Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4450)
З потоку життя (7293)
Душі криниця (4124)
Українці мої... (1659)
Резонанс (2120)
Урок української (1006)
"Білі плями" історії (1847)
Крим - наш дім (1046)
"Будьмо!" (271)
Ми єсть народ? (241)
Бути чи не бути? (320)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (206)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ПАР╢ ВИЗНАЛА НЕЛЕГ╤ТИМНИМ ПРЕЗИДЕНТА РФ ПУТ╤НА, А РПЦ – ╤НСТРУМЕНТОМ ПРОПАГАНДИ
Асамблея вкотре п╕дтвердила, що за пут╕на рф перетворилася на фактичну диктатуру…


ПАР╢ УХВАЛИЛА РЕЗОЛЮЦ╤Ю ПРО П╤ДТРИМКУ В╤ДНОВЛЕННЯ УКРА╥НИ
За резолюц╕ю ПАР╢ проголосували 134 учасники зас╕дання, проти – жоден…


ФОРТЕЦЯ МАР╤УПОЛЬ
Режисерка Юл╕я Гонтарук створила цикл ф╕льм╕в п╕д загальною назвою “Фортеця...


ЗАКОН ПРО МОБ╤Л╤ЗАЦ╤Ю ПРИЙНЯТО: ДО НЬОГО ╢ ПРЕТЕНЗ╤╥, АЛЕ В╤Н П╤ДСИЛИТЬ ЗСУ
Закон проголосовано 283-ма голосами депутат╕в Верховно╖ Ради. Експерти: його треба було приймати...


НАША БАТЬК╤ВЩИНА ╢ НАЙЗАМ╤НОВАН╤ШОЮ КРА╥НОЮ В СВ╤Т╤
╤з 2015 року Джайлз Дьюл╕ документу╓ зам╕нування земл╕ в Укра╖н╕…
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #37 за 11.09.2009 > Тема "Резонанс"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#37 за 11.09.2009
МОВЧИТЕ, ЗНАЧИТЬ, П╤ДТРИМУ╢ТЕ?

ОБЛИЧЧЯ ВЛАДИ

Голов╕ Парт╕╖
рег╕он╕в
В. Ф. Януковичу

Шановний В╕кторе Федоровичу!

Наявн╕сть опозиц╕йних парт╕й у будь-як╕й сучасн╕й демократичн╕й держав╕ ╓ першим показником функц╕онування громадянського сусп╕льства та д╕╓вим засобом протид╕╖ виникненню ╕ утвердженню абсолютизму, тиран╕╖ та самодержавства.
Саме пол╕тична конкуренц╕я м╕ж владною парт╕╓ю або коал╕ц╕╓ю та опозиц╕╓ю дозволя╓ громадянам демократичних кра╖н уникати пол╕тичних ╕ соц╕альних потряс╕нь та кривавих революц╕й. Св╕това практика переконливо св╕дчить, що нав╕ть жорстка пол╕тична конкуренц╕я м╕ж впливовими парт╕ями не веде до знищення само╖ кра╖ни та руйнац╕╖ ╖╖ економ╕ки. Поки що у св╕т╕ нема╓ жодно╖ кра╖ни, в як╕й би опозиц╕йн╕ сили працювали на ╖╖ знищення або домагалися при╓днання ╖╖ до ╕ншо╖ держави. Пол╕тичн╕ парт╕╖ з такою антидержавницькою й руйн╕вною ╕деолог╕╓ю вважаються антиконституц╕йними, вони не мають майбутнього, п╕дпадають п╕д д╕ю закон╕в про державну зраду.
У древн╕й ╕стор╕╖ людства в╕дсутн╕ також приклади, коли б народ та держава в╕дмовлялися в╕д сво╓╖ незалежност╕ та добров╕льно в╕ддавали свою землю будь-якому сус╕ду.
Наприк╕нц╕ ХХ стол╕ття укра╖нський народ, який упродовж к╕лькох стол╕ть боровся за Незалежн╕сть, отримав ун╕кальний ╕сторичний шанс в╕дновити свою древню державн╕сть. ╤ коли б пол╕тичн╕ парт╕╖, як╕, мов гриби, виросли на укра╖нських теренах п╕сля розвалу ╕мперського СРСР, були монол╕тн╕ у державотворчому прагненн╕, сьогодн╕, через 18 рок╕в Незалежност╕, ми вже мали б могутню, процв╕таючу Укра╖ну.
Вельми прикро, що ╕ у середовищ╕ Парт╕╖ рег╕он╕в, яка утворювалась колись як конструктивна державотворча сила ╕ л╕дери яко╖ вже к╕лька раз╕в перебували на найвищих щаблях влади, нин╕ ╓ багато безв╕дпов╕дальних д╕яч╕в, уражених небезпечним в╕русом укра╖нофоб╕╖ та антидержавництва.
Заступник голови Кримсько╖ орган╕зац╕╖ Парт╕╖ рег╕он╕в С. П. Цеков, який водночас ╓ ще й першим заступником голови Верховно╖ Ради автоном╕╖ ╕ очолю╓ радикальну антиукра╖нську та антидержавницьку орган╕зац╕ю «Русская община Крыма», упродовж 18 рок╕в Незалежност╕ Укра╖ни затято й несамовито вою╓ проти нашо╖ держави, паплюжить ╕ обража╓ укра╖нський народ, ╕ як перший заступник голови ВР АР Крим ганьбить статус державного службовця вищого рангу.
Перел╕к подальших антиконституц╕йних шабаш╕в уже в незалежн╕й Укра╖н╕, орган╕зованих зазначеним «державним службовцем» та нин╕ одним з кер╕вник╕в Кримсько╖ орган╕зац╕╖ Парт╕╖ рег╕он╕в, вражаючий. «Здобутки» цього укра╖нофоба добре в╕дом╕ не лише у Криму, але ╕ за його межами. Мабуть, про них зна╓ ╕ Служба безпеки Укра╖ни. Ми добре пам’ята╓мо, що С. Цеков у доленосний для Укра╖ни час, у 1991 роц╕, був одним з небагатьох депутат╕в ВР УРСР, хто голосував проти Акта Незалежност╕, а за антиконституц╕йн╕ д╕╖ та хул╕ганство в ст╕нах Верховно╖ Ради АР Крим ще у 1997 роц╕ його вже позбавляли депутатського мандата.
Пригр╕тий ╕ обласканий Вашою пол╕тичною силою один з ╕деолог╕в кримського сепаратизму, скориставшись демократичними здобутками Укра╖ни, С. П. Цеков вже котрий р╕к збурю╓ громадсько-пол╕тичну ситуац╕ю на п╕востров╕. Апоге╓м ц╕╓╖ руйн╕вно╖ д╕яльност╕ Вашого однопарт╕йця, до того ж ще й державного службовця високого рангу, стало святкування 18-╖ р╕чниц╕ Незалежност╕ Укра╖ни. У той час як Ви, В╕кторе Федоровичу, прив╕тали укра╖нський народ з великим державним святом, Ваш однопарт╕╓ць та ще й заступник республ╕кансько╖ парт╕йно╖ орган╕зац╕╖ С. П. Цеков назвав цю дату «днем огромной трагедии». В╕н не лише закликав кримське населення вс╕ляко бойкотувати головне державне свято Укра╖ни, але й прив╕в 24 серпня до Представництва Президента Укра╖ни в АРК знахабн╕ло-войовниче юрбище сво╖х прихильник╕в з гаслами: «Долой бандеровскую самост╕йн╕сть», «Долой бандеро-галичанскую незалежность и ее холопов», «Украина – раковая опухоль на истории и территории Руси». А ще ран╕ше, напередодн╕ державного свята, в╕н назвав Укра╖ну «выдуманным государством», таким же «выдуманным», на думку С. Цекова, ╓ ╕ укра╖нський народ. Зазначимо, що отримуючи найвищий у кра╖н╕ статус державного службовця першого рангу, С. П. Цеков давав клятву в╕рно служити цьому, за його словами, «выдуманному народу» та «выдуманному государству». Як нам в╕домо, знахабн╕лий та аморальний чиновник не в╕дмовився ╕ в╕д високо╖ платн╕ державного службовця, за його словами, «выдуманного государства».
Ми не станемо давати оц╕нку моральним аспектам особистост╕ та д╕яльност╕ Вашого однопарт╕йця, оск╕льки так╕ чесноти у цього укра╖ноненависника в╕дсутн╕ на генетичному р╕вн╕. Але виника╓ ц╕лком законом╕рне запитання: чому Ви, В╕кторе Федоровичу, як л╕дер Парт╕╖ рег╕он╕в та один ╕з претендент╕в на посаду Президента Укра╖ни, до цього часу не дали пол╕тично╖ оц╕нки екстрем╕стським та антидержавницьким д╕ям ╕ публ╕чно не в╕дмежувалися в╕д в╕двертого сепаратиста та укра╖нофоба С. П. Цекова ╕ не показали йому вих╕д у парт╕йн╕ двер╕?
Ваше тривале мовчання укра╖нський виборець може розц╕нити як п╕дтримку позиц╕╖ та антиконституц╕йних д╕й першого заступника Кримсько╖ орган╕зац╕╖ Парт╕╖ рег╕он╕в С. П. Цекова. Якщо це не так, то Вам необх╕дно публ╕чно вибачитися перед укра╖нським народом ╕ сво╖ми виборцями за ганебн╕ д╕╖ та заяви одного з оч╕льник╕в Кримсько╖ орган╕зац╕╖ та очистити лави сво╓╖ парт╕╖ в╕д вс╕ляких провокатор╕в та авантюрист╕в. Ваше намагання стати Президентом Укра╖ни зобов’язу╓ зробити цей р╕шучий ╕ в╕дпов╕дальний крок. На нашу думку, очищення Парт╕╖ рег╕он╕в в╕д ос╕б, як╕ ╖╖ компрометують, стане ╕ндикатором державност╕ як само╖ пол╕тично╖ сили, так м╕рилом того, чи ма╓те Ви право бути керманичем Укра╖нсько╖ держави.

Петро ВОЛЬВАЧ,
голова Кримсько╖ ф╕л╕╖ Наукового товариства
╕м. Тараса Шевченка,
доктор ф╕лософ╕╖, академ╕к УЕАН, д╕йсний член НТШ,
Заслужений д╕яч науки ╕ техн╕ки АР Крим.
Василь ЧИРВА,
професор, доктор х╕м╕чних наук, Заслужений прац╕вник осв╕ти ╕ науки Укра╖ни.
Роман ЯРЕМ╤ЙЧУК,
професор, доктор техн╕чних наук, лауреат Державно╖ прем╕╖ в галуз╕ науки ╕ техн╕ки, академ╕к Рос╕йсько╖ академ╕╖ природничих наук, д╕йсний член НТШ.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #37 за 11.09.2009 > Тема "Резонанс"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=7760

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков