Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4464)
З потоку життя (7293)
Душі криниця (4142)
Українці мої... (1669)
Резонанс (2145)
Урок української (1006)
"Білі плями" історії (1847)
Крим - наш дім (1083)
"Будьмо!" (271)
Ми єсть народ? (242)
Бути чи не бути? (341)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (214)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
РОС╤Я ХОЧЕ ЗНИЩИТИ УКРА╥НЦ╤В ТА П╤Д╤РВАТИ СВ╤ТОВИЙ ПОРЯДОК
╤рина Мудра - п╕д час слухань ╢СПЛ щодо порушень РФ прав людини на окупованих територ╕ях…


МИ МА╢МО ЗРОБИТИ ВСЕ МОЖЛИВЕ Й НЕМОЖЛИВЕ…
Виступ Володимира Зеленського на Ukraine Recovery Conference 2024.


"МИ НЕ П╤ДЕМО" В╤Д УКРА╥НИ:
Байден зробив важливу заяву у Норманд╕╖…


МАКРОН ПОДЯКУВАВ УКРА╥НСЬКОМУ НАРОДУ ЗА ХОРОБР╤СТЬ ╤ ПООБ╤ЦЯВ ПРОДОВЖИТИ П╤ДТРИМКУ
В╕н закликав протистояти тим, хто намага╓ться силою зм╕нити кордони…


«ДЕНЬ Д» ДЛЯ УКРА╥НИ
Президент ╕ перша лед╕ взяли участь у церемон╕╖ в╕дзначення 80-р╕ччя висадки союзник╕в у...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #32 за 10.08.2007 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#32 за 10.08.2007
ПРЕЗИДЕНТ НАПОЛЯГА╢!

 Президент Укра╖ни В╕ктор Ющенко наполяга╓ на проведенн╕ службових розсл╕дувань низки факт╕в використання кошт╕в центральними органами виконавчо╖ влади – йдеться про належну оц╕нку д╕й кер╕вництва М╕н╕стерства ф╕нанс╕в та Головного контрольно-рев╕з╕йного управл╕ння в цьому питанн╕.
 У сво╓му лист╕ до Прем’╓р-м╕н╕стра В╕ктора Януковича Президент в╕дзначив к╕лька п╕дстав для проведення таких службових розсл╕дувань.
 В╕н зокрема нагадав, що у Держбюджет╕-2007 для М╕нф╕ну передбачено 3,5 млн. грн. на заходи по боротьб╕ з корупц╕╓ю – в╕дпов╕дно до постанови уряду в╕д 14 березня 2007 року зазначен╕ кош-ти мають використовуватися уповноваженою громадською орган╕зац╕╓ю, визначеною за результатами в╕дкритого конкурсу. У конкурс╕ ж, проведеному М╕н╕стерством 22 травня, взяли участь представники лише двох громадських орган╕зац╕й – «Антикорупц╕йний форум» та «Нац╕ональний ком╕тет боротьби з корупц╕╓ю» – при тому, що в Укра╖н╕ нал╕чу╓ться понад дв╕ст╕ громадських утворень под╕бного спрямування. Пере-можцем стала ВГО «Антикорупц╕йний форум», заснована у грудн╕ 2001 року за ╕н╕ц╕ативою Миколи Азарова, який на той час очолював Парт╕ю рег╕он╕в та об╕ймав посаду голови Державно╖ податково╖ адм╕н╕страц╕╖.
 «Виникають сумн╕ви щодо прозорост╕ проведеного конкурсу, а в к╕нцевому результат╕ ╕ ефективност╕ використання зазначених кошт╕в, оск╕льки кер╕вник М╕н╕стерства ф╕нанс╕в Укра╖ни пов’язаний особистими та парт╕йними зв’язками з орган╕зац╕╓ю, що стала переможцем конкурсу», – в╕дзначив Президент.
 На переконання глави держави, особиста участь першого в╕це-прем’╓р-м╕н╕стра, м╕н╕стра ф╕нанс╕в М. Азарова та ╕нших в╕дпов╕дальних прац╕вник╕в М╕нф╕ну у непрозор╕й схем╕ розпод╕лу бюджетних кошт╕в «п╕дда╓ сумн╕ву нам╕ри уряду боротися з корупц╕╓ю, оск╕льки дискредиту╓ться сама ╕дея залучення громадських орган╕зац╕й до цього процесу».
 У цьому контекст╕ Президент нагадав, що М. Азаров також ╓ сп╕вголовою Ради з питань забезпечення реал╕зац╕╖ в Укра╖н╕ Порогово╖ програми Корпорац╕╖ «Виклики тисячол╕ття» щодо зниження р╕вня корупц╕╖. «У ╕ноземних партнер╕в уже сьогодн╕ виникають побоювання щодо спроможност╕ укра╖нсько╖ влади реал╕зувати цю програму ╕ подолати «корупц╕йний пор╕г»», – в╕дзначив В. Ющенко.
 Говорячи про М╕нф╕н, Президент, кр╕м того, в╕дзначив, що значна частина прац╕вник╕в в╕домства, кр╕м основного м╕сця роботи, була оформлена за сум╕сництвом у Науково-досл╕дний ф╕нансовий ╕нститут М╕н╕стерства та в комерц╕йн╕ структури, як╕ укладали з ним договори без в╕дпрацювання робочого часу за м╕сцем оформлення.
 Щодо КРУ, в╕дзначив у лист╕ до кер╕вника уряду глава держави, то голова Контрольно-рев╕з╕йного управл╕ння П. Андр╓╓в залучив низку компан╕й («Vision», «Соmеdy сlub – Укра╖на», «Vi-di», «Reinford electroniks», «Рутен╕я», Ки╖вський ювел╕рний завод) для орган╕зац╕╖ та проведення в╕домчого конкурсу краси. За його результатами зазначен╕ комерц╕йн╕ структури вручили державним службовцям ц╕нн╕ подарунки. Отримання таких подарунк╕в, вважа╓ Президент, «може мати значний вплив» на результати перев╕рок прац╕вниками КРУ цих структур в╕дпов╕дно до вимог чинного законодавства.
 Кр╕м того, Президент в╕дзначив, що, за даними Тендерно╖ палати, п╕сля перев╕рок Головного КРУ на рахунки ТОВ «Аудиторська ф╕р-ма «Кап╕тал–Груп», засновником якого ╓ дружина кер╕вника Контрольно-рев╕з╕йного управл╕ння Тетяна Андр╓╓ва, ряд державних п╕дпри╓мств (ДК «Хл╕б Укра╖ни», ДП «Конотопський ав╕аремонтний завод «Ав╕акон», ДХК «Артем» та ╕н.) перерахували понад 1,8 млн. грн. за надан╕ аудиторськ╕ послуги.
 Президент оч╕ку╓ ╕нформац╕╖ про результати службових розсл╕дувань наведених факт╕в.
Прес-служба Президента Укра╖ни В╕ктора Ющенка.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #32 за 10.08.2007 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=5006

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков