Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3677)
З потоку життя (6894)
Душі криниця (3705)
Українці мої... (1510)
Резонанс (1606)
Урок української (997)
"Білі плями" історії (1756)
Крим - наш дім (534)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (71)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
РОС╤Я «ПЕДАЛЮ╢» ПИТАННЯ ВОДИ В КРИМУ, ЩОБ ЗМ╤НИТИ ╤НФОРМАЦ╤ЙНИЙ ФОКУС
Про це заявив заступник м╕н╕стра з питань ре╕нтеграц╕╖ тимчасово окупованих територ╕й ╤гор Яременко


РОС╤Я СТВОРЮ╢ В ОКУПОВАНОМУ КРИМУ ГУМАН╤ТАРНУ КАТАСТРОФУ
Про це заявив кримський громадський актив╕ст, редактор онлайн-видання «╤нжир» Михайло...


НОВ╤ ЗАВДАННЯ У ПОРЯДКУ ДЕННОМУ ДЕОКУПАЦ╤╥ КРИМУ
19 жовтня в╕домий Левада-центр оприлюднив загальнорос╕йське опитування "Горд╕сть та ╕дентичн╕сть".


ВИДАВНИЦТВО VIVAT НАДРУКУ╢ ЩЕ 15 ТИСЯЧ ПРИМ╤РНИК╤В КНИГИ ПРО СТУСА
директор Vivat Катеринa Аврамчук додала, що замовлення на книгу продовжують надходити, ╕ не...


УЧАСНИКИ МАРШУ НА ЧЕСТЬ ДНЯ ЗАХИСНИК╤В ПРИЙШЛИ П╤Д ОП ╤ ОГОЛОСИЛИ ВИМОГИ
Б╕ля буд╕вл╕ Оф╕су президента перебували дек╕лька тисяч учасник╕в маршу. Вони скандують "Слава...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #52 за 23.12.2005 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#52 за 23.12.2005
Ніякого підтексту - окрім... економіки
.

ЧФ - в РФ!

Уряд України затвердив 21 грудня два розпорядження, які стосуються перебування на території України Чорноморського Флоту РФ - "Про управління державним майном, яке використовував Чорноморський Флот колишнього СРСР" та "Про підписання угоди між Кабінетом Міністрів України та урядом РФ про взаємодію у процесі проведення інспекційних заходів у місцях дислокації військових формувань Чорноморського Флоту на території України".
Про це повідомив журналістам міністр економіки України Арсеній Яценюк, який виступав доповідачем з цих питань. "Ми нарешті спромоглися визначити центральні органи виконавчої влади, які уповноважені управляти державним майном, що знаходиться на території Севастополя, Феодосії та смт. Гвардійського і є невід`ємною частиною трьох додатків до українсько-російської угоди щодо перебування Чорноморського Флоту РФ на території України", - сказав він.
Арсеній Яценюк підкреслив, що тексти цих розпоряджень готувалися ще з лютого 2005 року і не мають "ніякого іншого підтексту, в тому числі політичного, окрім статей економіки".
За словами міністра, своїм розпорядженням Кабмін визначив дві центральні установи, які будуть від імені уряду відповідальними за майно, що орендує Чорноморський Флот, згідно з додатками до українсько-російської угоди щодо перебування ЧФ РФ на території України. "Міністерство оборони буде відповідати за так званий додаток № 1, тобто за всі об`єкти, які використовуються виключно для військового призначення, а Фонд держмайна - за додатки 2 і 3, тобто за соціально-культурні, побутові та інші об`єкти, якими сьогодні користуються росіяни", - підкреслив міністр.
 Він пояснив, що, згідно з розпорядженнями, органи державної влади мають провести інвентаризацію закріпленого за ними майна. Після цього буде з`ясовано перелік майна, яке не обліковувалось, а також стан майна, що перебуває в оренді у російського флоту.
"Я думаю, ми з російськими колегами завжди знайдемо порозуміння щодо подальшого використання і відповідного врегулювання усіх юридичних питань", - зазначив міністр.
Арсеній Яценюк відкинув припущення про те, що ці розпорядження уряду начебто спрямовані на підвищення Україною орендної плати для Чорноморського Флоту РФ. "Будь-який перегляд ставок повинен регулюватися виключно правовими міжнародними договорами. Сьогоднішні розпорядження є суто технічними", - сказав він.
Говорячи про строки проведення інвентаризації майна, Арсеній Яценюк зауважив, що уряд ухвалив  протокольне доручення як додаток до розпоряджень, згідно з яким відповідні органи повинні щомісяця інформувати про проведення цієї інвентаризації. При цьому він не зміг спрогнозувати, скільки загалом може тривати цей процес. "Не треба переоцінювати свої можливості, за один день ми це не зробимо. Це складний процес. Треба врахувати стан об`єктів на момент підписання угоди, навіть можливо вдатися і до того, щоб підняти аерофотозйомку і порівняти її з фактичним станом справ", - зазначив міністр.
У свою чергу голова Фонду держмайна України Валентина Семенюк повідомила журналістам, що ФДМУ фактично і раніше був уповноваженим з управління зазначеними об`єктами, але без офіційного визначення такого статусу не міг зробити навіть інспекцію об`єктів. "Доступитися до того майна, яке було передано Чорноморському Флоту, нам не було надано дозволів. Навіть провести інвентаризацію об`єктів соціальної сфери", - сказала Валентина Семенюк.
Вона також зазначила, що на Міністерство закордонних справ окремим розпорядженням покладено повноваження отримати від росіян дозвіл для роботи на вказаних об`єктах спеціальної інвентаризаційної комісії, до складу якої увійдуть представники Фонду держмайна України.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #52 за 23.12.2005 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=3503

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков