Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3609)
З потоку життя (6843)
Душі криниця (3685)
Українці мої... (1500)
Резонанс (1588)
Урок української (997)
"Білі плями" історії (1752)
Крим - наш дім (533)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
НЕПЕРЕВЕРШЕНИЙ В╤РТУОЗ БОНД╤
П╕сн╕ Богдана Весоловського – житт╓рад╕сн╕, св╕тл╕ й легк╕, й сьогодн╕ не втратили сво╓╖...


«ТРУД╤ВНИЦЯ ДУХУ» НАТАЛ╤Я КОБРИНСЬКА
Серед потужних постатей ма╓мо й зачинательку емансипац╕йного рух Натал╕ю Кобринську –...


ПОМЕР УКРА╥НСЬКИЙ КОМПОЗИТОР МИРОСЛАВ СКОРИК
Мирославу Скорику 13 липня мало виповнитися 82 роки.


ПАМ'ЯТЬ ПРО ХУДОЖНИКА ВШАНУВАЛИ МЕМОР╤АЛЬНОЮ ДОШКОЮ
22 травня заслуженому художнику Укра╖ни, куратору всеукра╖нських ╕ м╕жнародних пленер╕в...


В╤ТАННЯ З ЕКСКУРСОМ В МИНУЛЕ
Сьогодн╕, у день Весняного Миколи, святку╓ св╕й 66-й день народження (по-сво╓му - кругла дата!)...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #14 за 03.04.2009 > Тема "Українці мої..."
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#14 за 03.04.2009
ВОНА ВИБРАЛА ДОЛЮ СОБ╤ САМА...

Хто хоч раз зустр╕чався з Л╕д╕╓ю Петр╕вною Сизковою, методистом Нижньог╕рського районного в╕дд╕лу осв╕ти, той не м╕г не запам’ятати теплого в╕дкритого погляду, бажання вислухати людину, а в раз╕ потреби – допомогти. Ця ж╕нка, д╕йсно, на сво╓му м╕сц╕. Адже, коли в колектив╕ працю╓ така особист╕сть – вона не да╓ змоги ╕ншим знижувати р╕вень профес╕йност╕. А колектив учител╕в укра╖нсько╖ мови та л╕тератури Нижньог╕рського району – понад 40 ос╕б. ╤ Л╕д╕я Петр╕вна добре зна╓ кожного. Вона, при╖жджаючи у близьк╕ та в╕ддален╕ в╕д районного центру с╕льськ╕ школи, в першу чергу прагне надати вчителев╕ методичну допомогу, порадити.
Ми завжди чека╓мо серпневих конференц╕й, сем╕нар╕в, як╕ Л╕д╕я Петр╕вна орган╕зову╓ для вчител╕в укра╖нсько╖ мови та л╕тератури, щоб побувати на в╕дкритих уроках, позакласних заходах у сво╖х колег, вчитись майстерност╕ один в одного. Ми ц╕ну╓мо свого кер╕вника-методиста за порядн╕сть, працьовит╕сть, тактовн╕сть, профес╕онал╕зм.
Цю людину турбу╓ все: ╕ знання школярами укра╖нсько╖ мови, ╕ обдарован╕ д╕ти, ╕ проблеми дошк╕льного виховання, ╕ духовн╕сть п╕дростаючого покол╕ння. Тому вона оп╕ку╓ться ╕ станом викладання православно╖ культури у школах району. В минулому роц╕ була нагороджена орденом «За заслуги перед церквою», а церемон╕ю проводив сам митрополит Лазар.
Зв╕дки, з якого джерела, черпа╓ енерг╕ю ця вродлива ж╕нка? Родом ╕з села Тамбовки Нижьог╕рського району, була третьою дитиною в с╕м’╖ трудолюбивих батьк╕в-колгоспник╕в. Росла скромною, тихою д╕вчинкою, у школ╕ навчалася в╕дм╕нно. Пот╕м (п╕сля восьмого класу) вступила до Ялтинського педагог╕чного училища. У цей час помер батько ╕ юна Л╕да зрозум╕ла, що всього потр╕бно добиватися сво╓ю працею та великою силою вол╕. Трудилась вихователем у дитячому садочку, навчалась у С╕мферопольському державному ун╕верситет╕ на ф╕лолог╕чному факультет╕.
Нижньог╕рська загальноосв╕тня школа № 2 стала другою дом╕вкою для Л╕д╕╖ Петр╕вни. Жодного разу не пожалкувала, що вибрала саме цю профес╕ю, бо любов до д╕тей, насолода в╕д творчо╖ прац╕ давали наснагу й бажання активно жити.
Наша Л╕д╕я Петр╕вна – берегиня й домашнього вогнища, прекрасна дружина, любляча мама двох д╕тей, лаг╕дна бабуся двох онучок – Анютки та Маш╕. Дочка Катя розпов╕да╓: «Головним кредо нашо╖ мами ╓ слова: «Ми прийшли в це життя, щоб удосконалювати себе». Цього правила вона навча╓ нас, сво╖х д╕тей, допомага╓ працювати над собою. Вона тактовна з нами, з дитинства сп╕лку╓ться, як з р╕вними за в╕ком людьми, н╕коли не обража╓. Ласкава, н╕жна, як ╕ б╕льш╕сть ж╕нок – ранима. Ми ╖╖ любимо, поважа╓мо ╕ пиша╓мось. Онучок обожню╓, завжди купу╓ подарунки. Вони з нею сп╕лкуються не як з бабусею, а як з подружкою. У них сво╖ та╓мниц╕, жарти, улюблен╕ казки».
Л╕д╕╖ Петр╕вн╕ Сизков╕й 7 кв╕тня виповниться 55, але вона молода душею ╕ думками, багата житт╓вим профес╕йним досв╕дом – Учитель вчител╕в. Сердечно в╕та╓мо Вас, дорога наша колего, Л╕д╕╓ Петр╕вно. Хай Вам здоровиться, а Бог дару╓ мног╕╖ л╕та й благословля╓ працю Вашу!

Колектив учител╕в укра╖нсько╖ мови
та л╕тератури Нижньог╕рського району.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #14 за 03.04.2009 > Тема "Українці мої..."


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=7090

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков