Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4250)
З потоку життя (7278)
Душі криниця (3920)
Українці мої... (1561)
Резонанс (1822)
Урок української (1001)
"Білі плями" історії (1805)
Крим - наш дім (549)
"Будьмо!" (262)
Ми єсть народ? (239)
Бути чи не бути? (112)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (111)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ПРОЩАННЯ З ДИТИНСТВОМ: ВИПУСКН╤ АЛЬБОМИ НА РУ╥НАХ ╤ ВАЛЬС-ПРИСВЯТА
"У нас вкрали свято, вкрали дитинство. ╤ ми хот╕ли показати св╕ту, що життя продовжу╓ться,...


ЯК ВИ╥ХАТИ З ОКУПОВАНОГО КРИМУ?
Представництво Президента в АРК п╕дготувало рекомендац╕╖ укра╖нцям, як ви╖хати з окупованого Криму.


УКРА╥НА ЗАВЕРШИЛА ПАРАЛ╤МП╤АДУ В ПЕК╤Н╤: 29 МЕДАЛЕЙ ╤ ДРУГЕ ЗАГАЛЬНОКОМАНДНЕ М╤СЦЕ
Упродовж дев'яти змагальних дн╕в укра╖нськ╕ спортсмени виграли 29 медалей: 11 золотих, 10...


М╤Ж ПУТ╤НИМ ╤ Г╤ТЛЕРОМ НАРЕШТ╤ ПОСТАВЛЕНО ЗНАК «ДОР╤ВНЮ╢»
Сенат США одноголосно назвав пут╕на во╓нним злочинцем. Насл╕дки? З ╕стотою, визнаною во╓нним...


ЗАХИСТИМО СТОЛИЦЮ!
Подана мною ╕нформац╕я - достов╕рна, як кажуть, «з перших уст».
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #1 за 01.01.2006 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#1 за 01.01.2006
Список Януковича: що не прізвище, то... безкарність
Прес-служба політичної партії «Народний Союз Наша Україна».

«В умовах непоінформованості наших громадян сьогоднішні «опозиціонери» намагаються підкинути суспільству «цукерку» про те, що, мовляв, команда «біло-голубих», котра йде в парламент, прагне «добра і миру» своїй країні. Насправді вони хочуть узаконити ту узурпацію влади, яка існувала до 2004 року».
Так один з лідерів виборчого блоку «Наша Україна» Володимир Стретович прокоментував сайту RAZOM заяву міністра внутрішніх справ Луценка про те, що 24 особи із перших 100 у виборчому списку Партії регіонів є свідками, підозрюваними або обвинувачуваними за різними кримінальними справами. «Тепер, - вважає Стретович, - біло-блакитні спекулюють на помилках молодої влади і запевняють, що вони «виправлять ситуацію» після виборів, будуть здійснювати «перетворення», читай – грабунок, країни. Все це через те відбувається, що безкарність породжує вседозволеність, - зазначив політик.
«Я вважаю, що безкарність тих, хто протягом 13 років глумився над Україною, сьогодні призвела до того, що вони так високо підняли голови і сподіваються на свій політичний успіх». Аналізуючи список біло-блакитних, Стретович зауважив: «Відкриваємо список і дивимося. №7 – Ринат Ахметов. Тут, як кажуть, без коментарів. Хай коментує міністр внутрішніх справ, з яким він «чай пив». №8 - Віктор Тихонов. Достатньо згадати події Сєверодонецька, з яким запалом він закликав до федералізації України. №10 – Борис Колесников. Сьогодні кримінальна справа, по якій він проходить, не закрита, однак «опозиція» підняла на щит тему політичних переслідувань, а МВС не проявляє необхідної рішучості. №11 – Кушнарьов, який теж переслідуваний сьогодні нашим законом за заклики до створення харківської автономії. №27 – провідний борець із виборчим законодавством Кідалов,  перепрошую – Ківалов... №14 – Клюєв, один із провідних «промоутерів» проекту з фальсифікації виборів і встановлення сервера. Я вже не кажу про Піскуна, який відомий своїми правничими «досягненнями». №56 – Микола Джига, свого часу працював заступником Кравченка, «клав на асфальт» того ж Володимира Сівковича, але тепер вони дивним чином опинилися в одному списку. Свого часу саме Джига стверджував, що Гонгадзе викрали наркомани, бо хотіли відібрати гроші на наркотики...
№111 - Михайло Чечетов, який успішно продав «Криворіжсталь». №109 – Микола Злочевський. Його компанія «Інфокс» у той час, коли він очолював міністерство природних ресурсів, наробила стільки «добра» країні, що нинішній міністр охорони навколишнього середовища нині через судові позови з’ясовує з ним стосунки, намагається позбавити цю компанію ліцензій, але вони встигли поповнити свої «запаси» мільйонами гривень. №142 – Микола  Мельник. Відомий ректор відомої податкової академії, кум товариша Піскуна.
Знову ж таки, його заслуги відомі як і те, що з його сейфа свого часу вкрали величезну суму доларів, він про це поспішив повідомити міліцію, тільки не відомо, де вони взялися у ректора вузу... Список взагалі нагадує гримучу суміш. Там є колишній начальник УВС Донецької області Близнюк, який тепер - начальник охорони компанії «Систем Капітал Менеджмент». Там є заступник міністра внутрішніх справ Гусаров, який слугував «дахом» для донецьких».
«Тут що не прізвище, то відразу хапаєшся за голову, – підсумував Стретович. «Тому я вважаю, що слова міністра МВС є абсолютно достовірні, тільки необхідно, думаю, надрукувати повну інформацію щодо списків біло-блакитних з повною інформацією - хто і по якій справі проходить, - заявив він.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #1 за 01.01.2006 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=3519

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков