Пошук по сайту
Пошук:

Теми
З перших уст (4464)
З потоку життя (7293)
Душі криниця (4142)
Українці мої... (1669)
Резонанс (2145)
Урок української (1006)
"Білі плями" історії (1847)
Крим - наш дім (1083)
"Будьмо!" (271)
Ми єсть народ? (242)
Бути чи не бути? (341)
Писав писака (23)
На допомогу вчителеві (126)
Мовно-комп'ютерний конкурс (108)
Порадниця (214)
Смішного! (97)
Додатки
"Джерельце" (830)
"КримСПОРТ" (132)

Архiв
Архiв газети в pdf
Редакцiя
Форуми
Книга вiдгукiв

Iншi статтi цiеї теми
РОС╤Я ХОЧЕ ЗНИЩИТИ УКРА╥НЦ╤В ТА П╤Д╤РВАТИ СВ╤ТОВИЙ ПОРЯДОК
╤рина Мудра - п╕д час слухань ╢СПЛ щодо порушень РФ прав людини на окупованих територ╕ях…


МИ МА╢МО ЗРОБИТИ ВСЕ МОЖЛИВЕ Й НЕМОЖЛИВЕ…
Виступ Володимира Зеленського на Ukraine Recovery Conference 2024.


"МИ НЕ П╤ДЕМО" В╤Д УКРА╥НИ:
Байден зробив важливу заяву у Норманд╕╖…


МАКРОН ПОДЯКУВАВ УКРА╥НСЬКОМУ НАРОДУ ЗА ХОРОБР╤СТЬ ╤ ПООБ╤ЦЯВ ПРОДОВЖИТИ П╤ДТРИМКУ
В╕н закликав протистояти тим, хто намага╓ться силою зм╕нити кордони…


«ДЕНЬ Д» ДЛЯ УКРА╥НИ
Президент ╕ перша лед╕ взяли участь у церемон╕╖ в╕дзначення 80-р╕ччя висадки союзник╕в у...
Розсилки
Тут Ви можете підписатися на розсилку анонсів статей нових випусків нашої газети. Для цього вкажіть свій e-mail.

E-mail адрес:


FaceBook

оНЦНДЮ Б сЙПЮ©МЁ
Головна сторiнка > Текст статти
"Кримська Свiтлиця" > #40 за 05.10.2018 > Тема "З перших уст"
Версiя для друку
Обговорити в форумi

#40 за 05.10.2018
РНБО ОПЕРАТИВНО РОЗГЛЯНЕ САНКЦ╤╥ ПРОТИ ЗАСНОВНИК╤В «112 УКРА╥НА» ТА NEWSONE

Секретар Ради нац╕онально╖ безпеки ╕ оборони Укра╖ни Олександр Турчинов заявля╓, що РНБО оперативно розгляне можлив╕сть запровадження санкц╕й до юридичних ос╕б, що мають стосунок до телеканал╕в "112" та NewsОne. Як переда╓ кореспондент УН╤АН, про це Турчинов сказав на сп╕льн╕й прес-конференц╕╖ з кер╕вником Бюро нац╕онально╖ безпеки Республ╕ки Польща Павелом Солохом у Ки╓в╕, коментуючи ухвалення Верховною Радою постанови «Про схвалення пропозиц╕й щодо застосування персональних спец╕альних економ╕чних та ╕нших обмежувальних заход╕в (санкц╕й)».
Турчинов зазначив, що ╕нформац╕я, яку у четвер обговорювали народн╕ депутати ╕ яка стала п╕дставою для ухвалення Верховною Радою постанови, св╕дчить про те, що, "на превеликий жаль, ╕нформац╕йна агрес╕я Рос╕йсько╖ Федерац╕╖ проти нашо╖ держави - це ╓ дуже актуальне ╕ проблемне питання". Водночас РНБО ще оф╕ц╕йно не отримала цей документ в╕д парламенту. "Але те, що сьогодн╕ обговорювалося... св╕дчить про те, що санкц╕╖ будуть скерован╕ саме щодо засновник╕в цих двох телев╕з╕йних канал╕в", - заявив Турчинов, додавши, що в╕домо про досить складну ╕ приховану систему власност╕ цих телеканал╕в. "До реч╕, пропаганда тероризму також ╓ одним ╕з формат╕в терористично╖ д╕яльност╕", - заявив Турчинов. "Тому, я хочу сказати, що як т╕льки оф╕ц╕йно з парламенту до Ради нац╕онально╖ безпеки ╕ оборони над╕йде постанова, я не бачу якихось проблем з часом, щоби оперативно розглянути це питання ╕ прийняти р╕шення в╕дпов╕дно до закону ╕ Конституц╕╖ Укра╖ни", - наголосив Турчинов.
Верховна Рада звернулася до РНБО щодо застосування санкц╕й до окремих товариств, причетних до телеканал╕в "112" та NewsОne. Депутати звертаються щодо прийняття р╕шення РНБО про застосування до юридичних ос╕б персональних спец╕альних економ╕чних та ╕нших обмежувальних заход╕в за створення загроз нац╕ональним ╕нтересам та нац╕ональн╕й безпец╕ в ╕нформац╕йн╕й сфер╕ шляхом розповсюдження ╕нформац╕йно╖ пропаганди.
Як пов╕домляв УН╤АН, 4 жовтня Верховна Рада ухвалила постанову «Про схвалення пропозиц╕й щодо застосування персональних спец╕альних економ╕чних та ╕нших обмежувальних заход╕в (санкц╕й)». У документ╕ депутати закликали РНБО прийняти р╕шення про застосування до юридичних ос╕б персональних спец╕альних економ╕чних та ╕нших обмежувальних заход╕в (санкц╕й) за створення реальних або потенц╕йних загроз нац╕ональним ╕нтересам, нац╕ональн╕й безпец╕ в ╕нформац╕йн╕й сфер╕, суверен╕тету ╕ територ╕альн╕й ц╕л╕сност╕ Укра╖ни, сприяння терористичн╕й д╕яльност╕ або порушення прав ╕ свобод людини ╕ громадянина, ╕нтерес╕в сусп╕льства та держави, створення перешкод для сталого економ╕чного розвитку шляхом розповсюдження ╕нформац╕йно╖ пропаганди. П╕д час розгляду постанови депутат в╕д БПП ╤ван В╕нник зазначив, що на сайт╕ парламенту була петиц╕я до Верховно╖ Ради, яка набрала 25 тисяч голос╕в п╕дтримки, ╕ тому ма╓ бути розглянута в парламент╕. За його словами, саме на основ╕ ц╕╓╖ петиц╕╖ була п╕дготовлена постанова про звернення до РНБО щодо застосування “персональних економ╕чних обмежувальних санкц╕й у зв’язку з д╕яльн╕стю окремих товариств з обмеженою в╕дпов╕дальн╕стю, як╕ ╓ власниками телев╕з╕йних емблем "112" та NewsОne. У постанов╕ ╓ додаток, в якому указан╕ товариства, щодо яких мають бути застосован╕ санкц╕╖, ╕ визначено, як╕ саме санкц╕╖ мають застосовуватися. Зокрема, йдеться про ТОВ “Ар╕адна-ТВ” , щодо якого передбача╓ться блокування актив╕в, заборона користуватися рад╕очастотним ресурсом Укра╖ни. Також названо ТОВ “Новий формат ТВ”, ТОВ “ТВ “Виб╕р”, ТОВ “Телерад╕окомпан╕я “112-ТВ”, ТОВ “Л╕дер ТВ”, ТОВ “Партнер ТВ”, ТОВ “Новини 24 години”.
www.unian.ua

Версiя для друку
Обговорити в форумi
"Кримська Свiтлиця" > #40 за 05.10.2018 > Тема "З перших уст"


Постiйна адреса статтi: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=20449

 

Редакцiя :
95006, м. Сiмферополь, вул. Гагарiна, 5, 2-й поверх, кiмн. 13-14
тел: (0652)51-13-24; E-mail: kr_svit@meta.ua
Адмiнiстратор сайту : Микола Владзiмiрський
Веб-майстер : Олексiй Рибаков