Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (3277)
З потоку життя (6514)
Душі криниця (3530)
Українці мої... (1470)
Резонанс (1508)
Урок української (992)
"Білі плями" історії (1679)
Крим - наш дім (532)
"Будьмо!" (260)
Ми єсть народ? (237)
Бути чи не бути? (70)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (108)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
УКРА╥НСЬКА ДЕЛЕГАЦ╤Я ПОКИНУЛА ЗАЛУ ЗАС╤ДАНЬ ОБС╢ У ЗНАК ПРОТЕСТУ НА ЗАЯВИ ПРО «РОС╤ЙСЬКИЙ» КРИМ
Укра╖нська делегац╕я призупинила участь у робочому зас╕данн╕ ОБС╢ у Варшав╕ 17 вересня. Про це...


УКРА╥НА ПРАЦЮ╢ НАД ФОРМУЛОЮ ПОВЕРНЕННЯ КРИМУ
Про це заявив Президент Володимир Зеленський п╕д час участ╕ у панельн╕й дискус╕╖ на 16-й щор╕чн╕й...


СЕНЦОВ: ЯК МОЖНА ВОРОГУВАТИ ОДИН З ОДНИМ, ЯКЩО ╢ ПУТ╤Н?
Про це в╕н написав у понед╕лок на сво╖й стор╕нц╕ у Facebook.


"ПРОЦЕДУРНА ПЕРЕМОГА": ГА ООН ВКЛЮЧИЛА СИТУАЦ╤Ю В ОРДЛО ╤ КРИМУ В ПОРЯДОК ДЕННИЙ "ТИЖНЯ ВИСОКОГО Р╤ВНЯ"
Н╕коленко в╕дзначив, що за це р╕шення було в╕ддано 65 голос╕в, проти - 17.


ЗЕЛЕНСЬКИЙ: УКРА╥НСЬКУ ЗЕМЛЮ ЗМОЖУТЬ КУПУВАТИ ЛИШЕ ГРОМАДЯНИ УКРА╥НИ ТА КОМПАН╤╥
про це голова держави пов╕домив в ход╕ конференц╕╖ з реформи управл╕ння земельними в╕дносинами...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

Twitter

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #15 за 12.04.2019 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#15 за 12.04.2019
ПОРОШЕНКО ПРИЙДЕ НА ДЕБАТИ 14 КВ╤ТНЯ ПОПРИ В╤ДМОВУ ЗЕЛЕНСЬКОГО

Кандидат у президенти Володимир Зеленський в╕дмовився брати участь у дебатах на НСК "Ол╕мп╕йський" 14 кв╕тня. На стад╕он вийде т╕льки Петро Порошенко.
Про це по╕нформував глава фракц╕╖ "Блок Петра Порошенка" Артур Герасимов, пов╕домля╓ «Укр╕нформ».
"На жаль, сьогодн╕ ми почули в╕д команди Володимира Олександровича (Зеленського - ред.), що в╕н не готовий або не хоче брати участь у дебатах. На жаль, ми не розум╕╓мо, якого кота в м╕шку ховають, що вони ховають", - сказав в╕н.
Герасимов розпов╕в, що Президент Петро Порошенко в╕зьме участь у дебатах на НСК "Ол╕мп╕йський" 14 кв╕тня о 14:14.
Як пов╕домлялося, Зеленський 3 кв╕тня заявив, що дебати з Порошенком мають в╕дбутися на стад╕он╕ "Ол╕мп╕йський". Глава держави погодився на проведення дебат╕в на НСК "Ол╕мп╕йський", але нагадав, що зг╕дно з законом про вибори Президента, вони мають в╕дбуватися на баз╕ Сусп╕льного телебачення з трансляц╕╓ю на вс╕х телеканалах.
Порошенко запропонував Зеленському провести дебати на НСК "Ол╕мп╕йський" 14 кв╕тня. Водночас в╕н п╕дкреслив, що готовий прийти на "Ол╕мп╕йський" ╕ 19 кв╕тня — за винятком того часу, коли будуть дебати на Сусп╕льному телебаченн╕.
ЦВК ╕ Нац╕ональна сусп╕льна телерад╕окомпан╕я Укра╖ни вважають за можливе провести дебати кандидат╕в 19 кв╕тня о 20:00, а п╕сля цього кандидати можуть продовжити обговорення у формат╕ "ток-шоу", але не за державн╕ кошти.
Як передбача╓ стаття 62 закону про вибори Президента, теледебати проводяться в останню п’ятницю перед днем повторного голосування м╕ж 19 та 22 годинами в прямому еф╕р╕, тривал╕стю не менше 60 хвилин.

У ПОРОШЕНКА НАПОЛЯГАЮТЬ: 14 КВ╤ТНЯ - КЛЮЧОВА ДАТА ДЛЯ ДЕБАТ╤В

У штаб╕ Петра Порошенка наполягають на проведенн╕ дебат╕в 14 кв╕тня, однак не заперечують щодо ╕нших раунд╕в. Про це п╕д час бриф╕нгу сказав речник передвиборчого штабу Петра Порошенка Олег Медвед╓в, пов╕домля╓ кореспондент «Укр╕нформу».
“Питання про 14 кв╕тня не просто залиша╓ться на порядку денному. Ми вважа╓мо цю дату ключовою - це вже тиждень до завершення кампан╕╖. Сусп╕льство ма╓ право не просто почути позиц╕╖ кандидат╕в, а обговорити, обм╕ркувати ╕ мати достатн╕й запас часу, щоб прийняти р╕шення п╕д впливом цих дебат╕в. Тому ми наполяга╓мо на тому, що дебати мають в╕дбутися на стад╕он╕ “Ол╕мп╕йський”, але ми згодн╕ з тим, що вони можуть бути не ╓дин╕ ╕ не останн╕, ╕ пот╕м ми можемо це продовжити”, - сказав Медвед╓в.
Водночас, в╕н зазначив, що дебати на стад╕он╕ НСК “Ол╕мп╕йський” можуть бути т╕льки в тому випадку, якщо друга сторона прийде на дебати 14 кв╕тня. “Запрошення Порошенка залиша╓ться в сил╕, ╕ ми вважа╓мо, що Зеленський мусить прийти на дебати 14 кв╕тня, але при цьому ми не в╕дмовля╓мося в╕д дебат╕в 19 кв╕тня”, - сказав речник штабу Порошенка.
На його думку, проводити дебати 19 кв╕тня буде зап╕зно.
“Дебати проводяться для того, щоб люди могли ╖х послухати, проанал╕зувати, в тому числ╕ ╕ засобами масово╖ ╕нформац╕╖, висв╕тлити, провести додаткову дискус╕ю, а вона вже буде неможливою фактично п╕сля дебат╕в, тому що 20 кв╕тня зг╕дно з законодавством - це вже “день тиш╕”, коли заборонена будь-яка аг╕тац╕я ╕ контраг╕тац╕я по в╕дношенню до кандидат╕в”, - сказав М╓двед╓в.
В╕н також зазначив, що Петро Порошенко не бо╖ться жодних гострих питань на дебатах.
“Ми ма╓мо шанс забезпечити для сусп╕льства, для виборц╕в до трьох раунд╕в зм╕стовних, пол╕тичних дебат╕в. Петро Порошенко не бо╖ться жодних гострих питань ╕ готовий до в╕дверто╖ розмови ╕ про вчора, ╕ про сьогодн╕, ╕ про завтра. На виборах люди обирають майбутн╓, ╕ звичайно, левова частка дебат╕в ма╓ бути присвячена майбутньому кра╖ни”, - вважа╓ речник.
Водночас, на думку Медвед╓ва, стратег╕я "одного з штаб╕в" поляга╓ в тому, щоб уникнути дебат╕в. “Тому вишукуються р╕зноман╕тн╕ ╕н╕ц╕ативи, наприклад давайте дебати на стад╕он╕, а давайте ви перед нами за щось вибачитесь. Я думаю, очевидна стратег╕я ╖хньо╖ кампан╕╖: штаб Зеленського бо╖ться показати сусп╕льству свого кандидата. ╤ в той же час, зрозум╕ло, що жоден кандидат не може соб╕ дозволити, розум╕ючи, яким ╓ високий сусп╕льний запит на проведення цих дебат╕в, подати нав╕ть якийсь знак, що в╕н таких дебат╕в хот╕в би уникнути”, - сказав в╕н.
Як пов╕домлялося, кандидат у президенти Володимир Зеленський 3 кв╕тня заявив, що дебати з ╕ншим кандидатом на пост глави держави Петром Порошенком мають в╕дбутися на стад╕он╕ "Ол╕мп╕йський".
Чинний глава держави в╕дпов╕в на його виклик, але нагадав, що зг╕дно з законом про вибори Президента дебати можуть в╕дбуватися на баз╕ Сусп╕льного телебачення з трансляц╕╓ю на вс╕х телеканалах, проте погодився на проведення дебат╕в на НСК "Ол╕мп╕йський".
Порошенко 7 кв╕тня запросив Зеленського на дебати на НСК "Ол╕мп╕йський" 14 кв╕тня. Той в╕дпов╕в, що прийде на дебати, але - 19 кв╕тня.

ПОРОШЕНКО ЗАПРОСИВ ЗЕЛЕНСЬКОГО НА ДЕБАТИ НА «1+1» "ПРЯМО ЗАРАЗ"

Петро Порошенко запросив шоумена ╕ кандидата в президенти Володимира Зеленського на дебати на телеканал "1+1". Про це Президент заявив у прямому еф╕р╕ програми "Право на владу" на телеканал╕ "1+1", пов╕домля╓ кореспондент «Укр╕нформу».
"Я запрошую пана Володимира при╖хати на канал "1+1" на програму "Право на владу" ╕ взяти участь у дебатах на сво╓му пол╕. При╖жджайте, пане Володимире, це не страшно. Я буду тут протягом 40 хвилин. Чекатиму вас", - сказав Порошенко.
У свою чергу Володимир Зеленський телефоном пов╕домив, що нараз╕ в╕н перебува╓ у Франц╕╖, тож не зможе в╕дпов╕сти на це запрошення.
"Петро Олекс╕йович Порошенко зна╓, що я зараз перебуваю в Париж╕, у Франц╕╖. По╖хав туди на зустр╕ч ╕з Макроном, про яку ви зна╓те",- сказав Зеленський. 
Порошенко зауважив, що в╕н не ц╕кавиться пересуваннями Зеленського ╕ не м╕г знати про його перебування, коли запрошував прямо зараз на дебати в студ╕ю телеканалу. Президент додав, що в╕н теж завтра буде на зустр╕ч╕ з Макроном. Але це не завадило йому прийти на еф╕р, аби взяти участь у дебатах.
Президент ╕ще раз повторив запрошення Зеленському взяти участь в нац╕ональних теледебатах на Сусп╕льному 19 кв╕тня. На це Зеленський в╕дпов╕в: "19 числа на НСК "Ол╕мп╕йський". Крапка".

***
На телеканал╕ "1+1" не оч╕кували на участь Президента Петра Порошенка у прямому еф╕р╕ програми "Право на владу" в н╕ч на п'ятницю. На цьому наголосила ведуча програми, пов╕домля╓ кореспондент «Укр╕нформу».
"Неспод╕ваний в╕зит Президента Укра╖ни, хоч ми йому вдячн╕", - сказала вона.
Президент з'явився у студ╕╖ ╕ запросив "прямо зараз" на дебати Володимира Зеленського. Однак шоумен телефоном в╕дпов╕в, що перебува╓ у Париж╕, а також укотре в╕дмовився в╕д теледебат╕в на Сусп╕льному ╕ в╕дключився.


 

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #15 за 12.04.2019 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=21061

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков