"Кримська Свiтлиця" > #3 за 20.01.2023 > Тема "Резонанс"
#3 за 20.01.2023
ТРАГЕД╤Я В ДН╤ПР╤: К╤ЛЬК╤СТЬ ЖЕРТВ УДАРУ РФ ПО БАГАТОПОВЕРХ╤ВЦ╤ ЗРОСЛА
К╕льк╕сть загиблих внасл╕док ракетного удару рос╕йських окупант╕в по житловому будинку у Дн╕пр╕ зросла до 46 ос╕б, поранен╕ 80 людей.
Оп╕знання жертв трива╓, про це у сво╓му Telegram-канал╕ пов╕домив голова Дн╕пропетровсько╖ обласно╖ в╕йськово╖ адм╕н╕страц╕╖ Валентин Резн╕ченко. "За уточненою ╕нформац╕╓ю, рос╕йська ракета, що поц╕лила по дн╕провськ╕й багатоповерх╕вц╕ забрала 46 житт╕в. 11-ро людей ще не вп╕знан╕, ст╕льки ж лишаються зниклими безв╕сти", - зазначив оч╕льник ОВА.
За його словами, у л╕карнях м╕ста п╕д наглядом медик╕в зостаються 24 постраждалих. "Тро╓ у важкому стан╕, з-пом╕ж них 9-р╕чна д╕вчинка", - заявив в╕н.
Як пов╕домляв УН╤АН, 14 с╕чня рос╕йськ╕ терористи влучили ракетою у багатоповерх╕вку в Дн╕пр╕, де мешкали понад тисяча ос╕б.
В будинку пошкоджено 230 квартир, повн╕стю зруйновано - 72.
Рос╕яни вдарили по житловому будинку ракетою Х-22. ╥╖ спроектували в Радянському Союз╕ для знищення морських угруповань та ав╕аносних груп. Таку ракету може запускати лише 52-й гвард╕йський бомбардувальний ав╕ац╕йний полк РФ.
17 с╕чня у Державн╕й служб╕ Укра╖ни з надзвичайних ситуац╕й пов╕домили, що о 13:00 пошуково-рятувальн╕ роботи на м╕сц╕ ракетного удару було завершено.
Згодом у Нац╕ональн╕й пол╕ц╕╖ Укра╖ни по╕нформували, що станом на 13:30 39 ос╕б було врятовано, з них - шестеро д╕тей; 44 людини загинули, з яких п'ятеро д╕тей; 79 ос╕б травмовано, серед них - 16 д╕тей. Безв╕сти зниклими залишались 20 ос╕б, четверо з яких - д╕ти. Не ╕дентиф╕кованими були 15 т╕л загиблих. П╕зн╕ше Валентин Резн╕ченко зазначив, що к╕льк╕сть жертв сягнула 45.
"Кримська Свiтлиця" > #3 за 20.01.2023 > Тема "Резонанс"
Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=24822
|