Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3242)
З потоку життя (6478)
Душі криниця (3520)
Українці мої... (1466)
Резонанс (1508)
Урок української (992)
"Білі плями" історії (1675)
Крим - наш дім (532)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
У КРЕМЛ╤ П╤ДТВЕРДИЛИ КОНТАКТИ З УКРА╥НОЮ ЩОДО ОБМ╤НУ ПОЛОНЕНИМИ
П╓сков сказав: "Певн╕ контакти з цього приводу зд╕йснюються".


МАКРОН: «НОРМАНДСЬКИЙ» САМ╤Т МОЖЕ В╤ДБУТИСЯ НАЙБЛИЖЧИМИ ТИЖНЯМИ
Президент Франц╕╖ Еммануель Макрон спод╕ва╓ться домовитися про проведення Нормандсько╖ зустр╕ч╕...


ЗЕЛЕНСЬКИЙ У ТЕЛЕФОНН╤Й РОЗМОВ╤ ОБГОВОРИВ З ТРЮДО НЕДОПУЩЕННЯ РОС╤╥ ДО G7
Про це ╕нформу╓ пресслужба глави держави.


СЕРГ╤Й ГАЙДУК: ПОВЕРНУТИ УКРА╥Н╤ СТАТУС МОРСЬКО╥ ДЕРЖАВИ
Ще минулого тижня «КС» отримала згоду екс-командувача ВМС Укра╖ни в╕це-адм╕рала...


У «СЛУЗ╤ НАРОДУ» ХОЧУТЬ СКАСУВАТИ ДЕПУТАТСЬКУ НЕДОТОРКАНН╤СТЬ ТА РОЗШИРИТИ ПЕРЕЛ╤К П╤ДСТАВ ДЛЯ ДОСТРОКОВОГО ЗВ╤ЛЬНЕННЯ НАРДЕП╤В
про це на бриф╕нгу заявив представника президента у Верховн╕й Рад╕, член парт╕╖ «Слуга...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #20 за 17.05.2019 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#20 за 17.05.2019
╤НАВГУРАЦ╤Я ЗЕЛЕНСЬКОГО В╤ДБУДЕТЬСЯ 20 ТРАВНЯ

Верховна Рада п╕дтримала постанову про проведення ╕навгурац╕╖ новообраного президента Володимира Зеленського 20 травня. Як переда╓ кореспондент УН╤АН, парламент ухвалив постанову “Про дату, час ╕ м╕сце проведення урочистого зас╕дання Верховно╖ Ради Укра╖ни, присвяченого складанню присяги укра╖нському народов╕ новообраним президентом Укра╖ни Володимиром Зеленським” (ре╓страц╕йний № 10270-2).
Перед цим парламент в╕дмовився призначити дату ╕навгурац╕╖ новообраного президента на 19 травня. Так, за постанову № 10270, автором яко╖ ╓ депутат Серг╕й М╕щенко, про проведення 19 травня урочистого зас╕дання ВР, присвяченого складенню присяги укра╖нському народов╕ новообраним президентом, проголосували лише 207 депутат╕в за необх╕дного м╕н╕муму 226. За аналог╕чну постанову (№ 10270-1), якою пропонувалося таку саму дату ╕навгурац╕╖, проголосували лише 158 депутат╕в. П╕сля цих двох постанов в╕дбувалось голосування за проект постанови №10270-2, яким пропонувалося провести ╕навгурац╕ю 20 травня, яку депутати ухвалили. Тому ╕нш╕ проекти постанов з ╕ншими датами не ставилися на голосування. Як пов╕домляв УН╤АН, 10 травня Зеленський звернувся до Верховно╖ Ради з вимогою ухвалити дату ╕навгурац╕╖ 19 травня.  Ця ╕н╕ц╕атива викликала р╕зку критику, зокрема, за те, що в цьому роц╕ саме на 19 травня припада╓ пам'ятний день, День пам'ят╕ жертв пол╕тичних репрес╕й.

КСУ ЗАПЕВНЯ╢, ЩО КАДРОВ╤ ЗМ╤НИ У СУД╤ НЕ З╤РВУТЬ ╤НАВГУРАЦ╤Ю

Зм╕на голови Конституц╕йного суду Укра╖ни не створю╓ жодних перешкод у зд╕йсненн╕ процедури приведення новообраного президента Укра╖ни до присяги. Про це пов╕домили у прес-служб╕ КСУ.
«Висловлюючи глибоку занепоко╓н╕сть щодо поширення ╕нформац╕╖ про можливий зрив ╕навгурац╕╖ президента Укра╖ни та ╖╖ ман╕пулятивного використання, судд╕ Конституц╕йного суду Укра╖ни в╕дпов╕дально заявляють, що з боку Конституц╕йного суду Укра╖ни не виникне жодних перешкод у зд╕йсненн╕ процедури приведення новообраного президента Укра╖ни до присяги в╕дпов╕дно до статт╕ 104 Конституц╕╖ Укра╖ни», – йдеться у заяв╕.
www.unian.ua

ПОСЛИ G7 ЗАКЛИКАЛИ ПОРОШЕНКА ПЛАВНО ПЕРЕДАТИ ВЛАДУ ЗЕЛЕНСЬКОМУ

Посли кра╖н "Велико╖ с╕мки" (США, Велика Британ╕я, Канада, Франц╕я, ╤тал╕я, Н╕меччина та Япон╕я) закликали чинного президента Петра Порошенка плавно передати владу переможцю вибор╕в президента Укра╖ни Володимиру Зеленському. Про це йдеться у пов╕домленн╕ французького головування в G7 у Twitter Групи п╕дтримки Укра╖ни.
"Посли G7 сьогодн╕ зустр╕лися з президентом Порошенком, аби обговорити прогрес, зд╕йснений у сфер╕ реформ за його президентства. Вони прив╕тали досягнення президента Порошенка ╕ обм╕нялися з ним думками щодо поступу, який мусить бути забезпечений у подальшому", - йдеться в пов╕домленн╕. "Посли G7 закликали до плавно╖ передач╕ влади, що дозволить Укра╖н╕ продовжити обраний нею шлях реформ", - наголошу╓ться в пов╕домленн╕.
Як пов╕домляв УН╤АН, п╕д час зустр╕ч╕ з послами кра╖н "Велико╖ с╕мки" та ╢С Порошенко закликав продовжити и посилити п╕дтримку Укра╖ни у забезпеченн╕ реформ та у справ╕ в╕дновлення суверен╕тету ╕ територ╕ально╖ ц╕л╕сност╕ укра╖нсько╖ держави. Також в╕н подякував послам "за сильну позиц╕ю дотримання принципу "н╕чого про Укра╖ну без Укра╖ни".

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ОБГОВОРИВ З ЕКСПЕРТАМИ МАЙБУТНЮ КАДРОВУ ПОЛ╤ТИКУ

Зеленський 16 травня з╕ сво╓ю HR-командою пров╕в зустр╕ч ╕з представниками великих м╕жнародних рекрутингових ╕ HR-агенц╕й та обговорив з ними можливу сп╕впрацю в пошуку кадр╕в на низку посад у систем╕ державного управл╕ння.
У зустр╕ч╕, зокрема, взяли участь ╤лона Шарова (Hudson), Роман Бондар (Оdgers Вerndtson), Олекс╕й Долгих (Bayden), Юл╕я Зг╓╓ва та ╤гор Габузенко (Ward Howell), пов╕домля╓ прес-служба новообраного президента.
«Ми справд╕ хочемо знайти нових талановитих людей, хороших фах╕вц╕в, як╕ под╕ляють наш╕ ц╕нност╕. Це не попул╕зм, це – наша мета. ╤ ми розум╕╓мо, що знайти найкращих фах╕вц╕в, як╕ мають висок╕ компетенц╕╖ й ор╕╓нтован╕ на конкретн╕ результати, не дуже просто. Тому хочемо запросити вас до сп╕впрац╕ у ц╕й сфер╕. Ми ма╓мо певну к╕льк╕сть кандидатур, наприклад, на посади оч╕льник╕в ОДА у р╕зних областях Укра╖ни, але й тут нам потр╕бна ваша допомога з ╕нструментами адекватно╖ оц╕нки цих людей. Тому що загалом ми хочемо провести прозорий конкурс на ц╕ посади, знайти найкращих менеджер╕в, як╕ прагнуть позитивних зм╕н у сво╖х рег╕онах, мають стратег╕ю розвитку та здатн╕ залучати локальн╕ й ╕ноземн╕ ╕нвестиц╕╖», - зазначив Володимир Зеленський.
Кр╕м того, на зустр╕ч╕ йшлося про головн╕ критер╕╖, яким мають в╕дпов╕дати претенденти. Це профес╕онал╕зм, знання рег╕ону, авторитет у м╕сцевих громад, доброчесн╕сть, хороша репутац╕я, досв╕д управл╕ння системами такого р╕вня.
Вс╕ учасники зустр╕ч╕ п╕дтримали ╕н╕ц╕ативу Володимира Зеленського, пов’язану з кадровою пол╕тикою, та задекларували свою готовн╕сть до сп╕впрац╕ з командою новообраногопрезидента.
(Укр╕нформ)


ЗЕЛЕНСЬКИЙ СПРИЙМА╢ УКРА╥НУ, ЯК ГЛЯДАЦЬКУ
АУДИТОР╤Ю: ПОМ╤ЧЕНО НОВИЙ СТИЛЬ ПОВЕД╤НКИ

Володимир Зеленський ╓ гумористом, актором розважального жанру, тому сприйма╓ Укра╖ну, як аудитор╕ю. Про це в еф╕р╕ програми «Коментар╕» на телеканал╕ ZIK заявив пол╕тичний анал╕тик ╤нституту ╢вро-Атлантичного сп╕вроб╕тництва, експерт ╕з питань зовн╕шньо╖ та внутр╕шньо╖ пол╕тики Укра╖ни Володимир Горбач.
Пан Горбач вважа╓, що Володимир Зеленський насправд╕ сам не зна╓, чого в╕н хоче в╕д парламенту. На його думку, в╕н точно хоче тримати увагу публ╕ки на соб╕ ╕ той пол╕тичний стиль, який в╕н зараз запроваджу╓ – це пол╕теймент. Тобто це пол╕тика, яка через мед╕а, п╕дписи, в╕деоролики, лайки ╕ конкурси розважа╓.
«Йому потр╕бна публ╕ки для того, щоб грати роль пол╕тика. ╤ не важливо, чи буде розпуск Парламенту, чи не буде, важливо, щоб люди дивилися ╕ слухали новообраного президента ╕ т╕ розваги, як╕ в╕н пропону╓. На жаль, це не те, що насторожу╓, це дуже засмучу╓. Укра╖нське сусп╕льство повелося на цю гру ╕ не бачить себе збоку», – зазначив експерт.
Також на запитання ведучого про те, чи мають як╕сь п╕д╜рунтя спод╕вання, що така гра припиниться, коли Зеленський отрима╓ справжн╕ повноваження п╕сля ╕навгурац╕╖, пан Горбач вважа╓, що не мають. В╕н додав, що в таких умовах Зеленському нема потреби брати на себе в╕дпов╕дальн╕сть.
«Його робота – розважати публ╕ку, в даному випадку виборц╕в ╕ тримати ╖х увагу якомога довше. Як╕ б не були в реальност╕ под╕╖, а вони будуть, це лише теми для скетч╕в», – переконаний Горбач.

У ЗЕЛЕНСЬКОГО ГОТУЮТЬСЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ КАДРОВ╤ УКАЗИ ПОРОШЕНКА

Новообраний президент Володимир Зеленський п╕сля ╕навгурац╕╖ плану╓ переглянути кадров╕ призначення Петра Порошенка, зд╕йснен╕ в останн╕ тижн╕. Про це розпов╕в радник з команди Зеленського, екс-м╕н╕стр ф╕нанс╕в Олександр Данилюк в ╕нтерв’ю Liga.net.
За словами члена ЗеКоманди, вс╕ од╕озн╕ призначення Петра Порошенка в╕дсл╕дковуються ╕ будуть переглянут╕ в перш╕ 100 дн╕в роботи Зеленського на посту президента Укра╖ни.
«Наша команда Зеленського в╕дстежу╓ вс╕ призначення. Од╕озн╕ р╕шення Петра Порошенка переглянемо. Треба розум╕ти, що люди, призначен╕ адм╕н╕страц╕╓ю в останн╕ тижн╕ роботи, апр╕ор╕ отримують менше дов╕ри сусп╕льства – як вони будуть працювати? Це назива╓ться – «доживати по-новому», – сказав Данилюк.
В╕н зазначив, що план д╕й нового президента готовий на 95%. У документ╕ покроково розписано, як╕ р╕шення будуть прийматися в перш╕ 100 дн╕в роботи команди Зеленського. Серед пр╕оритет╕в Данилюк назвав боротьбу з корупц╕╓ю, наведення порядку в судов╕й систем╕ та правоохоронних органах, зокрема, плану╓ться реформувати СБУ.
Також команда плану╓ перезапустити наб╕р та атестац╕ю судд╕в Верховного Суду, як╕ були визнан╕ непорядними.
«Ми плану╓мо перезапустити наб╕р та атестац╕ю судд╕в. Волюнтаристське призначення судд╕в Верховного Суду президентом в останн╕ дн╕ сво╓╖ каденц╕╖, добропорядн╕сть яких викликала запитання. Судд╕ Верховного суду, як╕ були визнан╕ непорядними, це неприпустимо. Розрахунок такий, що новий президент буде зайнятий ╕ншими питаннями, ╕ йому не до цього», – сказав Данилюк.
«╢ ще багато новаторських ╕дей. Наприклад, як буде працювати адм╕н╕страц╕я президента. Та ╕нш╕ ╕н╕ц╕ативи», – додав Данилюк, зазначивши, що поки не час ╖х розкривати.
Зазначимо, нещодавно Зеленський записав в╕деозвернення до народних депутат╕в, звинувативши ╖х у затягуванн╕ з призначенням дати ╕навгурац╕╖ ╕ бажання зберегти сво╖ мандати, в той час, як колишн╕й президент Порошенко зд╕йсню╓ од╕озн╕ кадров╕ призначення, зокрема призначення судд╕в ВСУ, серед яких юристи «Рошену», судд╕ «Майдану» ╕ родич╕ пана К╕валова. Самого Порошенка Зеленський пор╕вняв з туристом з ╓гипетського готелю, у якого зак╕нчилася в╕дпустка. «В╕н краде капц╕ ╕ рушники ╕ тягне все п╕дряд з╕ шведського столу». «Я вас дуже прошу, здайте ключ, розрахуйтеся за м╕н╕-бар ╕ вперед: вам ще митницю ╕ паспортний контроль проходити», – йдеться у зверненн╕ Зеленського.
https://zik.ua

 

 

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #20 за 17.05.2019 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=21145

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков