Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3476)
З потоку життя (6713)
Душі криниця (3636)
Українці мої... (1489)
Резонанс (1551)
Урок української (997)
"Білі плями" історії (1733)
Крим - наш дім (533)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ФЛЕШМОБ «БУДЕМО РАЗОМ»
У Ки╓в╕ запущено флешмоб «Будемо разом» на п╕дтримку людей, що проживають на...


«ДИВОВИЖН╤ ╤СТОР╤╥ КРИМУ» У МИСТЕЦЬКОМУ АРСЕНАЛ╤
26 лютого у Мистецькому арсенал╕ в╕дкри╓ться виставка «Дивовижн╕ ╕стор╕╖ Криму».


УРОКИ КРИМУ: ПОПРИ ТРАВМУ, МИ МА╢МО ЗНАЙТИ СИЛИ ДЛЯ РОЗВИТКУ
Виступ учасника Нестор╕всько╖ групи ╢вгена Гл╕бовицького у Кримському дом╕ п╕д час вечора,...


ОДИНОЧН╤ П╤КЕТИ В КРИМУ: ВИКЛИК ОКУПАНТАМ
Б╕льше 80 суд╕в у справах кримськотатарських патр╕от╕в провела в один день т.зв. "кримська влада"...


ЗА «КРИМСЬКУ СВ╤ТЛИЦЮ» В КРИМУ!
Поширюйте цього листа. Ма╓мо застоювати себе, св╕й Край. Хто, як не ми?
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #39 за 24.09.2004 > Тема "Крим - наш дім"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#39 за 24.09.2004
ЯК ЗАХИСТИТИ ПРАВА ЕТНІЧНИМ УКРАЇНЦЯМ?
Микола ГРИНЬ, директор Соціально-духовного центру українців.

70% опитаної молоді в Сімферополі вказали на те, що права етнічних українців в Україні не захищені. При цьому самих етнічних українців серед респондентів було 21% і тільки 71% з них вважають себе безправними. Таким чином молодь Криму, що представляє різні етнічні групи, визначила українців паріями нашої держави.
Те, що на чотирнадцятому році незалежності України доводиться вказувати на проблему з правами етнічних українців, не є чимось несподіваним. Історія свідчить, що вони ніколи не панували і не намагались панувати над іншими народами. Але самі етнічні українці завжди були жертвами чужих претензій. І ця практика продовжується сьогодні уже під "демократичним" прикриттям. Утиски і переслідування, масове пограбування і вигнання мільйонів на заробітки, заходи по зменшенню народжуваності та вбивства - є неофіційною, але реальною державною політикою.
Практика новітнього геноциду етнічних українців має відповідне ідеологічне забезпечення. Тут україноненависництво маскується під "братню" любов. Брехня, щоб бути прийнятою, називає себе правдою, а правду брехнею. А зло натягує на себе тогу доброчинності, що робить його ще більш небезпечним. Для маніпулювання свідомістю, етнічним українцям приписуються різні міфічні провини, а потім "в праведном гневе" їх відкидають. Часто проти етнічних українців ведеться агресія руками інших етнічних українців, які іноді роблять це несвідомо.
Інформаційно-психологічну війну проти нас ведуть багато засобів масової інформації. Роблять це майстерно. Їхня мета одна - Україна без етнічних українців! При цьому "правоохоронні органи" не вважають це за розпалювання міжнаціональної ворожнечі.
В цій брудній справі виділяється "Общественно-политическая независимая русская газета Украины "Крымская правда". В номері за 16 вересня 2004 р. вона пише: "Для дискредитации компартии вновь используются уже неоднократно разоблаченные мифы о "голодоморе"..." Те, що геноцид етнічних українців - голодомор був, встановила Міжнародна комісія і підтвердила Організація Об'єднаних Націй. І навіть в роки мого дитинства голодомором старші нас лякали, виховуючи повагу до продуктів харчування. Заперечення факту Голодомору є наругою над багатьма мільйонами безневинно загиблих етнічних українців. Це основа ідеології новітнього геноциду етнічних українців.
Подібні проблеми в світі є не тільки в етнічних українців. Так газета "Шолом" за серпень 2004 року повідомляє наступне: "Израильские политики в очередной раз проявили решительность и принципиальность и дали острастку всем антисемитам. Принят в первом чтении законопроект, согласно которому израильские суды будут иметь право судить иностранных граждан, подозреваемых в отрицании катастрофы. Израиль также будет иметь право требовать от иностранных государств выдачи подозреваемых для суда над ними в Израиле".
Що робити нам етнічним українцям, щоб захистити свої права та права своїх одноплемінників, які були безневинно знищені? Для обговорення цієї проблеми запрошую етнічних українців, незалежно від партійної чи релігійної орієнтації, щонеділі о 14.00 (можна також писати про свої пропозиції) за адресою: 95050, Сімферополь, вул. Київська, 139-а, бібліотека соціально-духовного центру українців. В бібліотеці діє виставка книг про геноцид етнічних українців.

м. Сімферополь.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #39 за 24.09.2004 > Тема "Крим - наш дім"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=2442

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков