Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3304)
З потоку життя (6538)
Душі криниця (3539)
Українці мої... (1473)
Резонанс (1510)
Урок української (992)
"Білі плями" історії (1684)
Крим - наш дім (532)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
«ЧИГРИНЕ, ЧИГРИНЕ...»
В╕чно актуальний (особливо у День Незалежност╕) наш Укра╖нський Пророк Тарас ШЕВЧЕНКО


ВСТУПНА КАМПАН╤Я-2018 ДЛЯ АБ╤ТУР╤╢НТ╤В З КРИМУ
Для молод╕ з тимчасово окупованого Криму ╕сну╓ два шляхи вступу до укра╖нських виш╕в: спрощена та...


«БАХМУТ УКРА╥НСЬКИЙ» ПРО ТЕ, ЩО НАКИП╤ЛО…
Описавши зустр╕ч льв╕в’ян з актив╕стами «Бахмута укра╖нського», я не встиг...


ПРИЩЕПИТИ Г╤ЛОЧКУ СМЕРЕКИ В ДОНЕЦЬКОМУ ПОЛИННОМУ КРАЮ
Дехто люто ненавидить «сепар╕в», а ╕нш╕ ж - просто не в╕рять, що на Донбас╕ можна...


КОЛОМИЯ ГОТОВА СП╤ВПРАЦЮВАТИ З ДОНБАСОМ У СФЕР╤ КРА╢ЗНАВСТВА
Нац╕я повинна модерн╕зуватися ╕ в перспектив╕ стати монол╕том. Зробивши висновки з под╕й...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #34 за 20.08.2004 > Тема ""Будьмо!""
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#34 за 20.08.2004
ЗАГЛЯНЬТЕ В "КАЛЕЙДОСКОП"!
Юрій ЖАГЛІН.

Зараз так багато і часто говорять про бездуховність і моральне падіння  молоді, погане виховання, що в загальному потоці думок, суперечок, закликів непомітне те добре, що давно вже існує, ті творчі сили, яким необхідна моральна і матеріальна підтримка.
Сім років на базі Будинку науки і техніки Кримської дирекції Придніпровської залізниці працює молодіжний театр естради, створений у 1997 році. Задумували його як єдиний колектив, у якому поєднуються різні жанри: вокал, хореографія, оригінальний жанр. За роки роботи театру змінилося не одне покоління молоді. Багато молодих людей стали професійними акторами. Але досвід показав, що без матеріальної бази зберегти такий колектив неможливо. Зараз це - вільне творче об'єднання, в яке запрошуються і де можуть співпрацювати творчі групи різних жанрів. Постійну основу театру естради складають вокалісти - шоу-група "Калейдоскоп".
 У репертуарі "Калейдоскопа" представлена велика кількість пісень минулих років, що стали своєрідною класикою естради від 50-х до 80-х років XX ст., а також пісні кримських авторів. Художній керівник молодіжного театру естради Леонід Ігорович Нікулін відзначив, що в основу виховання  молодих артистів закладається прищеплення сценічної культури і смаку на прикладі кращих естрадних пісень минулих років на противагу сучасній  низькопробній попсі.
Цікаво, що Леонід Ігорович разом з аранжувальниками Ігорем Поповим, Володимиром Могильницьким, Володимиром Карабачем, молодими артистами збирають і дають життя несправедливо забутим чудовим пісням. Наприклад, українські пісні "Очі сині" композитора О. Злотника (1969 р. виконувала В. Толкунова) чи "Любиш чи не любиш", яка була записана ще на вінілових пластинках (наприкінці 70-х виконував ВІА "Чарівні гітари"), "Ой у вишневому садочку..." та інші з успіхом зараз виконуються шоу-групою "Калейдоскоп". "Наш колектив уже майже підготував і збирається записати сольний альбом з піснями, подарованими сімферопольськими авторами і кавер-версіями (нове виконання й аранжування старих пісень). Єдине, чого нам не вистачає, так це однодумців і зацікавлених у цій справі осіб. Ми запрошуємо спонсорів і усіх, кому це цікаво, для створення альбому", - говорить Л. Нікулін. З театром співпрацюють молоді талановиті артисти Сергій Коваленко (виступає у жанрі пантоміми), Ельнара Емінова (виконавиця східних танців).
Колектив багато гастролює, бере участь у благодійних турах по Криму. Артисти часті і бажані гості у воїнів-прикордонників, працівників радгоспу-заводу "Коктебель", підприємства "Титан" м. Армянська, "Чорноморнафтогазу", банку "Аваль", у пансіонаті "Енергетик" (смт. Миколаївка). Вони брали участь у концерті для учасників міжнародної конференції спецслужб СНД і співробітників групи "Альфа" тощо. Молоді артисти пишаються тим, що у них такі серйозні і солідні слухачі. Це свідчить про те, що колектив, хоч і молодий, працює плідно і має гарний рівень виконавської майстерності. Проте це не єдине достоїнство молодих артистів. Незважаючи на те, що постійної спонсорської опіки у колективу немає, "Калейдоскоп" бере участь у різних фестивалях і конкурсах. У 2003 році солістка театру Ольга Землянська стала дипломантом Міжнародного конкурсу естрадної пісні ім. Клавдії Шульженко, який проходив у Харкові, а також завоювала гран-прі Кримського фестивалю сучасної музики "Степовий вітер". Зовсім юна співачка Інеса Віваль (на фото) стала дипломантом Всеукраїнського фестивалю "Золота нотка" у Дніпропетровську, брала участь у програмах "Ранковий візит" і "Ранок з нами" телеканалу "Крим-ТБ". Сподіваємося, що й у всекримському конкурсі української авторської пісні "Львівська струна - на кримський лад!", який започаткувала і вже втретє буде проводити "Кримська світлиця", молоді артисти "Калейдоскопа" візьмуть участь. Леонід Ігорович додав, що обов'язково серед своїх молодих талантів знайде "притаєних авторів".
Зрозуміло одне: щоб життя не було нудне на тлі одноманітної музики і виконавців, не здавалося чорно-сірою монотонною стрічкою в калейдоскопі життя, а молодь не лякала своєю бездуховністю, необхідно частіше звертати свій погляд на талановитих молодих людей, які знаходяться поруч з нами. Їм потрібна підтримка.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #34 за 20.08.2004 > Тема ""Будьмо!""


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=2330

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков