Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4250)
З потоку життя (7278)
Душі криниця (3920)
Українці мої... (1561)
Резонанс (1822)
Урок української (1001)
"Білі плями" історії (1805)
Крим - наш дім (549)
"Будьмо!" (262)
Ми єсть народ? (239)
Бути чи не бути? (112)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (111)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
У КРИМСЬКИХ МЕЧЕТЯХ ДОЗВОЛЯЮТЬ ЛИШЕ ПРОПОВ╤Д╤, ПОГОДЖЕН╤ З ОКУПАНТАМИ
У мечетях тимчасово окупованого Криму дозволен╕ лише погоджен╕ пропов╕д╕.


РФ КРАДЕ АГРОПРОДУКЦ╤Ю НА ЗАХОПЛЕНИХ ТЕРИТОР╤ЯХ
На захоплених територ╕ях п╕вдня Укра╖ни рф запровадила пол╕тику викрадення аграрно╖ продукц╕╖.


МИРНИЙ ДОГОВ╤Р МОЖЛИВИЙ П╤СЛЯ ПОРАЗКИ РОС╤╥
Мирний догов╕р можливий лише у випадку, коли територ╕альну ц╕л╕сн╕сть Укра╖ни буде в╕дновлено, ╕...


ПАР╢ ПРОПОНУ╢ ЗАХОДИ ДЛЯ ПОЛЕГШЕННЯ ГУМАН╤ТАРНИХ НАСЛ╤ДК╤В В╤ЙНИ РФ ПРОТИ УКРА╥НИ
В╕дпов╕дну резолюц╕ю ПАР╢ ухвалила п╕сля сп╕льних дебат╕в.


БИТВА ЗА УКРА╥НУ. ДЕНЬ СТО ДВАДЦЯТИЙ
Ми з╕брали для вас ╕нформац╕ю про сто двадцятий день в╕йни по рубриках. Деяк╕ факти...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #1 за 01.01.2006 > Тема "Резонанс"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#1 за 01.01.2006
НЕ ТІЛЬКИ САМОДИСКРЕДИТАЦІЯ
Ігор БУЛАВА.


Ні для кого не є секретом незгода в міському відділенні Народного союзу «Наша Україна», у керівництво якого увійшли люди, які не мали ніякого відношення до подій річної давнини на Майдані. Це природний хід речей - хтось краще знає процедуру, хтось лізе на амбразуру. Хтось мерз на Майдані, а хтось збирає там, де не сіяв. Відомі і ті, хто, за визначенням, користується плодами революції.
І от частина СМВ НСНУ не тільки організувала мітинг протесту проти президентського намісника, але і підштовхнула депутатів (або пішла назустріч їхнім побажанням?) висловити недовіру С. Іванову.
Ідея-фікс сепаратистів, яка жевріє всі роки незалежності України, - прийняття якомога самостійнішого закону про статус міста зі збереженням можливості більшого крену убік  Москви і прагнення узурпувати міську владу - втягує у свою орбіту дуже різних персонажів. При цьому бачення подій зі столиці нашої Батьківщини міста Києва дуже відрізняється від місцевого. Можливо, з цієї причини 23 грудня місто відвідав заступник керівника Секретаріату Президента України А. Матвієнко. Поки невідомо, чи пощастило йому побачити на ділі роботу пропагандистів із Севастопольської регіональної державної (!) телерадіокомпанії, що з упередженням відобразили події дня.
Почалося з того, що по провідному радіо журналістка С. Малaхатко підготувала зовсім необ’єктивну інформацію про мітинг на захист голови держадміністрації С. Іванова. Висловивши свої всілякі сумніви і судження в інформаційному випуску, що неприпустимо, вона підкріпила їх винятково негативними коментарями супротивників.
Знаючи антидержавну позицію журналістки і зробивши на це необхідну поправку, - адже не можна вірити таким кухарям на інформаційній кухні! - залишалося чекати репортажу по телебаченню. Очікування виправдалися, сюжет був не таким упередженим.
Зате перед інформаційним сюжетом була показана авторська програма Марини Сидорець, яка побила всі можливі рекорди не-об’єктивності і непрофесіоналізму, що, на мій погляд, завдало величезного удару по позиціях не лише партії НСНУ, а й держави в Севастополі. Чи можна сподіватись взагалі на прихильність виборців після такої самодискредитації?
Ефір 23 грудня, проведений М. Сидорець, пройшов під гаслом «Кидай брудом - щось та залишиться!» і залишив тяжке враження. Ніякої політкоректності з боку учасників ефіру - керівника політвиконкому В. Іванова і В. Зеленчука - не було помічено. Зміст внутрішньопартійного гармидеру був виплеснутий на глядачів, неетично обговорювалися дії відсутніх у студії - вони ж не могли відповісти на виголошену неправду! - неприхована радість в очах ведучої від уявного успіху - безупинного і скандального бруду. Як сумно!
До речі, М. Сидорець, будучи найманим працівником держави і заступником генерального директора СРДТРК, напередодні взяла участь у згаданому мітингу проти глави державної ж адміністрації, що не може не бути дивним фактом.
А поки сидять десь ляльководи і смикають за ниточки виконавців ролей у передвиборній масовці, глядачі і слухачі по-різному реагують на витівки журналістів - у багатьох виникає почуття нездоланної відрази після перегляду таких сюжетів севастопольського телебачення. Як і рік тому, під час бруднющої дезінформаційної кампанії СРДТРК, яка чомусь ніким не припиняється.
 м. Севастополь.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #1 за 01.01.2006 > Тема "Резонанс"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=3520

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков