Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3444)
З потоку життя (6681)
Душі криниця (3613)
Українці мої... (1482)
Резонанс (1541)
Урок української (997)
"Білі плями" історії (1720)
Крим - наш дім (533)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
У СТАМБУЛ╤ ПРОЙШОВ М╤ТИНГ-ПРОТЕСТ ПРОТИ ОКУПАЦ╤╥ КРИМУ
Про це пов╕домля╓ Генеральне консульство Укра╖ни в Стамбул╕.


СУРКОВ Н╤ХТО, ЗВАТИ ЙОГО Н╤ЯК ╤ Н╤ЧОГО НАМ НЕВ╤ДОМОГО В╤Н НЕ СКАЗАВ
╤нтерв’ю п. Суркова, екс-куратора «укрпитання» в Кремл╕, зв╕сно, було пом╕чене...


В ОКУПОВАНОМУ КРИМУ ЛЮДИ ДУМАЮТЬ, ЩО УКРА╥НА ЗАБУЛА ПРО НИХ
У Криму п╕сля окупац╕╖ його Рос╕╓ю залишилося ╕ нараз╕ прожива╓ дуже багато укра╖нських патр╕от╕в.


ПЛАН «ХОЛОДНО╥» ДЕОКУПАЦ╤╥ В╤Д «ГОЛОСУ»: НАСК╤ЛЬКИ В╤Н РЕАЛ╤СТИЧНИЙ
Факт наявност╕ стратег╕╖, як в╕дзначають експерти, це вже добре. Але водночас наголошують на...


ОКУПАНТИ ХОЧУТЬ ПОВТОРИТИ В КРИМУ «ЕКСПЕРИМЕНТ» З╤ СХ╤ДНОЮ ПРУС╤╢Ю
Укра╖на повинна ч╕тко розум╕ти, що в Криму ╓ в╕ддан╕ ╖й люди, але ╖х виживають, тому що туди йде...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #50 за 14.12.2007 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#50 за 14.12.2007
НА ЩАСТЯ, Й ПАНИ ╤НКОЛИ ЧУБЛЯТЬСЯ...

 11 грудня, зранку, буд╕влю Севастопольсько╖ м╕ськради оточили п╕кетувальники, протестуючи проти п╕двищення тариф╕в на комунальн╕ послуги. Того дня депутати мали розглянути пропозиц╕ю держадм╕н╕страц╕╖ зб╕льшити вдв╕ч╕ тарифи на забезпечення теплом та гарячою водою помешкань городян. Якби депутати пристали на ту пропозиц╕ю, то Севастополь по дорожнеч╕ за тепло та гарячу воду для населення випередив би одразу вс╕ рег╕они Укра╖ни, пропустивши вперед себе х╕ба що Ки╖в.
 Два роки тому депутати м╕ськради з легк╕стю п╕дтримали под╕бну пропозиц╕ю чиновник╕в держадм╕н╕страц╕╖ щодо п╕двищення тариф╕в, а зараз - навпаки. Чому так? Адже, на перший погляд, н╕чого за цей час не зм╕нилося: т╕ ж сам╕ фах╕вц╕ держадм╕н╕страц╕╖ й депутати м╕ськради у тому ж склад╕. Але це лише на перший погляд. Бо саме цього дня, 11 грудня, дв╕ г╕лки влади в╕дкопували сокиру в╕йни.
 В народ╕ кажуть, що коли пани сваряться у холоп╕в чуби тр╕щать. У севастопольц╕в навпаки чуби тр╕щали, коли дв╕ г╕лки влади дружили... проти городян.
 Для тих, хто не пам’ята╓: Серг╕й Куницин був призначений на посаду голови держадм╕н╕страц╕╖, коли його попереднику, Серг╕ю ╤ванову, депутати м╕ськради висловили недов╕ру, тобто у самий розпал в╕йни двох г╕лок севастопольсько╖ влади. Зустр╕ли новопризначенця довол╕ насторожено, але чиновник демонстрував саме миролюбство: простяг руку новообраному тод╕ голов╕ м╕ськради Валер╕ю Саратову, сказавши щось на зразок: "Давайте жить дружно". Останн╕й руку потиснув й невдовз╕ вони разом-удвох "протиснули" кр╕зь депутатський стр╕й р╕шення м╕ськради про п╕двищення тариф╕в, на великий подив та сум городян. Кр╕м цього, два кер╕вники гучно оприлюднили у ЗМ╤ п╕дписаний догов╕р про сп╕впрацю м╕ж двома г╕лками влади
й тим самим, з╕ сл╕в С. Куницина, "закопали топор войны".
 Цього в╕вторка той "топор" був благополучно в╕дкопаний, а пропозиц╕я про п╕двищення тариф╕в на комунальн╕ послуги, на щастя севастопольц╕в, потрапивши п╕д гарячу руку, навпаки провалена к╕лькома виступами депутат╕в, котр╕ нагадали фах╕вцям з держадм╕н╕страц╕╖ про попередн╓ п╕двищення тариф╕в та об╕цянки, у зв’язку з цим, докор╕нних зм╕н у комунальн╕й сфер╕ м╕ста. Тарифи тод╕ п╕двищили вдв╕ч╕, робота ж комунальних служб, якщо й зм╕нилися з того часу, то - на г╕рше. Що стосу╓ться гарячо╖ води, то до п╕двищення тариф╕в були часи, коли ╖╖ подавали щодня, зараз же - дв╕ч╕, а ╕нколи й раз на тиждень.
 Сокиру в╕йни колишн╕ приятел╕ в╕д влади викопували, мабуть же, ╕з земл╕, через яку й почубилися. Схоже, що п╕дписанти миролюбно╖ угоди про сп╕впрацю на той момент просто не мали уяви, що земл╕ у прибережн╕й смуз╕ рег╕ону залишилося не так вже й багато. Думали вистачить ус╕м, а вийшло... Тепер чубляться так же завзято, як ╕ угоду п╕дписували. Яка там вже сп╕впраця? Тут хоч би кр╕сла не втратити.
 Сьогодн╕ депутати м╕ськради звинувачують Куницина у самов╕льному переданн╕ частини зарезервованого п╕д ботан╕чний сад запов╕дника "Караньський", площею у 185 гектар╕в, п╕д екопол╕с "Балаклава гольф-клуб". Ялтинська компан╕я СП ТОВ "Центр╕нвест" н╕бито збира╓ться залучити 350 м╕льйон╕в долар╕в, аби побудувати на землях Караньського плато Гераклейського п╕вострова гольф-клуб, п’ятиз╕рковий парк-готель, тен╕сний клуб, пляжну зону, торгово-розважальний комплекс, спортивн╕ зали та басейни. Реал╕зац╕╓ю проекту ма╓ зайнятися ТОВ "Техно-С╕гма", що належить т╕й же компан╕╖ "Центр╕нвест". (З пов╕домлення "Новый Регион-Крым" 30.11.2007 р.)
 Занепоко╓н╕ вчен╕ та екологи нагадали громадськост╕ про р╕шення м╕ськради в╕д 13 вересня 2006 року, зг╕дно з яким територ╕я Караньського плато зарезервована п╕д створення ботан╕чного запов╕дника м╕сцевого призначення й будь-яка господарська д╕яльн╕сть там заборонена. А ще приск╕плив╕ журнал╕сти досл╕дили, що вищезгадана земельна д╕лянка не виносилася н╕ на аукц╕он з продажу прав на оренду, н╕ на розгляд м╕ськради Севастополя.
 А тим часом ТОВ "Техно-С╕гма" звернулося до Господарського суду Криму, який сво╖м р╕шенням зобов’язав м╕ську держадм╕н╕страц╕ю (яка й сама була не проти) ухвалити догов╕р-оренду на 49 рок╕в, який одразу ж ухвалили. Отже, тепер н╕бито все законно. Але в╕дтод╕ м╕ськрада почала викопувати вищезгадану сокиру в╕йни ╕, нарешт╕, таки ╖╖ викопала у в╕второк 11 грудня. Депутати дуже хот╕ли вислухати самого Серг╕я Куницина, але з огляду на так╕ обставини саме цього тижня йому сталося зле з╕ здоров’ям ╕ в╕н п╕шов на л╕карняний. Напевне, завбачлив╕ ескулапи прописали йому л╕кування у туристичному м╕стечку Хайдельберг (Н╕меччина). Як пов╕домила зав╕дуюча в╕дд╕лом ╕нформац╕╖ держадм╕н╕страц╕╖ А. Щербакова, п. Куницина 10 грудня прооперували й тепер нев╕домо коли в╕н взагал╕ повернеться.
 Сп╕вчуття п. Куницину депутати м╕ськради висловили у досить незвичн╕й форм╕. Р╕шенням сес╕╖ вони звернулися до Президента Укра╖ни, Ради нац╕онально╖ безпеки ╕ оборони Укра╖ни, Вищо╖ ради юстиц╕╖ Укра╖ни з питань правосуддя та до Презид╕╖ Севастопольського апеляц╕йного господарського суду стосовно рейдерських захоплень земельних д╕лянок та розгляду питання про порушення присяги суддями Господарського суду АРК Крим В. Гайворонським та В. Жуковою п╕д час розгляду вищезгадано╖ справи про земельну д╕лянку площею 185 га у запов╕днику Карань.
 Варто додати, що у листопад╕ в м╕ськ╕й держадм╕н╕страц╕╖ ще проводилася планова перев╕рка господарсько╖ д╕яльност╕ групою сп╕вроб╕тник╕в з адм╕н╕страц╕╖ Президента. Що накопали т╕ фах╕вц╕, нин╕ нев╕домо, але якщо копали так же глибоко, як ╕ м╕сцев╕ депутати, то пан Куницин м╕г ╕ справд╕ захвор╕ти.
 До реч╕, в ╕нтернет╕ розм╕щене пов╕домлення про туристичне м╕стечко Хайдельберг та його давн╕ дружн╕ стосунки з С╕мферополем. З огляду на це севастопольц╕ спод╕ваються, що п. Куницину там комфортно й в╕н благополучно завершить л╕кування. Приблизно так думають ╕ депутати Севастопольсько╖ м╕ськради, як╕ з нетерп╕нням чекають на його повернення.
 Л╕д╕я СТЕПКО.
м. Севастополь.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #50 за 14.12.2007 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=5383

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков