Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4475)
З потоку життя (7293)
Душі криниця (4153)
Українці мої... (1674)
Резонанс (2155)
Урок української (1006)
"Білі плями" історії (1848)
Крим - наш дім (1105)
"Будьмо!" (271)
Ми єсть народ? (243)
Бути чи не бути? (355)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (219)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
У В╤ДНОСИНАХ З ПОЛЬЩЕЮ НЕ ВАРТО НАТИСКАТИ НА ╤СТОРИЧН╤ “МОЗОЛ╤”, ЩО НАТЕРЛИСЯ ЗА 400 РОК╤В
Юр╕й Щербак, письменник, дипломат…


╤СТОР╤Я ОДН╤╢╥ РОДИНИ НА ТЛ╤ КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО НАЦ╤ОНАЛЬНОГО РУХУ
Вс╕ сто в╕дсотк╕в грошей в╕д продажу книги буде направлено на потреби ЗСУ…


ВЖЕ ЗАРАЗ ТРЕБА ДУМАТИ, ЯК БУДЕМО В╤ДНОВЛЮВАТИ КРИМ П╤СЛЯ ДЕОКУПАЦ╤╥
Обговорення комплексних питань щодо в╕дновлення Криму п╕сля його деокупац╕╖ в╕д рос╕йських сил...


МОЖЕ ТАК СТАТИСЬ, ЩО КРИМ ПОВЕРТАТИМЕТЬСЯ ДИПЛОМАТИЧНИМ ШЛЯХОМ
Наша держава зможе спок╕йно жити, коли поверне соб╕ ус╕ сво╖ земл╕, зокрема ╕ Крим.


БИТВА ЗА УКРА╥НУ
День дв╕ст╕ одинадцятий…
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #27 за 03.07.2009 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#27 за 03.07.2009
ЛЕН╤НСЬКОГО НОСА У КИ╢В╤ ВЖЕ НЕМА. ЧЕРГА ЗА РЕШТОЮ?

У н╕ч на 30 червня пам’ятник Лен╕ну в центр╕ Ки╓ва було пошкоджено. Монумент залишився без носа та л╕во╖ руки. П’ятеро ос╕б, взявши на озбро╓ння кувалду та розсувну драбину, спробували в╕дбити голову, але ╖м це не вдалося. ╥х затримала м╕л╕ц╕я.
Зараз проводяться попередн╕ сл╕дч╕ д╕╖ та порушено крим╕нальну справу за статтею «Хул╕ганство», яка передбача╓ покарання до 4 рок╕в позбавлення вол╕.
* * *

ГЕТЬ ЛЕН╤НА З КИ╢ВА!
ЗАЯВА ПРОВОДУ КИ╥ВСЬКО╥ М╤СЬКО╥ ОРГАН╤ЗАЦ╤╥ ОУН

Укра╖нськ╕ нац╕онал╕сти Ки╓ва неодноразово зверталися до кер╕вництва кра╖ни, народних депутат╕в, ки╖вського м╕ського голови та депутат╕в Ки╖вради з вимогою нев╕дкладно ухвалити р╕шення про демонтаж пам’ятника катов╕ укра╖нського народу Лен╕ну, який бовван╕╓ на одн╕й ╕з центральних площ столиц╕.
Б╕льш╕сть можновладц╕в вважала за необх╕дне в╕дмовчатися або ж обмежитися в╕дписками. Таким чином грубо про╕гноровано Указ Президента Укра╖ни В╕ктора Ющенка № 250/2007 «Про заходи у зв’язку з 75-ми роковинами Голодомору 1932-1933 рок╕в в Укра╖н╕», яким органи влади зобов’язано вжити заходи щодо «демонтажу пам’ятник╕в та пам’ятних знак╕в, присвячених особам, причетним до орган╕зац╕╖ та зд╕йснення Голодомору 1932-1933 рок╕в в Укра╖н╕ та пол╕тичних репрес╕й, а також щодо перейменування в установленому порядку вулиць, площ, провулк╕в, проспект╕в, парк╕в та сквер╕в у населених пунктах Укра╖ни, назви яких пов’язан╕ з такими особами».
Оч╕льники кра╖ни ╕ Ки╓ва також не взяли до уваги наш╕ застороги, що у раз╕ ╕гнорування зазначеного Указу Глави держави та вимог патр╕отично╖ громадськост╕ Ки╓ва уся в╕дпов╕дальн╕сть за стан пам’ятника Лен╕ну ляже на органи влади.
У зв’язку з цим вимага╓мо негайно зв╕льнити з-п╕д варти члена проводу КМО ОУН, члена ВО «Тризуб» ╕мен╕ С. Бандери ╤вана Ср╕бного, а також Андр╕я Тарасенка, Олександра Задорожного, Миколу Кохан╕вського та Богдана Франта, як╕ взяли участь у демонтаж╕ пам’ятника Лен╕ну та на сьогодн╕ перебувають у Шевченк╕вському РВВС м╕ста Ки╓ва.
Вимага╓мо в╕д кер╕вник╕в кра╖ни ╕ Ки╓ва завершити уже розпочатий укра╖нськими патр╕отами демонтаж пам’ятника Лен╕ну та ╕нших постамент╕в, як╕ символ╕зують комун╕стичне минуле Укра╖ни. Заявля╓мо про св╕й нам╕р ╕ надал╕ робити все необх╕дне, щоб столиця Укра╖ни – Ки╖в назавжди позбувся рудимент╕в радянсько╖ доби, став укра╖нським за духом м╕стом.
Слава Укра╖н╕!

Богдан ЧЕРВАК,
пров╕дник Ки╖всько╖ м╕сько╖ орган╕зац╕╖ ОУН.
* * *
Каб╕нет М╕н╕стр╕в ма╓ вилучити з нац╕онального ре╓стру нерухомих пам’яток монумент Володимиру Ульянову в Ки╓в╕. На цьому наголосив л╕дер Громадського руху „За Укра╖ну!” В’ячеслав Кириленко.
„Без такого р╕шення ки╖вська громада не ма╓ права демонтувати цей принизливий для укра╖нсько╖ столиц╕ монумент, як це зробили в багатьох м╕стах Укра╖ни – в╕д Львова до Сум ╕ в╕д Одеси до Черкас”. На його думку, саме безд╕яльн╕сть уряду у ц╕й сфер╕ призводить до того, що громадяни намагаються самост╕йно знищити пам’ятники орган╕заторам комун╕стичного терору, як це сталося з пам’ятником Лен╕ну в Ки╓в╕. В. Кириленко також назвав „ганебним” факт ув’язнення молодих укра╖нц╕в, як╕ пошкодили пам’ятник. Цей ╕нцидент можна розсл╕дувати й не кидаючи людей за ╜рати. Кириленко закликав органи МВС негайно зв╕льнити вс╕х затриманих ╕ не забувати, що Конституц╕я Укра╖ни визнача╓ головною ц╕нн╕стю Укра╖нсько╖ держави свободу й г╕дн╕сть людини, а не недоторканн╕сть пам’ятника Лен╕ну.

ЦЕ НЕ КРИМ╤НАЛ, А «НАЦ╤ОЗАХИСТ»!

Всеукра╖нське об’╓днання «Свобода» вважа╓, що неприпустимо квал╕ф╕кувати д╕╖ укра╖нських нац╕онал╕ст╕в щодо пам’ятника Л╓н╕ну як крим╕нальн╕
Як пов╕домив Центр громадських зв’язк╕в ГУ МВС Укра╖ни в м. Ки╓в╕, м╕л╕ц╕я затримала п’ятьох укра╖нських нац╕онал╕ст╕в та порушила крим╕нальну справу за ч. 2 ст. 296 (хул╕ганство) Крим╕нального кодексу Укра╖ни.
Таким чином МВС Укра╖ни продовжу╓ практику московсько╖ репресивно╖ системи, яка кожен акт в╕дновлення ╕сторично╖ та нац╕онально╖ справедливост╕ щодо укра╖нсько╖ нац╕╖ трактувала як крим╕нал. Як насл╕док, дос╕ на вулицях укра╖нських м╕ст стоять пам’ятники ╕деологам большевизму та виконавцям найб╕льших злочин╕в проти укра╖нц╕в. Саме тому назви укра╖нських м╕ст ╕ вулиць споганен╕ ╕менами п╓тровських-к╕рових-л╓н╕них та ╕нших нелюд╕в, а укра╖нськ╕ отамани та повстанц╕, як╕ збройно боролись проти московсько-большевицьких окупант╕в, дос╕ не реаб╕л╕тован╕. ╤ тому за спробу знести символ московсько-большевицько╖ окупац╕╖ в Укра╖н╕ – пам’ятник Л╓н╕ну на Бессарабц╕ – укра╖нських нац╕онал╕ст╕в намагатимуться притягнути до крим╕нально╖ в╕дпов╕дальност╕.
«Свобода» вважа╓ неприпустимими так╕ д╕╖ укра╖нських правоохоронц╕в. Нагада╓мо, л╕кв╕дац╕я символ╕в московсько-большевицько╖ окупац╕╖ передбачена Указом Президента Укра╖ни № 250/2007 «Про заходи у зв’язку з 75-ми роковинами Голодомору 1932-1933 рок╕в в Укра╖н╕», яким органи влади зобов’язано вжити заход╕в щодо «демонтажу пам’ятник╕в та пам’ятних знак╕в, присвячених особам, причетним до орган╕зац╕╖ та зд╕йснення Голодомору 1932-1933 рок╕в в Укра╖н╕ та пол╕тичних репрес╕й, а також щодо перейменування в установленому порядку вулиць, площ, провулк╕в, проспект╕в, парк╕в та сквер╕в у населених пунктах Укра╖ни, назви яких пов’язан╕ з такими особами».
Тобто, не зважаючи на Указ Президента, на 18-му роц╕ Незалежност╕ Укра╖ни правоохоронц╕ стоять на захист╕ сумн╕вно╖ «пам’ят╕» м╕жнародного терориста Влад╕м╕ра Ульянова-Бланка (бандитське пр╕звисько Л╓н╕н), за наказом якого було репресовано з пол╕тичних мотив╕в м╕льйони людей. В. Л╓н╕н був ╕деологом ╕ натхненником людиноненависницько╖ большевицько╖ ╕деолог╕╖, утвердження яко╖ на початку ХХ стол╕ття призвело до л╕кв╕дац╕╖ Укра╖нсько╖ держави та знищення понад 20,5 м╕льйона укра╖нц╕в.
Всеукра╖нське об’╓днання «Свобода» посл╕довно бореться за заборону в Укра╖н╕ комун╕стично╖ ╕деолог╕╖ як людиноненависницько╖ ╕ тако╖, що завдала невиправно╖ шкоди укра╖нському народов╕, за л╕кв╕дац╕ю та заборону використання знущальних щодо укра╖нц╕в ╕мперсько-б╕льшовицьких символ╕в, в╕дзначень дат, пам’ятник╕в та назв на честь кат╕в Укра╖ни. «Свобода» неодноразово пропонувала звезти ус╕ пам’ятники московсько-большевицьким катам до Музею сов╓тсько╖ окупац╕╖.
Ми ма╓мо пам’ятати, що у провадженн╕ Служби безпеки Укра╖ни перебува╓ крим╕нальна справа щодо орган╕зац╕╖ геноциду проти укра╖нсько╖ нац╕╖ – Голодомору 1932-1933 рок╕в – зд╕йсненого комун╕стичним режимом.
Жодн╕ спекуляц╕╖ щодо н╕бито належност╕ пам’ятника Л╓н╕на до списку всесв╕тньо╖ спадщини ЮНЕСКО не повинн╕ вводити нас в оману, оск╕льки так звана «належн╕сть до списку ЮНЕСКО» може виявитися черговою фальсиф╕кац╕╓ю, якою переповнена ╕стор╕я комун╕стичних упир╕в.
Вимага╓мо негайного зв╕льнення затриманих укра╖нц╕в, як╕ г╕дно ╕ чесно виконали св╕й громадянський ╕ нац╕ональний обов’язок, стали на захист нац╕онально╖ чест╕ ╕ г╕дност╕, зд╕йснили в╕дновлення ╕сторично╖ та нац╕онально╖ справедливост╕ щодо укра╖нц╕в.
Наголошу╓мо на неприпустимост╕ д╕й правоохоронц╕в щодо переквал╕ф╕кац╕╖ очевидно╖ пол╕тично╖ нац╕озахисно╖ акц╕╖ у крим╕нал.
«Свобода» захищатиме укра╖нських патр╕от╕в, що чесно зд╕йснили св╕й нац╕ональний ╕ громадянський обов’язок.
Пам’ятники окупац╕йного московсько-большевицького режиму мають бути негайно знесен╕ з вулиць укра╖нських м╕ст ╕ с╕л!

Прес-служба Всеукра╖нського об’╓днання «Свобода».

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #27 за 03.07.2009 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=7460

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков