Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3304)
З потоку життя (6538)
Душі криниця (3539)
Українці мої... (1473)
Резонанс (1510)
Урок української (992)
"Білі плями" історії (1684)
Крим - наш дім (532)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
УЧАСНИКИ В╤ЧА НА МАЙДАН╤ УХВАЛИЛИ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРЕЗИДЕНТА ╤ РАДИ
Минуло╖ нед╕л╕ на Майдан╕ Незалежност╕ у Ки╓в╕ пройшло в╕че проти погодження укра╖нською владою...


У КРИМУ БЛОКУЮТЬ УКР╤НФОРМ ╤ ЩЕ 17 УКРА╥НСЬКИХ ╤НФОРМАЦ╤ЙНИХ САЙТ╤В
Про це св╕дчать результати мон╕торингу Кримсько╖ правозахисно╖ групи (КПГ), який було проведено у...


СУД ЗААРЕШТУВАВ ПАШИНСЬКОГО
Сам Пашинський та його адвокат Андр╕й Федур заявили, що оскаржуватимуть ухвалу в апеляц╕йному...


РОС╤Я ДОС╤ НЕ ПУСТИЛА М╤С╤Ю ООН В ОКУПОВАНИЙ КРИМ
В окупованому Рос╕╓ю Криму к╕льк╕сть обшук╕в ╕ рейд╕в проти кримських татар зб╕льшилася вдв╕ч╕...


«СУД» В ОКУПОВАНОМУ КРИМУ АРЕШТУВАВ УКРА╥НСЬКОГО АКТИВ╤СТА
Так званий "суд" в окупованому Рос╕╓ю Криму обрав запоб╕жний зах╕д укра╖нцю Олегу Приходько -...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #33 за 13.08.2004 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#33 за 13.08.2004
ПЕРЕДВИБОРНА ХРОНІКА
КС

ЯК ПРОГОЛОСУЄ СТОЛИЦЯ?

50,2% киян проголосували б за Віктора ЮЩЕНКА, 14,7% - за Віктора ЯНУКОВИЧА, якби саме ці кандидати вийшли у другий тур президентських виборів. У такому разі проти обох проголосували б 20,3% опитаних, не пішли б голосувати 14,8%.
Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною службою інформаційного агентства УНІАН.
На запитання "За кого з кандидатів на пост Президента України Ви б проголосували, якби вибори відбулися у ці вихідні?", В. ЮЩЕНКА назвали 43,7% респондентів, В. ЯНУКОВИЧА - 12,7%, Олександра МОРОЗА - 4,2%, Олександра ОМЕЛЬЧЕНКА - 2,5%, Анатолія КІНАХА - 1,2%, Дмитра КОРЧИНСЬКОГО - 1%, Петра СИМОНЕНКА - 0,8%, Андрія ЧОРНОВОЛА - 0,7% опитаних киян.
Василя ВОЛГУ, Олександра РЖАВСЬКОГО, Миколу РОГОЖИНСЬКОГО, Олександра ЯКОВЕНКА готові підтримати по 0,3% респондентів. За Михайла БРОДСЬКОГО, Наталію ВІТРЕНКО, Віталія КОНОНОВА, Володимира НЕЧИПОРУКА готові проголосувати 0,2% опитаних.
Олександра БАЗИЛЮКА, Богдана БОЙКА, Миколу ГРАБАРЯ, Ігора ДУШИНА, Юрія ЗБІТНЄВА, Романа КОЗАКА, Сергія КОМІСАРЕНКА, Владислава КРИВО-БОКОВА, Григорія ЧЕРНИША та Леоніда ЧЕРНОВЕЦЬКОГО не назвав жоден з опитаних.
Проголосували б проти усіх кандидатів 10% киян, не пішли б на вибори 6,5%, ще не визначилися 9,5%. Не захотіли відповідати на це запитання 5,3% респондентів.
Всього опитано 1 500 киян. Похибка дослідження - 1,5%.


В КРИМУ ДОЩ І... ВІТРЕНКО

Те, що Наталія Вітренко теж вирішила балотуватися на пост Президента України, нікого не здивувало. Це вже треба зовсім не поважати себе, щоб не приєднатися до такої славетної компанії. Та і чи вперше? З її слів, що пролунали в неділю на площі Леніна в Сімферополі, причиною такого кроку стало "усвідомлення причин і тяжких наслідків реформ, що проводяться в Україні, знання виходу з кризи".
Для того, щоб з неї вийти, п. Вітренко, за її словами, вистачить чотири роки (ну, зрозуміло ж, в якому разі). Вона збирається "вирвати" Україну у її нинішніх партнерів і назавжди поєднати в братній союз з Росією і Білоруссю. В таких умовах ці держави задовольнятимуть свої взаємопотреби (інколи можна буде підключати ще й Казахстан).
Зразком лідера в даному разі є О. Лукашенко, який, за словами п. Наталі, досягнув в своїй державі надзвичайних успіхів, і пенсія там сягає 80 доларів (зізнатися, для нас це теж не є рожевою мрією). Лукашенко вже нібито на 96% розрахувався і з боргами перед своїм, теж пограбованим народом. Хоча про рай земний в тих краях з інших джерел звістки поки що не надходили.
Ще один непохитний авторитет для Наталії Вітренко - це Фідель Кастро. Так що навчатися є у кого, щоправда, не новому, а вже давно відкинутому старому.
Ну, а в своїй Вітчизні, як і ведеться, пророка немає. Наталя Вітренко не пошкодувала "чорного піару" в першу чергу для представників спорідненого табору - соціалістів та комуністів (можливо, якби вони жили в Білорусі чи Кубі, не втягнутих в передвиборні перегони, то здобули б і більш приязну оцінку).
До Міжнародного валютного фонду Н. Вітренко має взагалі настільки серйозні претензії, що збирається його розпускати, масштабністю своїх планів трохи нагадуючи Володимира Жириновського.
І людям це подобається. Їх завжди приваблювала харизма... Не всіх, правда. І не всяка...
Тамара СОЛОВЕЙ.


ЕФІР ПОДІЛЕНО...

Центральна виборча комісія затвердила результати проведеного жеребкування з надання кандидатам на пост Президента ефірного часу на державних загальнонаціональних теле- і радіоканалах для проведення передвиборної агітації за рахунок і в межах коштів Державного бюджету, які виділяються на підготовку і проведення виборів Президента України у 2004 році.
Відповідно до постанови ЦВК Національна телекомпанія України і Національна радіокомпанія України до 20 серпня повинні скласти розклад ефірного часу із зазначенням конкретної дати виступу кожного кандидата в період між 19.00 і 22.00 з 1 вересня по 8 жовтня. Розклад буде опубліковано в газетах "Урядовий кур'єр" та "Голос України". Згідно із Законом "Про вибори Президента України" кандидати у президенти не можуть змінювати затверджений час свого виступу на теле- і радіоканалах, а також не можуть мінятися ефірним часом один з одним.
Ефірний час на державних загальнонаціональних теле- і радіоканалах буде надано кожному кандидату у три етапи. На телебаченні кожен кандидат на пост Президента зможе виступити 3 рази по 10 хвилин, на радіо - тричі по 15 хвилин. Відповідно жеребкування щодо надання ефірного часу проводилось окремо по кожному етапу на радіо- і телеканалах в алфавітному порядку.
За результатами проведеного жеребкування, на першому етапі першими агітацію на телебаченні розпочнуть Роман Козак, Олександр Базилюк та Василь Волга, на другому етапі - Сергій Комісаренко, Віктор Ющенко та Олександр Омельченко, на третьому - Михайло Бродський, Олександр Ржавський та Микола Рогожинський. Олександр Мороз на першому етапі виступить 8-м, Віктор Ющенко - 5-м, Олександр Омельченко - 7-м, Віктор Янукович - 19-м, Петро Симоненко - 22-м, а Анатолій Кінах - 24-м. На другому етапі - Віктор Янукович виступатиме 6-м, Олександр Мороз - 9-м, Анатолій Кінах - 16-м, Петро Симоненко - 19-м. На третьому етапі на телебаченні Віктор Янукович виступатиме 5-м, Олександр Омельченко - 8-м, Олександр Мороз - 18-м, Петро Симоненко - 20-м, Анатолій Кінах - 22-м і Віктор Ющенко - 25-м.
Що стосується виступів кандидатів на радіо, то тут відповідно до жеребкування першими агітацію за рахунок Держбюджету на першому етапі розпочнуть Віктор Янукович, Ігор Душин і Сергій Комісаренко, на другому етапі - Микола Грабар, Леонід Черновецький та Сергій Комісаренко, а на третьому - Наталія Вітренко, Богдан Бойко і Владислав Кривобоков. Олександр Мороз агітуватиме на радіо на першому етапі 5-м, на другому - 19-м, і на третьому - 7-м; Петро Симоненко відповідно 14-м, 10-м і 15-м; Олександр Омельченко - 20-м, 21-м і 18-м, Віктор Ющенко - 19-м, 6-м і 11-м, а Віктор Янукович - 1-м, 16-м та 20-м, а Анатолій Кінах - 11-м, 17-м та 21-м.
Згідно з постановою ЦВК запис передвиборної агітації кандидата на пост Президента (оригінал та 2 копії) подається теле- і радіоорганізаціям кандидатом або його довіреною особою не пізніше, ніж за 3 дні до виходу програми в ефір.


Перелік кандидатів на пост Президента України, зареєстрованих Центральною виборчою комісією

БАЗИЛЮК Олександр Філімонович - 1942 року народження, освіта вища, проживає в м. Донецьку, пенсіонер, член Слов'янської партії, висунутий Слов'янською партією.

БОЙКО Богдан Федорович - 1954 року народження, освіта вища, проживає в
м. Києві, голова секретаріату "Народного руху України за єдність", член політичної партії "Народний рух України за єдність", висунутий політичною партією "Народний рух України за єдність".

БРОДСЬКИЙ Михайло Юрійович - 1959 року народження, освіта вища, проживає в м. Києві, голова політичної партії "Яблуко", висунутий шляхом самовисування.

ВІТРЕНКО Наталія Михайлівна - 1951 року народження, освіта вища, проживає в
м. Києві, тимчасово не працює, член Прогресивної соціалістичної партії України, висунута Прогресивною соціалістичною партією України.

ВОЛГА Василь Олександрович - 1968 року народження, освіта вища, проживає в м. Києві, голова Всеукраїнської громадської організації "Громадський контроль", член політичної партії "Громадський контроль", висунутий політичною партією "Громадський контроль".

ГРАБАР Микола Федорович - 1962 року народження, освіта вища, проживає в м. Києві, адвокат адвокатури м. Києва, позапартійний, висунутий шляхом самовисування.

ДУШИН Ігор Леонідович - 1961 року народження, освіта вища, проживає в м. Києві, голова Ліберально-демократичної партії України "ЗАХИЩЕНА ОСОБИСТІСТЬ. ПРИВАТНЕ - ПОНАД УСЕ!", висунутий Ліберально-демократичною партією України "ЗАХИЩЕНА ОСОБИСТІСТЬ. ПРИВАТНЕ -ПОНАД УСЕ!".

ЗБІТНЄВ Юрій Іванович - 1963 року народження, освіта вища, проживає в м. Києві, голова Всеукраїнської партії "Нова сила", висунутий Всеукраїнською партією "Нова сила".

КІНАХ Анатолій Кирилович - 1954 року народження, освіта вища, проживає у м. Києві, голова Партії промисловців і підприємців України, президент Українського союзу промисловців і підприємців, голова Федерації роботодавців України, висунутий Партією промисловців і підприємців України.

КОЗАК Роман Миколайович - 1957 року народження, освіта вища, проживає в
м. Львові, голова партії "Організація Українських націоналістів в Україні", висунутий партією "Організація Українських націоналістів в Україні".

КОМІСАРЕНКО Сергій Васильович - 1943 року народження, освіта вища, проживає в м. Києві, академік-секретар Національної академії наук України, позапартійний, висунутий шляхом самовисування.

КОНОНОВ Віталій Миколайович - 1950 року народження, освіта вища, проживає у м. Києві, тимчасово не працює, член Партії зелених України, висунутий Партією зелених України.

КОРЧИНСЬКИЙ Дмитро Олександрович - 1964 року народження, освіта середня, проживає в м. Києві, президент громадської організації "Інститут проблем регіональної політики і сучасної політології", позапартійний, висунутий шляхом самовисування.

КРИВОБОКОВ Владислав Анатолійович - 1968 року народження, освіта вища, проживає в м. Луганську, начальник юридичного відділу ТОВ "Східно-Український центр", член "Народної партії вкладників та соціального захисту", висунутий "Народною партією вкладників та соціального захисту".
МОРОЗ Олександр Олександрович - 1944 року народження, освіта вища, проживає в м. Києві, народний депутат України, член Соціалістичної партії України, висунутий Соціалістичною партією України.

НЕЧИПОРУК Володимир Павлович - 1944 року народження, освіта вища, проживає в м. Києві, народний депутат України, позапартійний, висунутий шляхом самовисування.

ОМЕЛЬЧЕНКО Олександр Олександрович - 1938 року народження, освіта вища, проживає у м. Києві, Київський міський голова, член Української партії "Єдність", висунутий Українською партією "Єдність".

РЖАВСЬКИЙ Олександр Миколайович - 1959 року народження, освіта вища, проживає в м. Києві, голова Всеукраїнського політичного об'єднання "Єдина Родина", висунутий Всеукраїнським політичним об'єднанням "Єдина Родина".

РОГОЖИНСЬКИЙ Микола Володимирович - 1965 року народження, освіта вища, проживає у м. Києві, голова центру дитячої творчості "Зорепад", позапартійний, висунутий шляхом самовисування.

СИМОНЕНКО Петро Миколайович - 1952 року народження, освіта вища, проживає в м. Києві, народний депутат України, член Комуністичної партії України, висунутий Комуністичною партією України.

ЧЕРНИШ Григорій Семенович - 1941 року народження, освіта вища, проживає в с. Фронтівка Оратівського району Вінницької області, голова Партії реабілітації народу України, висунутий Партією реабілітації народу України.

ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ Леонід Михайлович - 1951 року народження, освіта вища, проживає в м. Києві, народний депутат України, член Християнсько-ліберальної партії України, висунутий шляхом самовисування.

ЧОРНОВІЛ Андрій В'ячеславович - 1962 року народження, освіта вища, проживає у м. Львові, доцент кафедри інфекційних хвороб Львівського державного медичного університету ім. Данила Галицького, позапартійний, висунутий шляхом самовисування.

ЮЩЕНКО Віктор Андрійович - 1954 року народження, освіта вища, проживає в
м. Києві, народний депутат України, висунутий шляхом самовисування.

ЯКОВЕНКО Олександр Миколайович - 1952 року народження, освіта вища, проживає в м. Києві, тимчасово не працює, член Комуністичної партії робітників і селян, висунутий Комуністичною партією робітників і селян.

ЯНУКОВИЧ Віктор Федорович - 1950 року народження, освіта вища, проживає в м. Києві, Прем'єр-міністр України, член Партії регіонів, висунутий Партією регіонів.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #33 за 13.08.2004 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=2316

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков