Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4264)
З потоку життя (7284)
Душі криниця (3924)
Українці мої... (1569)
Резонанс (1837)
Урок української (1001)
"Білі плями" історії (1805)
Крим - наш дім (580)
"Будьмо!" (265)
Ми єсть народ? (239)
Бути чи не бути? (120)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (117)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
НЕЗАКОННИЙ ╤МПОРТ НАФТОПРОДУКТ╤В ╤ «СТЕЖКА» ДО МЕДВЕДЧУКА: СУДИТИМУТЬ 14 МИТНИК╤В
П╕д час митного оформлення службов╕ особи митниц╕ “не пом╕чали” п╕дм╕ни…


ПРЕЗИДЕНТ ПРИЗНАЧИВ КОСТ╤НА ГЕНПРОКУРОРОМ
Президент Укра╖ни Володимир Зеленський призначив Андр╕я Кост╕на генеральним прокурором Укра╖ни.


ОЛЕКСАНДРА КЛИМЕНКА ПРИЗНАЧИЛИ КЕР╤ВНИКОМ САП
Кер╕вником Спец╕ал╕зовано╖ антикорупц╕йно╖ прокуратури 28 липня був призначений Олександр Клименко.


КОМУН╤ЗМ = РАШИЗМ
У Ки╓в╕ просто неба експону╓ться документальна виставка «Комун╕зм = рашизм».


ОКУПАНТИ ВТЕКЛИ З╤ ЗМ╤╥НОГО
В РФ назвали ще одне жалюг╕дне виправдання сво╓му провалу.
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #50 за 10.12.2004 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#50 за 10.12.2004
День великої перемоги!
УКРІНФОРМ

Так лідер коаліції "Сила народу" Віктор Ющенко назвав день 8 грудня, коли були ухвалені рішення  Верховною Радою України. Звертаючись до присутніх, він наголосив, що мирна революція відбулася виключно завдяки людям, які щодня і щоночі здобували перемогу на Майдані Незалежності.
Особливу подяку Віктор Ющенко висловив киянам, які, за його словами, "гріли, годували, співпереживали разом з учасниками мирної демонстрації". Мешканці столиці першими вийшли на Майдан і велика заслуга тут належить меру Києва Олександру Омельченку, який і матеріально, і морально підтримував демонстрантів.
Віктор Ющенко висловив свою підтримку і подяку працівникам міліції, які з перших днів були з народом, а також українській армії, яка стала на бік по-всталих. Він подякував усім, хто підтримував українську помаранчеву революцію і сказав, що завдяки їм про Україну дізнався весь світ.
Як зазначив Віктор Ющенко, влада програла народу публічно. При цьому не спрацювала пропаганда про те, що Україна різна, що вона поділена на різні регіони. Відбулося головне і феноменальне, наголосив кандидат у Президенти, "український народ став українською нацією".
За його словами, коаліція "Сила народу" домоглася поставлених завдань: по-перше, у Верховному Суді публічно скасовано результати виборів 21 листопада; по-друге, розпущено той склад Центральної виборчої комісії, який зрадив десятки мільйонів людей; і по-третє, - були розкриті махінації, які творилися за старим законом про вибори.
Верховна Рада України затвердила новий склад ЦВК. Пішов у відставку уряд Януковича, у відставку відправлено Генерального прокурора України Васильєва, для якого "українські закони були не писані". Найближчим часом, на переконання Віктора Ющенка, у відставку подадуть інші міністри.
За ці 17 днів ми зробили цю країну зовсім іншою, і головне - зробили це без жодної краплини крові.
"Я молив Бога про це", - сказав Віктор Ющенко. "Ми поставили Україну на високе місце у світі".
Віктор Ющенко наголосив, що український народ повинен подякувати міжнародним демократичним колам за ту моральну підтримку, яку вони надавали в найлихіші дні українським маніфестантам. При цьому запевнив: "Ми будемо дружити з нашими сусідами, будемо дружити з Росією, Європою. Україна вже ніколи не буде периферійною країною".
Особливу подяку кандидат у Президенти Віктор Ющенко висловив молоді, передусім студентам, які становили найбільшу протестну силу демонстрантів.
Він підкреслив у виступі на Майдані Незалежності, що Україна була, є і завжди буде соборною, унітарною державою.
Прийде час, і ми ще не один раз піднесемо дух єдності, сказав лідер коаліції. Ми змінимо свою країну, до остаточної перемоги залишився один крок - переголосування 26 грудня, підкреслив Віктор Ющенко.
Він також повідомив, що основні протестні акції у Києві завершилися. Однак наметове містечко функціонуватиме до 26 грудня. Виконуватиме обов'язки коменданта наметового містечка член фракції "Наша Україна" Роман Безсмертний.

*  *  *

У разі обрання Президентом України Віктор Ющенко матиме можливість здійснити свої передвиборні програми, незважаючи на певне обмеження президентських повноважень згідно з ухваленими Верховною Радою змінами до Конституції. Таке переконання висловив 9 грудня журналістам народний депутат від "Нашої України" Роман Зварич.
Коментуючи прийняття законопроекту 4180, згідно з яким здійснюється розподіл владних повноважень між Президентом, урядом і парламентом, він не погодився зі скептичними зауваженнями деяких політиків і громадян, що це є поразкою опозиції. За його словами, у текст цього документа, розробленого пропрезидентською фракцією "Регіони України", опозиція внесла 11 суттєвих поправок, які оптимально збалансовують владні повноваження глави держави, уряду і парламенту. "Говорити, що цей законопроект у нинішньому вигляді є механізмом збереження діючої влади, безпідставно", - сказав народний депутат.
Як наголосив Р. Зварич, єдине, що не вдалося опозиції, - це вилучити з Конституції положення щодо інституту прокурорського нагляду в державі. Однак, на його думку, до 1 вересня 2005 року, коли набирає чинності законопроект 4180, Віктор Ющенко матиме достатньо часу і можливостей, щоб запустити свої передвиборні програми в дію і навести лад у державі. "Ми не хочемо брати диктатора Ющенка, нам його повноваження потрібні для того, щоб встановити демократичну систему в державі", - підкреслив народний депутат.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #50 за 10.12.2004 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=2698

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков