Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3269)
З потоку життя (6506)
Душі криниця (3527)
Українці мої... (1470)
Резонанс (1508)
Урок української (992)
"Білі плями" історії (1677)
Крим - наш дім (532)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ЗНАКОВИЙ ПОЕТ РОЗСТР╤ЛЯНО╥ ЕПОХИ
7 вересня минуло 110 рок╕в в╕д дня народження знакового укра╖нського поета Михайла Пронченка.


З ЮВ╤ЛЕ╢М!
Цього тижня наша кримська землячка, поетеса, член Нац╕онально╖ сп╕лки письменник╕в Укра╖ни...


ЛЮБОВ К ОТЧИЗН╤ ДЕ ГЕРО╥ТЬ
До 250-р╕ччя в╕д дня народження ╤вана Котляревського


СЛОВО, ЩО ВОСКРЕСЛО, МОВ ФЕН╤КС
До 250-р╕ччя в╕д дня народження ╤вана Котляревського


В╤СНИК УКРА╥НСЬКОГО КРИМУ
Якнайвище п╕дн╕май, Василю, сво╖ в╕трила, щоб п╕д ними якнайшвидше Крим повернувся в р╕дну для...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #50 за 14.12.2007 > Тема "Українці мої..."
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#50 за 14.12.2007
В ЖИТТ╤ НЕ БУВА╢ ЧЕРНЕТОК...


16 грудня виповню╓ться 80 рок╕в в╕д дня народження Миколи Олександровича КЛИМЕНКА. В╕н, будучи оптим╕стом, сповна випив ╕з чаш╕ життя. Ма╓ вищу в╕йськову осв╕ту. З 1944 по 1974 р╕к служив у Збройних Силах. Командував взводом, ротою, батальйоном, полком, дослужився до звання полковника. Учасник бойових д╕й. Служив у Черн╕вцях, Львов╕, Славут╕, Тираспол╕, Б╓льцях, на Сахал╕н╕, в НДР, Криму.
Вийшовши в запас, працював у С╕мферопол╕ директором парк╕в культури ╕ в╕дпочинку, в╕йськовим кер╕вником автотранспортного техн╕куму, головою районного ком╕тету ДТСААФ та начальником в╕дд╕лу кадр╕в тресту "Кримводбуд".
 Ма╓ чотирьох д╕тей ╕ четверо онук╕в, як╕ бажають йому м╕цного здоров’я ще на багато рок╕в та усього самого найкращого в житт╕.
Д╕ти ╕ онуки.

Р. S. Редакц╕я "Кримсько╖ св╕тлиц╕" при╓дну╓ться до цих щирих ╕ св╕тлих прив╕тань ╕ пропону╓ до уваги читач╕в "Чотири житт╓вих правила Миколи Клименка".
- Мен╕ - 80. За цей час багато що пережив ╕ багато з чим з╕ткнувся. З роками помудр╕шав. Мав би змогу - багато що зробив би по-╕ншому, розумн╕ше ╕ краще. Але в житт╕ не бува╓ чернеток, тож под╕люся правилами, з якими - знаю по соб╕ - можна жити краще.

Правило 1.
Треба всe робити в м╕ру.
Це стосу╓ться вс╕х граней життя. В м╕ру треба ╖сти, пити, спати, трудитись ╕ т. д. При цьому будуть здоров’я, усп╕хи, щастя. Все те, що робиться понад м╕ру, шкодить здоров’ю ╕ веде до непри╓мностей. Особливо шк╕дливе надм╕рне вживання алкоголю. Це - прямий шлях до с╕мейних незгод, до втрати роботи ╕ людсько╖ подоби.
Правило 2.
Завжди мати мету в житт╕.
Мету вибирають для себе ╕з сво╓╖ мр╕╖, сво╖х бажань, уподобань ╕ прихильност╕. Це - те, чого прагне душа, щоб бути щасливим ╕ задоволеним. Можна поставити за мету стати л╕карем, вчителем, ╕нженером, в╕йськовим, ╕ншим фах╕вцем або досягти чогось важливого в житт╕. Але мета не повинна бути тимчасовою; вона ма╓ розраховуватися на якийсь пер╕од життя. Виконав - обирай ще щось, щоб не позбутися мети. Коли ма╓ш мету, вс╕ думки, праця, воля спрямовуватимуться на ╖╖ досягнення. А зд╕йснення мети обдару╓ тебе задоволенням, рад╕стю, добрим настро╓м ╕ гарним самопочуттям.
Якщо жити без мети - втрачатиметься смисл життя, прагнення спрямовувати на щось сили ╕ про щось дбати. Часто це призводить до "найлегшого": вживання алкоголю, наркотик╕в, до ╕нших шк╕дливих звичок, як╕ нестимуть зло ╕ горе та вкорочуватимуть життя.
Правило 3.
Ум╕ти прощати.
Зда╓ться, це робиться просто. Але дуже часто ми не вм╕╓мо прощати ╕ припуска╓мося помилок, як╕ впливають на все подальше життя. Х╕ба не бува╓? Молодята з╕йшлися, мають дитинку, але чолов╕к чимось не вгодив - ╕ вже: "Досить! Розлуча╓мося!" А насправд╕ треба подумати, як буде л╕пше. Може, варто пробачити - ╕ знову потече щасливе ╕ рад╕сне життя.
Н╕, в житт╕ не все пробача╓ться. ╢ ╕ таке, чого не можна прощати. Але прагнучи жити розумно, треба вм╕ти прощати, щоб жити краще.
Правило 4.
Завжди мати над╕ю ╕ в╕ру.
Так не бува╓, щоб все було т╕льки добре або т╕льки погано. А це значить, що за жодних незгод не треба впадати у в╕дчай ╕ йти на крайнощ╕. Що б не сталося, треба мати над╕ю ╕ в╕рити, що згодом буде краще. При цьому буде впевнен╕сть у житт╕, б╕льше матимете радощ╕в ╕ буде кращим настр╕й.
З цих простих правил варто зробити висновок, що з ╖х дотриманням життя буде спок╕йн╕шим, а б╕льш╕сть проблем вир╕шуватимуться розумно, з користю.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #50 за 14.12.2007 > Тема "Українці мої..."


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=5394

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков