Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3683)
З потоку життя (6898)
Душі криниця (3706)
Українці мої... (1510)
Резонанс (1608)
Урок української (997)
"Білі плями" історії (1756)
Крим - наш дім (534)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (71)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
УКРА╥НА ЗАПРОСИТЬ РФ ДО УЧАСТ╤ У КРИМСЬКОМУ САМ╤Т╤
про це розпов╕ла виданню Euroactiv перша заступниця м╕н╕стра закордонних справ Ем╕не Джапарова.


«╤СНУ╢ ПЛАН ПРОТИ ОСНОВ УКРА╥НСЬКО╥ ДЕРЖАВНОСТ╤…»
Секретар Ради нац╕онально╖ безпеки ╕ оборони Олекс╕й Дан╕лов заявив, що ╕сну╓ ц╕л╕сний план,...


РОС╤Я ПОВИННА П╤ТИ З ДОНБАСУ ТА КРИМУ
Про це заявив пост╕йний представник США при ОБС╢ Джеймс Г╕лмор на зас╕данн╕ Пост╕йно╖ ради ОБС╢ у...


У ПРЕДСТАВНИЦТВ╤ ПРЕЗИДЕНТА УКРА╥НИ В АР КРИМ ЗАЯВЛЯЮТЬ ПРО КРИТИЧНУ СИТУАЦ╤Ю З COVID-19 У КРИМУ
В окупованому Криму з початку пандем╕╖ заре╓стровано понад 11,3 тис. випадк╕в COVID-19, з них 206...


МИТРОПОЛИТ КЛИМЕНТ ЗВЕРНУВСЯ ДО ООН ЧЕРЕЗ УТИСКИ ПЦУ В ОКУПОВАНОМУ КРИМУ
Прошу представник╕в кра╖н ООН нев╕дкладно почати вести переговори з Рос╕╓ю щодо вир╕шення цих...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #35 за 30.08.2019 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#35 за 30.08.2019
РАДА ОБРАЛА КЕР╤ВНИЦТВО КОМ╤ТЕТ╤В

Верховна Рада Укра╖ни ухвалила постанову про обрання кер╕вництва ком╕тет╕в парламенту. Як переда╓ кореспондент УН╤АН, за проект постанови «Про обрання гол╕в, перших заступник╕в, заступник╕в гол╕в, секретар╕в, член╕в ком╕тет╕в Верховно╖ Ради Укра╖ни IX скликання» (№1077) проголосувал╕ 299 народних депутат╕в Укра╖ни. П╕д час розгляду даного питання зазначалося, що ╓ деяк╕ зм╕ни щодо кер╕вництва та складу ком╕тет╕в, тому запропоновано оновлений проект постанови. Але на сайт╕ парламенту не оприлюднено н╕ початковий вар╕ант проекту постанови, н╕ оновлений вар╕ант на час голосування за нього.
Як пов╕домляв УН╤АН, П╕дготовча депутатська група затвердила кандидатури на кер╕вн╕ посади в парламентських ком╕тетах. Так, Ком╕тет з питань аграрно╖ та земельно╖ пол╕тики ма╓ очолити новообраний депутат в╕д “Слуги народу” Микола Сольський, Ком╕тет з питань антикорупц╕йно╖ пол╕тики — Анастас╕я Краснос╕льська (“Слуга народу”), Ком╕тет з питань бюджету — Юр╕й Ар╕стов (“Слуга народу”). Серг╕й Кальченко в╕д парт╕╖ «Слуга народу» ма╓ очолити Ком╕тет з питань регламенту, депутатсько╖ етики та орган╕зац╕╖ роботи Верховно╖ Ради Укра╖ни, а представник парт╕╖ «Слуга народу" Юр╕й К╕с╓ль - Ком╕тет з питань транспорту та ╕нфраструктури. Ком╕тет з питань гуман╕тарно╖ та ╕нформац╕йно╖ пол╕тики — Олександр Ткаченко (“Слуга народу”), Ком╕тет з питань еколог╕чно╖ пол╕тики та природокористування — Олег Бондаренко (“Слуга народу”), Ком╕тет з питань економ╕чного розвитку — Дмитро Наталуха (“Слуга народу”), Ком╕тет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг — Андр╕й Герус (“Слуга народу”), Ком╕тет з питань здоров’я нац╕╖, медично╖ допомоги та медичного страхування — Михайло Радуцький (“Слуга народу”), Ком╕тет з питань зовн╕шньо╖ пол╕тики та м╕жпарламентського сп╕вроб╕тництва — Богдан Яременко (“Слуга народу”), Ком╕тет з питань ╕нтеграц╕╖ Укра╖ни з ╢вропейським Союзом — ╤ванна Климпуш-Цинцадзе (“╢вропейська сол╕дарн╕сть”), Ком╕тет з питань молод╕ ╕ спорту — Андр╕й Кожем’як╕н (“Батьк╕вщина”), Ком╕тет з питань нац╕онально╖ безпеки, оборони та розв╕дки — Олександр Зав╕тневич (“Слуга народу”), Ком╕тет з питань орган╕зац╕╖ державно╖ влади, м╕сцевого самоврядування, рег╕онального розвитку та м╕стобудування — Андр╕й Клочко (“Слуга народу”), Ком╕тет з питань осв╕ти, науки та ╕нновац╕й — Серг╕й Бабак (“Слуга народу”), Ком╕тет з питань прав людини, деокупац╕╖ та ре╕нтеграц╕╖ тимчасово окупованих територ╕й у Донецьк╕й, Луганськ╕й областях та Автономно╖ Республ╕ки Крим, м╕ста Севастополя, нац╕ональних меншин ╕ м╕жнац╕ональних в╕дносин — Дмитро Луб╕нець (позафракц╕йний), Ком╕тет з питань правово╖ пол╕тики — ╤рина Венед╕ктова (“Слуга народу”), Ком╕тет з питань правоохоронно╖ д╕яльност╕ — Денис Монастирський (“Слуга народу”), Ком╕тет з питань свободи слова очолить Нестор Шуфрич (“Опозиц╕йна платформа — За життя”), Ком╕тет з питань соц╕ально╖ пол╕тики та захисту прав ветеран╕в — Галина Третьякова (“Слуга народу”), Ком╕тет з питань транспорту та ╕нфраструктури — Володимир Крейденко (“Слуга народу”), Ком╕тет з питань ф╕нанс╕в, податково╖ та митно╖ пол╕тики — Данило Гетманцев (“Слуга народу”), а Ком╕тет з питань цифрово╖ трансформац╕╖ — Михайло Крячко (“Слуга народу”).
www.unian.ua

Про╕гнорували…
«╢С» ╤ «ГОЛОС» ВИСТУПИЛИ ПРОТИ «ОКУПАЦ╤╥» ШУФРИЧЕМ КОМ╤ТЕТУ СВОБОДИ СЛОВА

Парт╕╖ "╢вропейська сол╕дарн╕сть" та "Голос" виступили проти призначення представника "Опозиц╕йно╖ платформи – За життя" Нестора Шуфрича головою парламентського ком╕тету з питань свободи слова.
Парт╕я Петра Порошенка: "╢вропейська Сол╕дарн╕сть" вважа╓ неприйнятним обрання головою ком╕тету з питань свободи слова Верховно╖ Ради представника ОПЗЖ Нестора Шуфрича, – близького соратника В╕ктора Медведчука, – та заклика╓ парт╕╖ "Голос" ╕ "Батьк╕вщина" переглянути сво╖ позиц╕╖ ╕ публ╕чно виступити проти такого призначення.
Справжн╕ погляди пророс╕йських пол╕тик╕в наст╕льки ж далек╕ в╕д свободи слова, наск╕льки близька ╖хня позиц╕я до Рос╕╖.
В╕дпов╕дно, пропозиц╕ю правлячо╖ влади очолити цей ком╕тет представнику пророс╕йсько╖ сили означа╓, що парт╕я "Слуга народу" под╕ля╓ рос╕йськ╕ п╕дходи до монопол╕╖ влади над ╕нформац╕йним простором".
У парт╕╖ "╢С" здивувалися, що ╕нш╕ фракц╕╖, зокрема "Голос", не заперечували проти "окупац╕╖ ключового опозиц╕йного ком╕тету депутатами пророс╕йських погляд╕в".
"Спод╕ва╓мось, що вс╕ про╓вропейськ╕ сили зможуть об’╓днано виступити проти наруги над базовим демократичним принципом – свободи слова, ╕ що сп╕льно нам вдасться не допустити тако╖ ганьби для Верховно╖ Ради 9 скликання, а також дати укра╖нським журнал╕стам реальн╕ ╕нструменти захисту ╖х прав", – заявили у Порошенка.
У Святослава Вакарчука заявили: "Парт╕я "Голос" зверта╓ться до президента Укра╖ни та парт╕╖ "Слуга народу" ╕з вимогою не допустити повернення колишн╕х "рег╕онал╕в" до влади...
На нашу думку, призначати на голову ком╕тету з питань свободи слова представника пол╕тично╖ команди, яка утискала свободу слова в Укра╖н╕ – неприпустимо.
Ми наполегливо заклика╓мо парт╕ю "Слуга народу" переглянути сво╓ р╕шення – пол╕тик, який неодноразово демонстрував антиукра╖нську позиц╕ю, не повинен очолювати парламентський ком╕тет".
У нов╕й парт╕╖ зазначили, що представник "Голосу" на п╕дготовч╕й п╕дгруп╕ ново╖ Верховно╖ Ради голосував проти призначення Нестора Шуфрича головою ком╕тету з питань свободи слова та п╕дн╕мав це питання на загальн╕й груп╕.
Парт╕я Юл╕╖ Тимошенко "Батьк╕вщина" поки що не поширювала заяву з приводу Шуфрича.
www.pravda.com.ua

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #35 за 30.08.2019 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=21480

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков