Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3476)
З потоку життя (6713)
Душі криниця (3636)
Українці мої... (1489)
Резонанс (1551)
Урок української (997)
"Білі плями" історії (1733)
Крим - наш дім (533)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ПОСИЛЕННЯ КАРАНТИНУ: В УРЯД╤ ПЕРЕЛ╤ЧИЛИ НОВ╤ ЗАБОРОНИ ДЛЯ УКРА╥НЦ╤В
Доктор Комаровський жорстко в╕дреагував на р╕шення уряду посилити карантин ╕ написав свою думку у...


ЗЕЛЕНСЬКИЙ VS КОЛОМОЙСЬКИЙ: БИТВА ЗА МВФ, В ЯК╤Й ЗАГИНУЛА МОНОБ╤ЛЬШ╤СТЬ
Ця битва була неминучою. Як би часто не показували ще-ком╕ка Володимира Зеленського на канал╕...


ЗАРОБ╤ТЧАНИ ЗА Р╤К ПЕРЕКАЗАЛИ В УКРА╥НУ ПОНАД $12 М╤ЛЬЯРД╤В
обсяг приватних грошових переказ╕в в Укра╖ну у 2018 роц╕ становив 11,111 м╕льярда долар╕в.


ЗАВАЛИМО РОС╤Ю ПОЗОВАМИ, А ЩЕ – Д╤ЗНА╢МОСЯ В КОГО ЯК╤ ПАСПОРТИ…
Окупанти в Криму продовжили сво╓ звичне – грабунок. Цьому треба протистояти. А ще –...


"ВСЕУКРА╥НСЬКА ШКОЛА ОНЛАЙН" БУДЕ ДОСТУПНА ДЛЯ ШКОЛЯР╤В З КРИМУ ТА ОРДЛО
6 кв╕тня в Укра╖н╕ старту╓ осв╕тн╕й проект «Всеукра╖нська школа онлайн».
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #32 за 08.08.2008 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#32 за 08.08.2008
НОВИНИ СЕВАСТОПОЛЯ

ЗОЛОТИЙ КЛЮЧИК В╤Д ШКАТУЛКИ ПОРОЗУМ╤ННЯ...

Мир, нав╕ть поганенький, усе ж краще за в╕йну - вир╕шили ворогуюч╕ дв╕ г╕лки влади Севастополя й п╕шли на зближення. Змушен╕ були п╕ти, бо стосунки давно зайшли у глухий кут: сп╕лкування останн╕м часом в╕дбувалося через судов╕ ╕нстанц╕╖. П╕сля р╕шення суду про неп╕дзв╕тн╕сть держадм╕н╕страц╕╖ м╕ськ╕й рад╕ остання в односторонньому порядку денонсувала догов╕р про сп╕впрацю. З тих п╕р господарськ╕ проблеми почали накопичуватися пришвидшеними темпами. З осель давно зникла гаряча вода, очистка м╕ста в╕д см╕тт╓вих завал╕в проводиться не повною м╕рою, п╕дготовка до наступного опалювального сезону взагал╕ опинилася п╕д загрозою зриву.
З╕бравши цього понед╕лка журнал╕ст╕в на черговий бриф╕нг, голова м╕сько╖ держадм╕н╕страц╕╖ Серг╕й Куницин пов╕домив, що виконавча влада готова до компром╕су й направила м╕ськрад╕ листа з проханням ч╕тко вказати сво╖ пропозиц╕╖ для ухвалення нового договору, тобто перерахувати повноваження, як╕ депутати готов╕ делегувати м╕ськ╕й держадм╕н╕страц╕╖. Мовляв, досить розб╕рок, робота понад усе.
Голова севастопольсько╖ м╕ськради Валер╕й Саратов в╕та╓ таке р╕шення кер╕вництва держадм╕н╕страц╕╖: “Наша позиция достаточно проста. Мы должны определить то, какие управленческие функции мы передаём администрации, которая должна подтвердить, что в выполнении этих функций она подотчётна Совету. Второе принципиальное положение в документе заключается в том, что до разграничения земель на коммунальную и государственную решения по земле принимаются совместно администрацией и Советом”.
Отже, вся проблема, як вже давно зрозум╕ли севастопольц╕, перебува╓ виключно у майнов╕й площин╕. Золотий ключик в╕д шкатулки з порозум╕нням закопаний у наш╕й золотоносн╕й кримськ╕й землиц╕. Як т╕льки дв╕ г╕лки влади отримають р╕вний доступ до земельних ресурс╕в громади, зникнуть вс╕ р╕зночитання й конфл╕кт буде залагоджений автоматично. Шкода лише, що городяни забувають про ц╕ розб╕рки п╕д час вибор╕в, знову й знову наступаючи на одн╕ й т╕ ж сам╕ грабл╕. Проте, така забудькуват╕сть громадян – проблема не рег╕онального, а, на превеликий жаль, загальнодержавного масштабу.

З’╢ДНАННЯМ BLACKSEAFOR ТЕПЕР КОМАНДУВАТИМЕ УКРА╥НА

У Севастопол╕ розпочалася серпнева активац╕я Чорноморсько╖ групи в╕йськово-морсько╖ сп╕впрац╕ BLACKSEAFOR. 4 серпня до порту Севастополь зайшли корабл╕ м╕жнародного з’╓днання: фрегат «Смел╕» (ВМС Болгар╕╖), великий десантний корабель «Азов» (ВМФ Рос╕йсько╖ Федерац╕╖), корвет «Е. Себаст╕ан» (ВМС Румун╕╖), фрегат «Оручре╖с» (ВМС Туреччини) та корабель управл╕ння «Славутич» (ВМС Збройних Сил Укра╖ни).
Цього ж дня у штаб╕ укра╖нського флоту в╕дбулась протокольна зустр╕ч командира м╕жнародного з’╓днання BLACKSEAFOR контр-адм╕рала В╕ктора Носенка (ВМС Збройних Сил Укра╖ни), начальника штабу з’╓днання кап╕тана 1-го рангу Георг╕ Русева (ВМС Болгар╕╖) та командир╕в корабл╕в, що входять до складу BLACKSEAFOR з командувачем В╕йськово-Морських Сил Збройних Сил Укра╖ни в╕це-адм╕ралом ╤горем Тенюхом.
— Щор╕чна активац╕я BLACKSEAFOR ма╓ таке ж велике значення для п╕дтримки безпеки у Чорному мор╕, як антитерористична операц╕я «Активн╕ зусилля» у Середземному мор╕, — наголосив п╕д час зустр╕ч╕ в╕це-адм╕рал ╤гор Тенюх. — Ш╕сть рок╕в тому мен╕ випала честь бути командувачем друго╖ активац╕╖ з’╓днання. Можу п╕дтвердити, що пор╕вняно з тим часом завдання Чорноморсько╖ групи в╕йськово-морського сп╕вроб╕тництва значно розширились, а сам╕ сили ╕ засоби з’╓днання стали потужн╕шими. Я впевнений, що вс╕ завдання, поставлен╕ перед командуванням та ек╕пажами BLACKSEAFOR п╕д час ц╕╓╖ активац╕╖, будуть виконан╕ усп╕шно та на високому профес╕йному р╕вн╕.
Начальник штабу з’╓днання кап╕тан 1 рангу Георг╕ Русев подякував командуванню укра╖нського флоту за теплий прийом ╕ зазначив, що участь в активац╕ях BLACKSEAFOR сприя╓ гарним стосункам та порозум╕нню м╕ж кра╖нами Чорного моря.
6 серпня в╕дбулася урочиста церемон╕я передач╕ командування Чорноморською групою в╕йськово-морсько╖ сп╕впрац╕ BLACKSEAFOR в╕д Туреччини до Укра╖ни. У заход╕ взяли участь командувач╕ та представники командувань флот╕в ус╕х кра╖н Чорноморського басейну.
Кр╕м заход╕в базово╖ п╕дготовки та тренувань ек╕паж╕ корабл╕в в╕дв╕дали культурн╕ та ╕сторичн╕ м╕сця рег╕ону. В╕зит з’╓днання BLACKSEAFOR до Севастополя триватиме до 12 серпня.
Л╤Д╤Я СТЕПКО.
М. СЕВАСТОПОЛЬ.

ПРОКУРАТУРА ОПРОТЕСТУВАЛА Д╤╥ ДИРЕКТОРА Г╤МНАЗ╤╥

М╕ська прокуратура опротестувала наказ директора севастопольсько╖ г╕мназ╕╖ № 1 щодо проведення конкурсного в╕дбору серед першокласник╕в, переда╓ кореспондент УКР╤НФОРМу з посиланням на прес-службу прокуратури Севастополя. Наголошу╓ться, що д╕╖ директора не в╕дпов╕дають вимогам М╕н╕стерства осв╕ти ╕ науки Укра╖ни, яке заборонило будь-яке тестування п╕д час прийому д╕тей в перший клас.
У г╕мназ╕╖ № 1 було проекзаменовано понад 150 дошк╕льнят ╕ 107 з них було в╕дмовлено у прийом╕. А батьки 46 д╕тей, як╕ пройшли конкурс, одразу ж змушен╕ були здати 500 грн., з яких 160 грн., за словами директора школи, планувалося витратити на придбання букваря.
У прокуратур╕ так ╕ не змогли з’ясувати, чим же такий дорогий буквар в╕др╕зня╓ться в╕д того, що д╕ти можуть ╕ повинн╕ отримати безкоштовно?
За результатами перев╕рки прокуратура направила припис в управл╕ння осв╕ти ╕ науки МДА Севастополя, зг╕дно з яким директор г╕мназ╕╖ зобов’язаний приймати вс╕х д╕тей в перший клас без екзамен╕в, а також налагодити обл╕к д╕тей шк╕льного в╕ку, як╕ проживають на територ╕╖ обслуговування ц╕╓╖ г╕мназ╕╖.
Враховуючи вс╕ обставини, прокуратура порушила крим╕нальну справу за незаконну в╕дмову в прийом╕ д╕тей у загальноосв╕тн╕й заклад ╕ за незаконн╕ вимоги оплати за навчання д╕тей за ст. 183 Крим╕нального кодексу Укра╖ни.
Аналог╕чн╕ перев╕рки проводяться в решт╕ г╕мназ╕й Севастополя.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #32 за 08.08.2008 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=6193

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков