Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4264)
З потоку життя (7284)
Душі криниця (3924)
Українці мої... (1569)
Резонанс (1837)
Урок української (1001)
"Білі плями" історії (1805)
Крим - наш дім (580)
"Будьмо!" (265)
Ми єсть народ? (239)
Бути чи не бути? (120)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (117)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
НЕЗАКОННИЙ ╤МПОРТ НАФТОПРОДУКТ╤В ╤ «СТЕЖКА» ДО МЕДВЕДЧУКА: СУДИТИМУТЬ 14 МИТНИК╤В
П╕д час митного оформлення службов╕ особи митниц╕ “не пом╕чали” п╕дм╕ни…


ПРЕЗИДЕНТ ПРИЗНАЧИВ КОСТ╤НА ГЕНПРОКУРОРОМ
Президент Укра╖ни Володимир Зеленський призначив Андр╕я Кост╕на генеральним прокурором Укра╖ни.


ОЛЕКСАНДРА КЛИМЕНКА ПРИЗНАЧИЛИ КЕР╤ВНИКОМ САП
Кер╕вником Спец╕ал╕зовано╖ антикорупц╕йно╖ прокуратури 28 липня був призначений Олександр Клименко.


КОМУН╤ЗМ = РАШИЗМ
У Ки╓в╕ просто неба експону╓ться документальна виставка «Комун╕зм = рашизм».


ОКУПАНТИ ВТЕКЛИ З╤ ЗМ╤╥НОГО
В РФ назвали ще одне жалюг╕дне виправдання сво╓му провалу.
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #50 за 10.12.2004 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#50 за 10.12.2004
НЕ ТИСНІТЬ, ПАНЕ ПУТІН!
.

Російська інтелігенція, яка входить до складу "Комітету-2008", написала лист-звернення до Президента Російської Федерації Володимира Путіна. Лист підписали шахіст Гаррі Каспаров, лідер нової партії "Наш вибір" Ірина Хакамада, президент Міжнародного фонду "Демократія" Олександр Яковлєв, правозахисниця Людмила Алексєєва, політолог Георгій Сатаров, журналісти, серед яких Євген Кисельов, Володимир Кара-Мурза та інші.
За словами представника правих сил Бориса Нємцова, громадські діячі висловили протест проти того, щоб російська влада прилюдно підтримувала тільки одного з кандидатів на посаду Президента України. Члени "Комітету-2008" вимагають припинити тиск влади на російські засоби масової інформації та зняти цензуру, яка заважає журналістам об'єктивно висвітлювати події в Україні. На думку громадських діячів, така позиція влади сприяє нагнітанню ворожнечі між українським та російським народами.
Члени "Комітету-2008" вважають, що тільки тоді, коли росіяни матимуть можливість знати всю правду про ситуацію в Україні, а українці знатимуть правду про Росію, негатив в українців, який виник по відношенню до Москви, припиниться.
Автори листа до Президента Російської Федерації засуджують бажання деяких представників російської влади, таких, наприклад, як Юрій Лужков та Володимир Жириновський, особисто втручатися у події в Україні. Такі вчинки російських чиновників небезпечні насамперед для Росії і в політичній, і в духовній, і в економічній сферах, впевнені члени "Комітету-2008".

Поясніть Гризлову...

Виступаючи в Астані Спікер Державної думи Російської Федерації Б. Гризлов вдався до чергових неприпустимих заяв на адресу України. Зокрема, він висловив сумнів щодо правового характеру рішення Верховного Суду України, а також прямо заявив про свою під-тримку кандидатури В. Януковича. На жаль, практика відвертого втручання вищих посадових осіб Російської Федерації у виборчий процес в Україні стала вже нормою. Відтак УРП "Собор" вважає, що Б. Гризлов втратив будь-яке моральне право бути присутнім на "круглих столах" з врегулювання політичної кризи в Україні. УРП "Собор" також звертається до Голови Верховної Ради України В. Литвина з проханням пояснити своєму російському колезі, в чому полягають принципи міждержавних відносин двох сусідніх рівноправних країн.
Прес-служба УРП "Собор".

Кремль остерігається...

Голова російського Союзу правих сил Борис Нємцов стверджує, що багатьом представникам владної верхівки Російської Федерації не подобаються демократичні зрушення в Україні. Причиною цього, на думку політика, є загроза поширення "території свободи" за межі нашої держави.
За його словами, в Росії продовжують переконувати громадян, що "помаранчеву революцію" організували США. "Так, Америка має значні можливості, але вивести на вулиці таку кількість людей і тримати їх там протягом тривалого часу не здатен ніхто", - зауважив глава Союзу правих сил. Нємцов навів приклад Іраку, де американці і досі не можуть подолати спротив місцевого населення. "Те, що зараз відбувається в Україні, в РФ багатьом не подобається, адже народ показав свою позицію і силу, з якими не можна не рахуватися..."
"Радіо Свобода".

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #50 за 10.12.2004 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=2715

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков