Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3165)
З потоку життя (6380)
Душі криниця (3499)
Українці мої... (1463)
Резонанс (1498)
Урок української (988)
"Білі плями" історії (1670)
Крим - наш дім (532)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ЩО В╤ДБУВАЛОСЬ НА З'╥ЗДАХ ГРОЙСМАНА, СМЕШКА, ВАКАРЧУКА, ПОРОШЕНКА ╤ ЗЕЛЕНСЬКОГО
Позачергов╕ вибори не скасовано, час п╕дтиска╓. Тому за один в╕кенд на р╕зних столичних...


ЦЬОГО РОКУ НА ЗДОБУТТЯ ПРЕМ╤╥ ╤МЕН╤ ╤ВАНА ФРАНКА ВИСУНУТО 23 ТВОРИ
Нагада╓мо, що прем╕ю ╕м. ╤вана Франка в галуз╕ ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ засновано 2004 року


ХОТ╤В ПОНОВИТИ ПАСПОРТ: В УКРА╥Н╤ СП╤ЙМАЛИ БОЙОВИКА «САМООБОРОНИ КРИМУ»
у 2014 роц╕ чолов╕к входив до складу незаконного збройного формування "Самооборона Криму" ╕...


МАЙЖЕ 190 Д╤ТЕЙ РОСТУТЬ БЕЗ БАТЬК╤В ЧЕРЕЗ РЕПРЕС╤╥ В КРИМУ
К╕льк╕сть д╕тей в анексованому Криму, чи╖х батьк╕в заарештували в межах пол╕тично вмотивованих...


ЛАСКАВО ПРОСИМО В KYIV: США В╤ДТЕПЕР ПРАВИЛЬНО ПИСАТИМУТЬ НАЗВУ СТОЛИЦ╤ УКРА╥НИ
Рада США з географ╕чних назв ухвалила р╕шення про зам╕ну оф╕ц╕йно╖ назви столиц╕ Укра╖ни з...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


Гостям СевастополяFaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #31 за 01.08.2008 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#31 за 01.08.2008
МАСШТАБИ ЛИХА - БЕЗПРЕЦЕДЕНТН╤...

Масштаби стих╕йно╖ трагед╕╖, в╕д яко╖ постраждала значна територ╕я Укра╖ни, а саме: В╕нницька, ╤вано-Франк╕вська, Закарпатська, Льв╕вська, Терноп╕льська та Черн╕вецька област╕, ╓ безпрецедентними. На цьому наголосив Президент В╕ктор Ющенко у сво╓му зверненн╕ до сп╕вв╕тчизник╕в п╕сля в╕дв╕дання район╕в ╤вано-Франк╕всько╖ област╕, що найб╕льше постраждали в╕д насл╕дк╕в стих╕йного лиха.
«Десятки тисяч укра╖нц╕в залишилися без даху над головою та засоб╕в для ╕снування. Зруйновано громадськ╕ буд╕вл╕, л╕н╕╖ електропередач, транспортну ╕нфраструктуру. Лихо не пошкодувало св╕йську худобу та с╕льськогосподарськ╕ уг╕ддя», - констатував Президент Укра╖ни у сво╓му зверненн╕ до сп╕вв╕тчизник╕в.
Глава держави висловив глибоке сп╕вчуття у зв’язку з загибеллю людей п╕д час стих╕╖. «Найстрашн╕шим ╓ те, що пов╕нь призвела до людських жертв. Загибель мирних людей - це завжди величезна втрата ╕ страшна трагед╕я, в першу чергу для р╕дних ╕ близьких. В╕д ╕мен╕ народу Укра╖ни та в╕д себе особисто висловлюю глибоке сп╕вчуття», - сказав В╕ктор Ющенко.
Водночас Президент висловив вдячн╕сть за мужн╕сть, геро╖зм та профес╕онал╕зм тим, хто не залишився осторонь, не був байдужим та вже в перш╕ хвилини руйн╕вно╖ стих╕╖ прийшов на допомогу потерп╕лим. «Найближчим часом вся Укра╖на спряму╓ свою допомогу районам, що перебувають у зон╕ стих╕йного лиха», - наголосив Глава держави.
В╕н пов╕домив, що п╕дписав Указ про нев╕дкладн╕ заходи щодо подолання насл╕дк╕в стих╕йного лиха, що сталося 23 - 27 липня у В╕нницьк╕й, ╤вано-Франк╕вськ╕й, Закарпатськ╕й, Льв╕вськ╕й, Терноп╕льськ╕й та Черн╕вецьк╕й областях, в якому зобов’язав Каб╕нет М╕н╕стр╕в Укра╖ни розробити та затвердити у триденний строк план комплексних заход╕в щодо забезпечення л╕кв╕дац╕╖ насл╕дк╕в повен╕, забезпечити у повному обсяз╕ ф╕нансування та проведення авар╕йно-рятувальних роб╕т. До 15 серпня 2008 року необх╕дно вжити нев╕дкладних вичерпних заход╕в щодо л╕кв╕дац╕╖ насл╕дк╕в стих╕йного лиха.
Президент звернувся до представник╕в ус╕х г╕лок влади, п╕дпри╓мц╕в, б╕знесових структур ╕з проханням об’╓днатися та допомогти потерп╕лим, насамперед д╕тям. «Наполягаю на об’╓днанн╕ зусиль вс╕х г╕лок влади. Прошу кер╕вник╕в п╕дпри╓мств, орган╕зац╕й, приватного б╕знесу, людей добро╖ вол╕ не залишатися байдужими до горя наших сп╕вв╕тчизник╕в, наших брат╕в ╕ сестер. Прошу максимально швидко в╕дшукати можливост╕ та прийняти на оздоровлення д╕тей ╕з постраждалих територ╕й», - закликав Президент.
«Б╕да об’╓дну╓. Закликаю вс╕х громадян збер╕гати спок╕й та витримку, спрямувати вс╕ сво╖ зусилля та наявн╕ ресурси на допомогу постраждалим. Гарантую, що н╕хто не залишиться з╕ сво╓ю б╕дою сам на сам. Ми зараз повинн╕ бути разом, допомагати одне одному», - сказав Президент.
Станом на ранок 31 липня в ╤вано-Франк╕вськ╕й, Льв╕вськ╕й, В╕нницьк╕й, Черн╕вецьк╕й, Закарпатськ╕й ╕ Терноп╕льськ╕й областях, як╕ постраждали внасл╕док стих╕йного лиха, залишаються п╕дтопленими 619 населених пункт╕в (в╕дведена вода в╕д 148), 32354 житлов╕ будинки (в╕дведена вода в╕д 12348), а також залишаються залитими водою 28326 гектар╕в с╕льськогосподарських уг╕дь, пов╕домля╓ УКР╤НФОРМ з посиланням на прес-службу МНС Укра╖ни.
В╕дновлено 57 автомоб╕льних та п╕шох╕дних мост╕в, укр╕плено 65 дамб, в╕дремонтовано 58 км автомоб╕льних дор╕г. Зд╕йсню╓ться ╕нформування населення про заходи, що вживаються для нормал╕зац╕╖ ситуац╕╖.
Усього на л╕кв╕дац╕╖ насл╕дк╕в паводку зад╕яно 8892 людини та 2087 одиниць техн╕ки, в тому числ╕ 6085 рятувальник╕в ╕ 1682 одиниц╕ техн╕ки, 3 гел╕коптери та 116 плавзасоб╕в МНС. Загальну координац╕ю зд╕йсню╓ м╕н╕стр МНС Володимир Шандра.
За останн╕ми даними, внасл╕док стих╕╖ загинуло 30 ос╕б.

КОНСОЛ╤ДУВАЛА Б╤ДА...

31 липня сп╕кер парламенту Арсен╕й Яценюк в╕дкрив зас╕дання позачергово╖ сес╕╖ Верховно╖ Ради Укра╖ни.
У зал╕ заре╓струвався 441 народний депутат, були присутн╕ прем`╓р-м╕н╕стр Ю. Тимошенко ╕ члени уряду. Народн╕ депутати Укра╖ни вшанували хвилиною мовчання загиблих внасл╕док повен╕.
439-ма голосами народн╕ депутати п╕дтримали Указ Президента «Про оголошення окремих територ╕й В╕нницько╖, ╤вано-Франк╕всько╖, Закарпатсько╖, Льв╕всько╖, Терноп╕льсько╖ та Черн╕вецько╖ областей зонами надзвичайно╖ еколог╕чно╖ ситуац╕╖». Верховна Рада ухвалила також закон про внесення зм╕н до бюджету на 2008 р╕к, що передбача╓ зб╕льшення витратно╖ частини бюджету на 5,802 млрд. грн. Як переда╓ кореспондент УН╤АН, закон п╕дтримав 441 народний депутат.
Водночас депутати виключили норму про надання державних гарант╕й «Укравтодору» у розм╕р╕ 24,3 млрд. грн. для залучення кредит╕в на в╕дновлення ╕нфраструктури.
Кр╕м того, депутати в╕дмовилися зм╕нити розпорядника бюджетних кошт╕в. В╕дпов╕дно до ухваленого закону, бюджетними коштами розпоряджатимуться м╕сцев╕ органи виконавчо╖ влади. Також депутати п╕дтримали норму про п╕двищення ставок акцизних збор╕в, як це ╕ пропонував уряд.
* * *
Президент Укра╖ни В╕ктор Ющенко висловив подяку народним депутатам за ухвалення зм╕н до державного бюджету-2008, якими передбачено кошти для л╕кв╕дац╕╖ насл╕дк╕в повен╕ у зах╕дних областях. Про це йдеться у телефонограм╕ Президента Укра╖ни до Верховно╖ Ради Укра╖ни, пов╕домили УН╤АН у прес-служб╕ глави держави.
“Щиро вдячний вам за сьогодн╕шн╕й день. Прийнятий Верховною Радою Укра╖ни закон щодо вид╕лення кошт╕в для л╕кв╕дац╕╖ насл╕дк╕в повен╕ у зах╕дних областях держави ╓ тим яскравим прикладом можливо╖ сп╕льно╖ пл╕дно╖ роботи”, - п╕дкреслив В. Ющенко.
Президент висловив глибоке переконання, що “нашими консол╕дованими д╕ями ми здатн╕ подолати насл╕дки стих╕йного лиха ╕ надати необх╕дну допомогу населенню постраждалих областей, стаб╕л╕зувати ситуац╕ю у цих рег╕онах та створити нормальн╕ умови для житт╓д╕яльност╕ людей”.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #31 за 01.08.2008 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=6171

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков