Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3304)
З потоку життя (6538)
Душі криниця (3539)
Українці мої... (1473)
Резонанс (1510)
Урок української (992)
"Білі плями" історії (1684)
Крим - наш дім (532)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
НЕМА╢ Н╤ЯКОГО СЕПАРАТИЗМУ
Нещодавно я прочитав першу частину книги б╕йця добровольчого батальйону особливого призначення...


В╤ТАННЯ З МИНУЛОГО – З В╤РОЮ У МАЙБУТН╢!
Цей «в╕тальний з г╕рчинкою» в╕рш севастопольського поета ╕ журнал╕ста ╤вана Левченка...


Серг╕й Дзюба, Артем╕й К╕рсанов, автори сценар╕ю та книги «Заборонений»: СТУС В ХХ СТОР╤ЧЧ╤ – Ф╤ГУРА НЕ МЕНША ЗА ШЕВЧЕНКА
В укра╖нський к╕нопрокат 5 вересня 2019 року виходить б╕ограф╕чна стр╕чка...


ЗДОЛАТИ РОС╤Ю
Нещодавно ки╖вське видавництво «Холодний Яр» випустило в св╕т другу книгу сер╕╖...


В╤Н ДЛЯ УС╤Х СТОЛ╤ТЬ
На свят╕ вкотре наголошувалося, яку славу та велич прин╕с для Укра╖ни наш Кобзар, а його творча...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #34 за 20.08.2004 > Тема "Урок української"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#34 за 20.08.2004
"Шкідні новини" - "найкришталевіші"
.

На цьогорічному Всеукраїнському фестивалі дитячого і молодіжного кіно, телебачення і радіо "Кришталеві джерела", що пройшов у кримському селищі Штормовому поблизу Євпаторії, перемогу святкувала Полтавська обласна державна телерадіокомпанія "Лтава". Найвищу оцінку дорослого та дитячого журі отримала представлена нею телепрограма "Шкідні новини" та інші телевізійні передачі для юних глядачів, підготовлені дитячою студією "Разом".
Як повідомив голова журі, заступник голови Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Віталій Шевченко, за 13 років проведення цього фестивалю гран-прі вперше дістався телевізійникам, які зазвичай поступалися творцям кіно. Цього разу полтавці перемогли ще в двох номінаціях, водночас "прихопивши" кілька дипломів за високу акторську, операторську, режисерську майстерність, а також отримали цінну відеоапаратуру в подарунок від голови оргкомітету фестивалю - голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим Сергія Куницина.
З-поміж юних кіномитців цього разу звання лауреатів здобули: в номінації ігрового кіно - дитячо-юнацька акторська телестудія "Жайвір" ім. Леоніда Бикова із Слов'янська (фільм "Вірнянка"); в номінації анімаційного кіно - Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр "Веснянка" (фільм "Про малюка автобус, який боявся темряви"); найкращі документальні фільми представили на конкурс телерадіокомпанія "Відікон" з Сум ("Царство небесне" та "Лучанська садиба") та студія "Ракурс-TV" при телерадіокомпанії "Автор-ТВ" з Дніпродзержинська ("Вірші до автопортрета"); у номінації "Навчальний фільм" перемогла вже згадувана ТРК "Відікон" ("Царство небесне" та "Лучанська садиба").
Найкращі телевізійники "Кришталевих джерел-ХІІІ": інформаційні телепрограми і передачі - Сумська студія молодих журналістів "Відлік" ("Починаємо "Відлік") та телерадіокомпанія "СКТ-плюс" із Стаханова Луганської обл. ("Що таке буженина"); науково-пізнавальні, навчальні, документальні телепрограми і передачі - Дитяче телевізійне агентство з Хмельницького ("Телеабетка") та студія "Разом" Полтавської облдержтелерадіокомпанії "Лтава" ("Капітоня і Ко"); художньо-публіцистичні телепрограми і передачі - дитяча студія "Берегиня" зі Сміли ("Копав криниченьку") та полтавська студія "Разом" ("Діти"); розважальні телепрограми і передачі - Сумська студія молодих журналістів "Відлік" ("Дзеркальце") і телерадіокомпанія "Полісся-TV" з Луцька ("Тимко і Ко"). Лауреатом стала також телерадіокомпанія "Моріон" з Євпаторії, яка разом з місцевою дитячою кінотелестудією "Перший крок" представила на фестиваль багатогодинну програму передач спеціалізованого дитячого телеканалу.
Переможцями серед "радійників" стали Дитяче телевізійне агентство з Хмельницького ("Вовк та семеро козенят") та студія "Слово і час" при редакції районного радіо Сарненського району Рівненщини (бліц-програма про фестиваль).
Коментуючи цьогорічний фестиваль, Віталій Шевченко відзначив: "Помітно підвищився рівень майстерності більшості учасників "Кришталевих джерел" порівняно з попередніми конкурсами - з кількома традиційно сильними учасниками, які з року в рік перемагали, почали успішно конкурувати навіть периферійні творчі колективи. Помітно зріс також організаційний рівень форуму".
Фестиваль "Кришталеві джерела" - найповажніший у жанрі кіно, телебачення і радіо з призначених для дітей та юнацтва. Виник він 1991 року в Сумах і тривалий час проводився на Сумщині, аж доки не перебрався (останні два роки) до Криму. Нині він прийняв близько 200 учасників з майже всіх регіонів України та з-за кордону.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #34 за 20.08.2004 > Тема "Урок української"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=2343

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков