Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3609)
З потоку життя (6843)
Душі криниця (3685)
Українці мої... (1500)
Резонанс (1588)
Урок української (997)
"Білі плями" історії (1752)
Крим - наш дім (533)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
У КРИМУ ТРИР╤ЧНОГО СИНА ПОЛ╤ТВ'ЯЗНЯ СУЛЕЙМАНОВА ЗНАЙШЛИ МЕРТВИМ
У сел╕ Строгон╕вка п╕д С╕мферополем 26 липня знайшли т╕ло трир╕чного Муси Сулейманова.


ПУТ╤НУ ДОВ╤РЯ╢ ВСЕ МЕНШЕ РОС╤ЯН
у Кремл╕ заявляють, що президент Рос╕╖ Володимир Пут╕н задоволений вибудуваною в РФ пол╕тичною...


В ОКУПОВАНОМУ КРИМУ НАРАХУВАЛИ ПОНАД 1,5 ТИСЯЧ╤ ХВОРИХ НА COVID-19
Про це ╕нформу╓ в Facebook Кримська правозахисна група.


ЧАС БУДУВАТИ КОРАБЛ╤
Лист Асоц╕ац╕╖ суднобуд╕вник╕в Укра╖ни


СТВОРИТИ НАЦ╤Ю З РОЗУМОМ ПЕРЕМОЖЦ╤В
Нещодавно в Ки╓в╕ вийшла друком нова книга Серг╕я Мартинюка «Маю честь бути Укра╖нцем».
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #27 за 03.07.2009 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#27 за 03.07.2009
Новини Криму

В╤ДПОЧИВАЛЬНИК╤В ПОМЕНШАЛО

Майже 1 м╕льйон 20 тисяч людей в╕дпочили з початку 2009 року в Криму. Це на 16,7% нижче р╕вня аналог╕чного пер╕оду 2008 року, йдеться в оперативних даних М╕н╕стерства курорт╕в ╕ туризму автоном╕╖.
Станом на 26 червня в Криму працюють 478 санаторно-курортних заклад╕в ╕ туристичних п╕дпри╓мств, вони заповнен╕ на 66,1%. Минулого року наприк╕нц╕ червня працювали 499 заклад╕в, коеф╕ц╕╓нт заповнюваност╕ становив 74,2%.
За даними виконком╕в ╕ райдержадм╕н╕страц╕й курортних рег╕он╕в Криму, орган╕зовано в таких закладах в╕дпочили 265,1 тис. людей, що на 22,6% менше, н╕ж за той же пер╕од минулого року.
М╕н╕стр курорт╕в автоном╕╖ Андр╕й Сумцов не робить трагед╕╖ через зниження цього року, п╕д час економ╕чно╖ кризи, числа в╕дпочивальник╕в у Криму. В╕н вважа╓, що потр╕бно дивитися не на к╕льк╕сть курортник╕в, а на те, ск╕льки кошт╕в над╕йде до бюджету п╕сля в╕дпочинку. «Ми прийдемо до того, що б╕льше дивитимемося на поповнення бюджету», — сказав А. Сумцов напередодн╕ в коментар╕ УН╤АН.

ЗЛИВИ «ВИМИЛИ» 25 М╤ЛЬЙОН╤В

У Криму в╕д сильних злив, як╕ пройшли в останн╕ дн╕, постраждали п’ять район╕в. Збитки с╕льгоспп╕дпри╓мств ╕ населення становлять близько 25 млн. грн. Як переда╓ кореспондент УН╤АН, про це пов╕домив журнал╕стам у С╕мферопол╕ заступник голови Ради м╕н╕стр╕в Криму Микола Кол╕сн╕ченко.
За його словами, «найб╕льше постраждав Роздольненський район. Дуже постраждали Джанкойський, Красноперекопський, Нижньог╕рський, Первомайський райони». «За нашими п╕драхунками, збитки склали на сьогодн╕шн╕й ранок майже 20 млн. грн. плюс додалася вчорашня стих╕я, ми вважа╓мо, що там десь буде до 5 млн. грн. збитк╕в, яких здеб╕льшого зазнало населення», — сказав в╕це-прем’╓р. Влада Криму розрахову╓ на допомогу Каб╕нету М╕н╕стр╕в Укра╖ни. «Ми вважа╓мо, що Каб╕нет М╕н╕стр╕в ма╓ ухвалити р╕шення про надання допомоги, адже бюджет Криму таку велику суму не може виплатити. У нас нема╓ таких кошт╕в», — п╕дкреслив М. Кол╕сн╕ченко.

М╤ЛЬЙОН ЗА ТАЛАНТ!

24-р╕чна Ксен╕я Симонова з ╢впатор╕╖, яка малю╓ картини на п╕ску, стала переможцем першого сезону нац╕онального талант-шоу «Укра╖на ма╓ талант» на телеканал╕ СТБ. Переможця шоу назвали 26 червня на гала-концерт╕ «Укра╖на ма╓ талант».
«Сл╕в нема╓», — так прокоментувала д╕вчина свою перемогу. Ксен╕я плану╓ витратити грош╕ на допомогу хвор╕й д╕вчинц╕ ╕ куп╕влю житла для сво╓╖ молодо╖ с╕м’╖. «У мене, сина ╕ чолов╕ка нарешт╕ з’явиться житло. Я дуже хочу купити маленький будиночок в ╢впатор╕╖, а грош╕, що залишаться, я вкладу до фонду «Живи, сонечко», який допомагатиме хворим д╕ткам. ╤, звичайно ж, першу допомогу в╕д нас отрима╓ дев’ятим╕сячна Н╕ка, заради яко╖ ми ╕ прийшли на цей проект», — сказала вона телеканалу СТБ.

СТУДЕНТИ ЯЛТУ ПРИБИРАТИМУТЬ

Удв╕ч╕ б╕льше студент╕в пор╕вняно з минулим роком прибули до Ялти з╕ Сх╕дно╖ Укра╖ни для прибирання вулиць м╕ста у пер╕од нин╕шнього курортного сезону.
Як пов╕домили кореспонденту УКР╤НФОРМу в прес-служб╕ Ялтинського м╕ськвиконкому, роботу на набережн╕й у центр╕ Ялти ╕ на прилеглих вулицях розпочали 100 студент╕в з ВНЗ Лугансько╖ област╕. Прибули вони з╕ сво╖ми медпрац╕вниками та кухарями ╕ розм╕щен╕ у двох м╕ських школах.
Працювати ╕, звичайно, в╕дпочивати вони будуть до 28 серпня, а м╕ська влада намагатиметься створити ╖м нормальн╕ умови. З м╕ського бюджету на проживання студент╕в ╕ забезпечення ╖х зарплатою вид╕лено б╕льш як 400 тисяч гривень. А сам╕ студенти отримуватимуть 1200-1300 грн. зазначили в Ялтинськ╕й мер╕╖.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #27 за 03.07.2009 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=7463

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков