Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3788)
З потоку життя (6993)
Душі криниця (3758)
Українці мої... (1519)
Резонанс (1639)
Урок української (997)
"Білі плями" історії (1771)
Крим - наш дім (534)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (71)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
«Cв╕тлицю» читайте — ноутбук вигравайте!
Ми продовжу╓мо наш газетний мовно-л╕тературно-╕сторично-п╕сенно-комп’ютерний конкурс...


«СВ╤ТЛИЦЮ» ЧИТАЙТЕ — НОУТБУК ВИГРАВАЙТЕ!
Ми продовжу╓мо наш газетний мовно-л╕тературно-╕сторично-п╕сенно-комп’ютерний конкурс,...


«СВ╤ТЛИЦЮ» ЧИТАЙТЕ — НОУТБУК ВИГРАВАЙТЕ!
Шановн╕ «св╕тличани»! Ми продовжу╓мо наш газетний...


«СВ╤ТЛИЦЮ» ЧИТАЙТЕ — НОУТБУК ВИГРАВАЙТЕ!
Шановн╕ читач╕, потенц╕йн╕ конкурсанти ╕ майбутн╕ переможц╕ нашого ун╕кального (а де ще такий ╓?)...


«СВ╤ТЛИЦЮ» ЧИТАЙТЕ — НОУТБУК ВИГРАВАЙТЕ!
Доброго дня, шановна редакц╕╓! Ми, учн╕ 6 класу Славн╕всько╖ ЗОШ Роздольненського району,...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:
Click for Simferopol, Ukraine Forecast
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #52 за 24.12.2004 > Тема "Мовно-комп'ютерний конкурс"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#52 за 24.12.2004
На таких уроках не занудьгуєш!
Ігор ТРИФОНОВ, учень групи 431 КВПУСД.

Шановні "аладдінівці" - учасники цьогорічного багатостраждального мовно-комп'ютерного конкурсу в "Кримській світлиці"! Ось у ці передноворічні дні ми планували провести фінал і вручити переможцям - кращій шкільній команді і капітану - два призові комп'ютери. Прикро, але вперше за п'ять років існування нашого конкурсу ми не можемо зробити це вчасно - і ви прекрасно знаєте, чому. Бо тим чиновникам, НАПЕРЕКІР яким увесь цей рік виходила наша, позбавлена державної підтримки, газета, не потрібні ні "Кримська світлиця", ні її українотворчі просвітницькі акції, ні ваша участь у цих акціях та перші дитячі мовні, літературні, пісенні, комп`ютерні перемоги.
Але - "нас не подолати!" Фінал обов'язково відбудеться! Ми переконані, що невдовзі буде в нашій державі влада, яка не пригноблюватиме, а підніматиме на щит те, що допомагає творити цю державу і її громадян - дорослих і юних - кращими. А від наших конкурсів - і мовно-комп'ютерного, і пісенного, і "Кримчаночки", і тих, що у дитячому "Джерельці" - ще нікому в Криму не стало гірше (11 комп`ютерів з допомогою газети діти виграли!). Тому давайте ще трішки потерпимо, "аладдінівці"! І попросимо ваших учителів, батьків, дідусів та бабусь 26 грудня вибрати, нарешті, таку владу, при якій не гаснутимуть "Світлиці" й не замулюватимуться "Джерельця".
А наш конкурс тим часом триває: мовно-комп'ютерна команда "Авангард" з Керченського профучилища надіслала відповідь на "журналістське" завдання - на кращу розповідь про свого вчителя...

***

Я навчаюся у Керченському вищому професійному училищі суднобудування та деревообробки. В цьому навчальному році закінчую своє навчання. Мені шкода розлучатися з друзями, з якими разом вступав до училища і навчався, з викладачами, які всі свої знання та досвід передавали нам. За своїм вибором не шкодую, я давно мріяв про професію електрогазозварника. А особливо не забуду, що навчали мене такі славні та мудрі викладачі, на уроки яких хочеться потрапити знов і знов. Мені подобається вчити предмети "Інформаційні технології" та "Математика". Чому саме їх? Бо викладає ці предмети чудова, енергійна та мудра жінка Юлія Францівна ВАРЕЦЬКА.
Юлія Францівна закінчила Одеський педагогічний інститут імені К. Д. Ушинського за спеціальністю "Математика". Їй присвоєно кваліфікацію учителя математики середньої школи. Юлія Францівна - спеціаліст вищої категорії, учитель-методист. За досягнення в галузі освіти та педагогічної науки вона нагороджена медаллю А. С. Макаренка.
А за впровадження прогресивних методів навчання на уроках математики нагороджена Дипломом другого ступеня.
Не раз вона одержувала грамоти за сумлінну працю та виховання учнівської молоді, їй оголошували подяки за терпіння, доброту в нелегкій роботі. За це Юлію Францівну люблять як учні, так і колеги-викладачі.
Іноді можна почути, що математика - складна, суха і нецікава наука. Людей, які люблять математику, це вражає і ображає. Математика строга, але красива й глибока, як чиста криниця. А завдання вчителя полягає в тому, щоб розкривати перед учнями її "емоційність, чуйність і вродливість".
Все, що робить Юлія Францівна, виходить у неї майстерно, професійно і талановито. До будь-якої роботи вона підходить творчо. Як може викладач математики поєднати в собі математичне і творче мислення? Дуже просто. Вона любить організовувати цікаві відкриті уроки, у неї багато методичних розробок уроків, класних годин. А головне те, що вона - керівник художньої самодіяльності училища. На огляди, концерти, різні виступи готує нас сама. Серед викладачів Юлія Францівна організувала хоровий гурток і вони із задоволенням співають на різних заходах. Сама Юлія Францівна співає у відомій керченській капелі "Гармонія", де керівником Любомир Гаврисевич. От чому уроки Юлії Францівни і завжди цікаві, і завжди наповнені якимось творчим ароматом, який витає у класі. На її уроках не занудьгуєш. Юлія Францівна дбає про розвиток нашого мислення, розкриває здібності і виявляє талант у тих, хто і не підозрює їх у себе. От такий у нас викладач - цікавий, творчий, ініціативний і всіма нами любимий.
Хай Вам щастить, Юліє Францівно! Здоров'я Вам, гарного настрою та успіхів у Вашому трудовому та особистому житті!

м. Керч.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #52 за 24.12.2004 > Тема "Мовно-комп'ютерний конкурс"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=2762

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков