Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4462)
З потоку життя (7293)
Душі криниця (4140)
Українці мої... (1668)
Резонанс (2138)
Урок української (1006)
"Білі плями" історії (1847)
Крим - наш дім (1078)
"Будьмо!" (271)
Ми єсть народ? (242)
Бути чи не бути? (339)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (213)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ЗРАДИВ ПРИСЯЗ╤ ДЕРЖСЛУЖБОВЦЯ ТА ПЕРЕЙШОВ НА Б╤К ВОРОГА
Кримському «заступников╕ м╕н╕стра» пов╕домили про п╕дозру у держзрад╕…


ВИПРАВДОВУ╢ ВО╢НН╤ ЗЛОЧИНИ РАШИСТ╤В
СБУ оголосила п╕дозру пропагандисту, який придумав назву «вв╕члив╕ люди» для...


НОВА АТАКА НА КРИМСЬКИЙ М╤СТ:
У ЗСУ в╕дпов╕ли, чи зручний момент для удар╕в…


У ЯЛТ╤ АКТИВ╤СТИ ПРОВЕЛИ АКЦ╤Ю «МИ ТУТ! МИ УКРА╥НА!»
"Вони дуже б╕сять рос╕ян, оск╕льки ламають ╖хню пропагандистську картинку"…


У КРИМУ ПОХОВАЛИ ПОНАД 800 РОС╤ЙСЬКИХ СОЛДАТ╤В
З них 622, ймов╕рно, були громадянами Укра╖ни…
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #37 за 15.09.2023 > Тема "Крим - наш дім"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#37 за 15.09.2023
ЧУБАРОВ - ПРО «ВИБОРИ» У КРИМУ

Укра╖на ма╓ актив╕зувати зусилля задля визнання голови Центрвиборчкому Рос╕╖ Елли Памф╕лово╖ м╕жнародною злочинницею.

Про це в еф╕р╕ загальнонац╕онального телемарафону "╢дин╕ новини" сказав голова Меджл╕су кримськотатарського народу Рефат Чубаров, переда╓ Укр╕нформ.

"Нам як держав╕ треба дуже серйозно подивитися, що можна зробити на м╕жнародному р╕вн╕ щодо Памф╕лово╖ Елли, яка ╓ головою центрвиборчкому Рос╕╖, бо вона сьогодн╕ коментувала, що в╕дбува╓ться в Криму. Як╕сь телефонн╕ погрози про зам╕нування, мовляв, це не з╕рвало вибори ╕ вони проводяться нормально, як каже Памф╕лова. Я вважаю, що вона одна з м╕жнародних злочинц╕в, ╕ треба актив╕зувати нашу роботу щодо ╖╖ максимально╖ ╕золяц╕╖", - сказав голова Меджл╕су кримськотатарського народу.

В╕н зазначив, що окупанти в Криму замовчують ╕нформац╕ю про переб╕г псевдовибор╕в, як╕ тривають вже трет╕й день.

"Ми ма╓мо лише цифри на вчорашн╕й веч╕р. На другий день голова так звано╖ м╕сцевих виборчо╖ ком╕с╕╖ допов╕в, що на 20-ту годину вечора проголосувало 83,5 тис. виборц╕в , що становить 17%", - сказав Чубаров.

За його словами, у виборчий округ, про який ╕деться, входять половина С╕мферополя, Бахчисарай, С╕мферопольський, Б╕лог╕рський, Бахчисарайський райони, Алушта, Судак, Ялта, Феодос╕я.

На цьому тл╕, зауважив Чубаров, у Криму лунають скарги про те, що кремл╕вська парт╕я "╢дина Рос╕я" на цих виборах усе "окупувала".

"Один з таких пол╕тик╕в, зда╓ться в╕д компарт╕╖ Рос╕йсько╖ Федерац╕╖, нар╕ка╓ - ╕ це потрапило у пресу, - що  "╢дина Рос╕я" окупувала всю владу в Криму ╕ не да╓ н╕кому обратися. Тобто в окупованому Криму сам╕ окупанти дор╕кають на те, що парт╕я влади все це окупувала", - розпов╕в Чубаров.

В╕н нагадав, що на територ╕╖ власне Рос╕йсько╖ Федерац╕╖ в╕дбува╓ться ще й дистанц╕йне електронне голосування. Така практика цього року була поширена й на тимчасово окупований Крим.

"Я сказав, що вчора на веч╕р було 17% н╕бито ф╕зично╖ явки, але 54% тих, хто н╕бито заре╓струвався на електронне голосування. Проте ск╕льки заре╓струвалося, ми не зна╓мо. За досв╕дом на сам╕й територ╕╖ Рос╕╖, там експерти оч╕кують, що тих, хто заре╓струвався на електронне голосування, буде б╕льше н╕ж половина виборц╕в. Тобто авторитарна влада Рос╕╖ як на сво╖й територ╕╖, так ╕ в окупованому Криму ма╓ абсолютно вс╕ важел╕, щоб призначати сво╖х людей, як╕ будуть в╕д ╖╖ ╕мен╕ продовжувати злочини, в тому числ╕ на територ╕╖ Криму", - резюмував голова Меджл╕су.

Як пов╕домляв Укр╕нформ, у тимчасово окупованому С╕мферопол╕ актив╕сти "Жовто╖ стр╕чки" зривають з "виборчих д╕льниць" ╕ спалюють рос╕йськ╕ триколори.

 

НА ПСЕВДОВИБОРАХ У КРИМУ ТИСНУЛИ НА ДЕРЖСЛУЖБОВЦ╤В ЧЕРЕЗ НИЗЬКУ ЯВКУ

На псевдовиборах у тимчасово окупованому Криму через низьку явку загарбники чинили тиск на держслужбовц╕в. Окр╕м того, школяр╕в змушували приводити на «голосування» д╕дус╕в та бабусь.

Про це пов╕домило представництво Президента в АРК у Фейсбуц╕, переда╓ Укр╕нформ.

Зазнача╓ться, що окупанти "вир╕шити публ╕чно погратись в демократ╕ю та орган╕зувати чергов╕ псевдовибори 8, 9 ╕ 10 вересня". Для цього на територ╕╖ тимчасово окупованого п╕вострова попередньо створили 22 “виборч╕ д╕льниц╕”. Та "проголосувати" можна було й в дистанц╕йному формат╕ за наявност╕ в╕дкр╕плення, попередньо оформленого на рос╕йському портал╕ "держпослуги".

“Але це не врятувало ситуац╕ю ╕з малою явкою “виборц╕в”. Тому маразм окупант╕в перевершив сам себе, ╕ вони почали обдзвонювати держслужбовц╕в, як╕ проживають на п╕вдн╕ Криму, змушуючи ╖х взяти участь у “виборах”, - розпов╕ли у в╕домств╕.

У представництв╕ додали, що, окр╕м держслужбовц╕в, тиску зазнали й школяр╕, яких окупанти змушували приводити на “вибори” бабусь ╕ д╕дус╕в. ╤ якщо д╕ти п╕дтвердять “супров╕д” сво╖х родич╕в, ╖м об╕цяли хорошу оц╕нку в школ╕.

 

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #37 за 15.09.2023 > Тема "Крим - наш дім"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=25457

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков