Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4252)
З потоку життя (7281)
Душі криниця (3920)
Українці мої... (1562)
Резонанс (1824)
Урок української (1001)
"Білі плями" історії (1805)
Крим - наш дім (555)
"Будьмо!" (262)
Ми єсть народ? (239)
Бути чи не бути? (112)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (112)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
КОМУН╤ЗМ = РАШИЗМ
У Ки╓в╕ просто неба експону╓ться документальна виставка «Комун╕зм = рашизм».


ОКУПАНТИ ВТЕКЛИ З╤ ЗМ╤╥НОГО
В РФ назвали ще одне жалюг╕дне виправдання сво╓му провалу.


БИТВА ЗА УКРА╥НУ. ДЕНЬ СТО ДВАДЦЯТЬ СЬОМИЙ
╤нформац╕я про сто двадцять сьомий день в╕йни...


ПРОЩАННЯ З ДИТИНСТВОМ: ВИПУСКН╤ АЛЬБОМИ НА РУ╥НАХ ╤ ВАЛЬС-ПРИСВЯТА
"У нас вкрали свято, вкрали дитинство. ╤ ми хот╕ли показати св╕ту, що життя продовжу╓ться,...


ЯК ВИ╥ХАТИ З ОКУПОВАНОГО КРИМУ?
Представництво Президента в АРК п╕дготувало рекомендац╕╖ укра╖нцям, як ви╖хати з окупованого Криму.
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #5 за 30.01.2009 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#5 за 30.01.2009
ЗНАХАБН╤ЛИ... В╤Д БЕЗКАРНОСТ╤

БОРИС КОЖИН: «СБУ МА╢ АКТИВН╤ШЕ В╤ДЛОВЛЮВАТИ РОС╤ЙСЬКИХ ШПИГУН╤В У КРИМУ!»

Служба безпеки Укра╖ни ма╓ активн╕ше боротися з╕ «шпигунською д╕яльн╕стю» Рос╕╖ у Криму, заявив представник Укра╖нсько╖ народно╖ парт╕╖ (УНП) Борис Кожин.
«На територ╕╖ Криму д╕╓ широко розгалужена мережа в╕йськово╖ розв╕дки Рос╕йсько╖ Федерац╕╖. Агенти ФСБ та рос╕йського ГРУ активно займаються як в╕йськовою розв╕дкою, так ╕ пол╕тичними питаннями, спрямованими на п╕дсилення антиукра╖нських орган╕зац╕й та антиукра╖нсько╖ ╕стер╕╖ загалом, - вважа╓ в╕це-адм╕рал. - Тому СБУ та в╕йськова контррозв╕дка Укра╖ни ма╓ активн╕ше боротися з╕ сво╖ми рос╕йськими «колегами», адже, треба визнати, що сьогодн╕ в Криму рос╕йськ╕ спецслужби в╕дчувають себе як вдома, а в Кремл╕ волод╕ють достов╕рною ╕нформац╕╓ю про те, що робиться у в╕йськових п╕дрозд╕лах Укра╖ни та у пол╕тичному житт╕ п╕вострова».
На думку Б. Кожина, «СБУ ма╓ стати, нарешт╕, справжньою Службою безпеки Укра╖ни, а не укра╖нським ф╕л╕алом ФСБ Рос╕╖ - правонаступника КДБ СРСР».
У першу чергу, вважа╓ представник УНП, укра╖нськ╕ спецслужби мають активн╕ше боротися «з╕ шпигунською д╕яльн╕стю розв╕дки Чорноморського флоту Рос╕йсько╖ Федерац╕╖».
«Таких «оф╕цер╕в» ЧФ сьогодн╕ в Криму «працю╓» не одна сотня, тому антишпигунськ╕ заходи укра╖нських спецслужб мають бути системними ╕ не обмежуватися разовими усп╕хами. Адже розм╕щення ╕ноземно╖ в╕йськово╖ бази на територ╕╖ ╕ншо╖ держави завжди супроводжу╓ться посиленою активн╕стю спецслужб кра╖ни перебування, нав╕ть якщо держави дружн╕», - прокоментував Б. Кожин пов╕домлення СБУ про затримання оф╕цера ЧФ з апаратурою для прослуховування телефонних розмов, ╕нформу╓ прес-служба УНП.

ЗНАХАБН╤ЛИ... В╤Д БЕЗКАРНОСТ╤

Останн╕м часом почаст╕шали випадки порушень частинами та в╕йськовослужбовцями Чорноморського флоту Рос╕йсько╖ Федерац╕╖ двосторонн╕х угод та законодавства Укра╖ни, пов╕домив на зас╕данн╕ прес-клубу укра╖нського М╕н╕стерства закордонних справ директор Першого територ╕ального департаменту МЗС Леон╕д Осаволюк.
«Ми мусимо констатувати, що останн╕м часом надзвичайно посилю╓ться динам╕ка зростання грубого ╕ св╕домого ╕гнорування Чорноморським флотом як двосторонн╕х угод, укладених ще у 1997 роц╕, так ╕ законодавства Укра╖ни», - сказав в╕н.
Як переда╓ кореспондент УН╤АН, за словами Л. Осаволюка, це, в першу чергу, стосу╓ться безконтрольного перетину державного кордону силами ╕ засобами Чорноморського флоту, безконтрольного пересування територ╕╓ю Укра╖ни, участ╕ ЧФ РФ у бойових д╕ях та во╓нних конфл╕ктах.
Також, за словами Л. Осаволюка, це стосу╓ться порушення в╕йськовослужбовцями Чорноморського флоту законодавства Укра╖ни. В╕н пов╕домив, що за останн╕ 12 м╕сяц╕в ними було зд╕йснено 521 правопорушення та 16 злочин╕в, серед яких нанесення тяжкого т╕лесного ушкодження, з╜валтування, граб╕ж.
«Ми, звичайно, розум╕╓мо ситуац╕ю, яка пов’язана з правовим н╕г╕л╕змом окремих в╕йськовослужбовц╕в ЧФ РФ, разом з тим ми не можемо зрозум╕ти ╕ прийняти св╕доме порушення та св╕доме ╕гнорування вимог законодавства Укра╖ни й п╕дписаних двосторонн╕х угод самим кер╕вництвом Чорноморського флоту ╕ Чорноморським флотом в ц╕лому», - сказав Л. Осаволюк.
Кр╕м того, в╕н пов╕домив, що з 1 вересня до 24 с╕чня з 137-ми пов╕домлень про перетин державного кордону кораблями ЧФ 78 пов╕домлень над╕слан╕ з порушенням законодавства Укра╖ни. За його словами, в 17-ти випадках корабл╕ ЧФ й ек╕паж╕ корабл╕в Чорноморського флоту св╕домо в╕дмовлялись в╕д проходження прикордонного контролю п╕д час перетину державного кордону Укра╖ни. При цьому Л. Осаволюк зазначив, що В╕денська конвенц╕я про право м╕жнародних договор╕в зазнача╓, що сутт╓в╕ порушення двостороннього договору одним з його учасник╕в да╓ п╕дстави для припинення д╕╖ цього договору.
При цьому в╕н наголосив, що у двосторонньому укра╖нсько-рос╕йському договор╕ ч╕тко записано зобов’язання про те, що п╕д час перебування ЧФ на територ╕╖ Укра╖ни в╕н виконуватиме вимоги законодавства Укра╖ни.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #5 за 30.01.2009 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=6822

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков