Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4475)
З потоку життя (7293)
Душі криниця (4153)
Українці мої... (1674)
Резонанс (2155)
Урок української (1006)
"Білі плями" історії (1848)
Крим - наш дім (1105)
"Будьмо!" (271)
Ми єсть народ? (243)
Бути чи не бути? (355)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (219)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
КОЛИ ПРОГРА╢ АГРЕСОР, ВИГРА╢ СВ╤Т
Виступ Президента Укра╖ни в межах ╤V сам╕ту ╢вропейсько╖ пол╕тично╖ сп╕льноти.


ЗАЛУЖНИЙ ЗРОБИВ ПЕРШУ ЗАЯВУ ЯК ПОСОЛ УКРА╥НИ В БРИТАН╤╥
Перемога Укра╖ни у в╕йн╕ з рос╕йським агресором залиша╓ться головним пр╕оритетом його д╕яльност╕...


У НАТО НАЗВАЛИ НЕЗВОРОТН╤М ПРОЦЕСОМ ПРИ╢ДНАННЯ УКРА╥НИ
Про це йдеться в декларац╕╖ сам╕ту НАТО у Вашингтон╕, оприлюднен╕й у середу…


БАЙДЕН ОГОЛОСИВ ПРО НОВИЙ ПАКЕТ В╤ЙСЬКОВО╥ ДОПОМОГИ ╤ ЗАЯВИВ: УКРА╥НА ПЕРЕМОЖЕ РОС╤Ю
Про це в╕н заявив п╕д час двосторонньо╖ зустр╕ч╕ з Президентом Укра╖ни Володимиром Зеленським на...


ЗЕЛЕНСЬКИЙ НАЗВАВ УСП╤ХИ САМ╤ТУ НАТО:
Посилення ППО п’ятьма Patriot ╕ щор╕чн╕ ф╕нансов╕ зобов’язання…
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #27 за 03.07.2009 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#27 за 03.07.2009
ЗАКОН — ОДИН ДЛЯ ВС╤Х!

Президент Укра╖ни В╕ктор Ющенко доручив Генеральному прокурору Укра╖ни Олександру Медведьку та Голов╕ СБУ Валентину Наливайченку розглянути питання про порушення крим╕нально╖ справи за фактом незаконних виселень у 1944 роц╕ кримськотатарського та ╕нших народ╕в, як╕ проживали на територ╕╖ Криму. Про це пов╕домила прес-секретар Глави держави ╤рина Ванникова, ╕нформу╓ президентська прес-служба.
«Глава держави вважа╓, що факт незаконних насильницьких масових виселень кримськотатарського народу з Криму у 1944 роц╕ ╓ незаперечним. Встановлено також факт депортац╕╖ ╕нших народ╕в, як╕ проживали на територ╕╖ Криму, а саме: в╕рмен, грек╕в, болгар та ╕нших», — сказала ╤. Ванникова.
За ╖╖ словами, В. Ющенко переконаний, що в д╕ях тод╕шн╕х кер╕вник╕в тотал╕тарного комун╕стичного режиму на чол╕ з Йосипом Стал╕ним ╕ посадових ос╕б каральних орган╕в СРСР ╓ ознаки геноциду. «Генеральна прокуратура та СБУ мають також провести повне, всеб╕чне та об’╓ктивне досудове сл╕дство ус╕х обставин справи», — п╕дкреслила прес-секретар.
За ╖╖ словами, В╕ктор Ющенко впевнений, що за результатами досудового сл╕дства буде дано правову оц╕нку д╕ям посадових ос╕б орган╕в державно╖ влади тотал╕тарного комун╕стичного режиму на чол╕ з Йосипом Стал╕ним, винних у незаконних насильницьких виселеннях зазначених народ╕в.
Президент Укра╖ни В╕ктор Ющенко направив лист Голов╕ Верховно╖ Ради Володимиру Литвину, в якому наголошу╓, що парламент ма╓ терм╕ново розглянути питання про позбавлення недоторканност╕ народного депутата в╕д Блоку Юл╕╖ Тимошенко В╕ктора Лозинського, якого п╕дозрюють у вбивств╕ громадянина Валер╕я Ол╕йника, пов╕домила прес-секретар Глави держави ╤рина Ванникова.
За словами ╤. Ванниково╖, В. Ющенко продовжу╓ тримати п╕д пильним контролем х╕д розсл╕дування цього резонансного вбивства, у причетност╕ до якого також п╕дозрюються колишн╕ кер╕вник райв╕дд╕лу МВС та районний прокурор Голован╕вського району К╕ровоградсько╖ област╕. «Президент вимага╓ в╕д сл╕дства насамперед як╕сно╖ роботи ╕, безумовно, недопущення жодного втручання у ╖хню д╕яльн╕сть з метою загальмувати всеб╕чне розсл╕дування», — сказала вона.
Прес-секретар наголосила, що В. Ющенко докладе вс╕х зусиль, аби ця справа була розсл╕дувана максимально повно та оперативно, а винних у вбивств╕ було покарано, незважаючи на ╖хн╕ зв’язки чи приналежн╕сть до будь-яко╖ пол╕тично╖ сили. «Глава держави п╕дкреслю╓: закон у наш╕й кра╖н╕ — один для вс╕х», — додала вона. Окр╕м того, ╤. Ванникова зазначила, що Президент також оч╕ку╓ в╕д Генерального прокурора зв╕ту про виконання свого доручення щодо перев╕рки законност╕ процедури набуття статусу мисливських уг╕дь у Голован╕вському район╕ К╕ровоградщини.
Першого липня Генеральна прокуратура Укра╖ни порушила крим╕нальну справу стосовно народного депутата Укра╖ни в╕д фракц╕╖ БЮТ В╕ктора Лозинського.
Як пов╕домили УКР╤НФОРМу у прес-служб╕ ГПУ, справу порушено за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК Укра╖ни, «з урахуванням з╕браних доказ╕в у крим╕нальн╕й справ╕, порушен╕й за фактом умисного спричинення тяжких т╕лесних ушкоджень групою ос╕б, що спричинило смерть потерп╕лого Ол╕йника В. А.».
Зг╕дно з пов╕домленням прес-служби ГПУ, 29 червня Печерським районним судом м. Ки╓ва розглянуто подання Генпрокуратури про обрання запоб╕жного заходу — взяття п╕д варту — колишньому прокурору Голован╕вського району К╕ровоградсько╖ област╕ ╢вгену Горбенку та начальнику райв╕дд╕лу м╕л╕ц╕╖ цього ж району Михайлу Ковальському, п╕дозрюваним у завданн╕ тяжких т╕лесних ушкоджень, що спричинили смерть громадянина В. Ол╕йника. За результатами розгляду судом ухвалено р╕шення про подовження строку затримання п╕дозрюваних до 10 д╕б, тобто до 6 липня 2009 року.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #27 за 03.07.2009 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=7456

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков