Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4475)
З потоку життя (7293)
Душі криниця (4153)
Українці мої... (1674)
Резонанс (2155)
Урок української (1006)
"Білі плями" історії (1848)
Крим - наш дім (1105)
"Будьмо!" (271)
Ми єсть народ? (243)
Бути чи не бути? (355)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (219)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
У В╤ДНОСИНАХ З ПОЛЬЩЕЮ НЕ ВАРТО НАТИСКАТИ НА ╤СТОРИЧН╤ “МОЗОЛ╤”, ЩО НАТЕРЛИСЯ ЗА 400 РОК╤В
Юр╕й Щербак, письменник, дипломат…


╤СТОР╤Я ОДН╤╢╥ РОДИНИ НА ТЛ╤ КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО НАЦ╤ОНАЛЬНОГО РУХУ
Вс╕ сто в╕дсотк╕в грошей в╕д продажу книги буде направлено на потреби ЗСУ…


ВЖЕ ЗАРАЗ ТРЕБА ДУМАТИ, ЯК БУДЕМО В╤ДНОВЛЮВАТИ КРИМ П╤СЛЯ ДЕОКУПАЦ╤╥
Обговорення комплексних питань щодо в╕дновлення Криму п╕сля його деокупац╕╖ в╕д рос╕йських сил...


МОЖЕ ТАК СТАТИСЬ, ЩО КРИМ ПОВЕРТАТИМЕТЬСЯ ДИПЛОМАТИЧНИМ ШЛЯХОМ
Наша держава зможе спок╕йно жити, коли поверне соб╕ ус╕ сво╖ земл╕, зокрема ╕ Крим.


БИТВА ЗА УКРА╥НУ
День дв╕ст╕ одинадцятий…
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #27 за 03.07.2009 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#27 за 03.07.2009
ТОЙ МУДРУ╢, ТОЙ БЛОКУ╢...

Верховна Рада на позачерговому зас╕данн╕ ухвалила за основу законопроект, яким передбачаються зм╕ни до деяких законодавчих акт╕в Укра╖ни про вибори Президента, зокрема, в частин╕ скорочення президентсько╖ кампан╕╖ з╕ 120 до 90 дн╕в, переда╓ кореспондент УКР╤НФОРМу.
За в╕дпов╕дне р╕шення проголосувало 367 народних депутат╕в. Окр╕м того, 366 голосами було п╕дтримано р╕шення про скорочення процедури п╕дготовки цього законопроекту до другого читання.
П╕сля цього Володимир Литвин оголосив перерву у робот╕ Верховно╖ Ради на п╕вгодини, щоб провести нараду з кер╕вниками парламентських фракц╕й щодо кадрових призначень в уряд╕. Однак фракц╕я Парт╕╖ рег╕он╕в заблокувала парламентську трибуну, протестуючи, за словами представник╕в ПР, проти кадрово╖ пол╕тики уряду.
Зокрема, заступник голови фракц╕╖ ПР Олександр ╢фремов заявив на бриф╕нгу, що кадрова пол╕тика уряду не витриму╓ жодно╖ критики й не в╕дпов╕да╓ вимогам держави. «П╕вроку уряд не м╕г переформатувати кадри в Кабм╕н╕. А зараз, коли вони домовилися щодо пол╕тичних стосунк╕в, а не профес╕йних, вони починають перестановки, в╕дсуваючи профес╕йно п╕дготовлених людей, ╕ пропонують натом╕сть абсолютно неп╕дготовлених», — вважа╓ депутат.
На думку представника ПР, на багато посад, запропонованих сьогодн╕ урядом, кандидатури висуваються за суто пол╕тичними ознаками. «Це виключно пол╕тичн╕, корупц╕йн╕ схеми, коли окремим особам в╕ддаються ц╕л╕ напрями», — заявив в╕н.
Водночас, за словами О. ╢фремова, правляча коал╕ц╕я в╕дмовля╓ться зв╕льняти м╕н╕стр╕в, як╕ п╕дтвердили свою некомпетентн╕сть.
Олександр ╢фремов також висловив спод╕вання, що парламент повторно повернеться до розгляду законопроекту про зб╕льшення прожиткового м╕н╕муму ╕ м╕н╕мально╖ зарплати, який на позачерговому зас╕данн╕ не набрав достатньо╖ к╕лькост╕ голос╕в. «Ми не в╕римо, що в кра╖н╕ недостатньо ресурс╕в, щоб виплатити людям компенсац╕ю втрат, як╕ ╖м завдала держава», — заявив в╕н.
Тим часом правляча коал╕ц╕я зд╕йснить чергову спробу провести кадров╕ призначення у Верховн╕й Рад╕ в п’ятницю, 3 липня. Про це пов╕домив журнал╕стам у парламент╕ перший в╕це-прем’╓р-м╕н╕стр Олександр Турчинов. «Коал╕ц╕я буде знов збирати п╕дписи, щоб у п’ятницю з╕братися ╕ вир╕шити одне питання — кадрове», — заявив урядовець.
За словами О. Турчинова, правляч╕й коал╕ц╕╖ та опозиц╕╖ не вдалося знайти компром╕с з питань кадрових призначень. Представники Парт╕╖ рег╕он╕в наполягають на необх╕дност╕ голосування в першу чергу в╕дставки м╕н╕стр╕в внутр╕шн╕х справ та осв╕ти, ╕ лише за умови позитивного р╕шення цих питань вони готов╕ дати можлив╕сть голосувати за кадров╕ призначення, пов╕домив перший в╕це-прем’╓р. «Вони наполягають, що дадуть можлив╕сть уряду проголосувати лише, коли зн╕муть тих м╕н╕стр╕в, яких вони назвуть. Це вперше в ╕стор╕╖ парламентаризму. Опозиц╕я примушу╓ коал╕ц╕ю голосувати за те, що ╖м подоба╓ться», — зазначив О. Турчинов, п╕дкресливши, що, на його думку, це просто спроба не дати уряду можливост╕ працювати в повному склад╕.
При цьому, за його словами, опозиц╕я н╕як не аргументу╓ блокування парламенту п╕д час голосування кадрових питань. «Блоку╓ться без пояснень ╕ коментар╕в. Вони наполягають, щоб коал╕ц╕я голосувала сама проти себе, але це абсурд», — заявив урядовець.
Водночас О. Турчинов нагадав про досягнут╕ вранц╕ перед зас╕данням домовленост╕, що вс╕ фракц╕╖ Верховно╖ Ради проголосують за порядок денний, затверджений на Погоджувальн╕й рад╕. За його словами, правляча коал╕ц╕я не п╕дтримала запропонований опозиц╕╓ю законопроект щодо прожиткового м╕н╕муму та м╕н╕мальних зарплат, п╕сля чого парламент був заблокований. «Порушуючи домовленост╕, представники ПР знову заблокували парламент», — сказав урядовець, назвавши законопроект про прожитковий м╕н╕мум «соц╕альним попул╕змом, який би м╕г призвести до блокування виплати пенс╕й та зарплат».
УКР╤НФОРМ.

ПОЛ╤Т-ПРОГНОЗ.

Голова Верховно╖ Ради Володимир Литвин переконаний, що парламент Укра╖ни дасть згоду на притягнення до крим╕нально╖ в╕дпов╕дальност╕, затримання та взяття п╕д варту народного депутата В. Лозинського. Про це в╕н сказав в ексклюзивному ╕нтерв’ю УН╤АН.
На думку сп╕кера, “наст╕льки ця проблема набула сусп╕льного резонансу, що п╕д 400 голос╕в у Верховн╕й Рад╕ Укра╖ни набереться”. В. Литвин додав, що довкола ц╕╓╖ ситуац╕╖ “сусп╕льний резонанс надзвичайно потужний, ╕ не з того боку заходили люди, щоб оця трагед╕я не набула такого великого розголосу”. При цьому в╕н п╕дкреслив, що “це буде в╕дром крижано╖ води на багатьох людей, як╕ повинн╕ зупинитися ╕ замислитись, що ╓ межа, за яку заступати за будь-яких обставин не можна”.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #27 за 03.07.2009 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=7459

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков