Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3197)
З потоку життя (6418)
Душі криниця (3506)
Українці мої... (1465)
Резонанс (1503)
Урок української (988)
"Білі плями" історії (1672)
Крим - наш дім (532)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
СТРАТЕГ╤Я, або що мала б сказати в╕дпов╕дальна укра╖нська влада укра╖нським громадянам на окупованих(анексованих) землях.
Воно, може, для стомлено╖ б╕льшост╕ ╕ не важлив╕ наш╕ тривоги, але в чому тод╕ був сенс...


ЩЕ НЕ «РЕВАНШ», АЛЕ ГРОМАДЯНАМ ПОТР╤БНА ПИЛЬН╤СТЬ
Нечувана ситуац╕я з Клю╓вим-Шар╕╓м, “дивн╕” р╕шення суд╕в та ЦВК змушують замислитися...


ТР╤УМФАЛЬНЕ ПОВЕРНЕННЯ В СТРАСБУРГ. ЩО ЗА ТИМ?
Чи скотиться все те до нового Мюнхена? Хтозна... Т╕шить, принаймн╕, те, що наш╕ найближч╕ сус╕ди...


ПРОРОС╤ЙСЬКИЙ «ЛЯПАС» В ПАР╢: ЯК НЕ П╤ДСТАВИТИ Л╤ВУ ЩОКУ
Поразка в Парламентськ╕й Асамбле╖ — це непри╓мно, але потр╕бно. Хоча б тому, аби назавжди...


СТО ДВАДЦЯТЬ П’ЯТЕ КРИМСЬКЕ ЗАСТЕРЕЖЕННЯ
Чи не цього й добивалися наш╕ голосист╕ нищуки-щекуни разом з каранд╓╓вими-кириленками?
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #22 за 29.05.2009 > Тема "Резонанс"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#22 за 29.05.2009
З НИМ Я Б П╤ШОВ У РОЗВ╤ДКУ!

У мо╓му житт╕ був випадок – ми з мамою в л╕с╕ вантажили дерев’ян╕ обр╕зки з куч╕, в як╕й була зм╕я. Раптом вона кинулась на маму, ╕ повзла швидше, н╕ж мама вт╕кала. Я остовп╕в, та промайнула думка про можливу смерть матер╕, кинувся за зм╕╓ю ╕ убив ╖╖. А якби заметушився? Под╕бна ситуац╕я нин╕ з Укра╖ною, в яку «заповзла» св╕това криза, не ласкав╕ша в╕д зм╕╖. Як же зреагували кер╕вники держави?
Укра╖нець В. А. Ющенко в промов╕ звернувся до депутат╕в Верховно╖ Ради з конкретними пропозиц╕ями швидкого реагування, збер╕г ф╕нансову систему та нац╕ональну валюту. Н╕хто не сумн╕ва╓ться в його щирому патр╕отизм╕, в╕н — ф╕нансист, економ╕ст св╕тового значення. Це п╕дтверджували неодноразово Чорнов╕л ╕ Гетьман, вбит╕ ворогами Укра╖ни. З ним я б п╕шов у розв╕дку! Ю. Тимошенко та В. Янукович не проявили швидкого реагування для захисту держави, зате протягли у Верховн╕й Рад╕ р╕шення щодо дострокових вибор╕в Президента. Вони теж вигодован╕ Укра╖ною, але н╕ словами, н╕ д╕лами укра╖нського патр╕отизму не проявляють. Р╕ч не в ╖хн╕й нац╕ональност╕, серед укра╖нц╕в симоненки, грач╕, морози — не кращ╕. Р╕ч у тому, що друз╕ Укра╖ни попереджають нас, що вся ця брат╕я веде неоголошену в╕йну проти Укра╖ни (Читайте книгу Д. Чобота «Фарисе╖, або Неоголошена в╕йна Укра╖н╕»). З цими людьми я в розв╕дку не п╕шов би. Залишати на них Укра╖ну небезпечно.
Держави «велико╖ двадцятки» домовились перерахувати Всесв╕тньому банков╕ ╕ М╕жнародному валютному фондов╕ для боротьби з кризою 1,1 трильйона долар╕в. А що ж наш╕ в╕тчизнян╕ м╕льярдери? ╥м теж личить домовитись ╕ перерахувати необх╕дну суму для боротьби з кризою. «Б╕дн╕» 300 м╕льйонер╕в — депутат╕в ВР теж мають скинутись. Радянську «развёрстку» ╖м дати, хоч будемо знати хто ╓ хто.
Деяк╕ громадяни Укра╖ни хот╕ли б, щоб Президент В. А. Ющенко проявляв диктаторськ╕ риси. А що це да╓? Президенти Рос╕╖ проявляють диктаторство, а за статистикою ООН, Рос╕я пос╕да╓ трет╓ м╕сце в св╕т╕ за к╕льк╕стю людей, як╕ просять пол╕тичного притулку (20 тисяч за 2008 р.), а Укра╖на — 39 м╕сце. Н╕, програма В. Ющенка на побудову демократ╕╖ в╕рн╕ша. Ц╕нуйте свободу. Наш╕ д╕ти не гниють у шахтах ГУЛАГу, не гинуть в осет╕ях, придн╕стров’ях та аджар╕ях, матерям — спок╕йн╕ше, народжуван╕сть — б╕льша. Заволали морози – парламентаризм ущемляють. Такий парламент народов╕ не потр╕бен, в╕н його не обирав. Якщо Верховна Рада ╕ в кризов╕й ситуац╕╖ буде блокувати плани Президента з л╕кв╕дац╕╖ кризи, не буде проводити указан╕ ним реформи, в критичн╕й ситуац╕╖ Президент ма╓ право розпустити ╖╖, призначити вибори (не пропорц╕йн╕) одночасно з президентськими. В╕н ма╓ ввести президентське правл╕ння, Указом тимчасово скасувати депутатську недоторканн╕сть та п╕льги (╕накше вони в╕д цього корита не в╕дмовляться). А п╕д час нових парламентських вибор╕в обирати депутат╕в без депутатських п╕льг ╕ недоторканност╕. Т╕льки так можна вивести цю «родиму пляму» комун╕стичного режиму.
К. МОЧУЛЬСЬКИЙ.
м. Керч.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #22 за 29.05.2009 > Тема "Резонанс"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=7304

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков