Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3304)
З потоку життя (6538)
Душі криниця (3539)
Українці мої... (1473)
Резонанс (1510)
Урок української (992)
"Білі плями" історії (1684)
Крим - наш дім (532)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
УЧАСНИКИ В╤ЧА НА МАЙДАН╤ УХВАЛИЛИ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРЕЗИДЕНТА ╤ РАДИ
Минуло╖ нед╕л╕ на Майдан╕ Незалежност╕ у Ки╓в╕ пройшло в╕че проти погодження укра╖нською владою...


У КРИМУ БЛОКУЮТЬ УКР╤НФОРМ ╤ ЩЕ 17 УКРА╥НСЬКИХ ╤НФОРМАЦ╤ЙНИХ САЙТ╤В
Про це св╕дчать результати мон╕торингу Кримсько╖ правозахисно╖ групи (КПГ), який було проведено у...


СУД ЗААРЕШТУВАВ ПАШИНСЬКОГО
Сам Пашинський та його адвокат Андр╕й Федур заявили, що оскаржуватимуть ухвалу в апеляц╕йному...


РОС╤Я ДОС╤ НЕ ПУСТИЛА М╤С╤Ю ООН В ОКУПОВАНИЙ КРИМ
В окупованому Рос╕╓ю Криму к╕льк╕сть обшук╕в ╕ рейд╕в проти кримських татар зб╕льшилася вдв╕ч╕...


«СУД» В ОКУПОВАНОМУ КРИМУ АРЕШТУВАВ УКРА╥НСЬКОГО АКТИВ╤СТА
Так званий "суд" в окупованому Рос╕╓ю Криму обрав запоб╕жний зах╕д укра╖нцю Олегу Приходько -...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #17 за 24.04.2009 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#17 за 24.04.2009
СЛАБК╤СТЬ ВЛАДИ – НАЙСТРАШН╤ША Б╤ДА ДЛЯ НАРОДУ

(Наполеон Бонапарт)
У Севастопол╕ на Великдень м╕тингували: автопроб╕гом, п╕д рос╕йськими та Андр╕╖вськими прапорами в╕дзначали 226-т╕ роковини при╓днання Криму до Рос╕╖. Учасники заходу (з╕ сл╕в на камеру) “...решили напомнить, что Севастополь был, есть и будет русским городом, наверно, самым русским в мире. И так как Пасха является праздником надежды, то мы надеемся, что скоро Севастополь снова станет русским».
П╕сля зак╕нчення автопроб╕гу його учасники разом з представниками “Русского Блока” та “Российской общины” провели м╕тинг б╕ля пам’ятника Катерин╕ II, виступаючи за при╓днання Криму до Рос╕╖ та проти пол╕тики чинного Президента ╕ Прем’╓р-м╕н╕стра Укра╖ни. Вони спод╕ваються, що “...воскреснет славянское государство...”, куди ув╕йде Укра╖на, Рос╕я та Б╕лорус╕я.
А ще на м╕тингу й пот╕м через ЗМ╤ прозвучало на загал таке: “Пасха – это праздник русского народа, на митинг пришли истинно русские люди”. П╕сля таких заяв одразу пригадуються “дуг╕нськ╕” визначення: “русская пасха”, “русское солнце” тощо. До реч╕, пан Дуг╕н цей Великдень святкував разом з нами, гостюючи “телефоном” на севастопольському телеканал╕ НТС. По черз╕ з К. Затул╕ним вони, таким чином, налаштовували рег╕он проти держави Укра╖на. ╤ дарма, що ц╕ пани ╓ персонами non grata в наш╕й держав╕. Через пророс╕йськ╕ ЗМ╤, лояльно заре╓строван╕ нашими структурами, вищезгадан╕ пол╕тики усп╕шно знищують нашу державу. Севастопольськ╕ ж чиновники за власне кр╕сло готов╕ замовчувати все, що завгодно, мовляв, у нас демократ╕я. Свого часу вони “приспали” патр╕отично налаштовану частину громади об╕цянками, що пам’ятник Катерин╕ II встановлений не буде ╕ невтручанням довели ситуац╕ю до лог╕чного завершення: встановлення скульптури. П╕зн╕ше знову об╕цяли, що пам’ятник демонтують р╕шенням суду, бо в╕н встановлений незаконно. Зараз заспоко╖лися й видають дозволи на м╕тинги б╕ля того ж таки пам’ятника. Чиновники з владно╖ вертикал╕ Президента дозволяють проводити заходи, де представники шов╕н╕стично налаштованих громадських орган╕зац╕й паплюжать того ж таки Президента. При цьому вищезгадан╕ чиновники мають статус держслужбовц╕в ╕ вс╕ преференц╕╖ в╕д держави, зг╕дно з цим статусом. Ото дива! Неймов╕рно..., але факт.
Суд╕ть сам╕. Прокоментувати под╕╖ Великодня начальник управл╕ння внутр╕шньо╖ пол╕тики м╕сько╖ держадм╕н╕страц╕╖ Олег Котляров не захот╕в, киваючи на райдержадм╕н╕страц╕ю Лен╕нського району, мовляв, то вони приймали заявку на зах╕д, у них ╕ запитуйте. У райв╕дд╕л╕ внутр╕шньо╖ пол╕тики п╕дтвердили, що ╕ м╕тинг, ╕ автопроб╕г були справд╕ санкц╕онованими. Начальник райв╕дд╕лу внутр╕шньо╖ пол╕тики Лен╕нського району Дмитро Янченко люб’язно пов╕домив телефоном: “Автопробег был организован «Русским молодежным союзом». Они своевременно подали уведомление о том, что будет проводиться автопробег и митинг у памятника Екатерине II”.
Отже, н╕хто н╕чого не приховував, пов╕домили заздалег╕дь з зазначенням назви заходу: 226-т╕ роковини при╓днання Криму до Рос╕╖. Навряд чи хтось, приймаючи пов╕домлення в╕д вищезгадано╖ молод╕жно╖ орган╕зац╕╖, не розум╕в, що у св╕тле Великодн╓ свято вулицями укра╖нського м╕ста мчатимуть авто з прапорами ╕ншо╖ держави, пол╕тики яко╖ давно заз╕хають на Крим. Та, як виявилося, це н╕кого не збентежило. Пан Янченко сказав, що втручатися в зах╕д – це не ╖хня компетенц╕я, кивнувши дал╕ на силов╕ структури. Мовляв, ╓ МВС, СБУ - до них ╕ звертайтеся. А ми лише мон╕торимо та збира╓мо заявки на проведення заход╕в. Але знову ж таки, у м╕ськ╕й держадм╕н╕страц╕╖ ╓ управл╕ння у справах молод╕, яке також ма╓ працювати з молод╕жними орган╕зац╕ями, залучати ╖х до сп╕впрац╕ на благо держави, а не навпаки. Цей “Русский молодежный союз” не прибув з Рос╕╖, це наша молодь, якою вм╕ло ман╕пулюють. Склада╓ться враження, що державна владна вертикаль не працю╓ належним чином. Кожен чиновник тремтить за сво╓ кр╕сло, затуляючи оч╕ ╕ вуха, аби лише не зробити якогось кроку, що може йому самому зашкодити.
Серед вислов╕в знаного во╓начальника я ще в╕днайшла ц╕каве пор╕вняння журнал╕ст╕в з дв╕рниками, що працюють пером. Проте, це пор╕вняння, мабуть, актуальне лише у Франц╕╖, в╕д час╕в Наполеона й до сьогодн╕. Ми ж в Укра╖н╕ “метемо” ц╕лих 18 рок╕в, а см╕ття в нашому житт╕ не менша╓. Якусь дивну демократ╕ю ми буду╓мо. Демократ╕ю для чиновник╕в ус╕х мастей, як╕ не хочуть пом╕чати негаразд╕в, ск╕льки б на них не вказували “дв╕рники, що працюють пером”.
Може, нашому брату, журнал╕стов╕, варто “мести” ╕нтенсивн╕ше?
Л╕д╕я СТЕПКО.
м. Севастополь.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #17 за 24.04.2009 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=7183

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков