Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3476)
З потоку життя (6713)
Душі криниця (3636)
Українці мої... (1489)
Резонанс (1551)
Урок української (997)
"Білі плями" історії (1733)
Крим - наш дім (533)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
СОБОРН╤СТЬ ПОЧИНА╢ТЬСЯ ╤З КОЖНОГО З НАС
З╕рвав прихильн╕ оплески, к╕лька поважних у журнал╕стиц╕ персон п╕д╕йшли пот╕м, дали в╕зит╕вки,...


В╤Д ПОРОШЕНКА ВИМАГАЮТЬ ПОЗБАВИТИ В╤ТАЛ╤Я КОЗЛОВСЬКОГО ЗВАННЯ «ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРА╥НИ»
Льв╕вська облрада прийняла звернення до Президента щодо позбавлення сп╕вака В╕тал╕я Козловського...


Н╤ХТО НЕ ЗАБУТИЙ?
“Н╕хто не забутий. Н╕що не забуто”. Це - улюблен╕ слова рос╕йських передач, та ще...


ГЕРО╥ УКРА╥НИ: ДОСТОЙНИКИ, НОМЕНКЛАТУРНИКИ ТА НЕГ╤ДНИКИ
А разом ╕з тим Героями Укра╖ни стало чимало номенклатурних д╕яч╕в, грошовитих б╕знесмен╕в,...


УКРА╥НА НЕ Б╤ДНА, А ОБКРАДЕНА ДЕРЖАВА
Коловорот конвертац╕╖ влади у ф╕нансов╕ ресурси ма╓ бути зупинений
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #39 за 24.09.2004 > Тема "Ми єсть народ?"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#39 за 24.09.2004
Торговці совістю
"Україна молода".

ПІСНЯ НЕ ПРОДАЄТЬСЯ?

Як вигідно продати свою славу на президентських виборах, знають учасники туру "Молодь "проти", молодь "за"

Кожні вибори - президентські чи парламентські - ставлять наших артистів перед спокусою: гендлювати своїм іменем, яке здобував протягом багатьох років, чи залишитися осторонь дерибану і зберегти обличчя. Адже відомо: слово співака важить багато. В інтерв'ю "УМ" Віктор Павлік зачитав листа сім'ї з Луганська: "Не знаємо, за кого голосувати. Кажуть, ти за Януковича. Якщо ти за Януковича, то ми обов'язково за нього проголосуємо...". Один із дієвих методів переконати виборців - привести до них на повідку їхнього улюбленого співака, який скаже, за кого віддати свій голос.
За таким сценарієм зараз проходить всеукраїнський тур "Молодь "проти", молодь "за", організований "Таврійськими іграми", які завжди обслуговували інтереси діючої влади... Як повідомляє сайт "Регіони України", мета цього туру - "напередодні президентських виборів 2004 року з'ясувати погляди, думки й бажання молодих людей та ознайомити з ними кандидатів на посаду Президента України і громадськість, залучити молодь до активної участі у громадсько-політичному житті країни та об'єднати її навколо близьких і зрозумілих для неї гасел, пропагувати кращі досягнення молодіжної культури".
У Сумах, куди приїжджали співаки, акцію назвали ще й благодійною. Це "благодійництво", за свідченнями очевидців, проходило так. Погляди молоді з'ясовували просто: хочеш плакат з обличчям улюбленого співака - пиши в анкеті, що ти проти націоналізму і за патріотизм, проти вступу до НАТО і за дружбу та економічний союз із Росією, за рівні можливості української та російської мов в Україні... Саме ця акція, "Молодь "проти", молодь "за", у якій пропонували взяти участь майже всім відомим і невідомим співакам України і, як відомо з надiйних джерел, спокушали втроє-вчетверо більшими, ніж звичайно, гонорарами, показала, хто є хто. Так, за інформацією компетентних джерел, Ірина Білик, "Скрябін", Наталка Могилевська, які зазвичай коштують 10 тис. доларів, отримали по 40 тис. доларів. Асія Ахат, Альона Вінницька, Віктор Павлік, "Грін Грей", Ірина Шинкарук теж не продешевили, хоч і поклали до кишені трохи меншу суму, а "Другу ріку" й "Тріаду" купили всього за 6 тис. доларів.
Самі співаки, які погодилися гендлювати своїм іменем, небагатослівні. Андрій Кузьменко зі "Скрябіна" та Ірина Білик кілька разів переносили інтерв'ю з "УМ", та так і не знайшли часу. Ірина Шинкарук сказала: "Офіційно це не була акція на підтримку Януковича, а соціологічне опитування громадської думки. Я особисто не агітувала ні за кого, а співала пісні". Асія Ахат теж видалася янголом у плоті: "Я артистка, я поза політикою, я тільки дарую людям свою музику. Те, що беру участь в акції "Молодь "проти", молодь "за", не значить, що підтримую Януковича". Того, що згодом усі видання зарясніють твердженнями, що зірки української естради у своїх зверненнях до присутніх підтримали кандидата на пост Президента України Януковича, співачки, звісно, не знали. Вони, яко невинні ягнята, взагалі нічого не знали, але їхній валютний гаманець чомусь "потовщав" на кілька десятків тисяч доларів...
У Сашка Положинського та Слави Вакарчука, в Олега Скрипки та Марійки Бурмаки теж є родина, яку треба годувати, близькі, якими треба опікуватися. Їм, певне, теж хочеться слави і грошей. Вони від участі в турі відмовились, бо знають, що кожен виступ за певного кандидата дає тому кандидатові додаткові голоси. Бо до них, як і до всіх співаків, теж приходять листи iз зізнаннями: "Любий наш співаче! Ми не знаємо, за кого голосувати, а за кого будеш ти? Ми теж обов'язково проголосуємо за нього..."
"Україна молода".
(Друкується зі скороченнями).

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #39 за 24.09.2004 > Тема "Ми єсть народ?"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=2450

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков