Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4233)
З потоку життя (7276)
Душі криниця (3915)
Українці мої... (1558)
Резонанс (1793)
Урок української (1001)
"Білі плями" історії (1805)
Крим - наш дім (537)
"Будьмо!" (262)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (106)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (109)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
УКРА╥НА ЗАВЕРШИЛА ПАРАЛ╤МП╤АДУ В ПЕК╤Н╤: 29 МЕДАЛЕЙ ╤ ДРУГЕ ЗАГАЛЬНОКОМАНДНЕ М╤СЦЕ
Упродовж дев'яти змагальних дн╕в укра╖нськ╕ спортсмени виграли 29 медалей: 11 золотих, 10...


М╤Ж ПУТ╤НИМ ╤ Г╤ТЛЕРОМ НАРЕШТ╤ ПОСТАВЛЕНО ЗНАК «ДОР╤ВНЮ╢»
Сенат США одноголосно назвав пут╕на во╓нним злочинцем. Насл╕дки? З ╕стотою, визнаною во╓нним...


ЗАХИСТИМО СТОЛИЦЮ!
Подана мною ╕нформац╕я - достов╕рна, як кажуть, «з перших уст».


РОС╤ЙСЬК╤ СОЛДАТИ ПОВОДЯТЬ СЕБЕ ЯК АГРЕСИВН╤ ЗВ╤Р╤, ЯК ВАРВАРИ
Мер окупованого рос╕йськими в╕йськами м╕ста Тростянець на Сумщин╕ Юр╕й Бова в ╕нтерв’ю...


БИТВА ЗА УКРА╥НУ. ДЕНЬ ДВАДЦЯТЬ ДРУГИЙ
Ми з╕брали для вас ╕нформац╕ю про ситуац╕ю в Укра╖н╕ й Ки╓в╕ з 9 по 15 годину 17.03.2022 по...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #33 за 15.08.2008 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#33 за 15.08.2008
ЧОМУ К╤СС╤НДЖЕР ТОРГУ╢ УКРА╥НОЮ?

ПОГЛЯД З-ЗА ОКЕАНУ

Не дратувати тепер╕шню московську ╕мпер╕ю - це те ж саме, що ран╕ше Зах╕д не дратував Г╕тлера, а тепер пут╕нсько-медвед╓вську владу. За цим кри╓ться тактично-хитра ╕мперська пол╕тика. План Москви - за будь-яку ц╕ну переконати Зах╕д, щоб не приймали Укра╖ну до НАТО. Тому Кремль шука╓ тих пол╕тичних рупор╕в, як╕ б у цьому йому сприяли. Для цього запросили в╕домого американського пол╕тика К╕сс╕нджера, ╕ нин╕ в╕н почина╓ «сп╕вати» по нотах Пут╕на, що цей екс-президент проголошу╓ «нову» форму «демократ╕╖» в Рос╕╖. ╤ для обману Заходу в╕н доводить, що коли ск╕нчилася його каденц╕я, в╕н за Конституц╕╓ю поступа╓ться м╕сцем ╕ншому... Але ж у цьому «демократичному» вчинку замаскована реальн╕сть: Пут╕н призначив соб╕ наступника, за якого проголосували. Це схвалено проводом парт╕╖ «╢д╕ная Росс╕я». В╕дпов╕дного кандидата у президенти «законно» оскаржили ╕ нечисленну опозиц╕ю обмежили... «Новообраний» президент буде зд╕йснювати волю урядово╖ парт╕╖ «╢Р» (читай - волю Пут╕на). Але до цього треба додати, що Пут╕н на 70% ус╕ урядов╕ установи обсадив сво╖ми НКВД-КГБ╕стами - уся влада в ╖хн╕х руках. Тому в кер╕вних органах автономних республ╕к урядов╕ посади об╕ймають нац╕ональн╕ зрадники та московити-КГБ╕сти. А в ╤чкер╕╖-Чечн╕, з яко╖ ще за дорученням Стал╕на вивезли в аз╕йськ╕ простори понад 50% населення, а решту ф╕зично знищили або як п╕дозр╕лих вивезли нев╕домо куди, ╢льцин та Пут╕н призначали ╕ зв╕льняли кер╕вник╕в, доки знайшли молодого зрадника (протиправно!), з яким нав╕ть провели вибори з результатом голосування як ╕ за Медвед╓ва - 96% голос╕в. А хто ж голосував? А чи не було там фальсиф╕кац╕╖? Голосувала багатотисячна московська арм╕я, вся агентура та прислужники Москви. Усе це п. Г. К╕сс╕нджер сприйма╓ як «нову» форму «демократ╕╖».
В╕дкриття неспод╕ваних нових перспектив м╕ж Вашингтоном ╕ Москвою, на думку
Г. К╕сс╕нджера, ╓ сприймання ним кремл╕вських об╕цянок за чесн╕ пропозиц╕╖. Однак
п. К╕сс╕нджер очевидно забув традиц╕╖ рос╕йських цар╕в, вожд╕в та ╖хн╕х посл╕довник╕в-президент╕в, як╕ н╕коли домовленостей не виконували.
А щодо сп╕льно╖ стратег╕╖, то наочний приклад - писання Солженицина про США та настанова-наказ журнал╕стам сво╖м ╕ вс╕м прокомун╕стично-л╕вим на Заход╕, як╕ ран╕ше служили стал╕нськ╕й систем╕ ╕ яких тепер знову заангажовано служити Москв╕, вишукувати ╕ писати статт╕ Т╤ЛЬКИ НЕГАТИВНОГО ЗМ╤СТУ про США. Уже це ╓ доказом «добросов╕сно-чесного» стратег╕чного партнерства Рос╕╖ та США.
Г. К. пише: «Рос╕я зум╕ла в╕дновити свою економ╕ку...». Це не вм╕ння, а природний дар газу ╕ нафти на окупованих землях, який дав ╖й величезний, даремно здобутий ф╕нансовий прибуток.
…Турбу╓ страх Москви перед Пек╕ном, що ота кита╖зац╕я прагне аз╕йськ╕ простори, окупован╕ московською ╕мпер╕╓ю, повернути господарям - аз╕йським народам. Тому Москва м╕ж цими двома силами гра╓ «лисом»: дружить ╕з Кита╓м, виступа╓ проти США ╕ Заходу, а Г. К╕сс╕нджера перекону╓, що ╓ стратег╕чним партнером США. Але в Пек╕н╕ добре знають пол╕тику Москви ╕ також адекватно ведуть пол╕тику щодо не╖. А от╕ л╕в╕ та прол╕в╕-л╕берали з под╕бними К╕сс╕нджерами можуть на принцип╕ демократ╕╖ теоретично завести в державно-пол╕тичну оману народ США.
При цьому варто пригадати кремл╕всько-стал╕нськ╕ плани, в яких було: спершу зруйнувати економ╕чну силу США, а пот╕м ╕ ╖╖ м╕л╕тарну силу. Тобто стати дом╕нуючою силою, силою св╕ту. А в Кита╖, на той час, щоб позбутися його наступаючо╖ конкуренц╕╖, можна знайти засоб╕в ╖╖ позбавитись. У наших досв╕дчених НКВДист╕в та КГБ╕ст╕в ╓ достатньо знань ╕ досв╕ду як це робиться. Ц╕╓╖ думки не позбавились ╕ пут╕нц╕. Але зд╕йснити цей план в сьогоденн╕й м╕ждержавн╕й пол╕тичн╕й кон’юнктур╕ не так просто. Америка ╓ сильною державою, а Китай розвива╓ться великими економ╕чними темпами ╕ також волод╕╓ сучасними ракетами та атомною збро╓ю. От це ╕ ╓ сьогодн╕шньому Кремлев╕ проблема. Тому в╕н поставив на перше м╕сце ╕мперсько╖ д╕╖ - повернути вс╕ в╕докремленi колишн╕ республ╕ки в лоно сьогоденно╖ ╕мпер╕╖ - РФ. Тому Москва хитро виступа╓ на м╕жнародн╕й арен╕ «ангелом»-миротворцем, прагне «миру», створення м╕жнародно╖ системи безпеки, розв’язання ╕ранського ядерного питання. Але щоб зах╕дн╕ держави в╕дмовилися приймати Укра╖ну до НАТО, на що вже ╕ погодився
Г. К╕сс╕нджер. Мен╕ дивно, що такий досв╕дчений пол╕тик не розум╕╓, що вс╕ проблеми можна розв’язувати, а от вступ Укра╖ни до НАТО виклика╓ емоц╕йний спротив у Кремл╕. Варто б п. Г. К. нагадати, що ус╕ кремл╕вськ╕ ходи доводять, що царська ╕мпер╕я, «сов╓цька» ╕мпер╕я ╕ так звана «демократична» РФ - НЕЗМ╤НН╤. ╤ це ╓ доказом, що ╕мперськ╕ плани опанування св╕том ще й дос╕ нуртують у головах кремл╕вських вожак╕в. Тому що, маючи зах╕дний кап╕тал, кремл╕вська влада розбудову╓ ╕ модерн╕зу╓ м╕л╕тарну техн╕ку, заявляючи про ╖╖ ун╕кальн╕сть, а застар╕лу, широко рекламуючи, прода╓ в╕дсталим кра╖нам.
Моя думка - «ангелопоказуванням» Москва обманути св╕т не зможе:
Бо ╓ народ, що правду зна╓
Про те, що д╕ялось
в окупац╕йний час,
Ще ╓ народ, що голос ма╓
В╕н голос св╕тов╕ подасть!
Бо вс╕ розстр╕ли, тюрми, голодомори, табори смерт╕ та от╕ 100 м╕льйон╕в жертв, про як╕ писав Солженицин - УСЕ ЦЕ НА СОВ╤СТ╤ ╤МПЕРСЬКО╥ МОСКВИ.

Фед╕р ГАБЕЛКО.
Гленрой, Австрал╕я.

Патр╕арх американсько╖ пол╕тики, радник багатьох американських президент╕в Генр╕ К╕сс╕нджер на стор╕нках The International Herald Tribune вказу╓ на рос╕йсько-укра╖нськ╕ суперечност╕ як на одну з перешкод у налагодженн╕ т╕сн╕шо╖ стратег╕чно╖ сп╕впрац╕ м╕ж Вашингтоном ╕ Москвою, пов╕домля╓ радiо «Свобода».
Американський пол╕тик вважа╓, що на порядку денному м╕ж США ╕ Рос╕╓ю «стоять три головн╕ питання – безпека, ╤ран ╕ в╕дносини Рос╕╖ з державами, як╕ ран╕ше були на ╖╖ орб╕т╕, особливо – з Укра╖ною».
К╕сс╕нджер заклика╓ США припинити розширення НАТО на сх╕д за умови «справжньо╖ незалежност╕ Укра╖ни». Тобто йдеться про зняття з порядку денного в НАТО надання Ки╓ву Плану д╕й для членства в П╕вн╕чно-Атлантичному союз╕.
Щодо виключення Укра╖ни з орб╕ти НАТО Генр╕ К╕сс╕нджер сьогодн╕ не самотн╕й у США. Наприклад, в╕домий американський професор з Ун╕верситету Нью-Йорка Ст╕вен Коен заклика╓ одночасно з К╕сс╕нджером з╕ стор╕нок згадано╖ The International Herald Tribune, що «необх╕дно припинити розширення НАТО, поки Альянс не д╕йшов до Укра╖ни», оск╕льки «у цьому випадку може виникнути щось ще г╕рше за «холодну в╕йну», стверджу╓ Коен.
╤ Генр╕ К╕сс╕нджер, ╕ Ст╕вен Коен закликають майбутнього Президента США ставитися до Рос╕╖ як «до суверенно╖ ╕ велико╖ держави з в╕дпов╕дними нац╕ональними ╕нтересами».

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #33 за 15.08.2008 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=6218

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков