створення умов для ╕нтелектуального самовдосконалення молод╕, творчого розвитку особистост╕; утвердження патр╕отизму, духовност╕, моральност╕ та формування загальнолюдських ц╕нностей; пропаганда та формування здорового способу життя; створення сприятливого середовища для забезпечення зайнятост╕ молод╕; надання п╕дтримки молод╕жним та дитячим громадським орган╕зац╕ям; ╕нтеграц╕я укра╖нських молод╕жних орган╕зац╕й до в╕дпов╕дних ╓вропейських ╕ св╕тових орган╕зац╕й. ╤ за прогнозами плану╓ться витрати на Програму понад 250 тисяч гривень.
Але реальн╕сть така, що мало хто з перес╕чних молодих людей у Криму (а можна припустити, що ╕ по вс╕й Укра╖н╕) зна╓ про цю Програму ╕ в╕дпов╕дно зможе нею скористатися.
Хоча под╕бн╕ акц╕╖ якраз ╕ мають на мет╕ донести ╕нформац╕ю до б╕льшо╖ к╕лькост╕ ос╕б, як╕, прийшовши на не╖, не т╕льки задумаються про сво╓ майбутн╓, а й про майбутн╓ сво╓╖ кра╖ни ╕, хочеться в╕рити, приймуть правильне р╕шення, яке матиме лише позитивн╕ насл╕дки.

Катерина КРИВОРУЧЕНКО.
На фото автора: директор ЦСССДМ В. Волков з╕ студентами-медиками.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #44 за 30.10.2009 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=8004

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков