Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3708)
З потоку життя (6918)
Душі криниця (3714)
Українці мої... (1513)
Резонанс (1616)
Урок української (997)
"Білі плями" історії (1757)
Крим - наш дім (534)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (71)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
СОБОРН╤СТЬ ПОЧИНА╢ТЬСЯ ╤З КОЖНОГО З НАС
З╕рвав прихильн╕ оплески, к╕лька поважних у журнал╕стиц╕ персон п╕д╕йшли пот╕м, дали в╕зит╕вки,...


В╤Д ПОРОШЕНКА ВИМАГАЮТЬ ПОЗБАВИТИ В╤ТАЛ╤Я КОЗЛОВСЬКОГО ЗВАННЯ «ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРА╥НИ»
Льв╕вська облрада прийняла звернення до Президента щодо позбавлення сп╕вака В╕тал╕я Козловського...


Н╤ХТО НЕ ЗАБУТИЙ?
“Н╕хто не забутий. Н╕що не забуто”. Це - улюблен╕ слова рос╕йських передач, та ще...


ГЕРО╥ УКРА╥НИ: ДОСТОЙНИКИ, НОМЕНКЛАТУРНИКИ ТА НЕГ╤ДНИКИ
А разом ╕з тим Героями Укра╖ни стало чимало номенклатурних д╕яч╕в, грошовитих б╕знесмен╕в,...


УКРА╥НА НЕ Б╤ДНА, А ОБКРАДЕНА ДЕРЖАВА
Коловорот конвертац╕╖ влади у ф╕нансов╕ ресурси ма╓ бути зупинений
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #11 за 15.03.2005 > Тема "Ми єсть народ?"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#11 за 15.03.2005
ЗА МОЄ ЖИТО ТА МЕНЕ ЩЕ Й БИТО?
.

Голова правління Кримської організації "За Україну! За Ющенка!" Владислав Хмеловський звернувся до Прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко з листом, у якому висловив занепокоєння відсутністю будь-яких позитивних змін в автономії.
Практично всі чиновники - від верхніх владних ешелонів до сільської ради, від вищих навчальних закладів до загальноосвітніх шкіл, причетні до брутальної фальсифікації виборів, лишилися на своїх місцях, зазначає В. Хмеловський. Вони продовжують паплюжити нову владу, уряд і самого Президента, відверто закликають зазомбоване кримське населення взяти реванш на виборах 2006 р.
Тривожить і те, що, всіляко протидіючи очищенню влади від корумпованих і вороже налаштованих до України чиновників, місцеві можновладці не лише чинять тиск на наших активістів, але й вдаються до репресивних акцій. Наприклад, вже після народної перемоги і обрання Віктора Ющенка Президентом за підтримку на виборах цього кандидата звільнили з посади радника голови Ради міністрів
Криму з гуманітарних питань. Подібне відбувається і у Всеукраїнському інформаційно-культурному центрі. Генеральний директор цієї установи п. Галина Алексєєва, говориться у листі, упродовж всієї виборчої кампанії, у робочий час, не беручи відпустки, активно працювала у регіональному штабі Януковича, задіяла для роботи у виборчих дільницях майже всіх співробітників установи. Відчувши безкарність та підтримку залишеного при владі голови Держтелерадіо Івана Чижа, який продовжив їй контракт, п. Алексєєва нині вчить усіх нас, як будувати громадянське суспільство після виборів. Більше того, вона чинить тиск і намагається звільнити з посади ст. наукового співробітника Центру, відомого в Україні вченого-симиренкознавця, академіка, заслуженого діяча науки і техніки АР Крим Петра Вольвача.
Враховуючи ситуацію, яка склалася в Криму, вважаємо доцільним провести кадрові зміни у кримській владі. Потребує також фінансової та фахової перевірки діяльність Всеукраїнського інформаційно-культурного центру. Передумовою нормалізації його діяльності є призначення нового керівника та атестація персоналу, констатує голова правління Кримської організації "За Україну! За Ющенка!" Владислав Хмеловський.

***

Петро Васильович ВОЛЬВАЧ, додатково представляти якого нашим читачам, напевне, зайве, звернувся із заявою до Прокурора Автономної Республіки Крим.

Ставлю Вас до відома, йдеться, зокрема, у заяві, що я, як ветеран праці і нині працюючий пенсіонер, зазнаю утисків і переслідування за політичними мотивами від генерального директора Всеукраїнського інформаційно-культурного центру Г. І. Алексєєвої. Справа полягає у тому, що я публічно засудив її активну участь як керівника державної структури у виборчій кампанії та за надмірну політизацію установи.
Г. І. Алексєєва, перебуваючи на роботі, практично упродовж жовтня - грудня 2004 р. працювала у Кримському регіональному штабі провладного кандидата у Президенти Віктора Януковича. Вона постійно виступала з агітаційними промовами у теле- та радіопередачах, на всіляких зібраннях та мітингах. Зазначені дії Г. І. Алексєєвої змусили мене опублікувати у "Кримській світлиці" статтю з критикою її протиправних дій та використання службового становища.
Без будь-якої мотивації 10 березня п. Алексєєва у присутності секретаря, працівника відділу кадрів та голови профкому ознайомила мене з наказом про скорочення моєї посади старшого наукового співробітника, що рівноцінно звільненню мене з роботи за скороченням штатів. Цього наказу я не підписав.
Я як науковець з багаторічним стажем роботи виконую досить важливий напрямок досліджень: повернення із забуття та вшанування творчої спадщини видатного українського вченого Л. П. Симиренка. Зазначена тематика є складовою державної програми, затвердженої Верховної Радою України та Криму. Упродовж останніх років я здійснив перевидання І тому фундаментальної праці Л. П. Симиренка "Крымское промышленное плодоводство", відшукав втрачений рукопис ІІ тому, який нині готую
до видання. Крім того, мною написано і видано три книги монографічної праці "Л. П. Симиренко - фундатор українського промислового садівництва", підготовлена до друку монографія "Л. П. Симиренко і Крим" та матеріали наукової конференції "Кримське садівництво: минуле, сьогодення, майбутнє". За моєю ініціативою і під моїм безпосереднім керівництвом проведено кілька міжнародних, українських та кримських наукових конференцій і "круглих столів". Я постійно виступаю у ЗМІ, на телебаченні та радіо, нагороджений Почесною грамотою Державного комітету телебачення і радіомовлення. Працюючи у Центрі, я отримав почесне звання заслуженого діяча науки і техніки АР Крим. Отже, ніяких претензій по службі за всі роки я не мав і не маю.
Враховуючи все вищезгадане, прошу Вас дати належну юридичну оцінку протиправним діям та свавіллю п. Алексєєвої. Як людина, що заплямувала себе у виборчій компанії, вона не має морального права очолювати важливу ідеологічну й культурницьку установу, якою є Всеукраїнський інформаційно-культурний центр. Тому прошу Вас порушити питання щодо її звільнення з цієї посади.
П. В. ВОЛЬВАЧ,
ст. науковий співробітник ВІКЦу,
академік УЕАН, заслужений діяч науки і техніки АР Крим.
15.03 2005 р.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #11 за 15.03.2005 > Тема "Ми єсть народ?"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=2972

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков