Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3677)
З потоку життя (6894)
Душі криниця (3705)
Українці мої... (1510)
Резонанс (1606)
Урок української (997)
"Білі плями" історії (1756)
Крим - наш дім (534)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (71)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
УКРА╥НА НЕ ЗАБЕЗПЕЧУВАТИМЕ ВОДОЮ РОС╤ЙСЬК╤ БАЗИ У КРИМУ
Про це заявив пост╕йний представник Укра╖ни при м╕жнародних орган╕зац╕ях у В╕дн╕ ╢вген╕й Цимбалюк...


ПРЕЗИДЕНТ ЗАЯВЛЯ╢ ПРО В╤ДПОВ╤ДАЛЬН╤СТЬ ТИХ, ХТО «ЗДАВ КРИМ»
Про це в╕н заявив у Посланн╕ до Верховно╖ Ради про внутр╕шн╓ ╕ зовн╕шн╓ становище Укра╖ни


М╤НРЕ╤НТЕГРАЦ╤╥ ЗАКЛИКА╢ НЕ НАЗИВАТИ КРИМ АНЕКСОВАНИМ - ЛИШЕ ОКУПОВАНИМ
"Тобто, громадяни Укра╖ни в Криму позбавляються сво╖х прав як громадяни, як╕ п╕дпадають п╕д...


МЗС ВИМАГА╢ В╤Д РОС╤╥ ПРИПИНИТИ НЕЗАКОНН╤ АРХЕОЛОГ╤ЧН╤ РОЗКОПКИ В ОКУПОВАНОМУ КРИМУ
Про це пов╕домила перший заступник м╕н╕стра закордонних справ Ем╕не Джапарова у коментар╕ Укр╕нформу


ЗЕЛЕНСЬКИЙ НАЗВАВ НОВУ УМОВУ ЗАПРОВАДЖЕННЯ В УКРА╥Н╤ ЖОРСТКОГО КАРАНТИНУ
Про це в╕н сказав в ╕нтерв'ю чотирьом укра╖нським телеканалам
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #45 за 05.11.2004 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#45 за 05.11.2004
"Не було ще такої влади, яка б могла перемогти народ"
http://www.yuschenko.com.ua

4 листопада Віктор Ющенко звернувся із заявою до громадян України, в якій висловив подяку за активну громадську позицію 31 жовтня. "Це був славетний день, який увійде в політичну історію України як день надзвичайної громадської активності. Більше 75% українців були в цей день на виборчих дільницях, голосуючи за те, якою бути Україні", - заявив Ющенко і подякував усім громадянам України, незалежно від того, кого вони підтримували.
З особливою подякою Ющенко звернувся до тих виборців, які проголосували за нього. "Ваша позиція мене зобов'язує, тішить, гріє і підтримує", - підкреслив Віктор Ющенко. "Ті, хто проголосував в цей день, тим самим заявили, що долю України вирішують і творять не бандити із зони, а прості виборці".
Окремо кандидат у Президенти звернувся до громадян України, які прийшли на дільниці і не знайшли себе у списках. Ющенко переконаний, що маніпуляції зі списками - це "одна з бездарних формул влади". Він подякував за активну позицію тим, хто не знайшов себе у списках, але відстояв своє право проголосувати. "Переконаний, що ми виправимо це неподобство під час голосування 21 листопада", - пообіцяв Ющенко і підкреслив, що його команда з ночі виборів почала працювати над тим, аби змусити владу уточнити списки виборців і забезпечити кожному українцю право обирати.
"Головний політичний посил нинішніх виборів, - вважає Ющенко, - те, що ми зрозуміли - громадяни України не просто електорат, а єдиний народ, єдина нація". Кандидат у Президенти сказав, що відчуває уні-кальну солідарність, яку "демонструють люди різних професій, різних політичних партій, представники різних регіонів України, громадяни, які розмовляють різними мовами і належать до різних конфесій". "Ми єдині в одному - ми відчули, що можемо відправити цю владу у минуле". Ющенко переконаний, що всі підступи і намагання влади вкрасти перемогу у народу - провалилися.
"Не було ще такої влади, яка б могла перемогти народ", - підкреслив Ющенко. "Влада не є переможцем першого туру. Переможцем є народ. І ми всі разом є свідками того, як добро перемагає зло, як народ України "вчисту" виграв перший тур". Ющенко зазначив, що цьому не змогли завадити ні фальсифікації, ні маніпуляція результатами голосування і з електронною системою підрахунку голосів". "Мене це окрилює і я хочу, щоб це дало надію кожному з нас", - підкреслив Ющенко.
Коментуючи голосування 21 листопада, кандидат у Президенти зауважив, що "другий тур буде серйозно відрізнятися від першого - іншою конфігурацію, іншими гравцями". Сьогодні Ющенко одним зі своїх головних завдань бачить "круглий стіл", за яким зберуться різні політики. "Моя фундаментальна позиція, мій світогляд, що формують і мою політичну поведінку, базуються на наступному - для мене Україна ніколи не ділилася. Вона єдина. Хтось носить квиток Соцпартії, хтось Аграрної, Ліберальної, "Яблука", НДП, КПУ... Але сьогодні це не має значення", - вважає Ющенко. "Я переконаний, що сьогодні, як і перед першим туром, існує єдиний поділ - на бандитів і чесних людей". Віктор Ющенко відкрито задекларував свій намір запросити за стіл переговорів людей, які сповідують різні політичні погляди, але об'єднані одним, - "думкою про майбутнє України". "Бо тільки через порозуміння і діалог можливо дійти консолідації політичних еліт і залишити у минулому спадок нинішньої влади - брехню, тиск, корупцію", - переконаний кандидат у Президенти.
Ющенко заявив, що його головна мета - сформувати уряд народної довіри, в який буде запрошено представників різних політичних сил. Він повідомив, що підійде до представників цього уряду з трьома основними критеріями. "Ті достойники, які займуть крісла у виконавчій владі на центральному і регіональних рівнях, мають бути професійними, чесними і працювати заради народу України". Ющенко підкреслив, що його не цікавить, "як не цікавило і у 2000 році", питання партійності чи безпартійності. "Головне, що людина була фахівцем і тоді вона буде працювати у моїй команді".
"Перед нами, - звернувся Ющенко до виборців, - незалежно від віку і професії, стоїть головне питання - якою ми хочемо бачити Україну після 21 листопада? Переконаний, що ми хочемо бачити її без кримінальної влади, без тіньової економіки, ми хочемо побудувати Україну, в якій буде верховенство права і свобод, де буде вільна журналістика, де громадянин вільно обиратиме".
"Думки і мрії про майбутнє сьогодні об'єднують всіх українців. Ми перемогли у першому турі, щоб там не казала нам влада і у другому турі ми закріпимо свою перемогу", - підкреслив кандидат у Президенти. Ющенко заявив, що згідно з протоколами він переміг у 17 регіонах України.
Віктор Ющенко побажав всім "бути єдиними, консолідованими і тоді після 21 листопада ми побачимо іншу країну, інших людей, інші свободи і можливості для кожного з нас!". "Разом переможемо!" - закінчив своє звернення до громадян України Віктор Ющенко.
(З електронної адреси: http://www.yuschenko.com.ua).

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #45 за 05.11.2004 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=2591

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков