Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4264)
З потоку життя (7284)
Душі криниця (3924)
Українці мої... (1569)
Резонанс (1837)
Урок української (1001)
"Білі плями" історії (1805)
Крим - наш дім (580)
"Будьмо!" (265)
Ми єсть народ? (239)
Бути чи не бути? (120)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (117)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ЗАЛ╤ЗНИЧНЕ СПОЛУЧЕННЯ М╤Ж КРИМОМ ╤ ХЕРСОНОМ ЗАЛИШИТЬСЯ ВРАЗЛИВИМ ДЛЯ УДАР╤В ЗСУ
Ймов╕рно, к╕льк╕сть охочих покинути Херсон ╕ його околиц╕ зросте…


ЧЕРГОВА НЕВДАЧА ЧОРНОМОРСЬКОГО ФЛОТУ РФ
Британська розв╕дка про удар по штабу в Севастопол╕.


"ПОСТУПОВО В╤ДНОВИМО СПРАВЕДЛИВ╤СТЬ ╤ ЩОДО НАШОГО КРИМУ"
Крим став плацдармом для удар╕в по в╕льн╕й територ╕╖ нашо╖ кра╖ни...


УКРА╥НЦ╤, ЯК╤ ОТРИМАЛИ ПАСПОРТИ РФ В ОКУПАЦ╤╥, НЕ ЗЛОЧИНЦ╤, А ЖЕРТВИ ЗЛОЧИНУ ДЕРЖАВИ-ОКУПАНТА
Питання набуття громадянства держави-агресора потребу╓ обережно╖ та виважено╖ комун╕кац╕╖.


УКРА╥НЦ╤ ПРОГОЛОСУВАЛИ ЗА ТРИЗУБ НА ЩИТ╤ «БАТЬК╤ВЩИНИ-МАТЕР╤»
У «Д╕╖» 85% респондент╕в п╕дтримали зам╕ну герба СРСР на щит╕ монумента...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #50 за 10.12.2004 > Тема "Резонанс"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#50 за 10.12.2004
НЕ ВІРТЕ МІФАМ!
Є. В. СТАДНИЧЕНКО, пенсіонер.

НАРОДНИЙ КОМЕНТАР

Шановна редакціє! Нам за два тури так задурили голови всякими передвиборними міфами від Кучми-Януковича (а особливо в Криму), що я вирішив поділитися із читачами деякими своїми думками: може, знадобиться...
1. Господарське зростання. Небувале. Неймовірне. А навкруги розруха. Огляньтеся - що ви бачите у своїм місті чи селі?
Але зростання є! У гривнях...
Помітили, що зарплатню, пенсії отримуєте великими новими купюрами. Станок добре друкує, не стоїть... Набрали з початку року та сипонули до виборів. Радіють люди, не злякалися, що зразу так багато новісіньких грошей. А це страшно, бо далі - інфляція. Грошей багато, виробництво стоїть, ціни ростуть. Ми вже були мільйонерами. Швидко забули?
Думай, зневажений хитрою, безчесною владою, дешево куплений електорате.
2. Ющенко - "з рогами"... Бо не ділить Україну, а - всім народам рівні права, з державами світу тільки рівноправні відносини. Ще він за чесну владу, проти нашого безправ'я, за пенсії та зарплатню за світовими нормами, за роботу людям в своїй державі.
...А жінка в нього - американська шпигунка! Хоч щира українка з дідів-прадідів. Якби ж народилася десь у Китаї, то була б китайська, або десь в Абхазії, то вже точно абхазька шпигунка. От, шкода, що не з Москви: тоді взагалі - ніяких претензій!
3. Прийдуть бандери, живцем вас поїдять. Лякають, брешуть. Давно й довго брешуть, хтось і повірив. А у Києві та Львові, Сумах і Полтаві, Черкасах та Трускавці живуть приязні, добрі люди, хто там бував, то повернувся не покусаний, бо ми зі Сходу чи Півдня, з Півночі чи Заходу - всі свої, хто своїми мозолями живе. Хай Кучми-Януковичі й не сподіваються нас поділити.
4. Найперший ворог України - Америка! Хоче, щоб ми були придатком. Мало їй бути першою країною світу, ще й іншим чесно помогла: пошматованій Німеччині стати другою державою світу, розбитій Японії - третьою, навіть Південна Корея (!) стала багатшою за всеньке СНД.
І нікого та страшна Америка не колонізувала, як і зараз, ні Польщу, ні колись радянських прибалтів, ні Чехію... Чого ж їй на Україну неситим оком заглядатися?
Не вірте міфам, майте свою голову, земляки!

м. Керч.


Крим належатиме кримчанам

Ще один розтиражований передвиборний міф - про те, що Ющенко, коли стане Президентом, комусь... подарує Крим. Після перемоги Віктора Ющенка на виборах спекуляції щодо можливої передачі Криму росіянам, татарам чи будь-кому іншому буде назавжди закрито. "Я Крим не віддаю нікому - ні кримським татарам, ні росіянам. Крим належить кримському населенню. Я відстоюватиму інтереси всіх кримчан, усіх, хто тут живе. Ніхто звідси не поїде, бо і перші, і другі хочуть і будуть жити в Криму". Про це заявляв Ющенко на багатотисячних зустрічах.
На відміну від влади Ющенко вже тепер знає ефективне вирішення проблеми населення Криму. "Якщо землю в Криму не красти, не роздавати за безцінь "своїм людям", то її вистачить усім". Після перемоги Ющенка самовільний розподіл найкращих земель, які належать народу, буде припинено. Не допустить Ющенко і розбазарювання кримського узбережжя. "Зараз олігарху з Києва дають сто гектарів на Південному березі Криму з Царською стежиною, де навіть цар не осмілювався брати для себе стільки площі. Я хочу, щоб до кримської теплої води мали доступ не три чоловіки, а всі наші громадяни і гості України", - заявив Ющенко. Такою є позиція майбутнього Президента.
Хоча, звичайно, щодо Криму повин-на існувати і окрема програма розвитку. Ющенко неодноразово заявляв, що державна програма для Криму "повинна допомогти кримчанам заробляти гроші тим, що їм дала природа". Наприклад, візитною карткою півострова є курорти та рекреаційні зони, і треба створити всі умови, щоб у розвиток кримських земель інвестори хотіли вкладати кошти, а кримчани отримали змогу розвивати малий та середній бізнес.
Щодо мовної політики, то Крим розмовлятиме стількома мовами, скількома говорять його жителі. Після перемоги на виборах Ющенко створить всі умови, щоб у Криму вільно розвивалась і російська, і українська, і кримськотатарська та інші мови.
Ще у вересні Віктор Ющенко підписав політичну угоду з делегацією російських організацій Одеської, Миколаївської, Херсонської областей та Автономної Республіки Крим, яка передбачає, що після перемоги Ющенко гарантуватиме дотримання ст. 10 Конституції щодо вільного розвитку та захисту російської мови. Ющенко зобов'язався також забезпечити вільний гуманітарний обмін з Росією у сфері науки, культури та мови, доступність дошкільної, початкової, середньої, професійно-технічної, університетської освіти російською мовою в місцях компактного проживання російського та російськомовного населення.
Прес-служба Віктора Ющенка.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #50 за 10.12.2004 > Тема "Резонанс"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=2700

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков