Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3683)
З потоку життя (6898)
Душі криниця (3706)
Українці мої... (1510)
Резонанс (1608)
Урок української (997)
"Білі плями" історії (1756)
Крим - наш дім (534)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (71)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ЩОДЕННИК ГОРЦЯ МОЛОДШОГО
Нещодавно льв╕вське видавництво «Левада» випустило в св╕т солдатськ╕ спогади Серг╕я...


Ф╤ЛЬМ ПРО ДЕПОРТАЦ╤Ю КРИМСЬКИХ ТАТАР ПЕРЕМ╤Г НА ФЕСТИВАЛ╤ У ТУРЕЧЧИН╤
Нац╕ональна прем’╓ра стр╕чки в╕дбулася 17 травня 2019 року в Ки╓в╕ та була присвячена 75...


УКРА╥НА ДОМОГЛАСЯ В╤ДВОДУ СУДД╤ У СПРАВ╤ «СК╤ФСЬКОГО ЗОЛОТА»
р╕шення суд оголосив у письмовому вигляд╕, без публ╕чних слухань.


У КИ╢В╤ ПОКЛАЛИ КВ╤ТИ ДО ПАМ'ЯТНИКА АМЕТ-ХАНА СУЛТАНА
Представники Меджл╕су кримськотатарського народу, актив╕сти разом з д╕тьми поклали в Ки╓в╕ кв╕ти...


РОС╤Я «ПЕДАЛЮ╢» ПИТАННЯ ВОДИ В КРИМУ, ЩОБ ЗМ╤НИТИ ╤НФОРМАЦ╤ЙНИЙ ФОКУС
Про це заявив заступник м╕н╕стра з питань ре╕нтеграц╕╖ тимчасово окупованих територ╕й ╤гор Яременко
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #49 за 03.12.2004 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#49 за 03.12.2004
"УЖ КОЛИ ЗЛО ПРЕСЕЧЬ, СОБРАТЬ БЫ КНИГИ ВСЕ, ДА СЖЕЧЬ..."
Лідія Степко, власкор "КС".

Cаме таке фамусовське рішення заволоділо мізками севастопольських депутатів від Партії регіонів, котрі воліли б припинити транслювання на регіон 5-го телеканалу, ТРК "Ера" і тепер вже й телеканалу "1+1". А позаяк це справа не одного дня, то на мітингу в підтримку В. Януковича вони порадили мешканцям міста  не вмикати ці канали, особливо громадянам зі слабким здоров'ям.
Й справді, задля чого севастопольцям такі страшні розчарування? Адже все місто зараз тільки й говорить про те, що не сьогодні-завтра Крим приєднається до Росії. Міськрада ухвалює звернення до Президента та Верховної Ради України, закликаючи припинити беззаконня, які чинить опозиція. А депутати від фракції "Русский блок" навіть обіцяють у разі потреби військову підтримку з боку Росії.
На мітингу, що пройшов цього тижня під стінами побудованого в Севастополі Юрієм Лужковим  ділового й культурного центру Москви, місцеві нардепи, що повернулися з Сєверодонецька звітували про досвід набутий на з'їзді регіоналів. З їх слів, якими б не були рішення Верховного Суду чи Верховної Ради, стосовно їхнього кандидата В. Януковича, вони їх не визнають. Крім того, з'їзд  вирішив створити Південно-Східну республіку.
Мітинг, незважаючи на дощ, пройшов з неабияким піднесенням. Серед синьо-білої символіки гордо майорів Андріївський прапор, а невгамовні  ЗМІ Росії того дня мали чимало роботи.
Увімкнувши ж ті кляті канали чесних новин, можна побачити, що не встигли делегати доїхати до своїх регіонів, як ініціатори тих територіальних розмежувань публічно і з тим же запалом вже клялися перед камерами, що вони не тільки цього не говорили, а й в думці не мали. Такі метаморфози глядачеві і з міцним здоров'ям витримати важкувато. До того ж всі місцеві ЗМІ засвідчили перемогу провладного кандидата і якби не ті канали, то весь світ мав би одну правду, а ми тільки для себе, свою власну - севастопольську.
Саме проти цієї місцевої "правди" протестували 1 грудня представники штабу Віктора Ющенка, Союзу українок, "Просвіти", представники місцевих підприємницьких кіл, зібравшись на пікет біля стін державної телерадіокомпанії, звинувативши її керівництво в однобокому та викривленому висвітленні подій у державі та Севастополі.
Підприємець Дмитро, корінний севастополець, він не знає державної мови, але хотів би жити в державі, де панують демократичні засади, де людина почувається вільною і має доступ до правдивої інформації:
- Я вважаю, що наше севастопольське телебачення висвітлює події, що відбуваються в державі, недостовірно й однобоко. Вчора я повернувся з Києва і маю можливість порівняти те, що відбувається там, і як коментує події севастопольське телебачення. Дивлячись новини місцевого державного телеканалу, складається враження, що в столиці проходить політичний вертеп та масові безпорядки. Насправді там відбувається свято, якого ніколи ще не було і, може, в такій формі вже ніколи й не буде. Мільйони людей, як це пафосно не звучить, в єдиному пориві вітають сміливців із опозиції, котрі не побоялися відверто вказати владі на злочини, що мали місце під час другого туру виборів Президента держави. Завдяки цим людям, що зібралися на Майдані Незалежності, в Україні починаються здорові процеси, властиві виключно демократичному суспільству.
До пікетувальників вийшов новопризначений директор телерадіокомпанії Олександр Скрипниченко, котрий запевнив громаду, що налаштований на конструктив і не відмовить жодній політичній силі в теледискусії, підтримає організацію круглого столу будь-якої тематики, але, з його слів, до сьогодні від осередків опозиційних партій не надійшло жодної такої пропозиції.
На жаль, заперечень від пікетувальників я не почула. Вони чекали, що їх запросять, аби почути їх думку, а керівництво ТРК чекало пропозицій з їхнього боку.
Отже, якщо жодна з сторін не лукавить, то пікет приніс-таки свої плоди, налаштувавши обидві сторони на конструктив. Як  не важко сьогодні вірити словам, але мусимо.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #49 за 03.12.2004 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=2684

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков