Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3609)
З потоку життя (6843)
Душі криниця (3685)
Українці мої... (1500)
Резонанс (1588)
Урок української (997)
"Білі плями" історії (1752)
Крим - наш дім (533)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
УКРА╥НА НАПРАВИЛА ВОСЬМЕ ПОВ╤ДОМЛЕННЯ ДО СУДУ В ГААЗ╤ ЩОДО ЗЛОЧИН╤В РФ У КРИМУ
Матер╕али з╕брали прокуратура АРК разом ╕з правозахисною неурядовою громадською орган╕зац╕╓ю...


УКРА╥НА ЗАПРОШУ╢ ПОЛЬЩУ ДОЛУЧИТИСЯ ДО М╤ЖНАРОДНО╥ ПЛАТФОРМИ З ДЕОКУПАЦ╤╥ КРИМУ
Про це заявив м╕н╕стр закордонних справ Дмитро Кулеба


СУПЕРНИЦЯ ЛУКАШЕНКА НА ВИБОРАХ РОЗПОВ╤ЛА, ЩО ДУМА╢ ПРО ОКУПАЦ╤Ю КРИМУ ТА ДОНБАСУ
"Що стосу╓ться Донбасу, то там йде в╕йна, ╕ це жахливо. Люди не повинн╕ гинути на в╕йн╕. Я...


ОКУПАНТИ ЗАБРАЛИ ЗЕМЛЮ МАЙЖЕ В 4000 КРИМЧАН
збройна агрес╕я Рос╕╖ проти Укра╖ни розпочалася 20 лютого 2014 року з окупац╕╖ Кримського...


ЗЕЛЕНСЬКИЙ ОБГОВОРИВ З ПУТ╤НИМ ПЕРЕМИР’Я НА ДОНБАС╤
Про це йшлося п╕д час ╖хньо╖ телефонно╖ розмови, пов╕домили у пресслужб╕ глави держави.
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #27 за 03.07.2009 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#27 за 03.07.2009
ЗАКОН — ОДИН ДЛЯ ВС╤Х!

Президент Укра╖ни В╕ктор Ющенко доручив Генеральному прокурору Укра╖ни Олександру Медведьку та Голов╕ СБУ Валентину Наливайченку розглянути питання про порушення крим╕нально╖ справи за фактом незаконних виселень у 1944 роц╕ кримськотатарського та ╕нших народ╕в, як╕ проживали на територ╕╖ Криму. Про це пов╕домила прес-секретар Глави держави ╤рина Ванникова, ╕нформу╓ президентська прес-служба.
«Глава держави вважа╓, що факт незаконних насильницьких масових виселень кримськотатарського народу з Криму у 1944 роц╕ ╓ незаперечним. Встановлено також факт депортац╕╖ ╕нших народ╕в, як╕ проживали на територ╕╖ Криму, а саме: в╕рмен, грек╕в, болгар та ╕нших», — сказала ╤. Ванникова.
За ╖╖ словами, В. Ющенко переконаний, що в д╕ях тод╕шн╕х кер╕вник╕в тотал╕тарного комун╕стичного режиму на чол╕ з Йосипом Стал╕ним ╕ посадових ос╕б каральних орган╕в СРСР ╓ ознаки геноциду. «Генеральна прокуратура та СБУ мають також провести повне, всеб╕чне та об’╓ктивне досудове сл╕дство ус╕х обставин справи», — п╕дкреслила прес-секретар.
За ╖╖ словами, В╕ктор Ющенко впевнений, що за результатами досудового сл╕дства буде дано правову оц╕нку д╕ям посадових ос╕б орган╕в державно╖ влади тотал╕тарного комун╕стичного режиму на чол╕ з Йосипом Стал╕ним, винних у незаконних насильницьких виселеннях зазначених народ╕в.
Президент Укра╖ни В╕ктор Ющенко направив лист Голов╕ Верховно╖ Ради Володимиру Литвину, в якому наголошу╓, що парламент ма╓ терм╕ново розглянути питання про позбавлення недоторканност╕ народного депутата в╕д Блоку Юл╕╖ Тимошенко В╕ктора Лозинського, якого п╕дозрюють у вбивств╕ громадянина Валер╕я Ол╕йника, пов╕домила прес-секретар Глави держави ╤рина Ванникова.
За словами ╤. Ванниково╖, В. Ющенко продовжу╓ тримати п╕д пильним контролем х╕д розсл╕дування цього резонансного вбивства, у причетност╕ до якого також п╕дозрюються колишн╕ кер╕вник райв╕дд╕лу МВС та районний прокурор Голован╕вського району К╕ровоградсько╖ област╕. «Президент вимага╓ в╕д сл╕дства насамперед як╕сно╖ роботи ╕, безумовно, недопущення жодного втручання у ╖хню д╕яльн╕сть з метою загальмувати всеб╕чне розсл╕дування», — сказала вона.
Прес-секретар наголосила, що В. Ющенко докладе вс╕х зусиль, аби ця справа була розсл╕дувана максимально повно та оперативно, а винних у вбивств╕ було покарано, незважаючи на ╖хн╕ зв’язки чи приналежн╕сть до будь-яко╖ пол╕тично╖ сили. «Глава держави п╕дкреслю╓: закон у наш╕й кра╖н╕ — один для вс╕х», — додала вона. Окр╕м того, ╤. Ванникова зазначила, що Президент також оч╕ку╓ в╕д Генерального прокурора зв╕ту про виконання свого доручення щодо перев╕рки законност╕ процедури набуття статусу мисливських уг╕дь у Голован╕вському район╕ К╕ровоградщини.
Першого липня Генеральна прокуратура Укра╖ни порушила крим╕нальну справу стосовно народного депутата Укра╖ни в╕д фракц╕╖ БЮТ В╕ктора Лозинського.
Як пов╕домили УКР╤НФОРМу у прес-служб╕ ГПУ, справу порушено за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК Укра╖ни, «з урахуванням з╕браних доказ╕в у крим╕нальн╕й справ╕, порушен╕й за фактом умисного спричинення тяжких т╕лесних ушкоджень групою ос╕б, що спричинило смерть потерп╕лого Ол╕йника В. А.».
Зг╕дно з пов╕домленням прес-служби ГПУ, 29 червня Печерським районним судом м. Ки╓ва розглянуто подання Генпрокуратури про обрання запоб╕жного заходу — взяття п╕д варту — колишньому прокурору Голован╕вського району К╕ровоградсько╖ област╕ ╢вгену Горбенку та начальнику райв╕дд╕лу м╕л╕ц╕╖ цього ж району Михайлу Ковальському, п╕дозрюваним у завданн╕ тяжких т╕лесних ушкоджень, що спричинили смерть громадянина В. Ол╕йника. За результатами розгляду судом ухвалено р╕шення про подовження строку затримання п╕дозрюваних до 10 д╕б, тобто до 6 липня 2009 року.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #27 за 03.07.2009 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=7456

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков