Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3410)
З потоку життя (6643)
Душі криниця (3590)
Українці мої... (1476)
Резонанс (1530)
Урок української (995)
"Білі плями" історії (1699)
Крим - наш дім (533)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ЩО МА╢ НА МЕТ╤ ╤Н╤Ц╤АТИВА ГАЛИНИ ТРЕТЬЯКОВО╥ – СТВОРЕННЯ ПЕНС╤ЙНОГО РАЮ ДЛЯ ЗАПРОДАНЦ╤В, ЧИ ЩЕ ОДИН КРОК УКРА╥НИ НА ШЛЯХУ ДО ПРАВОВО╥ ДЕРЖАВИ?
висловлювання «слуги народу», Голови ком╕тету ВР з соц╕ально╖ пол╕тики пан╕ Галини...


ГАЛИНА ПАГУТЯК: ЖАБИ ╤ ОРЛИ
На мотив Олександра Олеся


В╤КТОР╤Я ТОРОН: ЯК ОРЛИ
Тривають суперечки про те, чого усе-таки не вистача╓ укра╖нському народов╕, щоб об’╓днатись...


ЧИ╥ ╤НТЕРЕСИ В╤ДТАНЦЬОВУЮТЬ ПАТР╤ОТИ, В╤ДР╤КАЮЧИСЬ В╤Д КРИМУ
Не пан╕куючи, все ж сл╕д констатувати, що п’ята колона в кра╖н╕ значно актив╕зувалася.


ГАЛИНА ПАГУТЯК: УКРА╥НСЬКИЙ СОРОМ.
Лицем╕рна брехня стала цин╕чною брехнею. Опозиц╕йних ЗМ╤ практично не ╕сну╓, а т╕, що трохи...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #27 за 06.07.2007 > Тема "Резонанс"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#27 за 06.07.2007
НАТАЛ╤Я КОБ╢Л╢ВА ВИКИНУЛАСЯ З БАЛКОНА АЛУШТИНСЬКО╥ М╤СЬКРАДИ

НАТАЛ╤Я КОБ╢Л╢ВА ВИКИНУЛАСЯ З БАЛКОНА АЛУШТИНСЬКО╥ М╤СЬКРАДИ
ДЕПУТАТИ В╤ДДАЛИ ╥╥ ГОРОД ЗАСТУПНИКОВ╤ ПРОКУРОРА
За к╕лька м╕сяц╕в до смерт╕ алуштинка Натал╕я Коб╓л╓ва сфотографувалась у фотоатель╓. Зн╕мок збиралася вислати подруз╕.
 Р╕к тому 29 червня до м╕сько╖ ради Алушти в Криму прийшла 41-р╕чна Натал╕я Коб╓л╓ва. П╕д час перерви в зас╕данн╕ депутат╕в вона зайшла до зали на п’ятому поверс╕. Коли розпочалася сес╕я, п╕д╕йшла до мера.
 - Я стояв на трибун╕, - згаду╓ мер Володимир Щербина, 43 роки. - Наталя п╕дняла руки з синцями ╕ сказала, що не може так жити, над нею знущалися. Кажу: "Дочекайтеся к╕нця зас╕дання, я вислухаю". Вона вийшла на в╕дкритий балкон, п╕дтягнулася на перилах ╕ перехилилася на ╕нший б╕к. Депутати бачили, як Коб╓л╓ва полет╕ла вниз. До при╖зду "швидко╖" ж╕нка померла.
 Кор╕нна алуштинка Коб╓л╓ва за фахом ветеринар. Останн╕ми роками працювала кухарем у м╕сцев╕й оздоровниц╕. ╤з
15-р╕чним сином Валентином жила недалеко в╕д центру м╕ста в батьк╕вськ╕й двок╕мнатн╕й квартир╕. Хлопець р╕с без батька - чолов╕к не повернувся ╕з зароб╕тк╕в за кордоном.
 К╕лька рок╕в тому Натал╕ю скоротили на робот╕.
 - В Алушт╕ важко влаштуватися, - розпов╕да╓ 52-р╕чна сус╕дка Тетяна Василенко. - Натаха крутилася як могла. Була роботяща, й сина до роботи привчила.
 Коб╓л╓ва жила з власного городу, що неподал╕к квартири. Ц╕ чотири сотки на вулиц╕ Серг╓╓ва-Ценського ╖╖ батьки тримали 50 рок╕в тому. Це м╕сце назива╓ться Орлина гора. ╤з не╖ в╕дкрива╓ться чудовий кра╓вид на курорт ╕ море.
 Наталя продавала на базар╕ вирощен╕ овоч╕ та фрукти. У невеличкому хл╕вц╕ тримала курей ╕ к╕з. Часом торгувати на ринку козиним молоком помагав матер╕ й син.
 На вулиц╕ Серг╓╓ва-Ценського ще десять с╕мей мали городи по 5-6 соток. До д╕лянок п╕двели воду, звели "времянки". Сус╕ди часто збиралися на шашлики неподал╕к у л╕ску.
 2001 року поряд ╕з Коб╓л╓вою д╕лянку купив тод╕шн╕й заступник м╕ського прокурора Микола Люб╕нецький. Почав зводити котедж, заприятелював ╕з сус╕дами.
 - Сам побудуюся ╕ вам поможу, - об╕цяв в╕н.
 У листопад╕ 2005 року сес╕я Алуштинсько╖ м╕сько╖ ради в╕ддала 1,5 га земл╕ на Серг╓╓ва-Ценського в оренду спортивному клубу "Алустон-98", почесний президент якого Микола Люб╕нецький, а його дружина - сп╕взасновник. Земля Коб╓л╓во╖ та ╕нших дачник╕в в╕д╕йшла спортсменам. "Алустон-98" взявся зводити стад╕он ╕ готель, вирубав л╕сок. Одиначку Натал╕ю виганяли найпершою.
 - Люб╕нецький стояв на терас╕, яка виходить на город Натахи, й кричав: "Що ти тут робиш, я цю землю купив, йди геть!" - згаду╓ Тетяна Василенко.
 ╤нспекц╕я контролю за використанням земель штрафувала Наталю за самов╕льне захоплення д╕лянки. Коб╓л╓ва доводила, що город отримали ╖╖ батьки, колишн╕ прац╕вники будинку в╕дпочинку "Укоопсп╕лки". Проте заплатила штраф 84 грн. Ще дв╕ч╕ платила штраф за невиконання р╕шення суду про зв╕льнення д╕лянки.
 Тор╕к навесн╕ м╕ський суд вир╕шив знести хату ╕ хл╕в Коб╓л╓во╖. На город 27 червня прийшли судов╕ виконавц╕ та дво╓ д╕льничних. П╕д╕гнали бульдозер. Хл╕в розвалили, а курей передавили.
 У День Конституц╕╖ 28 червня на д╕лянц╕ була тиша. Наталя намагалася полагодити зруйнований паркан. Наступного ранку нов╕ господар╕ прийшли знову - власник буд╕вельно╖ ф╕рми, яка зводить стад╕он, Денис Русанов ╕ тро╓ невстановлених ос╕б. Натал╕я пол╕зла з ним битися. ╥й зв’язали за спиною руки, побили й прикрутили дротом до дерева. Так ╕ залишили.
 - Десь оп╕вдн╕ я по╖хав на город, - згаду╓ Григор╕й Василенко, сус╕д пок╕йно╖. - Б╕ля Наталиного городу зустр╕в сус╕дку Ларису. Вона працю╓ прибиральницею у Люб╕нецького, розказала про Наташу. Я туди, а вона з н╕г до ши╖ прив’язана до дерева сто╖ть. Сльози по щоках течуть. Бруднюча вся.
 Григор╕й в╕дв’язав сус╕дку. Пов╕з ╖╖ до л╕карн╕. На площ╕ б╕ля м╕ськради Наталя попросила зупинитися.
 - Я за нею, - веде дал╕ Григор╕й. - Вона щось хот╕ла сказати, а ╖╖ прошу, почекай - дай принесу валер’янки. Не було мене хвилин в╕с╕м. Вона тим часом у м╕ськраду зайшла. Так ╕ не сказала, хто саме ╖╖ побив.
 Натал╕я запод╕яла соб╕ смерть у день народження прокурора Алушти Дмитра Макарова, 39 рок╕в.
 За фактом самогубства Коб╓л╓во╖ м╕ськпрокуратура не порушила крим╕нально╖ справи - не побачили складу злочину. На 9-й день п╕сля ╖╖ смерт╕ Микола Люб╕нецький став суддею м╕ського суду.
 На вулиц╕ Серг╓╓ва-Ценського зводять стад╕он ╕ готель, запевня╓ мер Алушти. Натом╕сть у столичному журнал╕ "Мир квартир" та в ╤нтернет╕ к╕лька рок╕в тому були оголошення про продаж на ц╕й вулиц╕ квартир у ще не збудованому комплекс╕.
 Сина Натал╕╖ Валентина забрала до себе однокласниця Коб╓л╓во╖ Анна Гусманова з села ╤зоб╕льне п╕д Алуштою. Хлопець навча╓ться в кул╕нарному училищ╕. Зустр╕ча╓мося з ним б╕ля ╖хнього колишнього городу. Вал╕к високий б╕лявий хлопчина ╕з зеленими очима.
 - Люб╕нецький погрожував мам╕, - Валентин дивиться в глибокий котлован на м╕сц╕ ╖хньо╖ д╕лянки й почина╓ плакати. - Казав, що я сид╕тиму в С╤ЗО, а маму в╕дправить у дурку.
 Сус╕ди Натал╕ Володимир Волчков та Василенки звернулися до Уповноважено╖ з прав людини Н╕ни Карпачово╖, щоб та допомогла повернути ╖м в╕д╕бран╕ земельн╕ д╕лянки. За запитом омбудсмана Генпрокуратура провела перев╕рку. Встановили, що суддя Люб╕нецький ма╓ стосунок до самогубства ж╕нки.
 "В╕дразу п╕сля спорудження власного будинку варт╕стю понад $1 млн. суддя Люб╕нецький в╕дстоював ╕нтереси "Алустону", - йдеться в зв╕т╕ прац╕вник╕в апарату омбудсмана. - Вимагав зв╕льнити земельн╕ д╕лянки, а ╖х господар╕в зарити екскаватором".
 Генпрокуратура визнала незаконним вид╕лення земл╕ на Серг╓╓ва-Ценського "Алустону". Позов про незаконне вид╕лення передали на розгляд Алуштинського суду, де Люб╕нецький працю╓ суддею. Крим╕нальну справу за доведення до самогубства порушили проти буд╕вельника Дениса Русанова.
 Олена ТАЛА╢ВА.
 "Газета по-укра╖нськи",
№ 397 за 28.06 2007).

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #27 за 06.07.2007 > Тема "Резонанс"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=4917

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков