Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4554)
З потоку життя (7298)
Душі криниця (4244)
Українці мої... (1709)
Резонанс (2286)
Урок української (1007)
"Білі плями" історії (1863)
Крим - наш дім (1348)
"Будьмо!" (271)
Ми єсть народ? (255)
Бути чи не бути? (448)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (261)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
«ПАРАДНЕ ПРИПИНЕННЯ ВОГНЮ» ПУТ╤НА ВИЯВИЛОСЯ ФАРСОМ
Рос╕яни атакують по вс╕й л╕н╕╖ фронту…


ЗЕЛЕНСЬКИЙ НЕ ВИКЛЮЧА╢ ОРГАН╤ЗАЦ╤Ю ПРОВОКАЦ╤Й РОС╤╢Ю НА 9 ТРАВНЯ
На жаль, ми розум╕╓мо, хто ц╕ сус╕ди – Рос╕я, ╕ на що вони готов╕…


ПОКИ УКРА╥НА БОРЕТЬСЯ ЗА ЖИТТЯ, У МОСКВ╤ ВЛАШТОВУЮТЬ ПАРАД ЦИН╤ЗМУ ТА БРЕХН╤
Президент Володимир Зеленський звернувся до народу з нагоди Дня пам’ят╕ та перемоги над...


МА╢МО ПЕРШИЙ РЕЗУЛЬТАТ ВАТИКАНСЬКО╥ ЗУСТР╤Ч╤, ЯКИЙ РОБИТЬ ╥╥ ╤СТОРИЧНОЮ
Звернення Президента Укра╖ни.


РОБИМО ВСЕ, ЩО ПРОПОНУВАЛИ ПАРТНЕРИ
Зеленський - про кроки Укра╖ни до миру.




Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:














FaceBook





оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #50 за 11.12.2020 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#50 за 11.12.2020
╢ВРОРАДА ПРИЙНЯЛА ПОЛ╤ТИЧНЕ Р╤ШЕННЯ ЩОДО ПРОДОВЖЕННЯ ЕКОНОМ╤ЧНИХ САНКЦ╤Й ПРОТИ РФ

Глави держав ╕ уряд╕в кра╖н ╢С на сво╓му сам╕т╕ в Брюссел╕ в четвер дали пол╕тичну згоду на продовження економ╕чних санкц╕й в╕дносно РФ у зв'язку з укра╖нською ситуац╕╓ю, пов╕домив прес-секретар голови ╢вроради Баренд Лейтс. "╢ угода щодо продовження санкц╕й проти Рос╕╖", - написав в╕н у Twitter.
Економ╕чн╕ санкц╕╖ ╢С проти Рос╕╖ продовжуються на кожн╕ п╕вроку п╕сля пол╕тичних р╕шень сам╕т╕в ╢вросоюзу на основ╕ оц╕нки ходу виконання М╕нських домовленостей з врегулювання конфл╕кту на сход╕ Укра╖ни за пов╕домленнями кра╖н-учасниць "нормандського формату" - Н╕меччини ╕ Франц╕╖.
Постанову, що ма╓ юридичну силу, повинна буде в подальшому прийняти Рада ╢С, ╕ п╕сля опубл╕кування законодавчого акту в "Оф╕ц╕йному журнал╕" ╢вросоюзу продовження обмежувальних заход╕в почне д╕яти. Оч╕ку╓ться, що ця процедура зд╕йсниться наступного тижня.
Економ╕чн╕ санкц╕╖ були спочатку введен╕ 31 липня 2014 року терм╕ном на р╕к у в╕дпов╕дь на "д╕╖ Рос╕╖, як╕ дестаб╕л╕зують ситуац╕ю в Укра╖н╕". Пот╕м ц╕ заходи були посилен╕ в вересн╕ 2014 року.
На зас╕данн╕ 19 березня 2015 року ╢вропейський рада прийняла р╕шення по╓днати терм╕ни д╕╖ економ╕чних санкц╕й з повною реал╕зац╕╓ю М╕нських домовленостей, яка, як було передбачено на той час, мала зд╕йснитися до 31 грудня 2015 року. З урахуванням того, що ц╕ плани не збулися, Рада ╢С продовжила економ╕чн╕ санкц╕╖ до 31 липня 2016 року. З липня 2016 року ц╕ обмежувальн╕ заходи продовжувалися кожн╕ ш╕сть м╕сяц╕в.
Перед кожним черговим продовженням економ╕чних санкц╕й на сам╕тах ╢С заслухову╓ться пов╕домлення кра╖н-учасниць "нормандського формату" Н╕меччини ╕ Франц╕╖ про стан виконання М╕нських домовленостей.
Економ╕чн╕ санкц╕╖ включають: обмеження доступу на первинний ╕ вторинний ринок кап╕талу ╢С для п'яти рос╕йських ф╕нансових установ з мажоритарною часткою держави в статутному кап╕тал╕ та ╖х доч╕рн╕х п╕дрозд╕л╕в, в яких ц╕ орган╕зац╕╖ мають мажоритарну частку ╕ як╕ заснован╕ за межами ╢С, а також для трьох великих рос╕йських енергетичних компан╕й ╕ трьох оборонних компан╕й; експортну ╕ ╕мпортну заборону на торг╕влю збро╓ю; введення заборони на експорт до Рос╕╖ товар╕в подв╕йного призначення для в╕йськових потреб або для рос╕йсько╖ арм╕╖; обмеження доступу Рос╕╖ до окремих, що мають стратег╕чне значення технолог╕й та послуг, як╕ можуть використовуватися для розробки ╕ видобутку нафти.
Кр╕м економ╕чних санкц╕й, щодо Рос╕╖ д╕ють ╕нш╕ обмежувальн╕ заходи ╢С як реакц╕я на ситуац╕ю в Укра╖н╕: ╕ндив╕дуальн╕ заходи ╕ заходи в зв'язку з незаконною анекс╕╓ю Криму ╕ Севастополя.
https://ua.interfax.com.ua

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #50 за 11.12.2020 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=22834

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков