Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3539)
З потоку життя (6783)
Душі криниця (3655)
Українці мої... (1497)
Резонанс (1564)
Урок української (997)
"Білі плями" історії (1746)
Крим - наш дім (533)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (238)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
УКРА╥НА ВИНЕСЛА НА ОБГОВОРЕННЯ В ОБС╢ СИТУАЦ╤Ю В АЗОВО-ЧОРНОМОРСЬКОМУ РЕГ╤ОН╤
Ситуац╕я в Азово-Чорноморському рег╕он╕ вперше винесена на обговорення Форуму безпекового...


УКРЗАЛ╤ЗНИЦЯ ЗАПУСКА╢ ЩЕ 9 ПО╥ЗД╤В З ЧЕРВНЯ
Про це пов╕домили в прес-служб╕ «Укрзал╕зниц╕».


РОС╤Я НАМАГАЛАСЯ З╤РВАТИ "НЕДОРЕЧН╤" ВИСТУПИ ЩОДО КРИМУ В ОБС╢
За словами укра╖нського дипломата, було побоювання, що рос╕йська делегац╕я сво╖ми пост╕йними...


НА ЗДОБУТТЯ ПРЕМ╤╥ ╤МЕН╤ В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА
Держкомтелерад╕о оголошу╓ прийом публ╕цистичних твор╕в на здобуття прем╕╖ ╕мен╕ В'ячеслава...


ПОНАД 100 КРИМЧАН НЕЗАКОННО В╤ДПРАВИЛИ НА В╤ЙСЬКОВУ СЛУЖБУ В РОС╤Ю
Загалом п╕д час весняного призову до арм╕╖ РФ «з суб'╓кт╕в п╕вдня Рос╕╖» будуть...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #16 за 19.04.2019 > Тема "З потоку життя"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#16 за 19.04.2019
ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПРЕДСТАВИВ СВОЮ КОМАНДУ

Кандидат у президенти Укра╖ни Володимир Зеленський у студ╕╖ ток-шоу "Право на владу" на телеканал╕ "1+1" представив свою команду, разом з якою, у раз╕ перемоги у другому тур╕ вибор╕в, плану╓ керувати кра╖ною. Про це пов╕домля╓ кореспондент «Укр╕нформу».
"Це — експерти, це — моя команда, це профес╕йн╕ розумн╕ люди, як╕ п╕дуть з╕ мною в адм╕н╕страц╕ю Президента. Ми не розда╓мо портфел╕, а хто з них буде найкращим, той ╕ об╕йме ту чи ╕ншу посаду. Три м╕сяц╕ ми працювали. Це — волонтери у пол╕тиц╕, це соц╕альна м╕с╕я, ╕ це правда", - сказав Зеленський.
За його словами, саме разом з цими людьми Зеленський плану╓ "будувати кра╖ну".
"Ми будемо будувати сильну, потужну, в╕льну Укра╖ну, яка не ╓ молодшою сестрою Рос╕╖ та не ╓ корумпованим партнером ╢вропи, а наша незалежна Укра╖на", - наголосив кандидат в президенти.
В╕н також назвав член╕в сво╓╖ команди.
"Руслан Стефанчук — наш ╕деолог, в╕дпов╕да╓ за реформування державних ╕нститут╕в та законопроектну роботу, людина з великими ╕деями та великим серцем. ╤ван Баканов — голова парт╕╖ “Слуга народу”, в╕дпов╕да╓ зв'язки з Верховною Радою. Дмитро Розумков — питання внутр╕шньо╖ пол╕тики. Олександр Данилюк, його напрямок — м╕жнародн╕ в╕дносини, ф╕нансова та банк╕вська пол╕тика. Руслан Рябошапка — правоохоронна та антикорупц╕йна пол╕тика. Галина Янченко — антикорупц╕йна пол╕тика та д╕джитал-р╕шень для держави. Денис Монастирський — його напрямок правоохоронн╕ органи, та Серг╕й ╤онушас — органи правосуддя. ╤ван Апаршин — експерт з безпеки та оборони. ╤рина Венедиктова в╕дпов╕да╓ за реформи у судов╕й систем╕. Данило Гетьманцев — економ╕ка, ф╕нанси та оподаткування; В╕ктор╕я Страхова в╕дпов╕да╓ за банк╕вську д╕яльн╕сть; Михайло Федор╕в — кер╕вн╕ напрямки д╕джитал Зе-команди, наша мр╕я "Держава у смартфон╕".
Також до команди входять:
Олександр Мережко — експерт з м╕жнародних в╕дносин та народовладдя; 
Олег Бондаренко очолю напрямок еколог╕чно╖ пол╕тики;
Марина Бард╕на займа╓ться пол╕тикою р╕вних прав та можливостей ж╕нок та чолов╕к╕в;
Серг╕й Кальченко — експерт з виборчого законодавства та ╓вропейських стандарт╕в у сфер╕ прав людини;
Андр╕й Герус в╕дпов╕да╓ за напрямки енергетики, ЖКХ та антимонопольне регулювання;
Серг╕й Бабак — осв╕та та наука;
╢вген Комаровський — радник з медицини.
Нагада╓мо: другий тур вибор╕в в╕дбудеться в нед╕лю, 21 кв╕тня, а вже до 1 травня ЦВК ма╓ назвати ╕м'я нового Президента Укра╖ни.

 

КОМАНДА ЗЕЛЕНСЬКОГО. ХТО Ц╤ ЛЮДИ

Поступове розв╕ртуалення Зеленського розпочалося. У четвер "в╕ртуальний" кандидат, "голограма" чи "к╕т в м╕шку", як Зеленського називали впродовж останн╕х тижн╕в прихильники Петра Порошенка, спром╕гся одразу на два досить серйозних публ╕чни кроки.
По-перше – дав довол╕ розлоге ╕нтерв’ю, чого не робив в╕д часу сво╓╖ розмови з УП ще у с╕чн╕ м╕сяц╕.
По-друге – в еф╕р╕ каналу "1+1" нарешт╕ представив ц╕лу низку людей, яких назвав сво╓ю командою. Оголошувати, кого саме в╕н бачить сво╖ми кандидатами на пости, скаж╕мо, оч╕льника М╕ноборони чи Нацбанку, Зеленський не захот╕в.
Натом╕сть в╕н показав два десятки людей, як╕, за словами кандидата, "п╕дуть працювати в Адм╕н╕страц╕ю президента" ╕ складатимуть основу експертних груп у р╕зних сферах пол╕тики: в╕д д╕джитал╕зац╕╖ до оборонки ╕ м╕жнародних зв’язк╕в.
"Укра╖нська правда" вир╕шила з’ясувати, хто ц╕ люди, та на який р╕вень компетентност╕ Зе!команди можна розраховувати укра╖нським громадянам.
Розпов╕да╓мо про член╕в команди Зеленськогов т╕й посл╕довност╕, в як╕й ╖х представив сам кандидат в президенти.
Руслан Стефанчук – реформування державних ╕ правових ╕нститут╕в та законопроектна робота.
Доктор юридичних наук, проректор з науково╖ роботи вищо╖ школи адвокатури Нац╕онально╖ асоц╕ац╕╖ адвокат╕в Укра╖ни.
У штаб╕ Зеленського Стефанчук ╓ ╕деологом виборчо╖ програми кандидата.
До цього в╕н займався виключно науковою д╕яльн╕стю: працював у Хмельницькому ун╕верситет╕ управл╕ння та права викладачем, зав╕дувачем кафедри, доцентом, професором, проректор з науково╖ роботи. З 2014 до 2016 року працював проректором з науково╖ роботи Нац╕онально╖ академ╕╖ прокуратури Укра╖ни.
В коментар╕ "Громадському" Стефанчук розпов╕дав, що познайомився ╕з Зеленським ще в студентськ╕ роки, коли обо╓ грали в КВН.
"Буквально р╕к тому ми з ним з╕дзвонилися. В╕н сказав: я сл╕дкую за тво╖ми досягненнями, мен╕ потр╕бна твоя допомога. Я хочу, щоб ти мен╕ допом╕г фахово зрозум╕ти, як розбудовувати кра╖ну. Ми зустр╕лися ╕ все обговорили", – говорив Cтефанчук.
Джерела УП пояснюють, що ╕деолог кампан╕╖ залучений до розробки законопроект╕в, як╕ Зеленський пропонуватиме парламенту п╕сля свого обрання.
╤ван Баканов – кер╕вник штабу Зеленського, в╕дпов╕дальний за вза╓мод╕ю з Верховною Радою.
Баканов ╓ закул╕сною частиною "95 кварталу", ще к╕лька м╕сяц╕в тому його фото було нав╕ть неможливо знайти в ╕нтернет╕.
До вибор╕в в╕н працював головним юристом "Кварталу" та паралельно з 2017 року очолив парт╕ю "Слуга народу".
╤з Зеленським Баканов дружить ще з дитинства.
"Ми з ним виросли в одному п╕д'╖зд╕. Це моя команда", – розпов╕дав кандидат в президенти в ╕нтерв’ю "Укра╖нськ╕й правд╕" про кер╕вника свого штабу.
Нещодавно Баканов супроводжував Зеленського п╕д час зустр╕ч╕ з президентом Франц╕╖ Емануелем Макроном.
Дмитро Разумков – внутр╕шня пол╕тика.
Пол╕тконсультант, сп╕кер штабу Зеленського, представля╓ позиц╕ю кандидата на вс╕х телееф╕рах та пол╕тичних шоу.
На сайт╕ консалтингово╖ ф╕рми Разумкова зазначено, що в╕н "спец╕ал╕зу╓ться на питаннях ╕нформац╕йно-анал╕тично╖ роботи у сфер╕ внутр╕шньо╖ та зовн╕шньо╖ пол╕тики держави, а також адаптац╕╖ та впровадженню пол╕ттехнолог╕й для реал╕зац╕╖ стратег╕й з формування громадсько╖ думки та ╕м╕джу".
Пол╕тичну кар’╓ру сп╕кер штабу розпочинав у "Парт╕╖ рег╕он╕в": у 2006 тод╕ ще 22-р╕чний Дмитро Разумков входив до молод╕жного крила парт╕╖ Януковича, яке називалося "Молод╕ Рег╕они".
Олександр Данилюк – м╕жнародн╕ в╕дносини, економ╕ка, ф╕нансова ╕ банк╕вська пол╕тика.
В╕днедавна – один ╕з головних сп╕кер╕в Зе!команди.
У ЗМ╤ з’являлась ╕нформац╕я щодо того, що Данилюк розгляда╓ться Володимиром Зеленським як кандидат на посаду глави МЗС.
До роботи на держслужб╕, Данилюк працював в м╕жнародн╕й консалтингов╕й компан╕╖ "McKinsey & Company" в Лондон╕ та Москв╕.
За час╕в президентства В╕ктора Януковича, Данилюк був його позаштатним радником ╕ очолював Координац╕йний центр з впровадження економ╕чних реформ. ╤н╕ц╕ативу створення Центру та його розвиток пов’язують з ╕м’ям тод╕шнього глави Адм╕н╕страц╕╖ президента Серг╕я Льовочк╕на.
П╕сля Революц╕╖ Г╕дност╕ Данилюк ста╓ членом команди Петра Порошенка, спершу як представник президента в уряд╕, а згодом – як заступник глави АП.
У 2016 роц╕ при формуванн╕ уряду Гройсмана Данилюку доручили посаду м╕н╕стра ф╕нанс╕в, на як╕й в╕н зам╕нив Натал╕ю Яресько.
Тод╕ ж з’явилась ╕нформац╕я про сум╕сництво Данилюком державно╖ служби з б╕знесом, коли к╕лька начебто його компан╕й у Британ╕╖ отримувати прибутки, як╕ не були задекларован╕ в Укра╖н╕.
Найв╕дом╕шим еп╕зодом роботи Данилюка-м╕н╕стра ф╕нанс╕в стала його участь нац╕онал╕зац╕╖ "ПриватБанку". Однак уже у 2017 роц╕ у м╕н╕стра ускладнились стосунки з Порошенком та главою уряду Володимиром Гройсманом. У п╕дсумку в червн╕ 2018 року Верховна Рада в╕дправила Данилюка у в╕дставку.
"Зовн╕шн╕й курс визначений укра╖нцями вже 5 рок╕в назад. ╤ це курс до ╓дино╖ ╢вропи. Ми дуже дорого заплатили за цей виб╕р. Тому сильна Укра╖на стане нев╕д’╓мною частиною ╓вропейського проекту. Наша мета ще б╕льш амб╕тна ми намага╓мося, ми плану╓мо стати рег╕ональним л╕дером, центром стаб╕льност╕, демократ╕╖ та розвитку", – сказав Данилюк на представленн╕ команди Зеленського.
Руслан Рябошапка – правоохоронна та антикорупц╕йна пол╕тика.
Юрист, експерт з питань антикорупц╕йно╖ пол╕тики.
За всю кар’╓ру встиг попрацювати на р╕зних позиц╕ях при М╕н╕стерств╕ юстиц╕╖. Вл╕тку 2010 року Рябошапка очолив новостворене Бюро з питань антикорупц╕йно╖ пол╕тики у секретар╕ат╕ Кабм╕ну, яке л╕кв╕дували трохи б╕льше н╕ж через р╕к.
П╕сля цього до жовтня 2013 року працював заступником глави департаменту юридичного забезпечення в Секретар╕ат╕ Кабм╕ну Азарова.
Перед Революц╕╓ю Г╕дност╕ переходить на роботу в Transparency International Укра╖на. П╕сля зм╕ни влади Рябошапка був якийсь час заступником м╕н╕стра юстиц╕╖, разом з Данилюком брав участь у розробц╕ закону про створення НАБУ.
У 2016 роц╕ Рябошапка був обраний членом Нацагентства з питань запоб╕гання корупц╕╖, але через конфл╕кт з главою НАЗК Натал╕╓ю Корчак у червн╕ 2017 року подав у в╕дставку.
За словами Рябошапки, плану╓ться три принципи у боротьб╕ з корупц╕╓ю:
1. Виявляти корупц╕ю. Люди, як╕ пов╕домлятимуть, будуть захищен╕ ╕ заохочен╕.
2. Треба запоб╕гати корупц╕╖ – приберемо можливост╕ красти на держп╕дпри╓мствах,
3. Трет╕й принцип – карати за корупц╕ю. Мають бути вироки для топ-корупц╕онер╕в.
"Антикорупц╕йн╕ органи мають бути незалежн╕, вс╕ мають бути р╕вними перед законом, н╕хто не ма╓ ховатися за ╕мун╕тетом", – сказав Рябошапка.
Галина Янченко – в╕дпов╕да╓ за д╕джитал-р╕шення ╕ антикорупц╕йну пол╕тику.
Громадська д╕ячка, експерт з антикорупц╕йно╖ пол╕тики. Працювала анал╕тиком громадсько╖ орган╕зац╕╖ "Центр протид╕╖ корупц╕╖", заснувала ГО "Антикорупц╕йний штаб".
У 2014-2015 роках за списками "Демократичного Альянсу" була обрана депутатом Ки╖всько╖ м╕сько╖ ради.
Як депутат оп╕кувалась питаннями прозорост╕ процедур Ки╖вради, протид╕╓ю корупц╕╖ та зловживанням у сфер╕ землекористування.
В 2018-2019 роках – голова Ради громадського контролю НАБУ.
Зам╕жня за В╕ктором Андрус╕вим – виконавчим директором Укра╖нського ╕нституту майбутнього.
Денис Монастирський – правоохоронн╕ органи.
Експерт програми реформування правоохоронно╖ та судово╖ систем Укра╖нського ╕нституту майбутнього (UIF), блогер.
Здобув ступень кандидата юридичних наук ╤нститут╕ держави та права ╕м. В.М. Корецького НАН Укра╖ни.
Працював в Хмельницькому ун╕верситет╕ управл╕ння та права. Займався питаннями законотворчост╕ та наукових експертиз.
Протягом останн╕х чотирьох рок╕в залучений до реформування правоохоронних орган╕в. Був членом конкурсно╖ ком╕с╕╖ щодо обрання кер╕вництва Державного Бюро Розсл╕дувань.
Серг╕й ╤онушас – органи правосуддя.
Адвокат, кер╕вник юридично╖ ф╕рми "Гелеон", яка сп╕впрацювала ╕з студ╕╓ю "Квартал 95".
Спец╕ал╕зу╓ться на захист╕ авторських прав та промислово╖ власност╕.
╤ван Апаршин – експерт з питань оборони.
Колишн╕й директор Департаменту во╓нно╖ пол╕тики М╕ноборони та головний ╕нспектор М╕ноборони, у минулому начальник Управл╕ння оборонно╖ та безпеково╖ пол╕тики Секретар╕ату Каб╕нету м╕н╕стр╕в.
Для читач╕в Апаршин б╕льше в╕домий як "м╕н╕стр оборони Анатол╕я Гриценка" – Анатол╕й Степанович публ╕чно оголосив його кандидатом у м╕н╕стри у раз╕ виграшу.
У 2014 роц╕ Апаршин входив у першу десятку списку "Громадянсько╖ позиц╕╖" на парламентських виборах.
П╕д час еф╕ру на "1+1" Зеленський п╕дтвердив, що Апаршина йому у команду порадив Гриценко. Зеленський запевнив, що п╕д час зустр╕ч╕ з Гриценком попросив його порадити Зе!команд╕ експерта в оборонн╕й сфер╕ ╕ Анатол╕й Степанович вказав на Апаршина.
На запитання, чи не бо╖ться Зеленський отримати разом ╕з соратником Гриценка ╕ звинувачення у причетност╕ його до корупц╕╖ в арм╕╖, про яку чинна влада заявляла перед виборами, Зе!кандидат заявив, що перед будь-якими призначеннями ус╕ кандидати пройдуть дуже серйозну перев╕рку в р╕зних правоохоронних органах.
П╕д час прямого еф╕ру захищав свою позиц╕ю так: "Укра╖нське в╕йсько буде профес╕йне та добров╕льне. Воно буде посилене сучасною системою територ╕ально╖ оборони та активно д╕ючим резервом. Ми залучимо до управл╕ння збройних сил бойових оф╕цер╕в, як╕ спроможн╕ перемагати, а саме головне зберегти життя солдат.
Державне оборонне замовлення та ф╕нанси М╕ноборони будуть максимально в╕дкрит╕. Ви в реальному режим╕ часу зможете проконтролювати ефективн╕сть використання кожно╖ коп╕йки, як╕ ви вид╕ля╓те на оборонобезпеку.
Я гарантую вам: ми з вами зм╕нимо п╕дходи до забезпечення солдат. Солдат буде озбро╓ний, мотивований ╕ п╕дготовлений. Р╕вень грошового забезпечення буде зб╕льшений за рахунок жорстких заход╕в економ╕╖ ресурс╕в".
╤рина Венедиктова – реформа судово╖ влади.
Зав╕дувач кафедри цив╕льно-правових дисципл╕н юридичного факультету ХНУ ╕мен╕ В.Н Караз╕на. Професор, доктор юридичних наук.
В╕це-президент Фонду медичного права та б╕оетики. В╕це-президент Всеукра╖нсько╖ асоц╕ац╕╖ косметолог╕в та аромолог╕в.
Венедиктова подавала свою кандидатуру на посаду судд╕ Верховного суду Укра╖ни. Але провалила участь в конкурс╕, отримавши бал "менше м╕н╕мально допустимого".
Венедиктова представляла кандидата в президенти Зеленського п╕д час по╖здки представник╕в штаб╕в в Брюссель 25 лютого. Тод╕, як писала "╢вропейська правда", команда Зеленського в особ╕ Венедиктово╖ "╕спит не здала".
Перед участю в конкурс╕ на посаду у Верховному Суд╕ ╤рина Венедиктовазаповнила декларац╕ю про доходи.
У Венедиктово╖ та ╖╖ с╕м'╖, зокрема, ╓ будинок площею 387 "квадрат╕в". П'ять авто, серед яких Porsche Cayenne, Mazda CX-7 ╕ Toyota Camry.
╤рина Венедиктова волод╕╓ також двома годинниками: Hublot за 115 тисяч гривень ╕ Rolex за 100 тисяч гривень.
П╕д час представлення ╤рина Венедиктова заявила, що вс╕ ваканс╕╖ у судах будуть швидко ╕ як╕сно заповнен╕. Також будуть перевантажена Вища квал╕ф╕кац╕йна ком╕с╕я судд╕в, люди там будуть проходити в╕дб╕р на профес╕йн╕сть ╕ доброчесн╕сть.
Данило Гетьманцев – економ╕ка, ф╕нанси та оподаткування.
Професор Ки╖вського ун╕верситету Шевченка, почесний президент юридично╖
компан╕╖ Jurimex. Експерт в питаннях податково╖ ╕ ф╕нансово╖ пол╕тики.
Був першим членом ╢вропейсько╖ асоц╕ац╕╖ податкових професор╕в (EATLP) в╕д
Укра╖ни. У 2016 роц╕ подавався на посаду судд╕ в оновлений Верховний суд,
але не пройшов конкурс.
Гетьманцев ╓ одним ╕з сп╕взасновник╕в ТОВ "М.С.Л.", оператора нац╕ональних
лотерей, на д╕яльн╕сть якого свого часу були накладен╕ санкц╕╖ РНБО. (2
травня 2018 року компан╕ю було виключено з санкц╕йних списк╕в -
https://msl.ua/uk/default/article/id/18921)
В╕ктор╕я Страхова – банк╕вська д╕яльн╕сть.
Працювала корпоративним секретарем "ПриватБанку" п╕сля його нац╕онал╕зац╕╖. Зв╕льнилася з╕ скандалом.
За ╖╖ словами, причиною зв╕льнення став зокрема конфл╕кт з членами спостережно╖ ради банку.
Працювала також проектним менеджером в Нац╕ональн╕й рад╕ реформ.
В╕днедавна стала активно п╕дтримувати Зеленського. Якось у себе на Facebook публ╕кувала дан╕, як╕ начебто св╕дчили про не зовс╕м законну процедуру нац╕онал╕зац╕╖ "Приватбанку".
Федор╕в Михайло – експерт з питань д╕джитал╕зац╕╖.
Федор╕в був творцем вс╕╓╖ мереж╕ "власних мед╕а" кандидата Зеленського, яка включала пул канал╕в в YouTube, Instagram та Facebook стор╕нок, як╕ забезпечили найб╕льш "проблемного електорального активу" Зеленського – молод╕.
Федор╕в прийшов до Зе!Команди з б╕знесу ╕ ран╕ше в ╕нтерв’ю УП заявляв, що не ма╓ нам╕ру дал╕ йти в пол╕тику.
У команд╕ Зеленського в╕н в╕дпов╕да╓ за реал╕зац╕ю так звано╖ програми "Кра╖на в смартфон╕" – д╕джитал╕зац╕╖ державних послуг в╕д прописки до голосування в ╕нтернет╕.
П╕д час прямого еф╕ру Михайло Федор╕в заявив, що команд╕ Зеленського п╕д час виборчо╖ кампан╕╖ вдалося в╕дцифрувати вс╕ процеси ╕ у подальшому плану╓ться цю систему впроваджувати на державному р╕вн╕.
Зокрема, плану╓ться в╕дцифрувати ID-картки, медицину, сферу податк╕в ╕ б╕знесу ╕ спростити вс╕ бюрократичн╕ процедури.
"Хочемо зробити так, щоб вс╕ процедури можна було виконувати у власному телефон╕. Пряма демократ╕я – вс╕ р╕шення ухвалювати за допомогою одн╕╓╖ кнопки у смартфон╕", – сказав Федор╕в.
Олександр Мережко – м╕жнародн╕ в╕дносини ╕ народовладдя.
Доктор юридичних наук, зав╕ду╓ кафедрою права Ки╖вського нац╕онального л╕нгв╕стичного ун╕верситету.
Мережко спец╕ал╕зу╓ться на публ╕чному та приватному м╕жнародному прав╕, прав╕ та правозастосуванн╕ ╢вропейського союзу.
Свого часу викладав у Крак╕вськ╕й академ╕╖ ╕мен╕ Анджея Фрича Моджевського та в Любл╕нському католицькому ун╕верситет╕ ╤оанна Павла ╤╤.
Олег Бондаренко – питання еколог╕╖.
Голова правл╕ння ГО "Всеукра╖нська орган╕зац╕я "Зелений Фонд. Подолання гуман╕тарних та еколог╕чних катастроф".
На сайт╕ цього ГО Бондаренко представлений як юрист ╕з 25-р╕чним стажем.
Серед досягнень Бондаренка називаються так╕: "захист громадян, як╕ постраждали у насл╕док еколог╕чних катастроф; сприяння розвитку концепц╕╖ групових (колективних) позов╕в в Укра╖н╕ для реал╕зац╕╖ права на захист громадян у еколог╕чних спорах".
Ц╕каво, що членом правл╕ння "Зеленого Фонду" ╓ Максим Фролов. До 2016 року в╕н був суддею Голос╕╖вського райсуду Ки╓ва, коли указом президентаПорошенка його зв╕льнили "за порушення присяги". Фролова звинуватили в неправом╕рних д╕ях п╕д час розгляду адм╕н╕стративно╖ справи проти одного з член╕в "Автомайдану".
Якщо в╕рити декларац╕╖ Фролова за 2017 р╕к, яку в╕н заповнив вже п╕сля зв╕льнення, саме в╕н був головою правл╕ння "Зеленого Фонду". Зараз цю посаду займа╓ Олег Бондаренко, який також ув╕йшов у команду Зеленського.
Марина Бард╕на – в╕дпов╕да╓ за реал╕зац╕ю пол╕тики р╕вних прав та можливостей ж╕нок ╕ чолов╕к╕в.
Асп╕рантка кафедри соц╕олог╕╖ НаУКМА.
Сп╕взасновниця ГО "Час р╕вност╕", пом╕чниця на платн╕й основ╕ народного депутата Серг╕я Лещенка.
Вивчала м╕сцеве самоврядування та процедуру створення ╕ функц╕онування громад в Австр╕╖ у червн╕ 2015 року, тод╕ ж учасниця програми Благод╕йного фонду Богдана Гаврилишина "Молодь зм╕нить Укра╖ну".
Громадська д╕ячка Полтавщини. Авторка низки наукових статей про гендерну р╕вн╕сть.
Серг╕й Кальченко – експерт з виборчого законодавства, ╓вропейських стандарт╕в у сфер╕ прав людини.
Адвокат компан╕╖ Hillmont, ран╕ше був партнером юридично╖ компан╕╖ "Моор ╕ партнери", фах╕вець в галуз╕ права ╢вропейського Союзу, виборчого законодавства ╕ права людини.
Протягом останн╕х восьми рок╕в Кальченко виступав в якост╕ юридичного консультанта Ради ╢вропи у сфер╕ верховенства права та д╕яльност╕, пов’язано╖ з виборами в СНД.
У публ╕чн╕й площин╕ Кальченко засв╕тився останн╕м часом у зв’язку з тим, що саме в╕н супроводжував справу про скасування заборони на в’╖зд в Укра╖ну актора сер╕алу "Свати" Федору Добронравову.
Андр╕й Герус – енергетика, тарифи, антимонопольне регулювання.
Герус був членом Нацком╕с╕╖ з регулювання енергетики.
В НКРЕ активно виступав проти закуп╕вл╕ трансформатор╕в, вироблених на п╕дпри╓мств╕ Костянтина Григоришина, який в т╕ часи був партнером президента Порошенка.
Був зв╕льнений з посади за результатами перев╕рки, проведено╖ на виконання вимог Закону Укра╖ни "Про очищення влади".
П╕д час Майдану в╕н жив ╕ працював у Лондон╕, координував акц╕╖ протесту п╕д житловим комплексом "One Hyde Park", де знаходиться квартира Ахметова.
У 2015 невдало балотувався до Ки╖вради в╕д "Самопомоч╕".
Зараз очолю╓ Асоц╕ац╕ю споживач╕в електроенерг╕╖, в яку входять велик╕ п╕дпри╓мства, в соб╕вартост╕ продукц╕╖ яких електроенерг╕я становить б╕льшу частину. ╢ лоб╕стом зниження тарифу для промисловост╕.
Активний противник ╕снування схеми збагачування Ахметова за схемою "Роттердам плюс".
"Це формула, яка стала символом корупц╕╖. Треба зробити так, щоби новий президент не заробляв на тарифах", сказав Герус в еф╕р╕ п╕д час представлення команди Зе.
Серг╕й Бабак – осв╕та та наука.
Радник Зеленського з питань осв╕ти ╕ науки.
Директор осв╕тн╕х програм Укра╖нського ╕нституту майбутнього. У цьому ж ╕нститут╕ також працю╓ соратник м╕н╕стра внутр╕шн╕х справ Арсена Авакова народний депутат в╕д "Народного фронту" Антон Геращенко.
Ран╕ше Бабак керував ДП "Науково-техн╕чний центр нов╕тн╕х технолог╕й Нац╕онально╖ академ╕╖ наук Укра╖ни", був членом Нац╕онального агентства ╕з забезпечення якост╕ вищо╖ осв╕ти.
Зак╕нчив факультет м╕жнародно╖ економ╕ки Ки╖вського нац╕онального економ╕чного ун╕верситету ╕мен╕ Вадима Гетьмана. Отримав диплом Napier University в Единбурз╕, Шотланд╕я, з╕ спец╕альност╕ "ф╕нансов╕ послуги". Ма╓ також юридичну та психолог╕чну осв╕ту.
Ма╓ 20 рок╕в наукового та викладацького стажу. 5 рок╕в був проректором приватного ун╕верситету,
П╕д час передвиборчо╖ кампан╕╖ запам’ятався тим, що назвав "абсолютно реальними" розрахунки одного з експерт╕в штабу, який переконував, що для забезпечення зарплат вчителям на р╕вн╕ $4тис. на м╕сяць вистачить т╕льки $200млн. в р╕к. Згодом команда Зеленського визнала помилков╕сть таких розрахунк╕в.
П╕д час представлення команди Серг╕й Бабак пооб╕цяв зм╕нити систему осв╕ти: "Найголовн╕ше, що ми зм╕нимо – зм╕ст осв╕ти в╕дпов╕дно до вимог сучасного св╕ту ╕ найближчого майбутнього. Ми в╕дкри╓мо ринок осв╕тн╕х послуг для приватних ╕н╕ц╕атив, для ╕ноземних заклад╕в осв╕ти ╕ будемо розвивати державне партнерство. Надамо закладам осв╕ти реальну академ╕чну ╕ ф╕нансову автоном╕ю.Кожен талановитий випускник школи отрима╓ можлив╕сть безкоштовно╖ осв╕ти".
╢вген Комаровський – експерт з медицини.
Л╕кар-пед╕атр, кандидат медичних наук та шоумен, був ведучим телепередач╕ "Школа доктора Комаровського".
Став широко в╕домим у 2009 роц╕ п╕д час еп╕дем╕╖ свинячого грипу час╕в прем’╓рства Юл╕╖ Тимошенко. Тод╕ держава робили закупки там╕флю з-за кордону, а л╕кар Комаровський розпов╕дав про те, як треба поводитися п╕д час захворювання ╕ як в╕др╕зняти грип в╕д ОРЗ.
З 1983 року до 1991 року працював л╕карем у реан╕мац╕йному в╕дд╕ленн╕ дитячо╖ ╕нфекц╕йно╖ л╕карн╕ Харкова. Згодом працював у приватних кл╕н╕ках, у 2006 роц╕ в╕дкрив власний медичний центр "Кл╕н╕ком".
https://www.pravda.com.

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #16 за 19.04.2019 > Тема "З потоку життя"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=21070

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков