Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3683)
З потоку життя (6898)
Душі криниця (3706)
Українці мої... (1510)
Резонанс (1608)
Урок української (997)
"Білі плями" історії (1756)
Крим - наш дім (534)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (71)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
ЩОДЕННИК ГОРЦЯ МОЛОДШОГО
Нещодавно льв╕вське видавництво «Левада» випустило в св╕т солдатськ╕ спогади Серг╕я...


Ф╤ЛЬМ ПРО ДЕПОРТАЦ╤Ю КРИМСЬКИХ ТАТАР ПЕРЕМ╤Г НА ФЕСТИВАЛ╤ У ТУРЕЧЧИН╤
Нац╕ональна прем’╓ра стр╕чки в╕дбулася 17 травня 2019 року в Ки╓в╕ та була присвячена 75...


УКРА╥НА ДОМОГЛАСЯ В╤ДВОДУ СУДД╤ У СПРАВ╤ «СК╤ФСЬКОГО ЗОЛОТА»
р╕шення суд оголосив у письмовому вигляд╕, без публ╕чних слухань.


У КИ╢В╤ ПОКЛАЛИ КВ╤ТИ ДО ПАМ'ЯТНИКА АМЕТ-ХАНА СУЛТАНА
Представники Меджл╕су кримськотатарського народу, актив╕сти разом з д╕тьми поклали в Ки╓в╕ кв╕ти...


РОС╤Я «ПЕДАЛЮ╢» ПИТАННЯ ВОДИ В КРИМУ, ЩОБ ЗМ╤НИТИ ╤НФОРМАЦ╤ЙНИЙ ФОКУС
Про це заявив заступник м╕н╕стра з питань ре╕нтеграц╕╖ тимчасово окупованих територ╕й ╤гор Яременко
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #35 за 30.08.2019 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#35 за 30.08.2019
СУД АРЕШТУВАВ БОГАТИРЬОВУ, ЗАСТАВА — 6 М╤ЛЬЙОН╤В

Печерський райсуд Ки╓ва заарештував ексм╕н╕стра охорони здоров'я час╕в В╕ктора Януковича Ра╖су Богатирьову з можлив╕стю внесення застави в сум╕ 6 млн грн. В╕дпов╕дне р╕шення ухвалила суддя Св╕тлана Смик, пов╕домля╓ кореспондент Укр╕нформу.
"Клопотання прокуратури задовольнити. Застосувати до Богатирьово╖ Ра╖си Васил╕вни запоб╕жний зах╕д у вигляд╕ тримання п╕д вартою терм╕ном у 60 дн╕в з можлив╕стю внесення застави у 6 м╕льйон╕в гривень", - оголосила суддя.
Вона додала, що на Богатирьову у випадку внесення застави поклада╓ться обов’язок з’являтися до сл╕дчого за першим викликом ╕ не в╕длучатися з м╕сця проживання.
Як пов╕домлялося, м╕н╕стр охорони здоров'я час╕в В╕ктора Януковича Ра╖са Богатирьова 27 серпня повернулася в Укра╖ну ╕ була затримана в аеропорту "Ки╖в" (Жуляни).
Ран╕ше р╕шенням Голос╕╖вського суду Ки╓ва в╕д 14 серпня прокуратуру Ки╓ва зобов’язано закрити крим╕нальне провадження проти Богатирьово╖, оск╕льки, за висновками суду, у справ╕ зак╕нчився строк досудового розсл╕дування ╕ подальш╕ сл╕дч╕ д╕╖ неможлив╕.
У свою чергу у прокуратур╕ пов╕домили, що готуються оскаржити це р╕шення суду.
У столичн╕й прокуратур╕ пояснили, що орган досудового розсл╕дування у крим╕нальному провадженн╕ щодо експосадовця МОЗ, п╕дозрювано╖ у вчиненн╕ крим╕нального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 ККУ, розташований на територ╕╖ Дн╕провського району Ки╓ва. У цьому зв'язку Голос╕╖вський районний суд м. Ки╓ва не ╓ уповноваженим судом для прийняття такого р╕шення.
Ра╖са Богатирьова з лютого по грудень 2012 року була в╕цепрем’╓р-м╕н╕стром Укра╖ни – м╕н╕стром охорони здоров’я, з грудня 2012 по лютий 2014 року - м╕н╕стром охорони здоров’я Укра╖ни.
У жовтн╕ 2014 року вона оголошена у розшук Генеральною прокуратурою Укра╖ни, а 12 с╕чня 2015 року - у м╕жнародний розшук. На цей час ╖╖ м╕сцезнаходження було нев╕доме.
Богатирьову звинувачують у розтрат╕ державних кошт╕в в особливо великих розм╕рах.

***
Екс-м╕н╕стр охорони здоров'я Ра╖са Богатирьова вийшла ╕з С╤ЗО у зв'язку ╕з внесенням грошово╖ застави. Про це УН╤АН пов╕домила речниця прокуратури Ки╓ва Над╕я Максимець. "За мо╓ю ╕нформац╕╓ю, вона була зв╕льнена ╕з С╤ЗО у зв'язку ╕з внесенням застави", - сказала вона.
Заставу 29 серпня вн╕с позафракц╕йний народний депутат Вадим Новинський.

…А ВИШИНСЬКОГО ВИПУСТИВ…

В╕дпущений судом з-п╕д варти обвинувачений у державн╕й зрад╕ головний редактор Р╤А «Новости Украина» Кирил Вишинський був включений до списку на обм╕н утримуваними особами м╕ж Укра╖ною та Рос╕╓ю. Про це УН╤АН пов╕домило по╕нформоване джерело. За словами сп╕врозмовника агентства, в╕дпов╕дне р╕шення суду пов’язане з процесом обм╕ну утримуваних ос╕б м╕ж Укра╖ною та РФ. «Так, Кирил Вишинський потрапив у список на обм╕н утримуваних ос╕б м╕ж Укра╖ною та Рос╕╓ю… Ви ж пам’ята╓те, ск╕льки раз╕в (рос╕йський омбудсмен Тетяна) Москалькова при╖жджала та потрапляла до нього в камеру посп╕лкуватися», - заявив сп╕врозмовник.
Як пов╕домляв УН╤АН, затриманого за п╕дозрою в державн╕й зрад╕ й веденн╕ п╕дривно╖ ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ проти Укра╖ни Вишинського Ки╖вський апеляц╕йний суд 28 серпня випустив з-п╕д варти п╕д особисте зобов'язання. 19 липня президент Укра╖ни Володимир Зеленський заявив про готовн╕сть до обм╕ну незаконно засудженого в РФ режисера Олега Сенцова, який утриму╓ться в рос╕йськ╕й колон╕╖, на Вишинського.

ВИШИНСЬКОГО МОЖУТЬ ОБМ╤НЯТИ НА СУЩЕНКА?

Незаконно засудженого в Рос╕╖ укра╖нського журнал╕ста Романа Сущенка теоретично можуть обм╕няти на головного редактора "РИА Новости Украина" Кирила Вишинського. "Але тод╕ це трохи зм╕ню╓ характер домовленостей", – сказав захисник Романа Сущенка Марк Фейг╕н, переда╓ «Обозреватель». В╕н зауважив, що не виключа╓ й такого вар╕анту. "Я завжди рекомендував це зробити, але не знаю, як це може в╕дбуватися. Хто в╕д цього тод╕ вигра╓?" – зазначив правозахисник. "Якщо домовлен╕сть спискова, то чому вона повернеться до ╕ндив╕дуально╖? Вишинський ╓ елементом великого списку ╕з 30 ос╕б. Мен╕ зда╓ться, його зв╕льнення – це частина велико╖ домовленост╕. Але обм╕няти один на один – це вже буде схоже на якусь виб╕рков╕сть", – сказав адвокат. У той же час в╕н додав: "З формально╖ юридично╖ точки зору перешкод для обм╕ну Вишинського на Сущенка не може бути н╕яких, окр╕м двох р╕шень суд╕в. Тому що Роман п╕дписав згоду на в╕дбування покарання в Укра╖н╕. Якщо два суди щодо його в╕дправлення вже пройшли, то тод╕ жодних проблем".
www.unian.ua

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #35 за 30.08.2019 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=21481

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков