Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3677)
З потоку життя (6894)
Душі криниця (3705)
Українці мої... (1510)
Резонанс (1606)
Урок української (997)
"Білі плями" історії (1756)
Крим - наш дім (534)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (71)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
РОС╤Я «ПЕДАЛЮ╢» ПИТАННЯ ВОДИ В КРИМУ, ЩОБ ЗМ╤НИТИ ╤НФОРМАЦ╤ЙНИЙ ФОКУС
Про це заявив заступник м╕н╕стра з питань ре╕нтеграц╕╖ тимчасово окупованих територ╕й ╤гор Яременко


РОС╤Я СТВОРЮ╢ В ОКУПОВАНОМУ КРИМУ ГУМАН╤ТАРНУ КАТАСТРОФУ
Про це заявив кримський громадський актив╕ст, редактор онлайн-видання «╤нжир» Михайло...


НОВ╤ ЗАВДАННЯ У ПОРЯДКУ ДЕННОМУ ДЕОКУПАЦ╤╥ КРИМУ
19 жовтня в╕домий Левада-центр оприлюднив загальнорос╕йське опитування "Горд╕сть та ╕дентичн╕сть".


ВИДАВНИЦТВО VIVAT НАДРУКУ╢ ЩЕ 15 ТИСЯЧ ПРИМ╤РНИК╤В КНИГИ ПРО СТУСА
директор Vivat Катеринa Аврамчук додала, що замовлення на книгу продовжують надходити, ╕ не...


УЧАСНИКИ МАРШУ НА ЧЕСТЬ ДНЯ ЗАХИСНИК╤В ПРИЙШЛИ П╤Д ОП ╤ ОГОЛОСИЛИ ВИМОГИ
Б╕ля буд╕вл╕ Оф╕су президента перебували дек╕лька тисяч учасник╕в маршу. Вони скандують "Слава...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #52 за 23.12.2005 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#52 за 23.12.2005
ЯКЩО Є "СВІТЛИЦЯ" В ДОМІ - ЗНАЧИТЬ, РІДНА ТАМ ДУША!
З повагою, В. ТИХЕНКО.

З редакційної пошти

Доброго дня, шановні працівники "Кримської світлиці"! Щиро вітаю вас усіх із наступаючим Новим 2006 роком і бажаю в ньому значно кращого життя, аніж це було в 2004 і особливо в 2005 році, коли державна влада кинула напризволяще в зрусифікованому Криму єдину тут україномовну, патріотичну й дуже цікаву нашу газету!
Одначе "Кримська світлиця" все-таки втрималася на плаву завдяки мужності і винахідливості колективу редакції, а також і завдяки моральній та матеріальній підтримці справжніх друзів газети. І ось у грудні бачимо навіть "світло в кінці тунелю": і в Києві вже починають розуміти "кримсько-світличні" проблеми, і місцеві "політико-фінансові симпатики" з'являються. Тож, можливо, що й справді в кінці року зникне, нарешті, чорна смуга і на першій сторінці "КС", і на всіх життєвих її сторінках.
Хай сходить сонце також і для всіх інших українських патріотичних видань! Бо ще влітку я чув по радіо спочатку про важке становище української преси в Донбасі, а згодом почув і гіркі слова головного редактора дитячого журналу "Соняшник" Лесі Ворониної про те, що й усі попередні українські уряди не дуже були щедрими, але прем'єр Юлія Тимошенко все-таки стала першою, хто не виділив "Соняшнику" ані копієчки. Значить, працює зловісна система. Система остаточного добивання українства в Україні...
От вам і Юля! Така гарна й приваблива зовні. Так красиво й переконливо говорить, мов той Цицерон! І так погано робить...
А це вже прикмети "справжнього політика", який говорить одне, робить друге, а думає про третє. Лихо нам із такими "справжніми політиками"! Жаль, що Президент
В. Ющенко не звільнив раніше такого антиукраїнського прем'єр-міністра, бо тоді, певно, і "Кримській світлиці" вже давно б посвітлішало.
Найкраща репутація для всякої газети - це її добра слава і пристойний тираж. Про державницьку й патріотичну "Кримську світлицю" знають немало по всій Україні і навіть у нашій діаспорі за кордоном. А от у Криму, на превеликий жаль, про неї знають далеко не всі потенційні передплатники, і це чи не головна причина малого тиражу.
Якось їздив я в гості до своїх родичів і знайомих в одне віддалене село нашого Красногвардійського району і прихопив тоді з собою кілька примірників "КС", тож принагідно й показав там кілька дуже цікавих, на мій погляд, статей і повідомлень. Прочитавши їх, один чоловік схвильовано вигукнув: "А я й не знав, що є така цікава газета!.. Завтра ж піду на пошту й передплачу "Кримську світлицю", бо ота брехлива "Крымская правда" вже в печінках сидить зі своєю скаженою не-навистю до України!" І справді, відтоді той пан Микола став палким "світличанином"... Щоправда, така блискавична сприйнятливість трапляється рідко, бо іншого прихильника "КС" я "агітував" аж два роки, даруючи йому на дні народження передплату газети на кілька місяців.
На 2006 рік я здійснив річну передплату "Кримської світлиці" і для себе, і ще для двох моїх приятелів з інших сіл, зробивши їм таким чином мій новорічний подарунок. Мені здається, щось подібне (загітувати або й просто квитанцію подарувати чи ще щось) могли б здійснити при великому бажанні й деякі інші щирі прихильники "Кримської світлиці". І зовсім не обов'язково це робити саме з 1 січня, а можна ж із будь-якого місяця та з будь-якого приводу. А чи стане "новачок" потім справжнім "світличанином", це вже буде залежати і від вдалості нашого вибору, і від цікавості газетних сторінок, і т. д.
Кримські поштарки й листоноші добре знають місцевих жителів, але агітують вони здебільшого за "районки" та "Крымскую правду". От якби вдалося якимось чином зацікавити їх щодо "КС"!
Головне в тому, щоб зростав тираж газети та її економічна незалежність, щоб все "прибувало нашого полку" однодумців. Бо коли раптом бачиш у когось в домі "Кримську світлицю", то майже безпомилково відчуваєш, що перед тобою споріднена душа, з якою є про що поговорити і щось добре зробити. Тож нехай нам усім щастить у 2006 році!

с. Видне Красногвардійського
району АРК.

АНОНС! У неділю, 25 грудня, про долю "Кримської світлиці" і наші українські духовні проблеми йтиметься в авторській програмі Олександра Польченка "Млин" (ДТРК "Крим", поч. о 10.35). В передачі беруть участь: Михайло СЛАБОШПИЦЬКИЙ, письменник, виконавчий директор Ліги українських меценатів; Володимир ПАНЧЕНКО, доктор філологічних наук, віце-президент Києво-Могилянської академії; Віктор БАРАНОВ, головний редактор журналу "Київ"; Микола МАРИНЕНКО, головний  редактор Всесвітньої служби радіо "Україна"; редактор відділу літератури "КС" Д. КОНОНЕНКО і головний редактор "Кримської світлиці" В. КАЧУЛА.

На фото Юлії КАЧУЛИ - під час запису "Млина" у "Кримській світлиці" (зліва направо): головний  редактор Всесвітньої служби радіо "Україна" Микола Мариненко, редактор Української редакції ДТРК "Крим" Олександр Польченко, телеоператор Максим Алексєєв, головний редактор журналу "Київ" Віктор Баранов, виконавчий директор Ліги українських меценатів Михайло Слабошпицький.

ТРИВАЄ ПЕРЕДПЛАТА!
Ви  зможете отримувати "Кримську світлицю" (плюс три додатки!) із лютого, якщо оформите передплату на неї до 20 січня.
ПЕРЕДПЛАТНА ЦІНА:
НА 1 МІСЯЦЬ - 1 ГРН. 75 КОП.;
НА 3 МІСЯЦІ - 5 ГРН. 25 КОП.;
НА 6 МІСЯЦІВ - 10 ГРН. 50 КОП.
(без врахування поштових витрат).
Передплатний індекс:
по Криму - 30553,
по Україні - 90269.

БУДЕМО ВДЯЧНІ ЗА ДОПОМОГУ ГАЗЕТІ!
РОЗРАХУНКОВИЙ РАХУНОК редакції газети "Кримська світлиця": № 26000452086870 в АКБ "Укрсоцбанк" м. Сімферополя, МФО 324010, ОКПО 20679407. РОЗРАХУНКОВИЙ РАХУНОК благодійного фонду "Відродження української мови, культури і духовності - "Кримська світлиця": № 2600930112658 в Сімферопольському міському відділенні № 39 Ощадбанку України, МФО 384016, ОКПО 25633574.

 

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #52 за 23.12.2005 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=3497

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков