Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3609)
З потоку життя (6843)
Душі криниця (3685)
Українці мої... (1500)
Резонанс (1588)
Урок української (997)
"Білі плями" історії (1752)
Крим - наш дім (533)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
У КРИМУ ТРИР╤ЧНОГО СИНА ПОЛ╤ТВ'ЯЗНЯ СУЛЕЙМАНОВА ЗНАЙШЛИ МЕРТВИМ
У сел╕ Строгон╕вка п╕д С╕мферополем 26 липня знайшли т╕ло трир╕чного Муси Сулейманова.


ПУТ╤НУ ДОВ╤РЯ╢ ВСЕ МЕНШЕ РОС╤ЯН
у Кремл╕ заявляють, що президент Рос╕╖ Володимир Пут╕н задоволений вибудуваною в РФ пол╕тичною...


В ОКУПОВАНОМУ КРИМУ НАРАХУВАЛИ ПОНАД 1,5 ТИСЯЧ╤ ХВОРИХ НА COVID-19
Про це ╕нформу╓ в Facebook Кримська правозахисна група.


ЧАС БУДУВАТИ КОРАБЛ╤
Лист Асоц╕ац╕╖ суднобуд╕вник╕в Укра╖ни


СТВОРИТИ НАЦ╤Ю З РОЗУМОМ ПЕРЕМОЖЦ╤В
Нещодавно в Ки╓в╕ вийшла друком нова книга Серг╕я Мартинюка «Маю честь бути Укра╖нцем».
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #13 за 27.03.2009 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#13 за 27.03.2009
«ЦЕ ПРОСТО ПЕРЕМОГА...»

23 березня у Брюссел╕ в╕дбулась М╕жнародна ╕нвестиц╕йна конференц╕я з модерн╕зац╕╖ укра╖нсько╖ ГТС, в як╕й взяли участь Президент Укра╖ни В╕ктор Ющенко ╕ Прем’╓р-м╕н╕стр Юл╕я Тимошенко.
За п╕дсумками ╕нвестконференц╕╖ “╢С – Укра╖на: партнери ╕з забезпечення газу до ╢вропи” була п╕дписана Сп╕льна декларац╕я ╢С, Укра╖ни та м╕жнародних ф╕нансових орган╕зац╕й, яка визначатиме основу для надання ╕нвестиц╕й.
Президент Укра╖ни В╕ктор Ющенко переконаний, що домовленост╕ Укра╖ни та ╢С щодо модерн╕зац╕╖ укра╖нсько╖ газотранспортно╖ системи ╓ великим внеском у стаб╕л╕зац╕ю ситуац╕╖ на енергетичному ринку. За його словами, ця декларац╕я пересл╕дувала дв╕ мети: Укра╖на прагне ╕нтегруватись в ╓вропейський гуртовий газовий ринок; Укра╖на плану╓ провести глибок╕ зм╕ни у сво╓му газовому сектор╕. Кр╕м того, Укра╖на запропонувала ╢вроком╕с╕╖ створити ╓дину мон╕торингову пол╕тику щодо проходження газу територ╕╓ю Укра╖ни за допомогою буд╕вництва нових газовим╕рювальних станц╕й.
«У технолог╕чному сенс╕ йдеться про те, що вперше за участ╕ ╢вроком╕с╕╖ ╕ м╕жнародних ф╕нансових ╕нституц╕й заф╕ксовано позиц╕ю щодо додаткового розширення потужностей ГТС на 60 млрд. кубометр╕в газу на р╕к за рахунок вкладення 5-6 м╕льярд╕в долар╕в, - заявив на бриф╕нгу Уповноважений Президента Укра╖ни з м╕жнародних питань енергетично╖ безпеки Богдан Соколовський. - Це на сьогодн╕ найвиг╕дн╕ший потенц╕йний проект у сфер╕ транзиту газу з╕ Сходу на Зах╕д. Цей проект, без сумн╕ву, набагато дешевший, н╕ж будь-який ╕нший можливий проект, що обговорю╓ться, чи то П╕вденний, чи то П╕вн╕чний пот╕к», – п╕дсумував Богдан Соколовський.

ТИМ ЧАСОМ...

Рос╕йська делегац╕я залишила конференц╕ю, обвинувативши сторони в тому, що ╖╖ практично виключили з обговорення питання....
М╕н╕стерство енергетики Рос╕╖ припустило можлив╕сть перегляду контракт╕в з Укра╖ною на постачання ╕ транзит природного газу, у раз╕, якщо рос╕йськ╕ ╕нтереси не будуть врахован╕ при модерн╕зац╕╖ укра╖нсько╖ газотранспортно╖ системи.
* * *
Прем’╓р Юл╕я Тимошенко заявля╓, що п╕дписання сп╕льно╖ декларац╕╖ м╕ж Укра╖ною ╕ ╢С з модерн╕зац╕╖ ГТС не заперечу╓ можливост╕ Рос╕╖ брати у цьому участь. Про це вона заявила у в╕второк на бриф╕нгу. «Не треба сприймати, що щось погане було зроблено стосовно Рос╕╖. Рос╕я може брати участь так само в ╕нвестиц╕йних проектах, у реконструкц╕╖ ╕ модерн╕зац╕╖. Про це було заявлено ╕ паном Баррозу ╕ ╓вроком╕сарами, ╕ мною», - сказала Тимошенко.
«Але фундаментальний ╕нтерес в енергетичн╕й сфер╕ Укра╖ни вчора був захищений на багато десятил╕ть вперед... Я знаю, що рос╕йськ╕й делегац╕╖ не все сподобалося. Але, можливо, Рос╕╖ ╕ не сподобалося те, що «Шахтар» виграв у ЦСКА. Це ж не ╓ зрада нац╕ональних ╕нтерес╕в Рос╕╖. Це просто перемога», - наголосила Тимошенко.
«Так само ╕ вчора не програла Рос╕я, не програла ╢вропа, Укра╖на просто захистила сво╖ нац╕ональн╕ ╕нтереси достойно ╕ ч╕тко, захистила головну свою транзитну газову маг╕страль», - додала прем’╓р.
* * *
В╕домий рос╕йський журнал╕ст Матв╕й Ганапольський сво╓р╕дно в╕дреагував на черговий газовий конфл╕кт м╕ж Укра╖ною ╕ Рос╕╓ю, ╕, зокрема, на заяву укра╖нського прем’╓ра:
«Мадам Тимошенко, звичайно, гарно сказала: «Так, ми зна╓мо, що рос╕йськ╕й делегац╕╖ не все сподобалося. Але, можливо, Рос╕╖ ╕ не сподобалося те, що «Шахтар» виграв у ЦСКА. Це ж не ╓ зрадою нац╕ональним ╕нтересам Рос╕╖, це просто перемога».
Але нехай Тимошенко не образиться, якщо наступного разу ЦСКА все ж таки переможе «Шахтаря». Але з маленьким нюансом: «Шахтар» не покличуть на матч.
Або покличуть, але не дадуть вдарити.
╤ це буде просто перемога»...

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #13 за 27.03.2009 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=7053

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков