Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4464)
З потоку життя (7293)
Душі криниця (4142)
Українці мої... (1669)
Резонанс (2145)
Урок української (1006)
"Білі плями" історії (1847)
Крим - наш дім (1083)
"Будьмо!" (271)
Ми єсть народ? (242)
Бути чи не бути? (341)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (214)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
У В╤ДНОСИНАХ З ПОЛЬЩЕЮ НЕ ВАРТО НАТИСКАТИ НА ╤СТОРИЧН╤ “МОЗОЛ╤”, ЩО НАТЕРЛИСЯ ЗА 400 РОК╤В
Юр╕й Щербак, письменник, дипломат…


╤СТОР╤Я ОДН╤╢╥ РОДИНИ НА ТЛ╤ КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО НАЦ╤ОНАЛЬНОГО РУХУ
Вс╕ сто в╕дсотк╕в грошей в╕д продажу книги буде направлено на потреби ЗСУ…


ВЖЕ ЗАРАЗ ТРЕБА ДУМАТИ, ЯК БУДЕМО В╤ДНОВЛЮВАТИ КРИМ П╤СЛЯ ДЕОКУПАЦ╤╥
Обговорення комплексних питань щодо в╕дновлення Криму п╕сля його деокупац╕╖ в╕д рос╕йських сил...


МОЖЕ ТАК СТАТИСЬ, ЩО КРИМ ПОВЕРТАТИМЕТЬСЯ ДИПЛОМАТИЧНИМ ШЛЯХОМ
Наша держава зможе спок╕йно жити, коли поверне соб╕ ус╕ сво╖ земл╕, зокрема ╕ Крим.


БИТВА ЗА УКРА╥НУ
День дв╕ст╕ одинадцятий…
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #44 за 27.10.2006 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#44 за 27.10.2006
“МИ ПАРТ╤Я ПРЕЗИДЕНТА... АЛЕ ЦЬОГО ЗАМАЛО...»

 Президент Укра╖ни взяв участь у ╤╤╤ з’╖зд╕ пол╕тично╖ парт╕╖ «Народний союз «Наша Укра╖на». В╕ктор Ющенко ╓ почесним головою парт╕╖. «Я завжди був з ц╕╓ю парт╕╓ю, ╓ ╕ буду», – сказав в╕н, виступаючи на з’╖зд╕. Глава держави критично проанал╕зував стан справ у «Наш╕й Укра╖н╕» ╕ закликав парт╕ю до сутт╓вих реформ. На переконання В. Ющенка, насамперед потр╕бно виробити ч╕тку ╕ ясну парт╕йну ╕деолог╕ю, яка сприяла б перетворенню НСНУ «з факту пол╕тичного у факт сусп╕льний».
 Також необх╕дно кардинально оновити кер╕вн╕ органи парт╕╖ ╕ зм╕нити статутн╕ документи. При цьому сл╕д встановити ефективний механ╕зм вибор╕в до парт╕йних орган╕в. Кр╕м того, вс╕ парт╕йн╕ орган╕зац╕╖ повинн╕ пройти перере╓страц╕ю з метою кадрового очищення.
 Глава держави рекомендував з’╖здов╕ створити робоч╕ групи, як╕ сформують пропозиц╕╖ з подолання цих проблем. Лише п╕сля цього, на другому етап╕ з’╖зду, делегати розглянуть ╕ приймуть р╕шення щодо цих пропозиц╕й.
 В╕н в╕дзначив, що парт╕я ╓ нос╕╓м близьких йому ╕дей державност╕, демократичного розвитку, ╓вро╕нтеграц╕╖. За словами Президента, за роки свого ╕снування «Наша Укра╖на» консол╕дувала широк╕ л╕берально мисляч╕ сили, була посл╕довною у в╕дстоюванн╕ нац╕ональних ╕нтерес╕в ╕ реал╕зац╕╖ державно╖ пол╕тики. В. Ющенко висловив членам парт╕╖ вдячн╕сть за п╕дтримку сво╖х д╕й як Президента.
 Глава держави також в╕дзначив, що залиша╓ться в╕рним ╕де╖ консол╕дац╕╖ помаранчевих сил за умови, що це об’╓днання в╕дбудеться «на здоров╕й пол╕тичн╕й основ╕». В╕н констатував, що нин╕ представники помаранчевих сил не мають одностайно╖ позиц╕╖ з деяких ключових питань. «Втрата позиц╕╖ помаранчевими силами – це результат хибно╖ пол╕тики, засл╕плено╖ дуже часто честолюбством, кон’юнктурою ╕ в╕рою у в╕дсутн╕сть в╕дпов╕дальност╕, в тому числ╕ ╕ перш за все, персонально╖», – сказав Президент.
 В. Ющенко також висловив ряд гострих зауважень до д╕яльност╕ НСНУ. «Сила поляга╓ в тому, щоб ми щиро ╕ публ╕чно навчилися говорити ╕ про усп╕хи парт╕╖, ╕ про проблеми в ╖╖ робот╕», – сказав в╕н. Глава держави констатував, що нин╕ «Наша Укра╖на» як пол╕тичний орган╕зм перебува╓ в «серйозн╕й внутр╕шн╕й криз╕». П╕сля президентських вибор╕в парт╕я не спромоглася виробити головну ╕дею сво╓╖ д╕яльност╕ – ч╕тку, просту ╕ ясну, сказав Президент. «╢дина ╕дея, яку кер╕вництво парт╕╖ повторювало як заклинання, була фраза “Ми парт╕я Президента”. Я це знаю, я це шаную, але цього замало», – сказав В. Ющенко.
 Ще одна проблема парт╕╖ – ╖╖ розбудова адм╕н╕стративним чином «зверху до низу», в╕дзначив Президент. Як насл╕док, у деяких областях парт╕йн╕ орган╕зац╕╖ ╕снують лише на папер╕. «Я не хочу, щоб парт╕я перетворилася в закрите акц╕онерне товариство, де основн╕ акц╕онери можуть монопольно вир╕шувати, що потр╕бно парт╕╖, а насправд╕ вир╕шувати власн╕ ╕нтереси або ╕нтереси, близьк╕ до власних», – сказав В. Ющенко.
 Глава держави наголосив, що головну в╕дпов╕дальн╕сть за такий стан справ в НСНУ несуть кер╕вн╕ органи парт╕╖ та функц╕онери, обран╕ на попередньому з’╖зд╕. Мова йде про раду парт╕╖, виконком ╕ особливо презид╕ю. «Переконаний, наш з’╖зд повинен дати оц╕нку вс╕м посадовим особам, як╕ керували парт╕╓ю», – сказав Президент.
 Говорячи про майбутн╓ парт╕╖, В. Ющенко висловив переконання, що вона повинна стати центром об’╓днання правоцентристських пол╕тичних сил. «Чому ц╕ пол╕тичн╕ парт╕╖ не ╓ нашими партнерами? Хто ма╓ консол╕дувати демократичний рух в Укра╖н╕? Переконаний, це «Наша Укра╖на», – сказав Президент.
 В ╕нтерв’ю журнал╕стам по завершенн╕ першого етапу з’╖зду глава держави в╕дзначив, що «Наша Укра╖на» ма╓ об’╓днати на сво╖й основ╕ так╕ парт╕╖, як «Реформи ╕ порядок», «Пора», Народну парт╕ю, Народний рух та ╕нш╕ правоцентристськ╕ орган╕зац╕╖. «Хот╕лося б, щоб м╕ж цими силами було в╕дновлено д╕алог», – сказав Президент.
 * * *
 Трет╕й зв╕тно-виборний з’╖зд пол╕тичного блоку «Народний союз «Наша Укра╖на» припинив свою роботу менше н╕ж за годину п╕сля початку. Перерву в робот╕ з’╖зду на три тижн╕ оголосив голова Ради парт╕╖ Роман Безсмертний.
 Таке р╕шення л╕дер «Нашо╖ Укра╖ни» прийняв п╕сля виступу перед учасниками з’╖зду Президента Укра╖ни, почесного голови НСНУ В╕ктора Ющенка, який гостро розкритикував д╕яльн╕сть парт╕╖ протягом останнього року, а також адм╕н╕стративн╕ методи кер╕вництва НСНУ. Зокрема, Президент висловився за необх╕дн╕сть переглянути склад кер╕вних орган╕в парт╕╖, а також провести кадрову чистку м╕сцевих парторган╕зац╕й. В╕ктор Ющенко також запропонував розд╕лити з’╖зд на два етапи з метою сформування робочих груп для переформування кер╕вних орган╕в, внесення зм╕н у статутн╕ документи парт╕╖ тощо.
 (Укр╕нформ).

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #44 за 27.10.2006 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=4215

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков