Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4475)
З потоку життя (7293)
Душі криниця (4153)
Українці мої... (1674)
Резонанс (2155)
Урок української (1006)
"Білі плями" історії (1848)
Крим - наш дім (1105)
"Будьмо!" (271)
Ми єсть народ? (243)
Бути чи не бути? (355)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (219)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
КОЛИ ПРОГРА╢ АГРЕСОР, ВИГРА╢ СВ╤Т
Виступ Президента Укра╖ни в межах ╤V сам╕ту ╢вропейсько╖ пол╕тично╖ сп╕льноти.


ЗАЛУЖНИЙ ЗРОБИВ ПЕРШУ ЗАЯВУ ЯК ПОСОЛ УКРА╥НИ В БРИТАН╤╥
Перемога Укра╖ни у в╕йн╕ з рос╕йським агресором залиша╓ться головним пр╕оритетом його д╕яльност╕...


У НАТО НАЗВАЛИ НЕЗВОРОТН╤М ПРОЦЕСОМ ПРИ╢ДНАННЯ УКРА╥НИ
Про це йдеться в декларац╕╖ сам╕ту НАТО у Вашингтон╕, оприлюднен╕й у середу…


БАЙДЕН ОГОЛОСИВ ПРО НОВИЙ ПАКЕТ В╤ЙСЬКОВО╥ ДОПОМОГИ ╤ ЗАЯВИВ: УКРА╥НА ПЕРЕМОЖЕ РОС╤Ю
Про це в╕н заявив п╕д час двосторонньо╖ зустр╕ч╕ з Президентом Укра╖ни Володимиром Зеленським на...


ЗЕЛЕНСЬКИЙ НАЗВАВ УСП╤ХИ САМ╤ТУ НАТО:
Посилення ППО п’ятьма Patriot ╕ щор╕чн╕ ф╕нансов╕ зобов’язання…
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #36 за 08.09.2023 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#36 за 08.09.2023
УМ╢РОВ МОЖЕ ПЕРЕЗАВАНТАЖИТИ РОБОТУ М╤Н╤СТЕРСТВА ОБОРОНИ

Рустем Ум╓ров сильна та системна людина, яка добре зна╓ сферу оборони та зможе перезавантажити роботу М╕ноборони — саме це зараз потр╕бно.

Про це у сво╓му зверненн╕ наприк╕нц╕ 561-го дня в╕йни сказав Президент Укра╖ни Володимир Зеленський, переда╓ Укр╕нформ.

Бажаю здоров’я, шановн╕ укра╖нц╕, укра╖нки!

Короткий зв╕т за цей день.

Прив╕тав наших розв╕дник╕в, наших геро╖в ╕з Днем во╓нно╖ розв╕дки Укра╖ни.

Вс╕ ми розум╕╓мо, наск╕льки вони крут╕ – наш╕ розв╕дники. Справжня см╕лив╕сть, потужн╕ результати. Подякував ГУР в╕д ус╕╓╖ Укра╖ни.

Представив сьогодн╕ оф╕ц╕йно нового м╕н╕стра оборони Укра╖ни Рустема Ум╓рова. Сильна людина. Системна. Добре зна╓ сферу оборони. З перших дн╕в повномасштабно╖ в╕йни залучений до переговор╕в щодо збро╖ для Укра╖ни. Дуже чутлив╕ переговори. Результативн╕. Займа╓ться перемовинами й щодо зв╕льнення наших людей ╕з рос╕йського полону. У цьому в Рустема теж ╓ важлив╕ для Укра╖ни результати.

В╕н може перезавантажити роботу М╕н╕стерства оборони. Саме це зараз потр╕бно.

З м╕жнародних переговор╕в сьогодн╕ – розмова з Прем’╓р-м╕н╕стром Велико╖ Британ╕╖ Сунаком та Прем’╓р-м╕н╕стром ╤зра╖лю Нетаньягу. Звичайно, головна тематика – це безпека.

Пров╕в к╕лька важливих нарад саме щодо нашо╖ м╕жнародно╖ роботи. За цей вересень ма╓мо досягти к╕лькох ц╕лком конкретних результат╕в у робот╕ з партнерами. Це стосу╓ться ╕ ново╖ збро╖ для Укра╖ни – готу╓мо новини, ╕ наших дипломатичних зусиль, щоб об’╓днати ще б╕льше кра╖н св╕ту заради в╕дновлення миру на вс╕й наш╕й земл╕. Готу╓мо б╕льше св╕тового тиску на Рос╕ю.

╤ наш╕ во╖ни. Нацгвард╕йц╕.

12-та бригада спец╕ального призначення, яка б’╓ться на Сход╕ нашо╖ держави. А також 3-тя та 15-та бригади Нацгвард╕╖, як╕ воюють на п╕вденних напрямках. Я дякую вам, во╖ни, за дуже-дуже результативне знищення окупант╕в!

Результати – це те, що зараз необх╕дно Укра╖н╕ в╕д ус╕х. На вс╕х р╕внях. В╕д ус╕х, хто вою╓ заради Укра╖ни, хто працю╓ заради Укра╖ни, хто п╕дтриму╓ нас у св╕т╕. Слава вс╕м, хто саме так, сво╖ми особистими результатами, наближа╓ нашу сп╕льну перемогу!

Слава Укра╖н╕!

 

***

Президент Володимир Зеленський оф╕ц╕йно представив кер╕вництву М╕н╕стерства оборони Укра╖ни, Генерального штабу Збройних Сил Укра╖ни та кер╕вникам в╕дпов╕дних п╕дрозд╕л╕в новопризначеного м╕н╕стра оборони Рустема Ум╓рова.

Глава держави зазначив, що сьогодн╕ М╕н╕стерство оборони ма╓ нову суб’╓ктн╕сть, оск╕льки в╕дпов╕да╓ за координац╕ю всього сектору оборони.

«Стратег╕чна роль М╕н╕стерства та його реальний координац╕йний вплив мають бути очевидними нашому сусп╕льству. Результати тако╖ роботи повинн╕ очевидно посилювати нашу здатн╕сть зв╕льняти укра╖нську землю», – наголосив в╕н.

Володимир Зеленський акцентував, що ключовим пр╕оритетом сил оборони Укра╖ни ╓ укра╖нський во╖н. ╤ якщо для його блага та сили потр╕бн╕ конкретн╕ зм╕ни в д╕яльност╕ сил оборони, то вони мають бути митт╓вими всюди – в╕д бюрократичних процедур, як╕ забирають час та енерг╕ю наших во╖н╕в, до забезпечення укра╖нських захисник╕в ╕ захисниць та п╕дрозд╕л╕в.

«Усе, що може бути оцифроване, ма╓ бути оцифроване. Кожна бюрократична процедура, яка може бути скасована, ма╓ бути швидко скасована. Кожна р╕ч, яка може вберегти життя та здоров’я наших во╖н╕в, ма╓ бути знайдена, поставлена укра╖нському в╕йську. Потр╕бна нова ф╕лософ╕я ставлення до укра╖нських во╖н╕в: люди – це не витратний матер╕ал. ╥хн╕й час та сили – це ц╕нн╕сть держави», – заявив в╕н.

Президент зауважив, що зараз Укра╖н╕ потр╕бен також найвищий ╕з можливих р╕вень м╕жнародно╖ координац╕╖, що означа╓ не лише розвиток уже створених формат╕в м╕жнародно╖ вза╓мод╕╖, а й орган╕зац╕ю нових рег╕ональних ╕ тематичних коал╕ц╕й.

При цьому Глава держави нагадав, що конкретне стратег╕чне завдання Укра╖ни – це повноправна ╕нтеграц╕я в НАТО.

«Укра╖на вже де-факто ╓ членом НАТО. ╤ принаймн╕ з нашого боку ма╓мо зробити все, щоб ╕ де-юре ми були членами НАТО. Це непросто, однак ма╓мо зробити в╕дпов╕дн╕ кроки», – наголосив в╕н.

Також, на переконання Президента, кожен позитивний приклад бойових бригад в укра╖нськ╕й арм╕╖ ма╓ бути масштабований абсолютно на вс╕ п╕дрозд╕ли. Те, що вда╓ться одним п╕дрозд╕лам ╕ зм╕цню╓ Укра╖ну, потр╕бно поширити на ╕нш╕.

«Сили оборони Укра╖ни волод╕ють найб╕льшим у св╕т╕ досв╕дом усп╕шного захисту в сучасн╕й в╕йн╕. Все, що да╓ такий захист, ма╓ працювати на кожного укра╖нського во╖на, на нашу державу загалом, на безпеку наших партнер╕в. Цим потр╕бно займатися ц╕леспрямовано», – переконаний Глава держави.

Володимир Зеленський окремо наголосив на необх╕дност╕ шанобливо╖, ч╕тко╖ та вчасно╖ комун╕кац╕╖ з р╕дними во╖н╕в, зокрема ╕з с╕м'ями загиблих захисник╕в Укра╖ни. 

«Сп╕лкуючись ╕з р╕зними бригадами, ╕з р╕зними нашими во╖нами, ми часто бачили, як люди отримували нагороду, ще коли були жив╕. А в руки цю нагороду отримувала вже родина п╕сля смерт╕ во╖на. Це абсолютно несправедливо, ╕ треба розв’язати це питання. Це не др╕бниця, це деталь поваги», – пояснив в╕н.

Президент наголосив, що продовження повномасштабно╖ в╕йни потребу╓ нового р╕вня прозорост╕, адже укра╖нськ╕ во╖ни та сусп╕льство мають дов╕ряти всьому сектору оборони.

«Сьогодн╕ сусп╕льство перебува╓ в дуже складн╕й емоц╕йн╕й ситуац╕╖. Максимальна прозор╕сть ╕ максимальне збереження дов╕ри – це м╕цн╕сть для всього сектору. ╤ це буде одним ╕з пр╕оритет╕в м╕н╕стра», – акцентував Володимир Зеленський.

Глава держави закликав нового оч╕льника М╕ноборони робити швидк╕ конкретн╕ кроки на шляху глибокого реформування в╕домства.

«В╕йна трива╓, ╕ саме дов╕ра – це те, що може зм╕цнити М╕н╕стерство. Нова пол╕тика М╕н╕стерства оборони Укра╖ни. На чол╕ з новим м╕н╕стром оборони», – переконаний Президент.

«Береж╕ть, будь ласка, во╖н╕в. Слава Укра╖н╕!» – додав Глава держави.

З╕ свого боку Рустем Ум╓ров зазначив, що для нього найб╕льша честь стати м╕н╕стром оборони в такий ╕сторичний для кра╖ни час.

«Я вдячний Президентов╕ Укра╖ни за дов╕ру. Укра╖на поверне сво╓, ╕ цього разу кожен метр ╕ кожен сантиметр нашо╖ земл╕ буде п╕д укра╖нським прапором», – сказав в╕н.

М╕н╕стр наголосив, що його в╕домство ма╓ стати головною ╕нституц╕╓ю для координац╕╖ сил оборони, а вся його д╕яльн╕сть повинна бути спрямована на посилення укра╖нських в╕йськових ╕ забезпечення ╖х ус╕м необх╕дним.

За словами Рустема Ум╓рова, у напрям╕ м╕жнародно╖ сп╕впрац╕ потр╕бно створювати нов╕ партнерства, розширювати географ╕ю союзник╕в, формувати нов╕ рег╕ональн╕ й тематичн╕ альянси.

Ще одним сво╖м пр╕оритетом новий м╕н╕стр оборони назвав нульову толерантн╕сть до корупц╕╖ та д╕джитал╕зац╕ю, узгодження з м╕жнародними стандартами НАТО вс╕х процедур закуп╕вель.

М╕н╕стр також наголосив на необх╕дност╕ розвитку укра╖нського оборонного виробництва, яке МОУ вс╕ляко п╕дтримуватиме.

«Наш план – перемога. Ма╓мо зробити все, щоб наблизити ╖╖ якомога швидше», – резюмував Рустем Ум╓ров.

 

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #36 за 08.09.2023 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=25438

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков