Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4466)
З потоку життя (7293)
Душі криниця (4143)
Українці мої... (1670)
Резонанс (2147)
Урок української (1006)
"Білі плями" історії (1847)
Крим - наш дім (1087)
"Будьмо!" (271)
Ми єсть народ? (242)
Бути чи не бути? (343)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (215)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
БЛ╤НКЕН ДАВ "ЗЕЛЕНЕ СВ╤ТЛО" НА УДАРИ ЗСУ ПО КРИМУ
Держсекретар США наголосив, що Укра╖на продовжу╓ боротися з РФ у Криму та Чорному мор╕.


САМ╤Т МИРУ У ШВЕЙЦАР╤╥: ОЧЕВИДНЕ ТА НЕСПОД╤ВАНЕ
П╕сля сам╕ту все ч╕тк╕ше проглядаються зм╕ни геопол╕тично╖ конф╕гурац╕╖ у св╕т╕. Наближа╓мося до...


В╤ЙНА В ОБ’╢КТИВ╤
Св╕тлини знят╕ в р╕зний час в╕д початку повномасштабного вторгнення ╕ по сьогодн╕…


НАРОДНИЙ ЩОДЕННИК ╤З ПЕКЕЛЬНОГО 22-го
Книга «Укра╖на: пекельний 22-й» - це ун╕кальний щоденник ╕ водночас моза╖чна картина...


АПОКАЛ╤ПСИС В╤ЙНИ
На його св╕тлинах – апокал╕псис в╕йни крупним планом через призму камери звичайного...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #15 за 10.04.2009 > Тема "Резонанс"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#15 за 10.04.2009
ЯКОГО МИ ХОТ╤ЛИ Б ПРЕЗИДЕНТА УКРА╥НИ?

КРИМСЬКИЙ МАЙДАН

А такого, який у нас вже чотири роки очолю╓ нашу Укра╖нську державу, всенародно обраного чинного Президента Укра╖ни!
Але ми д╕йсно дезорган╕зован╕ антиукра╖нськими силами, бо ж ст╕льки кожного дня масовано лл╓ться компромату, такий моральний тиск, така потужна ╕нформац╕йна атака ╕ п╕дготовка громадсько╖ думки щодо Президента Укра╖ни про те, що ми його не п╕зна╓мо ╕ не хочемо п╕знати.
Прочитавши мудр╕ роздуми професора ╤нституту рег╕ональних досл╕джень НАН Укра╖ни С. Вовканича в╕д 13.03.09 р. у газет╕ «Кримська св╕тлиця», доходимо висновку, що це д╕йсно повноц╕нна попередня анкета соц╕олог╕чного досл╕дження. Х╕ба ж не притаманн╕ б╕льш╕сть рис ╕ ознак нин╕шньому Президентов╕ Укра╖ни на сьогодн╕шньому етап╕ ╕сторичного розвитку молодо╖ ще укра╖нсько╖ демократ╕╖? Зг╕дно з ц╕╓ю анкетою, у нашого Президента, на мою думку, ╓ реформаторська спрямован╕сть, посл╕довне дотримання демократичних метод╕в кер╕вництва,  беззастережна самов╕ддан╕сть, безкорисливе служ╕ння Укра╖нськ╕й держав╕ ╕ народов╕, розбудова громадянського сусп╕льства.
Йому притаманн╕ чесн╕сть, почуття власно╖ г╕дност╕, глибокий патр╕отизм. Наш Президент ╓ символом укра╖нсько╖ нац╕╖. ╢ в нього власна ч╕тка позиц╕я щодо стратег╕╖ виходу Укра╖ни з кризи на засадах посл╕довно╖ ╓вро╕нтеграц╕╖, зм╕цнення ╖╖ державно╖ самост╕йност╕ ╕ р╕внопартнерсько╖ сп╕впрац╕ з сус╕дами.
Державний суверен╕тет для нашого Президента ╓ пр╕оритетом. Дба╓ в╕н за збереження мовно-культурно╖ ╕дентичност╕. У пол╕ зору нашого Президента ╓ доля нашо╖ церкви. Ма╓ в╕н глибок╕ переконання у консол╕дуюч╕й рол╕ ╢дино╖ пом╕сно╖ церкви в Укра╖н╕ та активне сприяння ╖╖ творенню.
Думаю, теж важливий факт, що перша особа Укра╖нсько╖ держави ╓ етн╕чним укра╖нцем, надзвичайно ╕нтел╕гентний, виважений у сво╓му ставленн╕ до представник╕в ус╕х етн╕чних груп, як╕ живуть поряд з титульною нац╕╓ю. Кожн╕й неупереджен╕й людин╕ зрозум╕ло, що це глибоко в╕руюча людина, справжн╕й християнин-патр╕от.
У зовн╕шн╕й пол╕тиц╕ Президент Укра╖ни посл╕довно ╕ р╕шуче прагне до вступу в ╢вроатлантичн╕ структури, зокрема, в НАТО, ╢вропейський Союз, бере активну участь в ГУАМу, щиро прагне до проведення «╢вро-2012», Ялтинсько╖ конференц╕╖.
Президент Укра╖ни вже к╕лька раз╕в оголосив боротьбу з╕ злочинн╕стю, зокрема, з економ╕чною, рейдерством. Але ми з виступ╕в нашого Президента чу╓мо, що вже б╕льше двох рок╕в його «3акон про боротьбу з корупц╕╓ю» та «Реформа судово╖ ╕ пол╕тично╖ системи» лежать у парламент╕, але чомусь не розглядаються. Можливо, тому ╕ не в╕дчутно ще р╕шучо╖ боротьби з╕ злочинн╕стю.
Кр╕м того, в╕н ще дотепер «розгр╕ба╓ спадок» сво╖х попередник╕в, а допомогти йому н╕кому. Сл╕д зважити ще ╕ на як╕сть роботи парламенту та уряду, «талановит╕ сюрпризи» оточення та соратник╕в, як╕ розраховували на отримання певних винагород без жодно╖ жертовност╕ для сусп╕льства. До всього цього ще дода╓ться занадто висока дов╕ра Президента до п╕д╕браних ним кадр╕в, яка не завжди себе виправдову╓.
Майже кожного дня вс╕ теле- ╕ рад╕оканали пов╕домляють про низький рейтинг Президента Укра╖ни. А х╕ба не зрозум╕ло чому? Бо наш всенародно обраний Президент В. А. Ющенко посл╕довно просува╓ Укра╖ну в НАТО, ╢вросоюз, в╕дкрива╓ арх╕ви КДБ, де розкриваються вс╕ жахлив╕ злочини тотал╕тарного стал╕нського режиму ╕ компарт╕╖, поверта╓ ╕сторичну пам’ять (Батурин, Крути, укра╖нський Голодомор, нац╕ональних геро╖в Шухевича ╕ Бандеру, УПА, в╕дкрива╓ Музей радянсько╖ окупац╕╖ ╕ розбудову╓ мистецький Арсенал).
Це не подоба╓ться комун╕стам, п’ят╕й колон╕, вс╕м антиукра╖нським силам, ╕ тому в них особисте неприязне ставлення до чинного Президента Укра╖ни, як ╖╖ патр╕ота. Ми бачимо ╕ чу╓мо ╖хн╕ нам╕ри застосувати щодо нього процедуру ╕мп╕чменту, ╕ не допустити балотуватись на другу каденц╕ю. Одним словом, позбавити Укра╖ну, ╖╖ народ того, що ще можна назвати укра╖нським.
Президент дба╓ про нац╕ональн╕ ╕нтереси ╕ хоче, щоб уряд працював адекватн╕ше, ефективн╕ше для швидшого виходу з економ╕чно╖ кризи. В умовах зм╕нено╖ Конституц╕╖ комуно-ол╕гарх╕чним кланом Медведчука-Симоненка ╕ Мороза Президент не може позитивно впливати на уряд ╕ парламент, але Глава Укра╖нсько╖ держави не може байдуже спостер╕гати за д╕ями уряду ╕ парламенту, по-сво╓му реагуючи ╕ викликаючи на себе нов╕ й нов╕ звинувачення.
Я звертаюся до вс╕х небайдужих людей словами доцента кафедри психолог╕╖ Мар╕упольського ╕нституту МАУП, кандидата медичних наук п. Анатол╕я Тришньовського (газета «За в╕льну Укра╖ну-плюс» № 12 в╕д 26.03.09 р.):
«Нац╕ональна ╕дея затоптана ворогами нашого народу в болото. Насува╓ться велика нац╕ональна катастрофа. Панують тотальна корупц╕я, бандитизм, ниц╕сть, антипатр╕отизм, б╕дн╕сть та свав╕лля. Створю╓ться ситуац╕я, яко╖ ще не було в ╕стор╕╖ людства - народ виборов свою незалежн╕сть ╕ вмер в╕д нового внутр╕шнього ворога, яким ╓ псевдоукра╖нський владний режим. Вкрадене у народу майно, ф╕нанси, влада, засоби масово╖ ╕нформац╕╖, правоохоронн╕ органи та вся економ╕ка перебува╓ в руках б╕олог╕чних та ╕сторичних ворог╕в».
Нам можуть допомогти лише згуртован╕ парт╕╖ патр╕отично-демократичного спрямування, чинний Президент Укра╖ни та Вищ╕ сили. УКРА╥НЦ╤! Будьте пильними. Бор╕теся - поборете!
╤ все ж я щаслива, що живу у в╕льн╕й, незалежн╕й, суверенн╕й Укра╖н╕.
З пошаною ╕ вдячн╕стю - Л. РОМАНЮК-ОЛЕКС╤ЙЧУК.
л╕кар-пенс╕онерка ╕з 48-р╕чним медичним стажем.
м. Льв╕в.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #15 за 10.04.2009 > Тема "Резонанс"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=7119

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков